Festiwal piosenki zołnierskiej w Kołobrzegu.

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

zorro
Posty: 8
Rejestracja: 9 lut 2008, o 17:01

Post autor: zorro » 9 lut 2008, o 17:56

kurna no misia uszatka , zlatajajacego zajaczka to mozeta wspaoinać ale zeby od razu wspominac socjaliztyczna propagande, nie no ja nie moge

Działacze PIS-u z biskupem Głódziem próbowali w ubiegłym roku wskrzesić ideę festiwalu piosenki żołnierskiej w Warszawie. Chyba chcieli ukręcic trochę kasy. Przeliczyli się! Naród już tak tłumnie - jak niegdyś w Kołobrzegu - nie stawił się na wezwanie rządzącej ekipy, pomimo zapowiadanych atrakcji w postaci udziału Adama Zwierza!

Takie są fakty!!!

sierżnat, gdzies to wyczytała ? w Salonowej gazecie wybiórczej ?

nie wytrzymam

wieta co ? takie fora to sa chyba specjalnie tworzine zeby takie bezmózgi karmione tvnem i polsatem mogły się wypowiadać.

niby to nostalgia, a w rzeczywistosci sie wspomina bez socjalizm
zabawki PRLu, rtv PRLu, filmy PRLu, kosmetyki PRLu, az smierdzi socjalizmem
Nie wspominajta za bardzo... socjalizmu

zorro
Posty: 8
Rejestracja: 9 lut 2008, o 17:01

Post autor: zorro » 9 lut 2008, o 17:59

takie sa fakty ? chyan pubicystyka nie fakty,
zreszta tu nie miejsce przejdź na forum Gazety Polskiej to pogadamy
Nie wspominajta za bardzo... socjalizmu

zorro
Posty: 8
Rejestracja: 9 lut 2008, o 17:01

Post autor: zorro » 10 lut 2008, o 12:35

po wizycie Donka w moskwie wraca Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze pewnie sie tez cieszyta i wspomninata z rozrzewnieniem socjalistyczne imprezy, nie ?
Nie wspominajta za bardzo... socjalizmu

sierżant
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2008, o 21:31

Post autor: sierżant » 17 lut 2008, o 18:58

zorro pisze: wieta co ? takie fora to sa chyba specjalnie tworzine zeby takie bezmózgi karmione tvnem i polsatem mogły się wypowiadać.
Wieta co? Że też "takie bezmózgi karmione" radiem maryja wiedzą jak wejść na forum i jeszcze umiom cóś napisać! Świat stanął na głowie!
Hej, Zorro! Wal prosto do ojca dyrektora i sie poskarż, że puszcza piosenki RZAWP, zespołu, który śpiewał na festiwalach w Kołobrzegu. Hi, Hi, Ha, ha, ha ...

zorro
Posty: 8
Rejestracja: 9 lut 2008, o 17:01

Post autor: zorro » 13 mar 2008, o 15:40

tu bratku masz przez przypadek racje, ojciec dyrektor bardzo lubi komuchów w swojej rozgłośni, ale reszta to bzdur wyssane z wyborczej
Nie wspominajta za bardzo... socjalizmu

Awatar użytkownika
Eryk75
Posty: 1468
Rejestracja: 12 paź 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Eryk75 » 3 kwie 2008, o 18:31

zorro pisze:Działacze PIS-u z biskupem Głódziem próbowali w ubiegłym roku wskrzesić ideę festiwalu piosenki żołnierskiej w Warszawie. Chyba chcieli ukręcic trochę kasy. Przeliczyli się! Naród już tak tłumnie - jak niegdyś w Kołobrzegu - nie stawił się na wezwanie rządzącej ekipy, pomimo zapowiadanych atrakcji w postaci udziału Adama Zwierza!
Imprezę pod nazwą Pierwszy Festiwal Muzyczny "Żołnierska Nuta" zorganizował prawicowy radny Jacek Wachowicz. Postanowił wypełnić lukę po Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, którego ostatnia edycja odbyła się 17 lat temu. Znalazł możnych sponsorów, a kołobrzeski amfiteatr nad Parsętą zastąpił placem przed pomniku Kościuszkowców.Nie zapomniał jednak o dawnych wykonawcach. W sobotę recital dała m.in. Alicja Majewska. Brawurowo wykonała pieśń: "Wojenko, wojenko". W niedzielę publiczność oczekiwała weteranów Kołobrzegu. Adam Zwierz zapowiedział, że nie zaśpiewa, bo wycofał się z zawodu: - Śpiewanie to rodzaj sportu. Trzeba codziennie ćwiczyć. Nie mogę sobie pozwolić, żeby wyjść, nawet przy olbrzymich brawach. Ja muszę mieć satysfakcję, że zrobiłem to dobrze - tłumaczył Adam Zwierz. Podobno publiczności nie rozgrzał ani Chór Żołnierzy Armii Krajowej "Nowogródzkie Orły" ani Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka". Ale prowadzący koncert aktor Jerzy Woźniak zapowiedział wreszcie pierwszą gwiazdę kołobrzeskiej sceny - Jolantę Kubicką. Po niej na estradę wyszła Nina Urbano, zdobywczyni trzech Złotych Pierścieni na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej. Zaśpiewała "Wszystkie barwy lipca". Kolejny wykonawcy: Danuta Stankiewicz, Bogdan Czyżewski i ubrani w stroje muszkieterów Trubadurzy ze swym nieśmiertelnym przebojem "Przyjedź mamo na przysięgę" rozgrzali praską publiczność. :roll: 8)

zorro
Posty: 8
Rejestracja: 9 lut 2008, o 17:01

Post autor: zorro » 4 kwie 2008, o 18:30

hahhaha, koleś zapomniałeś dodać (chyba celowo):
żródło: salonowa gazeta wymiotna
( http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34887,4514484.html )

jak już cytujemy tego szmatławca to przytoczę inny fragment:

"Pomysł Wachowicza przyjęła zdominowana przez prawicę Rada Dzielnicy. Jednak wątpliwości zaczął mieć PiS. Działaczom partii Kaczyńskich zabrakło pieśni legionowej i np. utworu "Czerwone maki na Monte Cassino".

Wtedy Wachowicz, którego ulubioną piosenką jest "Przyjedź mamo na przysięgę" postanowił poszerzyć repertuar o melodie sugerowane przez działaczy PiS.

- Pierwszy dzień festiwalu "Żołnierska nuta" scharakteryzowałbym tak: patriotyzm, czyli pieśń legionów, II RP oraz melodie wojenne. Idziemy od powstania, nawet listopadowego, do warszawskiego, dalej już nie"

Wygląda na to ze festiwal jest patriotyczny, a wymiotna jak zwykle jest w swojej formie i chce zrobić z PiSu.
komunistów, ale to typowe dla michnika, przyjaciela kiszczaka, jaruzelskiego i "mgr" Kwaśniewskiego.
na koniec jeszcze jedno pytanie:
ile wam płacą za wklejanie takich bzdur ????
Nie wspominajta za bardzo... socjalizmu

sierżant
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2008, o 21:31

Post autor: sierżant » 26 maja 2008, o 22:38

zorro pisze: ile wam płacą za wklejanie takich bzdur ????
Tyle samo co wam ... w radiu maryja!

Awatar użytkownika
Helmutt
Posty: 324
Rejestracja: 18 paź 2007, o 06:20
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Helmutt » 27 maja 2008, o 06:36

ZORRO, wyluzuj i powiedz ile za ten "trollling" kaski dostajesz - bo o takim czymś jak "płatne trollowanie" to już chyba większośc słyszała.

Jeśli zaś nie to wyjasnię pokrótce - faceci z danej opcji politycznej wynajmują róznych młodych "napinaczy" aby "napinali się" na różnych forach, szerzyli propagandę i robili "oborę" za jakieś psie pieniądze. Jakiś czas temu PiS to stosował, teraz to nie wiem ale jak widać wciąż to popularna metoda.
Przyznaj się ZORRO - ile $$$ od "pisiorów" dostajesz?

Awatar użytkownika
Dudzio
Posty: 1567
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:01
Lokalizacja: z Nienacka

Post autor: Dudzio » 27 maja 2008, o 08:26

A może by tak skończyć z bezsensownym obrzucaniem się różnymi określeniami i powielaniem plotek. "Pisiorów", "moherów", "pryszczatych" i "platfusów" już jest mnóstwo na onetopodobnych kloacznych forach, gdzie poziom interlokutorów jest "biloł ziro". Tutaj chyba staramy się o zachowanie pewnego poziomu. Każdy ma prawo do swojej oceny ówczesnej rzeczywistości, bo na swój sposób ją odbierał. Ale to nie powód do iskrzenia. Nawet jeśli chodzi o kontrowersyjne tematy.

P.S.
Mnie nikt za nic nie płaci. Piszę to co myślę. :wink:
"ciężkie czasy!" westchnął sowiecki sołdat zdejmując zegar z wieży kościelnej

Awatar użytkownika
Helmutt
Posty: 324
Rejestracja: 18 paź 2007, o 06:20
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Helmutt » 27 maja 2008, o 09:21

Dudzio pisze:A może by tak skończyć z bezsensownym obrzucaniem się różnymi określeniami i powielaniem plotek. "Pisiorów", "moherów", "pryszczatych" i "platfusów" już jest mnóstwo na onetopodobnych kloacznych forach, gdzie poziom interlokutorów jest "biloł ziro". Tutaj chyba staramy się o zachowanie pewnego poziomu. Każdy ma prawo do swojej oceny ówczesnej rzeczywistości, bo na swój sposób ją odbierał. Ale to nie powód do iskrzenia. Nawet jeśli chodzi o kontrowersyjne tematy.
Zgoda, ale w przypadku trollowania w dodatku sponsorowanego politycznie - ja litości nie mam. Gdybym miał uprawnienia admina ("ale nie mam więc....") kolega ZORRO wyleciałby stąd po drugim poście z prędkością dźwięku. To forum wbrew pozorom nie jest polityczne, na takie tematy nie dyskutujemy, ale jesli ktoś prowokuje w dodatku prymitywnie to powinien być sam sobie winien.
Jakiś czas temu kilka forów na których się udzielam przeżyło najazd takich "płatnych napinaczy", osobiście się trochę zorientowałem w temacie i wiem już w czym rzecz.

Zatem kolego ZORRO - albo stąd grzecznie spirzaj do wszystkich diabłów albo przestań politykować.

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 27 maja 2008, o 19:24

Ja kiedy zobaczyłam posty kolegi Z. to przez chwilę pomyślałam, że facet może rzeczywiście wyniósł z PRL-u jakis traumatyczne przeżycia swoje, albo swojej rodziny. Ale potem pomyślałam, że może to, jak pisze Helmutt, prowokacja. Tak, czy siak postanowiłam gościa totalnie ignorować, żeby się nie nakręcał.

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 28 maja 2008, o 21:23

Przypominam że to forum Nostalgia, a nie o polityce.
Proponuję
gościa totalnie ignorować, żeby się nie nakręcał.
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Dudzio
Posty: 1567
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:01
Lokalizacja: z Nienacka

Post autor: Dudzio » 16 cze 2008, o 11:43

"ciężkie czasy!" westchnął sowiecki sołdat zdejmując zegar z wieży kościelnej

ODPOWIEDZ