Miś uszatek sierotą???

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 8 gru 2008, o 09:39

Miedzynami jaskinowcami to byl szlagier poznego poniedzialkowego popoludnia drugiej polowy lat 70 , no ale z Misiem uszatkiem to on mial malo wspolnego :wink:

Awatar użytkownika
kerakerolf
Posty: 818
Rejestracja: 26 paź 2008, o 21:16
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: kerakerolf » 8 gru 2008, o 16:08

Robi pisze:Miedzynami jaskinowcami to byl szlagier poznego poniedzialkowego popoludnia drugiej polowy lat 70 , no ale z Misiem uszatkiem to on mial malo wspolnego :wink:
A ja zapamiętałem, że ,,Miedzy nami jaskiniowcami" emitowano w drugiej połowie lat 70. we wtorki o 18.30. Później zastąpiono ten serial ,,Strusiem pędziwiatrem", a następnie ,,Królikiem Bugsem".
Nawiązanie do Misia może być takie, że skoro Freda dubbingowało kilku aktorów i jakoś można sie do tego przyzwyczaić, to może chociaż wydaje sie to na razie niemożliwe, zaakceptowałoby się kiedyś np. Zbigniewa Zamachowskiego w roli Misia Uszatka. :wink:

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 8 gru 2008, o 18:20

kerakerolf pisze:
A ja zapamiętałem, że ,,Miedzy nami jaskiniowcami" emitowano w drugiej połowie lat 70. we wtorki o 18.30.
Tak 18 30 ale nadal twierdze ze byl to poniedzialek

Awatar użytkownika
Dudzio
Posty: 1567
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:01
Lokalizacja: z Nienacka

Post autor: Dudzio » 8 gru 2008, o 20:09

kerakerolf pisze:...zaakceptowałoby się kiedyś np. Zbigniewa Zamachowskiego w roli Misia Uszatka. :wink:
Może byłby niezły. Zresztą nie ma wyjścia. W dubbingu jako Shrek był przecież naprawdę dobry.
"ciężkie czasy!" westchnął sowiecki sołdat zdejmując zegar z wieży kościelnej

Awatar użytkownika
Natuś-77
Posty: 781
Rejestracja: 21 lis 2006, o 15:50
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Natuś-77 » 11 sty 2010, o 17:17

Pomnik Misia Uszatka również został naruszony przez falę śniegu, która przechodzi przez cały kraj. Chodzi o to, że odpadła mu łapka. Najprawdopodobniej zahaczył o Misia przejeżdżający pług śnieżny. Cytując za reporterami Teleexpressu "strażnicy miejscy nie stracili głowy i odnaleźli ułamaną łapę, jednocześnie zauważyli zmiany przy stopie. Miś Uszatek musi poddać się pracy chirurga".

ODPOWIEDZ