programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 20 lip 2012, o 12:40

Ze wzgledu na przekroczona ilosc znakow post podzielilem na 3 czesci
Czesc III


31.12.1988
Program 1
7:55 TTR: Fizyka (sem.III)
8:25 TTR: Biologia (sem.III)
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: Sylwester z Fasolkami
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Wędrówki dalekie i bliskie: Curry i nie tylko - dok. film angielski
12:10 Kto nie lubi rock and rolla - relacja z maratonu rock and rolla
12:40 Opowieści Puszczy Augustowskiej - zima - dok. film TV
13:10 Uroda - wielki mocarz - impresja filmowa
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy - Gudrun Pausenwang: ''Porwanie doni Agaty''
14:45 Komedie, komedie, komedie: ''Nie ma róży bez ognia'' - polski film fab.
16:20 Losowanie Toto Lotka i sylwestrowych zakładów specjalnych
16:40 Flesz - program muzyczny
17:05 Uciechy z Bachusem - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
17:55 Dyskoteka pana Jacka - wydanie sylwestrowe
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Orędzie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Wojciecha Jaruzelskiego
20:30 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Deszczowa piosenka'' - film muzyczny prod USA
22:20 Na zdrowie
22:45 3000 sekund z Ewą Kuklińską
23:45 Love me Tender - piosenki Elvisa Presleya
23:58 Życzenia noworoczne
0:05 Julio Iglesias: ''Wszystkim które niegdyś kocałem''
0:55 Rock Show '88: koncert z Monachium
2:05 Wyciągnij broń - western prod USA
3:40 Pop Show '88

Program 2
11:55 3 godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Sylwester dla dzieci: 5-10-15
16:30 Hucklebery i jego kompania, czyli Hanna Barbera przedstawia
17:20 Program rozrywkowy - Taniec i muzyka
18:00 Program lokalny
18:30 Muzyka małego ekranu: piosenki lwowskiej ulicy
19:30 Niezapomniane melodie Wiednia
20:00 Orędzie noworoczne
20:15 Dyskoteka u niedźwiedzia
21:30 Panorama dnia
21:45 Elton John i Sydne Rome - program rozrywkowy
22:20 W blasku słońca - film fab. prod. austrijackiej
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Klub pokrewnych dusz - film obyczajowy prod. francuskiej

31.12.1989
Program 1
7:25 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:10 Na ten nowy rok - program red. rolnej
8:50 Program dnia
8:55 Dla młodych widzów: ''Pamiętne lato'' - film fab. prod USA
10:30 Wiadomości
10:35 Złoto (2) - serial dok. prod włoskiej
11:10 Widziane od środka - przegląd wydarzeń rolniczych roku 1989
11:35 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:20 Pjeprz i Wanilia - Z wiatrem przez świat ''Czarna Macumba''
13:10 Janka (15-ost) - serial prod. polsko-RFN
13:40 Sopot zimą - impresja filmowa
14:00 Magazyn ''Morze''
14:20 Antena
14:40 Krystyna Mazurówna przedstawia
15:05 Panna dziedzicka - serial prod. brazylijskiej
16:45 Temat na clip - recital zespołu ''Papa Dance''
17:15 Teleexpress
17:30 Dyskoteka pana Jacka - program dla dzieci i młodzieży
18:30 Party - recital Wojciecha Gąsowskiego
19:00 Wieczorynka: Siostrzeńcy kaczora Donalda
19:30 Wiadomości
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Meandry miłości - film fab. prod angielsko-RFN
22:00 Julie i Carol znowu razem - program rozrywkowy
22:55 Premie i premiery
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Viva Las Vegas'' - film fab. prod USA
1:55 Noc w Moulin Ronge
3:15 Peter's pop show - rewia światowch przebojów 1989r.

Program 2
10:25 Wszystkie chwyty dozwolone - komedia prod. włoskiej
11:50 Powitanie
12:00 Filmowy przewodnik ''Dwójki'' 1990 - Cykle filmowe
12:10 Kino familijne: ''Bajarz'' - ''Mój jeż Hans'' - film prod. angielskiej
12:40 Niektórym udaje się dwa razy - Tina Turner Show
13:30 100 pytań do... Stefana Kisielewskiego
14:10 Polacy - kocham życie - Jan Pietrzak - film dok.
15:05 Strachy na lachy - serial animowany prod. angielskiej
15:50 Podróże w czasie i przestrzeni ''Wędrówki ludów nad pacyfikiem'' (9) - serial dok. prod australijskiej
16:50 Fenomeni sportu
17:30 Bliżej świata - przeglad telewizji satelitarnych
19:00 Wzrockowe przygotowanie do sylwestra
19:30 Galeria 37 milionów - grafika Zbigniewa Lutomskiego
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Wzrockowe przeboje roku 1989
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmowy przewodnik ''Profil'' 1990 - seriale
22:00 Barbarosa - western prod. angielskiej
23:25 Wzrockowa dyskoteka Marka Niedżwieckiego
23:55 Życzenia noworoczne z Placu Zamkowego w Warszawie
0:10 Non stop kolor - Supermoc rock and rolla - film dok.
1:40 Powróćmy jak za dawnych lat - progr. rozrywkowy

27.06.1984
Program 1
9:30 Dla II zmiany: ''Południk zero'' - film sensacyjny prod. polskiej
12:30 Czas reformy
15:25 NURT: Język Polski
15:55 Program dnia
16:00 Zapisane w pamięci - program wojskowy
16:20 Losowanie Małego i Express Lotka
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Krąg'' - mag. i ''Tik-Tak''
17:00 Południk zero - film sensacyjny prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Piosenki z fonoteki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro '84: mecz finałowy Francja-Hiszpania
22:00 DT - Komentarze
22:25 Wieczór filmowy: gwiazda na życzenie - Dorota Stalińska ''Zezem'' i ''Małe kino''
23:20 DT - 24 Godziny

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Jak zostać dyrektorem? (I) - teleturniej
17:30 Bliżej prawa
18:00 Architektura polska w 40-leciu 1944-1984
18:30 Program lokalny
19:00 Jak zostać dyrektorem? (II) - teleturniej
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Gawęda Wilhelma Szewczyka
20:15 Lakandoni i Tikal - miasto Majów z cyklu: ''Tam gdzie pjeprz rośnie''
21:00 Wywiad na życzenie
21:15 DT - Wiadomości
21:30 24 klatki na sekundę: uwaga, wakacje
22:00 Posąg - film fab. prod. kanadyjskiej

07.11.1984
Program 1
6:00 TTR: Język Polski
6:30 TTR: Matematyka
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 67. rocznicy Wielkiego Października
9:20 Dla II zmiany: ''Teraz i w każdą godzinę'' - film fab. TP
10:50 DT - Wiadomości
13:30 TTR: Uprawa Roślin
14:00 TTR: Mechanizacja rolnictwa
15:25 NURT (Matematyka)
16:00 Krąg - mag. harcerski
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: ''Tik-tak''
16:55 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o puchar UEFA: Widzew Łódź-Borussia Muenchengladbach
17:45 DT - Wiadomości
18:50 Losowanie Małego i Express Lotka
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Zakochani w ziemi
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Czerwone dzwony (2) - serial prod. radz-włosko-meksyk.
22:40 DT - Komentarze
22:50 Program muzyczny
23:20 DT - Wiadomości

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Filmowy świat etnografii: góralskie obyczaje
18:30 Program lokalny
19:00 Zespół Pieśni i Tańca Płn. Grupy Wojsk Radzieckich
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Za kierownicą
20:15 Tam gdzie pjeprz rośnie: Moje życie - wielka przygoda
21:05 W strzeleckim stepie - radz. film przyrodniczy
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o Puchar Zdobywców Pucharów UEFA: Wisła Kraków - Fortuna Sittard
23:05 DT - Wiadomości

07.11.1985
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 68. rocznicy Wielkiego Października
9:35 Domowe przedszkole
9:50 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Bez wyraźnych motywów'' - dramat sensac. prod radzieckiej
12:00 Historia - kl. IV lic.
12:50 Język polski - kl. V
13:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa
14:00 TTR: Hodowla zwierząt
14:30 TV Kurs Rolniczy
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: film ''Był sobie człowiek''
16:55 Transmisja uroczystego koncertu z okazji 68 rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej
18:05 Program wojskowy
18:30 Sonda: dobra zabawa
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:10 Moja filozofia
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Bez wyraźnych motywów - dramat sensac. prod radzieckiej
21:35 DT - Komentarze
22:00 Interstudio
23:00 DT - Wiadomości
23:05 Język francuski (l.3)

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:30 Literatura i ekran: ''Ojcowie i dzieci'' (1) - ser. filmu fab.
18:30 Program lokalny
19:00 Koncert na Wembley
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Stworzenie świata - radziecki program baletowy
20:55 Śpiewa I. Bogaczowa
21:25 Gwiazdy wielkiego sportu: Irina Radnina
21:45 Od Moskwy do Władywostoku - reportaż
22:25 Wszystko o Mundialach - teleturniej
23:05 DT - Wiadomości

07.11.1986
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 69. rocznicy Wielkiego Października
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Przed nami ocean'' (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
12:00 Język polski - kl. VIII
12:50 Geografia - kl. VI
13:30 i 14:00 TTR
14:30 TV Kurs Rolniczy
14:50 Powtórka przed maturą: Informatyka (IV)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT (Ochrona środowiska)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Rambit'' - teleturniej i ''Piątek z Pankracym''
17:15 Teleexpress
17:30 Made in Poland - publicystyka
18:00 Sprawy międzynarodowe
19:00 Dobranoc
19:10 Dom rodzinny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Przed nami ocean (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
21:40 DT - Komentarze
22:05 Piosenka '85 - koncert finałowy
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Korporacja zbrodni (6) - film dok prod. angielskiej

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język angielski (l.5)
17:30 Jak uprawiać sport
18:00 Program lokalny
18:30 Muppet show czyli rewia gwiazd
18:55 Wcielenia Ludmiły Gurczenko - prog. rozrywk. radz. TV
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Galerie świata - Luwr: Czasy Rubensa i Rembrandta (II)
20:35 Dni baletu radzieckiego: Prometeusz
21:20 Antyczny świat prof. Krawczuka
21:50 Radzieckie kino młodych gniewnych: ''Sportowe życie'' - film fab.
0:00 Stan krytyczny
0:40 DT - Wiadomości

07.11.1987
Program 1
6:35 TTR - Fizyka (sem.III)
7:05 TTR - Biologia (sem.III)
7:35 Program dnia
7:40 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 70. rocznicy Wielkiego Października
9:00 Dla młodych widzów: Drops i film z serii ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Żołnierz rewolucji - prog. wojskowy
12:10 W świecie ciszy
12:30 Polacy w Rewolucji Październikowej - rep. z przeszłości
13:05 Studio Sport: Wyścigi samochodowe w Zielonej Górze
13:30 Antologia dramatu powszechnego - Aleksij Arbuzow: Tania
15:15 Wędrówki dalekie i bliskie: Echa świetlności - Kalkuta dok. film RFN
16:05 Plebiscyt polskiej piosenki
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Wieczór radziecki: ''Wczoraj, dziś, jutro''
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt
19:20 Piosenki
19:30 Dzienink Telewizyjny
20:00 My niżej podpisani - cz II radz. filmu fab.
21:15 Czas
21:45 7 dni na świecie
21:55 Sportowe rytmy tygodnia
22:25 DT - Wiadomości
22:40 Kino nocne: ''Piekielne lato'' - franc. film sensacyjny

Program 2
13:25, 13:55 i 14:25 NURT (powtórz. wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia
16:30 Tropami przebudowy
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Spotkanie z Kalinką - teleturniej wiedzy o ZSRR
19:30 Alfa i omega
20:00 Dni muzyki radzieckiej: Dymitr Szostakowicz - film dok.
21:10 Portrety intymne: Lew Tolstoj
21:30 Panorama dnia
21:45 W cieniu wielkiego dębu (3) - serial prod. włoskiej
22:40 Tam, gdzie kalina czerwona... - dok. film TP
23:25 Mój jazz - wokaliści
0:15 Ostatnie Wiadomości

07.11.1988
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 71. rocznicy Wielkiego Października
13:30 TTR - Chemia (sem.I)
14:00 TTR - Biologia (sem.I)
15:00 Powtórka przed maturą: Historia
15:30 NURT (Rozmowy o kulturze)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Luz
17:15 Teleexpress
17:30 Echa stadionów
18:30 Laboratorium
18:50 Dobranoc
19:00 10 minut
19:10 Telereporter
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP
20:05 Teatr TV na Świecie: A. Czechow ''Wujaszek Wania'' - spektakl radzieckiej TV
22:40 DT - Echa Dnia
23:05 Język niemiecki (l.3)

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Antena dwójki na najbliższy tydzień
19:05 Galerie świata: ''Trzej malarze - Matisse'' (2) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Muzyczne wizyty: Maksym Wingerow
20:00 Spotkanie z Kalinką - teleturniej
20:45 Film dokumentalny
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - John Updike - film dok. prod. angielsko-RFN
22:45 Komentarz dnia
22:50 Zamyślenia

07.11.1989
Program 1
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Akwen Eldorado (3) - serial TP
10:15 Domator
11:10 Historia - kl. I lic.
12:00 Spotkania z literaturą - kl. IV
13:30 TTR - Fizyka (sem III)
14:00 TTR - Biologia (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą - Spotkania z literaturą
15:30 Kim być? - program dla 15-latków
16:20 Program dnia i Telegazeta
16:25 Dla dzieci: Tik-Tak oraz kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' serial animowany prod. austrijackiej
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia
17:55 Klinika zdrowego człowieka
18:15 Mozaika narodowości - Nowa Biała
18:45 10 minut
19:00 Dobranoc: Wesołe Przygody Pika, Kwika i wieloryba Grubaska
19:10 Deptanie ku nowoczesności - program publicystyczny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Spotkanie z min. Kuroniem
20:15 Akwen Eldorado (3) - serial TP
21:05 Studio Sport
21:15 Dobry wieczór - tu Westa - program rozrywkowy
22:10 Sprawa dla reportera
23:00 DT - Echa Dnia
23:15 Język rosyjski (l.4)

Program 2
16:55 Język angielski (l.34)
17:25 Program dnia
17:30 Klub ludzi z przeszłością
18:00 Program lokalny
18:30 Modlitwa wieczorna w intencji kraju i świata - transmisja z Jasnej Góry
18:50 Studio Solidarność - ''Hotel'' film dok. A.Brzozowskiego
19:30 Blisko nieba - Na skrzydłach
20:00 Spalić siebie... - rep.
20:30 Ja i tak zabiorę cię stąd - Paweł Orkisz śpiewa Wysockiego
21:00 W kręgu sztuki ''Dzieje fotografii'' (5) - serial dok. prod. angielskiej.
21:30 Panorama dnia
21:45 Gwiezdny pył - film TP
22:45 Komentarz dnia

9.05.1984
Program 1
9:25 Program dnia
9:30 Dla II zmiany: Berlin - dok. film radziecki
11:20 Dzień wczorajszy, dzień dzisiejszy (ostatnie dni minionej wojny)
11:45 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Czas reformy
13:30 TTR - Chemia (sem II)
14:00 TTR - Matematyka (sem II)
14:30 NURT (Pedagogika)
15:00 Dla młodych widzów: Krąg i Tik-Tak
15:50 DT - Wiadomości
16:00 27 Wyścig Pokoju - zakończenie I etapu Berlin-Magdeburg
17:15 Losowanie Małego i Express Lotka
17:25 ABC - w 35 rocznicę powołania Gł Komisji do Walki z Analfabetyzmem
18:00 Berlin - dok. film radziecki
18:50 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Polsce
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Przed burzą (4) - widowisko historyczne
21:40 Pieśń majowa - program artystyczny na Dzień Zwycięstwa
22:25 Wieczór filmowy: kinowe role Wojciecha Siemiona
23:35 Kronika Wyścigu Pokoju
23:45 DT - 24 Godziny

Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Piosenki trzech pokoleń
17:30 Spotkania z Warszawą
18:00 Folklor rzeszowski
18:30 Program lokalny
19:00 Śpiewnik domowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Po pięćdziesięciu latach - rep. z cyklu ''Przyjechała TV''
20:15 Wieczór poezji
20:45 Z torby frontowego listonosza
21:30 Studio Sport: Magazyn I liga piłki nożnej
22:30 Było nie minęło - film dokumentalny

9.05.1985
Program 1
6:00 TTR - Uprawa roślin
6:30 TTR - Mechanizacja rolnictwa
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 40 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
9:00 Praca technika - kl. I
11:00 Język polski - kl. I
11:45 DT - Wiadomości
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Relacja z Apelu Zwycięstwa
13:00 Uroczyste składanie wieńców na cmentarzu radzieckich żołnierzy w Warszawie
13:30 Relacja z I etapu 28 Wyścigu Pokoju
16:15 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas''
16:50 Defilada wojskowa i parada młodzieży w Warszawie z okazji Dnia Zwycięstwa
17:20 DT - Wiadomości
18:30 28 Wyścig Pokoju (2)
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Kolorowe piosenki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rytmy zwycięstwa - Program słowno-muzyczny
21:00 Studio Sport
21:35 DT - Komentarze
21:55 Jej portret - Irena Santor
22:30 DT - Wiadomości

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Poradnik majsterkowicza
17:30 Pokój, wojna i...
18:00 Lekcja
18:30 Program lokalny
19:00 Sportowcy 40-lecia: Aleksy Antkiewicz
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wrocław '85 - relacja z wystawy Ziem Zachodnich i Północnych
20:15 Uroczysty koncert z okazji Dni Muzyki Czeskiej
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Oblicza polskiego kina: ''Zwycięstwo'' - film wojenny prod. polskiej
23:10 DT - Wiadomości

9.05.1986
Program 1
9:30 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju - III etap (wyścig uliczny w Kijowie)
11:20 Dzień Zwycięstwa - rep. filmowy poświęcony 41 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (2)
14:00 i 14:30 TTR
15:00 W szkole i w domu
15:20 NURT
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: Piątek z Pankracym
16:50 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (3)
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Nie tylko dla oszczędnych
18:00 Ballada o wojnie i pokoju
18:30 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Warszawie
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Na wszystkich niedostępnych drogach - polski film dok.
22:00 Kronika Wyścigu Pokoju
22:15 DT - Komentarze
22:40 Wielka rewia czechosłowackiej TV - prog. rozrywkowy
23:20 DT - Wiadomości

Program 2
17:25 Program dnia
17:30 Czas przemian - program lokalny
18:00 Sportowiec 40-lecia: Wiesław Maniak
18:20 Przeboje Dwójki
18:30 Program lokalny
19:00 Przygody Guliwera (9)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata - Luwr: W krainie dwóch rzek, czyli starożytna Mezopotamia (II)
20:30 To jest moje życie
20:45 Studio Sport
21:35 Antyczny świat prof Krawczuka
22:05 O panach, paniach i dzieciach - film fab prod Czechosłowackiej
23:15 Rozmowy intymne
23:45 DT - Wiadomości

9.05.1987
Program 1
7:25 i 7:55 TTR (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów, Latający Holender i film z serii - ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Berlińska wiktoria - program wojskowy
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Zołnierza
13:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
13:35 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
14:10 Pokojowy festiwal studencki w Kijowie
14:25 Na krawędzi słowa
14:45 Antologia dramatu powszechnego - F. Hochwalder ''Maliniarz''
16:05 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
17:00 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Pamięć losów ojca - dok. film TP
17:45 Na krawędzi słowa
18:20 Studio II Kongresu PRON
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt: prof. Bernard Grzimek
19:20 Magnes
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wielkie zwycięstwo - film wojenny prod. radzieckiej
22:30 Czas
23:00 7 dni na świecie
23:10 Sportowe rytmy tygodnia i kronika Wyścigu Pokoju
23:40 DT - Wiadomości
23:45 Kino nocne: ''Gwiezdna droga'' (2) - serial prod. brazylijskiej

Program 2
13:25 i 14:25 NURT (powtórzenie wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15
16:30 Wrocław na antenie
17:00 Świat jest teatrem (12) - film dok.
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra
19:30 Alfa i omega
20:00 Goście programu
20:15 Festiwal Muzyki - Łańcut '87 - koncert inauguracyjny
21:10 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Wrocław na antenie
22:30 Zulus Czaka (4) - serial prod. angielskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości
23:30 Muzyka na dobranoc

9.05.1988
Program 1
11:20 Program wojskowy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 i 13:30 TTR
14:00 Studio Sport: 41 Wyścig Pokoju: prolog w Bratysławie
16:30 DT - Wiadomości
16:35 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów i odc filmu z serii ''Wrzystkie żagle w góre''
17:15 Teleexpress
17:40 Herenstraat 10 (2) - Serial prod holenderskiej
18:40 Magazyn PCK
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Echa stadionów
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Dyliżans''
21:10 Zapamiętaj najważniejszą z dat - widowisko
22:10 Kronika Wyścigu Pokoju
22:20 Chwila z piosenką
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język niemiecki (l.27)

Program 2
16:55 Język niemiecki (l.27)
17:30 Ryzyko - teleturniej
18:00 Program lokalny
18:30 To była telewizja
19:00 Galerie świata: ''Przygoda z malarstwem'' (4) - film dok.
19:30 Wychowanie muzyczne
20:00 J. Beaz w Paryżu - program muzyczny
20:30 Magazyn auto-sport
21:00 W cieniu historii
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - ''Aloise'' - film fab. prod francuskiej.
23:40 Rozmowy o cierpieniu
23:55 Ostatnie Wiadomości

9.05.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. V)
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 DT - Dodatek gospodarczy
9:40 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
10:40 Najlepszym - piosenki z dedykacją dla żołnierzy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:30 TTR: Nasze spotkania (sem IV)
14:00 TTR: Historia (sem IV)
15:25 Kim być? - pr. dla maturzystów
15:55 DT - Wiadomości
16:00 Gazeta rolnicza
16:20 Dla dzieci: Kino Tik-Taka ''Cudowna podróż''
16:45 Studio Sport: Wyścig Pokoju - II etap: Warszawa-Łódź
17:45 Teleexpress
18:00 Następny proszę (2) - serial angielski
18:50 Dobranoc: Dwa małe trzmiele
19:00 10 minut
19:10 Z honorem i chwałą - film dok.
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
21:05 Relacja ze spotkania premiera i członków rządu z wojewodami i naczelnikami miast i gmin
21:35 Kronika Wyścigu Pokoju
21:50 Konferencja prasowa rzecznika rządu
22:10 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej - ''S''
22:50 DT - Echa Dnia
23:10 Język angielski (l.27)

Program 2
16:25 Język angielski (l.27)
17:25 Program dnia
17:30 Szokujące nowości U progu sztuki współczesnej (9) - serial angielski
18:00 Program lokalny
18:30 Non stop kolor - Rolling Stones - 20 lat rock and rolla (2)
19:30 Studio Sport - mag alpinistyczny
20:00 Kotva, forum, favorit nad Wełtawą - reportaże z Czechosłowacji
21:00 Na warsztacie historyka - prof doktor Eugeniusz Duraczyński
21:30 Panorama dnia
21:45 Krew i honor (4) - serial RFN
22:45 Studio ''Solidarni''
23:30 Komentarz dnia

15 Listopada 1982r.
Program 1
8:25 Transmisja z uroczystości żałobnych i pogrzebu Leonida Breżniewa
13:30 TTR: Chemia (sem I)
14:00 TTR: Biologia (sem I)
15:25 NURT (Klasa - zespół wychowawczy)
15:55 Program dnia
16:00 Dla młodych widzów: ''Zwierzyniec''
17:00 DTV
17:25 W krainach dzikich zwierząt - radziecki film przyrodniczy
18:35 Echa stadionów
18:55 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Fryderyk Chopin - sonata b-moll
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Los człowieka - dramat wojenny prod. radzieckiej
22:00 Świat i my
22:30 DTV - 24 Godziny

Program 2
17:00 Magazyn wojskowy
17:30 Program lokalny
18:00 Mój tata pisze - reportaż
18:25 Piotr Czajkowski - sonata G-dur
19:00 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00-22:00 DZIEŃ IRACKI
20:00 Irak - historia i dzień dzisiejszy - film dok.
20:05 Iracka TV przedstawia
20:35 Gość Wieczoru Irackiego
20:40 Pieśń prasy - film
20:50 Gość Wieczoru Irackiego
20:55 Ludzie z bagien - film dokumentalny
21;20 Gość Wieczoru Irackiego
21:35 Świt cywilizacji
22:00 Bałtyk - mag.

15 Maj 1984
Program 1
6:00 i 6:30 - TTR
9:00 Język polski (kl IV-VI)
9:30 Dla II zmiany: ''Powiat na północy'' (4) - serial prod czechosłowackiej
11:55 Język polski (kl III lic.)
12:50 Plastyka (kl III)
13:30 i 14:00 - TTR
15:55 Program dnia
16:00 U przyjaciół
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Latający Holender'' i ''Michałki''
17:30 Męstwo (1) - serial prod radzieckiej
18:30 Studio 37 Wyścigu Pokoju
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Układ Warszawski - Przyjażń '84
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Powiat na północy (4) - serial prod czechosłowackiej
21:10 Studio 37 Wyścigu Pokoju
21:25 O skutecznym rad sposobie
22:25 Seans filmowy
23:00 Złota Tarka '84
23:30 DT - 24 Godziny

Program 2
15:50 37 Wyścig Pokoju - VI etap Praga-Mlada Boleslav
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Za kierownicą
17:30 Darłowo '45 - program z cyklu ''Powroty''
18:00 Poszukiwania: Ewa Iżykowska
18:30 Program lokalny
19:00 Kibic doskonały - teleturniej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Tarnów '83 - pianiści
21:30 Sprawy ludzkie
21:50 Filmy trzech pokoleń: ''Rzeczpospolita babska'' - komedia prod polskiej

19.06.1988
Program 1
6:55 Program dnia
7:00 Alarm przeciwpożarowy trwa
7:10 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:35 Po gospodarsku
8:00 Relacja z wyborów (1)
8:10 Tydzień
8:50 Relacja z wyborów (2)
9:00 Dla młodych widzów: Teleranek i film polski ''Wielkie oczy''
10:30 Cinecitta - odc I filmu ser. prod. francuskiej z cyklu ''W wielkich wytwórniach świata''
11:35 7 Anten
12:00 Relacja z wyborów (3)
12:10 Kraj za miastem
12:50 Przyszłość zaczyna się w szkole: jak podróżować bez map
13:20 Teatr dla dzieci: K.Wodniczka ''Prawdziwa opowieść o Stazyjce i Placydzie'' (wg. G. Morcinka)
14:15 Relacja z wyborów (4)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
15:10 Relacja z wyborów (5)
15:15 Pan Hulot wsród samochodów - komedia francuska
16:50 Start - publicystyka
17:15 Teleexpress
17:30 Mister Exportu - Poznań '88
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Relacja z wyborów (6)
18:35 Antena
19:00 Wieczorynka: Dzieciństwo Muppetów''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 60 lecie Międzynarodowych Targów Poznańskich
21:30 Sportowa niedziela
22:00 Dom (6) - serial TP
23:45 DT - Wiadomości

Program 2
8:40 Dla nieslyszących: Przegląd Tygodnia i ''Dom'' (6) - serial TP
10:50 Lokalny program wyborczy
11:00 Krótkofalowcy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Żuraw i czapla'' (1) - serial TP
12:50 Lokalny program wyborczy
13:00 Aktualności kulturalne
13:15 Jutro poniedziałek
13:35 Niedziela w Świątnikach
14:05 Kino-Oko (kalejdoskop filmowy)
15:00 100 pytań do.. Piotra Stefańskiego
15:30 Lokalny program wyborczy
15:40 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
17:10 Wiwat akademia - rep.
17:40 Opowieści Michaiła Zoszczenki
18:05 Legenda Cyryla i Metodego - węg. film dok.
18:45 Studio Sport
19:30 Galeria: Zbysław Andrzej Maciejewski
20:00 Złote lata muzyki pop - angielski prog. rozrywkowy
20:25 Studio Sport: Memoriał lekkoatletyczny Janusza Kusocińskiego
21:30 Panorama dnia
21:45 Epistola sentymentalna wg Juliana Tuwima - program poetycki
22:40 Studio Targowe - Poznań '88
22:55 Dni morza
23:05 Adam Hanuszkiewicz czyta Gombrowicza
23:15 Wieczorne Wiadomości

5.12.1985
Program 1
8:10 Fizyka (kl. VII)
9:00 Praca - technika (kl. I)
9:25 Domator
9:30 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Młoda żona'' - obyczaj. film radziecki
12:00 Historia (kl. IV)
12:50 Język polski (kl. V)
13:30 i 14:00 TTR
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
14:50 Praca - technika (kl. I)
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' i film z serii ''Był sobie człowiek''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Wspólna Polska, wspólne sprawy
17:55 Prosty rachunek
18:05 Ochrona środowiska
18:30 Sonda: bliskie spotkania
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Dom rodzinny - wspomnienia Hanki Bielickiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji - W. Łysiak ''Selekcja I'' reż T. Kijański
21:55 DT - Komentarze
22:20 Interstudio
23:25 DT - Wiadomości
23:35 Język francuski (7)

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:20 Literatura i ekran: ''Dzieje rodziny Poggenpuhlów'' (1) - film kostiumowy TV NRD
18:30 Program lokalny
19:00 Jarmark
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Grand pas de quarte - program baletowy
20:35 Variete, variete - program rozrywk. TV RFN
21:15 Wszystko o mundialach - teleturniej
21:55 Gwiazdy wielkiego sportu
22:25 Religie i kościoły w Polsce: Znaki czasu
23:05 DT - Wiadomości

3.05.1986
Program 1
7:25 TTR - Historia
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Sobótka i ''Czterej pancerni i pies'' (7) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe i najnowsze (lista przebojów i in.)
11:10 Transmisja z Zamku Królewskiego w Warszawie
12:20 Stare, nowe i najnowsze (2)
12:40 Bariery
13:10 Na krawędzi słowa
13:30 Za kierownicą
14:00 Z potrzeby serca
14:30 Program wojskowy
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego - Molier ''Świętoszek'' reż Z. Huebner
16:45 Kram - mag. konsumenta
17:25 Losowanie Toto Lotka
17:35 Utwory polskie - prog. muzyczny
17:55 Wawel zaginiony - dok. film polski
18:35 Telewizyjny klub młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Kamienne tablice - polski film fab.
22:15 Czas
23:05 7 dni na świecie
23:15 DT - Wiadomości
23:25 Sportowe rytmy tygodnia
0:00 Kino nocne: ''Okup'' (3) - irlandzki serial sensacyjny

Program 2
13:30 NURT (powtórz. wykładów)
14:00 NURT (powtórz. wykładów)
14:30 NURT (powtórz. wykładów)
15:05 Dla dzieci: ''Podróże na taśmie 16 mm''
15:40 Tajemnice, sensacje, zagadki: ''Nieustraszona''
16:00 Gość programu
16:15 Wideoteka
16:45 Niezwykłe opowieści Stanisława Hadyny
17:20 Spowiedź szaleńca, czyli życie Augusta Strindberga
18:00 Naukowa spuścizna świata arabskiego: Matematyka (4) - serial dok. prod. hiszpańskiej
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Muzyka na wodzie'' Jerzego F. Haendla
21:35 Irena Santor śpiewa pieśni Moniuszki
22:15 Opowieści o miłości: ''Tragedia miłosna'' (2) - serial prod. włoskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:45 Muzyka na dobranoc

24.09.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
8:55 Program dnia
9:00 DT - Wiadomości
9:10 Studio olimpijskie - Seul '88
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
17:15 Teleexpress
17:30 70 - widowisko publicystyczne
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Zabawy Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt - Formy ekspozycji
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: ''Śmierć z komputera'' - film fab. prod. francuskiej
21:25 Tydzień w polityce
21:35 Szaleństwa Maxa - film prod. francuskiej
21:45 Studio olimpijskie - Seul '88
23:45 DT - Wiadomości
23:50 Kino sensacji: ''Od siedmiu wzwyż'' - film fab. prod. USA
1:55 Studio olimpijskie - Seul '88
5:00 Program na jutro

Program 2
11:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Małe kino: ''Sceny aleksandryjskie'' - film dok. Kazimierza Blahija
15:40 5-10-15 - magazyn dla dzieci i młodzieży
17:10 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:50 Polska Kronika Filmowa
18:00 Program lokalny
18:30 Studio olimpijskie - Seul '88
21:00 Program rozrywkowy ''Lato na wizji''
21:30 Panorama dnia
21:45 Zmienne losy kapitana Lancastera i Chubbie Miller 94) - serial angielski
22:30 Wieczorne Wiadomości

5.01.1988
Program 1
8:10 Historia (kl. V)
9:00 Fizyka (kl. VIII)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (1) - western prod. USA
11:50 Domator
12:05 Temat pracy w malarstwie polskim - dok. serial TP
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem III)
14:00 TTR - Hodowla roślin (sem III)
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
15:15 Powtórka przed matura: Język polski - Bolesław Prus
15:50 Decyzje piętnastolatków: ''Kim być?''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:30 Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska, wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (1) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21:50 Donkiszoci od resztek - dok. film TP
22:20 Studio Sport
22:40 DT - Komentarze
23:00 Język angielski (12)

Program 2
16:55 Język angielski (12)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Bisznojowie: strategia przetrwania - film dok. prod. kanadyjskiej
19:00 Kobra: dobry wąż Indii - film przyrodniczy
19:30 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
20:00 Portret z pamięci
20:45 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
21:10 Polak dzieli, Kto pierwszy, kto ostatni - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Nowe kino greckie: ''Cena miłości''
23:35 Wieczorne wiadomości

26.03.1989 (Wielkanoc)
Program 1
8:05 Program dnia
8:10 Tydzień (wydanie świąteczne)
8:50 Dla dzieci: ''Smok, którego nie było, a może był'' - holenderski film anim.
10:10 Świat Marii Korsak
10:25 Transmisja Mszy Świętej Wielkanocnej z Watykanu
11:15 Premiery Starego Kina: ''Będzie lepiej'' - polski film fab. z 1938r.
12:55 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (1) reż A.Maleszka
13:50 Bobek - czyli jedenaście wcieleń Bogumiła Kobieli - film dok.
15:10 W kamiennym kręgu (76, 77-ost) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:35 Postscriptum ''W kamiennym kręgu''
17:50 Marek Sierocki zaprasza
18:25 Smurfny sen - progr. rozr.
19:00 Wieczorynka ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Rzeka kłamstwa (4) - serial TP
21:30 Serce pali się raz - recital Zdzisławy Sośnickiej
22:15 Sportowa niedziela
22:45 Gniew aniołów (2-ost) - film fab. prod. USA
0:15 Superwizja

Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:20 Film dla niesłyszących: ''Rzeka kłamstwa'' (4) - serial TP
11:45 Konspiracja u Króla Jana - pr. dok.
12:15 Powitanie
12:35 Andrzej Rosiewicz
13:10 100 pytań do... Wandy Rutkiewicz
14:00 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gun'' (1) - film fab. prod. USA
14:50 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Powiązania'' (6) - serial dok.
15:20 Z batutą i humorem
16:25 Być tutaj... - gawęda prof. Wiktora Zina
16:40 Kino-Oko - Kalejdoskop filmowy
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: prof. dr Andrzej Wojtczak
19:30 Arie dawnych mistrzów
20:00 Studio Sport - Piłka w grze
20:50 Zapraszam was do stołu - recital kompozytorski Henryka Albera
21:30 Panorama dnia
21:45 Wichry wojny (2) - serial prod. USA
22:35 Komentarz dnia
22:40 Musicale - pr. rozr.

27.03.1989 (Lany Poniedziałek)
Program 1
8:45 Program dnia
8:50 20,000 mil podmorskiej żeglugi - film przygodowy prod. USA
10:55 Świat cyrku
11:55 Antyfony do frasobliwego - film dok.
12:25 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (2) reż A.Maleszka
13:30 Czas przebudzenia - film dok.
14:00 Z jajem w herbie
14:25 Kaskader: ''Miłośnicy ryzyka'' - filmy dok.
15:20 Gwiezdne wojny - film science-fiction prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Teatr Telewizji: S.Beliński ''Polka prosto z kraju'' reż A.Minkiewicz
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Jeśli się zgodzi - nie powiem nie - komedia prod. francuskiej
21:40 Ryszard Karczykowski śpiewa popularne arie operowe
22:30 San Remo '89

Program 2
11:30 Powitanie
11:35 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gunn'' (2-ost) - film fab. prod USA
12:25 Dlaczego nie? (1)
12:50 Jubileusz Jana Pawła II - rep.
13:25 Muppety jadą do Hollywood - film prod. USA
15:00 Dlaczego nie? (2)
15:25 100 pytań do...
16:05 Polacy: byłem przy tym (1) - film dok. o Marianie Podkowińskim
16:45 Wielkanoc pod Krzyżem Południa
17:00 Podróże po klawiaturze Andrzeja Sobieskiego
17:30 Dlaczego nie? (3)
18:10 Jarocin - rep. z Festiwalu Muzyki Rockowej
18:55 Magazyn ''102'' - Gustaw Holoubek
19:30 Galeria 37 milionów - rzeżba roku
20:00 Wiedeńskie melodie - spotkanie z Martą Eggerth
21:30 Panorama dnia
21:45 Wyspy na Golfstromie - film prod. USA
23:30 Komentarz dnia

1.01.1984
Program 1
7:45 Nowoczesność w domu i zagrodzie
8:15 Tydzień - mag. rolniczy
9:00 Kino Teleranka - ''Pippi'' - serial prod. szwedzkiej
10:00 Antena
10:25 Cyrki świata - dok. film franc. TV
11:20 Program dnia
11:25 Sport '83: przegląd wydarzeń tygodnia
12:20 7 anten
13:05 Losowanie Toto Lotka
13:20 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:05 Z ''Gawędą'' w 80 dni dookoła świata
15:00 DTV i powtórz orędzia noworocznego
15:35 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:15 Motylem jestem, czyli romans Czterdziestolatka - komedia prod. polskiej
17:50 Kulisy wielkiej polityki: ''Niuanse i finanse Hollywood'' - program Zygmunta Broniarka
18:20 Przeboje roku - specjalne wydanie Telewizyjnej listy przebojów: najpopularniejsze piosenki roku
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:40 Kartki z kalendarza - sprawy międzynarod.
21:10 Halo, Dolly - musical prod. USA
23:30 Alternatywo - kabaret Olgi Lipińskiej

Program 2
9:00 Szkatułka z Hongkongu - film sensacyjny TP (dla niesłyszących)
10:00-23:10 Nowy rok w ''Dwójce''
10:10 Tylko dla dzieci: ''Podróże tu i tam'' a także filmy z serii ''Załoga G'' i ''Sindbad''
11:30 Przeboje świata (o najwspanialszych wydarzeniach roku w nauce, technice i muzyce)
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 6 razy Nowy rok - rep. Stanisława Szwarc-Bronikowskiego
14:25 Sensacje XX wieku: ''Tajemniczy zamek - o spotkaniu szefów koncernów naft. w 1924r.''
14:50 Honoriusz z Marsylii - komedia prod. francuskiej
16:10 Złota spirala
16:25 Bilet do Sarajewa - program sportowy
17:00 Rytmy noworoczne
17:25 Raport o stanie świata
17:55 Molier (5) - serial biograficzny franc. TV
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: Krzysztof Penderecki
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:40 Rock w roku
21:10 Punkt krytyczny - program rozbrojenia
21:40 Galowy koncert wieczorny - kanad. program rozrywk.
22:25 Rewia telemagiczna - program rozrywk.

1.01.1985
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Mały książę'' - film fab. prod angielskiej
10:30 Czas przebudzenia czyli Ostatnia księga przyrody Włodzimierza Puchalskiego
11:00 Marcel Marceau - ang. film dok.
11:55 DT - Wiadomości i powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Musimy ożenić dziadka - komedia prod. radzieckiej
15:10 Przeżyjmy to jeszcze raz (przegląd wydarzeń sportowych)
16:10 Nie jestem Niechcicem (spotkanie z Jerzym Bińczyckim)
16:40 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
17:25 Limuzyna do wynajęcia - komedia sensac. prod. angielskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka noworoczna
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Shogun (1) - serial prod. japońsko-USA
21:20 Studio Sport
22:00 Mireille Mathieu - francuski progr. rozrywkowy

Program 2
11:50 Noworoczne powitanie
12:00 Aerobic po Sylwestrze
12:20 Wspaniały świat Disneya: ''O chłopcu, który latał z kondorami'' - film fab. prod. USA
13:10 Karnawał, karnawał: rewia brazylijska
13:30 Za kulisami: ''Madame Sans Gene''
14:25 Nowy rok w różnych kalendarzach z cyklu ''Bogowie 4 stron świata''
14:45 Przeboje minionego roku
15:05 Boy Friend - musical prod. angielskiej
17:35 Żartoteka Gozdawy i Stępnia
18:25 Świat w roku 2001 prezentują autorzy ''Spektrum''
19:10 Słynne uwertury operowe gra Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Salon muzyczny
21:00 Recital K. Giżowskiej
21:35 Piękne dzielnice (1) - serial prod. francuskiej


1.01.1986
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Siedem życzeń'' (1) - serial TP
9:50 Odbicie w szkle - film dok.
10:15 Królowie mórz: ''rybacy z Malediwów'' - film dok.
10:40 Ustka - film dok.
11:05 Sportowy przegląd wydarzeń roku 1985
11:50 DT - Wiadomości
11:55 Powtórzenie przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Indianie Sarogaru - film dok.
14:15 Zemsta Fredry - film dok.
15:50 Losowanie Małego i Express Lotka
16:00 Studio Sport
16:25 Jadzia wdowa - musical prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pan W - film fab. TP
21:05 Rok w polityce międzynarodowej
21:35 Dzieje cnoty: ''50 lecie Szpilek''
22:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni

Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Kwadrans z hejnałem
12:15 Studio Sport: Meksyk '86
13:00 Galaktyczny ogród - film fantast-naukowy prod. angielskiej
14:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
15:00 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:00 Raz na tysiąc lat - widowisko artystyczne
17:25 Człowiek z Hongkongu - komedia prod. francuskiej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rok wielkich wzruszeń - najważniejsze wydarzenia muzyczne 1985 roku
21:30 Studio Sport: łyżwiarskie piruety
22:00 Dziesięciu najlepszych - finał plebiscytu na najpopularniejsze postaci TV roku 1985

1.01.1987
Program 1
8:30 Program dnia
8:35 Dla młodych widzów: ''Zmyślony psiak'' - kanad. film fab.
10:00 Żandarm i kosmici - komedia prod. francuskiej
11:30 DT - Wiadomości oraz powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 Sportowy przegląd roku
14:35 Klub 6 kontynentów: magiczny dźwięk gamelanu
15:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:25 Teatr Telewizji: A.Cwojdziński ''Hipnoza'' reż A.Minkiewicz
17:55 Bez próby: Metronom
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Dyrygent - film fab. prod. polskiej
21:40 12 wspaniałych - publicystyka
22:30 Alex band: przeboje 1986 roku

Program 2
11:35 Powitanie
11:40 Dla dzieci: ''Czarna strzała'' - radz. film przygodowy
13:05 Przeboje ''Dwójki'' - finał
14:00 Czarnoksiężnik - musical prod. USA
16:10 Irena Dziedzic zaprasza (1)
17:10 Legendy filmu: Sophia Loren
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Irena Dziedzic zaprasza (2)
21:40 Narkotyk - film fab. prod. francuskiej
22:55 Spotkanie z balladą

1.01.1988
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Milcząca przyjaźń'' - film fab. prod. Nowozelandzkiej
10:45 Jasełka - dok. film TP
11:15 Koncert muzyki polskiej
12:15 DT - Wiadomości
12:20 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
12:35 Walewice mon amour - dok. film TP
13:30 Variete w Poznaniu
14:20 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
15:15 Zmiennicy (9) - Serial TP
16:20 Recital Cateriny Valente
17:15 Teleexpress
17:30 Tina Turner - program rozrywkowy
18:10 Hollywood Davida Selznicka - film dok. prod. USA
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Głód serca - film obyczajowy TP
21:25 Zimowy pan - program rozrywkowy
22:30 Studio Sport
23:35 Marek i Wacek - ostatni koncert
0:30 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' - film krymin-obyczajowy prod. australijskiej

Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (1)
13:55 Kraina Nigdy Nigdy - film fab. prod. angielskiej
15:15 Dla młodych widzów: ''Razem 30'' - świąteczne wydanie ''5-10-15''
15:30 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (2)
16:20 Biały wilk (2) - serial prod. francuskiej
17:20 Marcello Mastroianni o sobie - program filmowy
18:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
19:10 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (3)
20:00 Program rozrywkowy ''Piękne lata dziewięćdziesiąte''
21:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (4)
21:30 Panorama dnia
21:45 Ekranizacja literatury światowej: ''Młode lwy'' - film fab. prod. USA

1.01.1989
Program 1
8:20 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' (wydanie noworoczne)
9:50 Walt Disney - człowiek legenda (1) - film dok. prod. USA
10:35 Przygoda życia (4) - dok. film franc.
11:30 DT - Wiadomości
11:35 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
11:50 Daleko i jeszcze dalej - dok. film TP
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:30 Walt Disney - człowiek legenda (2) - film dok. prod. USA
14:35 W kamiennym kręgu (52, 53) - serial obyczajowy prod. brazylijskiej
16:40 Gdzie są taśmy z tamtych lat
17:00 Teleexpress
17:15 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
18:00 Recital Ewy Złotowskiej
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Pomiędzy wilki - film fab. TP
21:40 Sportowa niedziela
22:15 Magdalena z Kossaków (2) - ''Dziedzic''
22:30 Hollywood paradise - program rozrywkowy
23:35 DT - Wiadomości

Program 2
9:20 Dla niesłyszących: ''Przegląd tygodnia'' i ''Pomiędzy wilki'' - film fab. TP
11:25 Wojskowy prog. dokumentalny
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (4) - serial obyczaj. prod. USA
12:50 100 pytań do... Stanisława Kwiatkowskiego
13:25 Studio Sport: ''Przeżyjmy to jeszcze raz''
14:00 Róbmy swoje - recital Wojciecha Młynarskiego
15:15 Studio Sport: ''Piękne i odważne''
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (5) - dok. film angielski
17:00 Wiem wszystko - teleturniej
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Goście Daniela Passenta - Grażyna Szapołowska i Anna Tatarkiewicz
19:30 O kolędach, szopkach i herodach - stulecie Muzeum Etnograficznego w Warszawie
20:00 Nie było miejsca dla ciebie - noworoczny koncert kolęd - transmisja z Sali Kongresowej PKiN w Warszawie
21:30 Panorama dnia
21:45 Virginia City - western prod. USA
23:45 Komentarz dnia

8.11.1987
Program 1
6:20 TV kurs rolniczy
7:20 Program dnia
7:25 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:50 Po gospodarsku
8:20 Tydzień - mag.
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Szkatułka z twierdzy'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Serce smoka (11) - ang-kanad. film dok.
11:25 7 anten
12:00 Kraj za miastem
12:25 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:10 Teatr dla dzieci: Lew Ustinow ''Beczka miodu'' reż J. Burszynowicz
14:20 Biała broń: ''Mieczów ci u nas dostatek'' - film dok.
14:50 Kapryśna gwiazda Lewoniewskich - dok. film TP
15:50 W rytmie disco (15) - obyczaj. serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Telespotkania: Włodzimierz Wysocki
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Miasteczko jak Alice Springs (3) - serial fab. prod. australijskiej
20:55 Pegaz - aktualności kulturalne
21:35 Loża - prog. kabaretowy
21:45 Sportowa niedziela
22:20 Klub międzynarodowy
22:50 DT - Wiadomości

Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących) i ''Miasteczko jak Alice Springs'' (3) - serial fab. prod. australijskiej (dla niesłyszących)
11:00 Program wojskowy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska
12:15 Jutro poniedziałek
12:45 Dni muzyki radzieckiej: ''Fantazja na smyczki'' Dawida i Igora Ojstrachów
13:30 Trzy razy Leningrad - miasto sybol
14:15 Wideoteka
14:40 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial prod. kanadyjskiej
15:00 Nasza muzyka: Ewa Wanat i Janusz Mych
15:30 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
16:15 Gość programu: Weronika Dolina
16:40 Trzy razy Leningrad - pieriestrojka
17:10 Jedwabny szlak (5) - dok. film japoński
18:00 Trzy razy Leningrad - wieczór w Leningradzie
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Ekran szczerości
20:00 Stereo i w kolorze: ''Dni muzyki radzieckiej - Koncert rodziny Ojstrachów''
21:00 Sensacje XX wieku: ''operacja Lew Morski''
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie filmy małego ekranu: ''Korzenie'' (4) - serial historyczny prod. USA
22:30 Z duchem czasu - mag. rozrywkowy
22:45 Ostatnie Wiadomości
22:50 Ojczyzna - polszczyzna (o akcencie)

29.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. II lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
12:00 Domator
12:50 Wiedza o społeczeństwie (kl. VII)
13:30 i 14:00 TTR
15:05 Przed maturą: Język polski
15:50 Kim być?
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:45 Gazeta rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
22:00 Sprawa dla reportera
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (22)

Program 2
16:55 Język angielski (22)
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium (10) - ang. fillm dok.
19:30 Problematyka kulturalna - Galeria 37 milionów - Cezary Łutowicz - Złotnik
20:00 Henryk Czyż w WOSPRITV w Katowicach
20:45 Italo disco - program rozrywk.
21:10 Polak dorabia
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karola Makka: ''Zabawa w koty'' - film prod. węgierskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 31 lip 2012, o 11:58

30.07.1976
Program 1
8:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Lato i co dalej? - film fab. prod. NRD
12:40 Studio Olimpijskie (kolor)
16:15 Program dnia
16:20 Rady, Informacje, Opinie
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - progr. stołecznego województwa warszawskiego
17:00 Przez maskę płetwonurka - film ser. prod. franc. (kolor)
17:30 Studio Olimpijskie (kolor)
19:00 Dobranoc - ''Psi żwot'' (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Studio Olimpijskie (kolor)
23:10 DTV (kolor)
23:30 Niebezpieczny punkt obserwacyjny - film fab. prod. ang. (kolor)
0:25 Studio Olimpijskie (kolor)

Program 2
15:50 Program dnia
15:55 Znak orła (2) - serial TP
17:00 Kino letnie: ''Pigułki dla Aurelii'' - film fab. prod. polskiej
18:40 Program lokalny
19:00 Dobranoc (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Szalony traper - film fab. prod. ang. (kolor)
21:10 24 godziny (kolor)
21:20 Wenus '1403 - widowisko rozrywkowo-muz. (kolor)

31.07.1976
Program 1
9:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Czarne słońce - film fab. prod. radzieckiej
12:55 Studio Olimpijskie (kolor)
16:10 Program Pierwszy proponuje
16:25 Program dnia
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - prog. województw Katowickiego, bielskiego, częstochowskiego, opolskiego
17:00 Kupujemy rekwizyty - rep. (kolor)
17:10 Za kierownicą
17:30 Program publicystyczny - rodzina
18:00 Studio Olimpijskie (kolor)
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Kroki - film prod. ang. (kolor)
20:55 Studio Olimpijskie (kolor)
22:30 DTV (kolor)
22:45 Studio Olimpijskie (kolor)

Program 2
16:50 Program Drugi proponuje
17:00 Program dnia
17:05 Teleteka muzyczna
17:45 Niektórzy to wiedzą (kolor)
19:00 Program lokalny
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Co kto lubi - program Mieczysława Pawlikowskiego
21:15 24 godziny (kolor)
21:25 Kuchenne schody - serial prod. franc. (kolor)
22:25 Opowiemy tą piosenką - program estrad. TV Czechosłowackiej (kolor)

19.07.1980
Program 1
13:45 Program dnia
13:50 Czy pamiętasz, żołnierzu? - wojskowy program
14:15 Obiektyw
14:35 DTV (kolor)
14:50 Igrzyska Olimpijskie Moskwa '80 - ceremonia otwarcia
18:15 Studio Telewizji Młodych
18:50 Dla dzieci: Dobranoc (kolor)
19:00 Świat, który może zaginąć - dok. film (kolor)
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Pogoda dla bogaczy (16) - serial prod. USA (kolor)
21:05 Blisko i daleko - program publicystyczny (kolor)
21:35 Najlepszym w 5-latce ludziom górniczego trudu - program rozrywkowy
22:30 Studio Olimpijskie
23:00 DTV (kolor)
23:10 Kino nocne: ''Dziewczyna zwana Hatter Fox - film obyczaj. prod. angielskiej

Program 2
16:15 Lato w dwójce ze Studiem 2
16:25 Bee Gees - program rozrywkowy
16:35 Gość Studia 2
16:45 Dziwny jest ten świat (o Indianach z Ameryki Płd)
17:25 Muppet Show z Rich Little
17:50 Gość Studia 2
18:00 Śladami Marco Polo (2) - dok. film włoski
19:00 Gość Studia 2
19:10 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Z muzycznego archiwum Studia 2: Jean Orleans
21:15 Niewidzialna kamera - film sensac. prod. NRD (kolor)
22:40 Moja muzyka - koncert Józefa Skrzeka

23.07.1989
Program 1
7:05 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem II) - Choroby zakaźne bydła
7:25 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem IV) - Technologia uprawy jęczmienia jarego (cz. 2)
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
8:55 Kino Teleferii: ''Mio, mój Mio'' - ekranizacja baśni Astrid Lindgren
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Kronika XVI OSM
10:45 Ludy Ziemi (1) ''Indusi''- serial dok.
11:45 Kraj za miastem
12:10 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Studio Sport - Wimbledon
14:45 Magazyn ''Morze''
15:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:35 Panna dziedziczka (10) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Koreania - rep.
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Tajemnica Wiklinowej Zatoki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Światła kabaretów (2) - serial angielski
21:00 7 dni - świat
21:30 Sportowa niedziela
22:20 Filmowy portret A. Sandauera
22:55 Premiery po latach: ''Do młodości - Sposób bycia''

Program 2
10:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
11:25 Film dla niesłyszących: ''Światła kabaretów'' (2) - serial angielski
12:20 Wojskowy program dokumentalny
13:00 Lokalny koncert życzeń
13:25 Jutro poniedziałek
13:55 Powitanie
14:00 Polska Kronika Filmowa
14:10 100 pytań do...
14:50 Polacy: Agnieszka Osiecka - film dok.
15:50 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:05 Świat ciemnego kryształu - film dok.
17:00 Konwój
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Wrocławski epiod Marka Hłaski
20:00 Studio Sport: Turniej piłkarski - Skarżysko-Kamienna '89
21:00 Konwój
21:30 Panorama dnia
21:45 Walc w chmurach - film fab. prod. angielskiej
23:20 Komentarz dnia
23:25 Futurologia na dobranoc

16.07.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
9:00 Kino najmłodszych: ''Złote rogi'' - baśń filmowa prod. radzieckiej
10:10 Impresje filmowe: ''Berlińskie zoo'' i ''Zamek Vranov pod Dyją''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 Klejnoty Adriatyku (3) - dok. film jugosłowiański
12:20 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:50 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:20 Program dnia
13:30 Program publicystyczny
14:00 Antologia dramatu powszechnego: Per Olov Enquist ''Noc trybad'' reż E. Guenther
16:00 Uroczystość pożegnania sekretarza generalnego KC KPZR Michaiła Gorbaczowa na lotnisku Okęcie
16:30 Konwój
17:15 Teleexpress
17:30 Pod jednym dachem (3) - serial prod. czechosłowackiej
18:15 Losowanie Toto Lotka
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Gepardy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Nie taki zły - franc-szwajcarski film fab.
21:50 Tydzień w polityce
22:00 Miss Polonia '88 (1)
23:10 Wiadomości sportowe
23:20 Anegdoty teatralne I. Śmiałowskiego
23:25 DT - Wiadomości
23:30 Miss Polonia '88 (2)
0:50 Kino nocne: ''Inspektor Bellamy'' (3) - serial prod. austral.

Program 2
14:55 Powitanie
15:00 Magazyn auto - sport
15:30 Akcja O.P.E.N (3) - sensac. serial francuski
16:30 W kręgu kina: ''godzina z Kozincewem''
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega
20:00 Jest taka katedra - 30 lecie Katedry Instrum Dętych Akademii Muzycznej w Warszawie
21:00 Program poetycki
21:30 Panorama dnia
21:45 Zaklęte rewiry - film obyczaj. prod. polsko-czechosłowackiej
23:30 Ostatnie wiadomości

1.08.1989
Program 1
8:40 Domator: ''Dieta - cud''
8:50 Teleferie: ''Wakacje z Ikarem''
9:20 Kino Teleferii: ''Chłopcy z naszego osiedla'' (2) - serial prod. węgierskiej
9:50 DT - Wiadomości
9:55 Transmisja uroczystości odsłonięcia pomnika Powstania Warszawskiego
12:00 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
16:55 Program dnia
17:00 Powstańcom Warszawy - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Akcja pod Arsenałem - film fab. prod. polskiej
19:00 Dobranoc: ''Przygody Bączka i Pączka''
19:10 Magazyn konsumentów ''Stop''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
21:00 Kroniki PAT - Tak było...
21:15 Program publ.
21:30 Wojenne ścieżki Joachima - film dok.
22:00 Program muzyczny
22:45 DT - Echa dnia

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Śpiewa Anna Prucnal
19:00 Wojna domowa (12) - serial TP
19:30 Blisko nieba - mag. alpinistyczny
20:00 Leć pieśni - koncert polskich pieśni patriotycznych
21:00 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio ''Solidarność''
22:30 Echo - film fab. prod. francuskiej
0:00 Komentarz dnia

11.09.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (2) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Motyle (7) - dok. film franc.
11:05 7 anten
11:35 Teatr dla dzieci: M. Kownacka ''Grymasela'' reż P. Friedrich
12:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Transmisja z centralnych uroczystości dożynkowych
14:00 Szalenstwa Maxa - film francuski
15:20 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (6) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Sybiracy - dok. film TP
22:15 7 dni na świecie
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej

Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:55 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (6) - serial TP
11:00 Peryskop
11:30 Lokalny Koncert Życzeń
11:55 Jutro poniedzialek
12:15 Powitanie - ''Igrzyska gwiazd''
12:20 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli Quod Erat Demonstrandum'' - serial prod. ang.
13:10 100 pytań do... Józefa Klasy
13:40 Igrzyska gwiazd
13:45 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
15:15 Klejnoty kultury
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau: ssaki morskich głębin (2) - film przyrod. prod. USA
17:10 Leonard Bernstein - w 70. rocznicę urodzin
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - prof. Antoni Rajkiewicz
19:30 Ludzie i lalki - rep.
20:00 Studio Sport: Motocyklowe MŚ w rajdach obserwowanych
20:55 Goście Daniela Passenta - prof. J. Mujzel i prof. C. Józefiak
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (2) - serial TP
23:05 Ostatnie wiadomości
23:10 Studio festiwalowe ''Wratislavia Cantas - Wrocław '88''

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 24 sie 2012, o 12:17

11.08.1989
Program 1
8:50 Domator: aerobik z Mariolą
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (7) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Honor dziecka - komedia prod. polskiej
15:40 Domator: przed weekendem
16:40 Program dnia
16:45 Z Polski rodem - mag. polonijny
17:15 Teleexpress
17:30 Polskie drogi (3) - serial TP
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapułki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Prapremiery: ''Statek szaleńców'' - film fab. prod. USA
22:30 Kroniki PAT - tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia
23:30 Świat jaki jest: ''Gorzki smak herbaty'' - film dok. prod. angielskiej

Program 2
10:55 Bezpośrednia relacja z obrad Senatu PRL
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Konwój
19:00 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:30 Dookoła świata - ''W Tunezji''
20:00 Oficyna poetów i malarzy - rep.
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka - ''Sennik Artemidora'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Zespół Adwokacki: ''Dyskrecja''
22:30 Filmy z Humphreyem Bogartem: ''Mieć i nie mieć'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia

5.04.1988
Program 1
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Udane życie'' (1) - serial prod. australijskiej
12:00 Domator
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:50 Decyzje 15-latków: ''Kim być?''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Krąg - mag. harcerzy
16:50 Dla dzieci: ''Cojak'' - teleturniej
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska - wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dobranoc: ''Lunetka, Marcin i... piłka''
19:00 Mówiły jaskółki sprawy gospodarcze - pr. publicystyki kulturalnej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Udane życie (1) - serial prod. australijskiej
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:50 Zieleń Brodna - dok. film TP
22:10 Spory
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (23)

Program 2
16:55 Język angielski (23)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Kenia'' (11) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Spotkanie z Januszem Kowalskim - program muzyczny
20:00 Studio Sport: Puchar Europy w koszykówce - Gandawa '88 (1/2 finału)
21:10 Polak dorabia - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karoly'a Makka: ''Za ceglanym murem'' - film prod. węgierskiej
23:30 Ostatnie wiadomości

16.01.1988
Program 1
7:25 TTR - Fizyka (sem III)
7:55 TTR - Język polski (sem III)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Drops'' i ''Szagma, albo zaginione światy'' - serial animowany
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:10 Na krawędzi słowa
12:30 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:00 Antologia dramatu powszechnego: Aleksander Suchowo-Kobylin: ''Małżeństwo Kreczyńskiego'' reż J. Burski i W. Wodecki
14:55 Dok. filmy Ludwika Perskiego
16:00 Losowanie Dużego Lotka
16:10 Plebiscyt piosenki - Opole '88
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: ME w jeździe figurowej na lodzie Praga '88 - program dowolny mężczyzn
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Claudia - melodramat prod. brytyjskiej
21:25 Śpiewa Grażyna Brodzińska
22:05 7 dni na świecie
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:45 DT - Wiadomości
23:10 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' (4-ost) - serial sensacyjny prod. australijskiej
0:00 Program na jutro

Program 2
12:25 Studio Sport: Turniej tenisowy juniorów o puchar przewodniczącego Komitetu ds. PRiTV
13:25 NURT - Edukacja ekonomiczna
13:55 NURT - Przyrodoznawstwo: ewolucja gwiazd
14:25 NURT - Problemy współczesnej rodziny polskiej
14:55 Powitanie
15:00 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
16:30 Spektrum
17:00 W kręgu kina: ''Kochali go wszyscy'' - film dok. prod. radzieckiej
18:00 Program lokalny
18:30 Mali, wielcy: Piccolo Coro del Antoniano
19:00 Studio Sport: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim zjazd mężczyzn
19:30 Mój Śląsk - widowisko poetyckie
20:00 Sylwetka kompozytora - Jerzy Gablenz
21:10 Jesień z bluesem
21:30 Panorama dnia
21:45 Rzeka bez powrotu - film fab. prod. USA
23:10 Brunona Miecugowa duchy polskie
23:30 Wieczorne Wiadomości

17.12.1988
Program 1
7:00 TTR - Fizyka (sem III)
7:30 TTR - Biologia (sem III)
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - prog. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino najmłodszych: ''Karlsson z dachu'' - film fab. prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Bellona - wojskowy mag. public.
11:50 10 ton z każdego ha - program rolny
12:10 Telewizja prowincja: ''okolice jeziora Medwie''
12:30 Do trzech razy sztuka - teleturniej
13:05 200 lat Australii - prog. dokumentalny
13:35 Telewizyjny teatr prozy: Tomasz Mann ''Małżeństwo Antoniny'' reż J. Słotwiński
15:10 Komedie, komedie, komedie: ''Gangsterzy i filantropi'' - polski film fab.
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Szaleństwa Maxa - film francuski
16:55 Trzy rundy: runda I - pr. public.
17:15 Teleexpress
17:30 Trzy rundy: runda II - pr. public.
17:50 Portrety: ''Na jednej linie'' - film dok. o Wawrzyńcu Żuławskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Wielkie przygody Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''w akwarium''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Jesteś już mężczyzną - komedia prod. USA
21:40 Trzy rundy: runda III - pr. public.
22:00 Tydzień w polityce
22:10 Telewizyjny przegląd sportowy
22:30 Hit '88: Maryla Rodowicz
23:30 DT - Wiadomości
23:40 Kino sensacji: ''Ludzie godni szacunku'' - włoski film fab.

Program 2
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Powitanie
15:00 Zawód: operator filmów przyrodniczych (2) - dok. film angielski
15:25 Spektrum
15:40 Meandry architektury: ''dachy''
16:00 Niełatwo być wynalazcą - film rysunkowy
16:10 Czy na Marsie istnieje życie - dok. film USA
16:35 Co to jest TV-Sat?
16:45 W co się bawić?
16:55 Wiedza i życie - spotkanie z redakcją
17:00 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:30 Muzyka małego ekranu
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''komu wszczepić neutrony?''
20:00 Studio Sport: Goeteborg - finał pucharu Davisa: Szwecja-RFN oraz Puchar ''Izwiestii'' w hokeju na lodzie
21:30 Panorama dnia
21:45 Napoleon (2) - francuski film histor.
23:20 Komentarz dnia
25.08.1989
Program 1
8:50 Domator: ''Borowiki, kurki i inne''
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (9) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Ach ty moja kochana - film prod. NRD
15:15 Już nie szumią na gór szczycie - film dok.
15:40 Domator: ''Przed weekendem''
16:40 Program dnia
16:45 Intersygnał
17:15 Teleexpress
17:30 Recital zespołu ''Zayazd''
18:00 Hatra perła pustyni - film dok.
18:30 Telewizyjny informator wydawniczy
18:50 Bez granic
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapulki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Zabawna pani'' - musical prod. USA
22:30 Kroniki PAT - Tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:00 Konwój
19:30 Dookoła świata: ''W Bangladeszu i w Izraelu''
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w kajakarstwie - Płowdiw '89
20:50 Brawo dla Grażyny Brodzińskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Orkiestry dęte w Clermont Ferrand - rep.
22:30 Filmy z Humphrey'em Bogartem: ''Mroczne przejście'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia

2.09.1989
Program 1
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino Teleferii: ''Przygody dobrodusznego smoka'' - serial prod. węgierskiej oraz ''Siedem życzeń'' (7-ost) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Od Wschowy do Belwederu - pr. wojskowy
11:55 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Kreta króla Minosa'' - film dok. prod. belgijskiej
12:40 Służewiecka rewia - wystawa zwierząt hodowlanych
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy: Zofia Nałkowska ''O tożsamości twórcy'' reż Jacek M. Hohensee
14:10 Akademia filmowa
14:35 Smak życia - pr. publicystyki kulturalnej
15:20 Komedie, komedie, komedie...: ''Pan Anatol szuka miliona'' - film fab. prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Premie i premiery: ''nasi goście, nasze przeboje''
17:15 Teleexpress
17:30 Portrety: ''Jak orły'' - film dok. o gen. Stanisławie Sosabowskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Osioł''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Akademia Filmowa: ''Lawrence z Arabii'' - film fab. prod. angielskiej
23:20 Teatr Telewizji: Jaroslav Hasek ''Spotkania ze Szwejkiem'' (7) reż Paweł Trzaska
23:40 Telewizyjny przegląd sportowy
0:10 Telegazeta
0:15 Kino sensacji: ''Inspektor Taggart'' (1) - film fab.prod. angielskiej
1:05 Program na jutro

Program 2
14:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Program dnia
15:00 Zwierzęta świata: ''Zwierzęta rybołowne'' - film przyrodniczy
15:25 Spektrum
15:40 Orły: ''A.G.Bell'' - serial anim. prod. japońskiej
16:05 Meandry architektury: ''Ruiny''
16:25 Trzy ołtarze (1) - film dok.
17:00 Legendy filmu: ''Gregory Peck''
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''Niemowlęta do tablicy''
20:00 Spotkanie z... Andrzejem Kurylewiczem i Wandą Warską
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio Sport: Puchar Świata w Los Angeles
22:25 Dziewięciu gniewnych ludzi - recenzje filmowe
23:20 Chateauvallon (17) - serial prod. francuskiej
0:15 Komentarz dnia

10.09.1989
Program 1
7:20 Notowania
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' oraz ''Przygoda na bezludnej wyspie'' (1) - serial australijski
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Ludy ziemi (8): ''Włosi'' - serial dok.
11:30 Święto kwiatów i kultury - Skierniewice '89
12:10 Teatr dla dzieci: A. A. Milde ''Dawno, dawno temu'' (2) - ''Motylek i róża'' reż S. Pieniak
13:10 Telewizyjny koncert życzeń
13:55 Morze - mag.
14:15 Wiadomo Wiech - film dok.
15:40 Panna dziedziczka (17) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: Puchar Świata w lekkiej atletyce - Barcelona '89
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Siostrzeńcy Kaczora Donalda''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Klan (2) - serial francuski
21:05 7 dni - świat
21:35 Sportowa niedziela
22:15 Premiery po latach: ''Szkic do portretu Dostojewskiego' - film dok.
23:10 Telegazeta

Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:15 Film dla niesłyszących: ''Klan'' (2) - serial francuski
11:15 Peryskop - mag. wojskowy
11:45 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Polska Kronika Filmowa
12:30 100 pytań do...
13:10 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial kanadyjski
14:05 Aktualności kulturalne: ''II Ogólnopolski Konkurs Muzyki i Pieśni Ludowej Młodych - Jasło '89''
14:20 Amsterdam: wojskowy ogród marzeń - rep.
14:45 Formuła 1
15:10 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Badacze nieznanych kultur'' (1) - film dok.
16:05 Formuła 1
16:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:35 Formuła 1
17:00 Studio Sport: Finał turnieju w tenisie ziemnym ''Złota Polska Jesień''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - Andrzej Matynia
19:30 Galeria Dwójki - Józef Łukomski
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:10 Festiwal muzyczny - Jarocin '89
21:30 Panorama dnia
21:45 Wojna i pamięć (2) - serial prod. USA
22:35 Wratislavia Cantans '89 - rep.
23:05 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 28 sie 2012, o 09:07

4.12.1987
Program 1
8:10 Historia (kl. VII)
9:00 Historia (kl. III lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Zmiennicy'' (5) - serial TP
11:20 Domator
12:00 Język polski (kl. VIII)
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem I)
14:00 TTR - Hodowla zwierząt (sem I)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT: ''Droga do postępu''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Rambit - teleturniej
16:50 Dla dzieci: ''Okienko Pankracego''
17:15 Teleexpress
17:30 Za kierownicą
17:50 Popołudnie z ''Pegazem''
18:25 Małe kino: ''Sfera irracjonalności'' - film dok. TP
18:50 Dobranoc: ''Cudowny talizman''
19:00 Monitor Rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Zmiennicy (5) - serial TP
21:00 Polska-Grecja - rep.
21:35 Trzydzieści lat minęło - program rozrywkowy z okazji Dnia Górnika i 30-lecia OTV Katowice
22:40 DT - Komentarze

Program 2
16:55 Język angielski (39)
17:25 Program dnia
17:30 Między nami rodzicami
18:00 Program lokalny
18:30 Krajobraz po katastrofie - rep.
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Dookoła świata: ''W Finlandii''
20:00 Jesień z bluesem - program rozrywkowy
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka: ''Narcyz''
21:30 Panorama dnia
21:45 Doczekać zmroku - film kryminalny prod. USA
23:30 Rozmowy intymne
0:00 Wieczorne Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 31 sie 2012, o 15:37

4.09.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (6) - serial przyrod. prod. francuskiej
11:05 7 anten
12:00 Świątynia - radziecki film dok.
13:00 Teatr dla dzieci: Z. Krukowski ''Koza na dachu albo podwórko dziwów'' reż J. Bielumas
14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:50 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:20 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
16:20 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Obrona Warszawy, rzecz o Stefanie Starżyńskim
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Przez mapę na gapę''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (5) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Burt Bacharach zaprasza do parku - pr. rozrywkowy
22:15 Tydzień w polityce
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
23:40 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej

Program 2
9:10 Przeglad tygodnia (dla niesłyszących)
9:45 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (5) - serial TP
10:40 Spojrzenie na Wrzesień - dok. film polski
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau, ślepi prorocy z Wyspy Wielkanocnej'' (1) - serial dok. prod. USA
13:20 100 pytań do... Józefa Klasy
13:50 Klejnoty kultury: ''Kalwaria Zebrzydowska''
14:55 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli quod erad demontrandum'' (1) - serial prod. angielskiej
15:20 II koncert fortepianowy Haitora Villi - Lobosa
15:50 Sztuka ogrodowa w Polsce: ''Ogrody naturalistyczne i elektryczne'' (2) - film dok.
16:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Hanzowie z gór Karakorum'' - dok. film RFN
17:15 Aktualności kulturalne: ''letnie wieczory z muzyką dawną''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Goście Daniela Passenta
19:30 Koszalińskie spotkania filmowe
20:00 Studio Sport: ''Piłka w grze''
20:50 Sekrety przedświtu: ''nocna zmiana bluesa'' - recital
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (1) - serial TP
22:45 Wieczorne Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 7 wrz 2012, o 12:33

23.09.1989
Program 1
6:55 TTR - Matematyka (sem III): ''Funkcja potęgowa'' (1)
7:25 TTR - Spotkania z literaturą (sem III): ''liryka epoki pozytywizmu''
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
9:00 Drops - mag. dla dzieci i młodzieży oraz ''Arabela'' (13-ost) - serial prod czechosłowackiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Iskierki na iskrze - pr. wojskowy
11:55 Telewizyjny koncert życzeń
12:25 Flesz - mag. muzyki rozrywkowej
12:50 Telewizyjny Teatr Prozy: Jarosław Iwaszkiewicz ''Sława i chwała (3): Piekne lato'' rez L. Zamkow
14:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
14:55 Komedie, komedie, komedie: ''Wiosna, panie sierżancie'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Polityka, politycy: Jacques Chirac - program Andrzeja Bilika
17:15 Teleexpress
17:30 Zabawy w dorosłych ciąg dalszy - film dok.
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygody misia Colargola''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''nowości''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Wielka nadzieja białych - Dramat społeczno-obyczajowy prod. USA
21:45 Telewizyjny Przegląd Sportowy
22:05 Tydzień w polityce - komentuje Karol Szyndzielorz
22:15 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn '89
23:25 Telegazeta
23:30 Kino sensacji: ''Omen'' - horror prod. USA
1:15 Program na jutro

Program 2
13:45 Konkurs 5 milionów
14:30 Bariery
14:55 Powitanie
15:00 Ordy: ''Stephenson - lokomotywa parowa'' - serial anim. prod japońskiej
15:25 Spektrum
15:40 Arktyczne lato - film przyrod. prod. USA
16:05 Meandry architektury: ''Zwierzęta z kamienia''
16:25 Trzy ołtarze (3) - film dok. prod. duńsko-angielskiej
17:00 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Szansa: ''Dziewczyna miesiąca'' - teleturniej
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki''
21:30 Panorama dnia
21:45 Chateauvallon (20) - serial prod. francuskiej
22:40 Kraków na antenie ''Dwójki''
23:40 Komentarz dnia

Warden
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 18:37

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Warden » 9 wrz 2012, o 11:58

Z takich typowo programów nie dla dzieci to najpierw w środy o 21:30 a później w czwartki o 22:00 emitowane były "24 klatki na sekundę" kreskówki dla dorosłych ze zdjęciami erotycznymi nagich pań. Jeszcze jakieś animowane horrory, kryminalne i takie tam różne filmy animowane.

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 25 wrz 2012, o 07:37

8.03.1984
Program 1
6:00 TTR - Chemia (sem II)
6:30 TTR - Matematyka (sem II)
8:10 Przysposobnienie obronne: ''Jak walczyć z ogniem''
9:00 Praca - technika (kl. IV): ''Budujemy dom''
9:30 Dla II zmiany: ''Bliżniaczki czyli bierz przykład z siostry'' - film obyczaj. prod. NRD
11:00 Język polski (kl. II lic.): ''Mickiewicz - Słowacki - Krasiński''
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
14:00 TTR - Fizyka (sem IV)
15:55 Program dnia
16:00 Mieszkać - poradnik
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' oraz ''Arabela'' (1) - serial prod. czechosłowackiej
17:30 Szłyśmy od Oki - pr. wojskowy
18:05 Interstudio
18:30 Piękny listopad - rep. filmowy-dokumentalny
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Świat z bliska - pr. dokumentalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji: Jean Pierre Conty ''Wzywamy w charakterze świadka'' reż M. Dzienisiewicz
21:30 Seans filmowy
22:00 DT - Komentarze
22:25 Pegaz - aktualności kulturalne
23:05 DT - 24 godziny

Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Spróbuj sam
17:30 Patent - problemy polskiej motoryzacji
18:00 Krajobrazy kultury
18:30 Program lokalny
19:10 Klub Antoniego Piechniczka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Filharmonia: ''W hołdzie Ryszardowi Wagnerowi''
21:20 DT - Wiadomości
21:30 Godzina dla Ewy - pr. rozrywkowy

8.03.1985
Program 1
11:00 Domowe przedszkole
11:40 DT - Wiadomości
11:55 Historia (kl. III lic.): ''Ustalanie granic II Rzeczypospolitej''
12:50 Wokół nas (kl. I-II)
13:30 TTR - Matematyka
14:00 TTR - Chemia
15:35 W szkole i w domu
15:55 NURT: ''Historia''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Tylko dla orląt'' i ''Piątek z Pankracym''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Zawód inteligent - pr. publicystyczny
18:00 Bez próby: ''Dzień Kobiet''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Tele-gol: ''Przed piłkarską wiosną''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor Rządowy
20:30 Białe tango - film obyczaj. prod. radzieckiej
21:55 DT - Komentarze
22:25 Wiesław Ochman o kobietach
23:55 DT - Wiadomości

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Śledztwo w sprawie nauki: ''Czy mamy skarby?'' (2)
17:30 Piosenki nie tylko dla Ewy
18:00 Prosto z morza: ''Magister żeglugi wielkiej''
18:30 Program lokalny
19:00 Zbliżenia (to i owo o filmie)
19:20 Przeboje ''Dwójki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata: ''Galeria Deglii Uffizi we Florencji'' (1)
20:30 Prosto z kosza - pr. satyryczny
20:50 Sopot '84 - pr. rozrywkowy
21:20 DT - Wiadomości
21:35 Przeboje dla pań
22:05 40 karatów - komedia prod. USA
23:50 DT - Wiadomości

8.03.1986
Program 1
7:25 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Sobótka'' oraz ''Czterej pancerni i pies'' - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Estrada folkloru
10:55 Bariery
11:25 Telewizyjna lista przebojów
11:40 Na krawędzi słowa: ''Przegląd humanistyczny''
12:00 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
12:30 Chwila w Troi - pr. poetycki
12:55 Lista przebojów muzyki poważnej
13:15 Teatr Telewizji: A. Strindberg ''Silniejsza jednoaktówka'' reż I. Wolen
13:45 Telewizyjne biuro pośrednictwa
14:05 Ocalić od zapomnienia
14:30 Militaria obronność, nowoczesność
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego: P. A. Beaumarchais ''Wesele Figara'' reż. Czesław Wołłejko
16:30 Kram - mag. konsumenta
17:10 Losowanie Toto Lotka i zakładów specjalnych
17:35 Studio Sport: MŚ w lotach narciarskich
18:30 Telewizyjny magazyn młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Powrót do Edenu (1) - serial prod. australijskiej
21:55 Czas - mag. publicystyczny
22:45 7 dni na świecie
22:55 DT - Wiadomości
23:00 Sportowe rytmy tygodnia
23:50 Kino nocne: ''Przebudzenie'' - film fab. prod. angielskiej

Program 2
13:30 NURT (powtórzenie wykładów)
14:00 NURT (powtórzenie wykładów)
14:30 NURT (powtórzenie wykładów)
15:00 Powitanie
15:10 Dla młodych widzów: ''5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia''
16:25 Wideoteka dla pań
16:55 Okolice muzyki
17:30 VII Przegląd piosenki aktorskiej - Wrocław '86
18:00 Wioska Ziemia: ''Cicha rewolucja'' - ang. serial dok.
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Słynne orkiestry świata''
21:40 Tydzień w polityce
21:50 Midem '85
22:40 Perła w koronie (8) - serial prod. angielskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:40 Muzyka na dobranoc

8.03.1987
Program 1
13:30 TTR - Matematyka (sem II)
14:00 TTR - Język polski (sem II)
15:50 NURT: ''Wychowanie zdrowotne''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Kwant''
17:15 Teleexpress
17:30 Kobieta za ladą (12) - serial prod. czechosłowackiej
18:30 Echa stadionów
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Laboratorium: ''Mikrokosmos''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rozmowa na telefon (I)
20:15 Teatr Telewizji: Ivo Bresan ''Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna'' reż O. Lipińska
22:15 DT - Komentarze
22:35 Rozmowa na telefon (II)
22:50 Ręce - film dok. TP
23:15 DT - Wiadomości
23:20 Język niemiecki (21)

Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język niemiecki (21)
17:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Kulig''
18:00 Program lokalny
18:30 Podaj łapę
19:00 Ślepy tor - film fab. TP
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Polska zimą
20:15 Gwiazdy wielkiego sportu
20:45 Nowości płytowe - mag.
21:15 Dopisać losy
21:45 Ciężarowcy
22:15 Biografie: ''R.K.Narayan'' - dok. film angielski
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Przegląd piosenki aktorskiej

8.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. IV)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (10) - serial prod. USA
11:55 Domator
12:05 Geografia (kl. VI)
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:20 Powtórka przed maturą: ''Język polski''
15:50 Kim być?: ''dla maturzystów''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - mag. PCK
17:40 Gazeta Rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:00 Publicystyka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (10) - serial prod. USA
21:25 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:40 Uparła się moja tęsknota - pr. poetycki
22:05 Azja Andrzeja Wawrzyniaka - dok. film TP
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (19)

Program 2
16:55 Język angielski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Egipt'' (7) - dok. film anigelski
20:00 Może pani przyjmie ten bukiecik fiołków - muzyczne dedykacje
21:10 Polak dorabia: ''Na morzach i oceanach'' - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Dwoje na drodze - film fab. prod. angielskiej
23:30 Wieczorne Wiadomości

8.03.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. VIII): ''O nową Polskę''
8:35 Domator: ''Nasza poczta - Szkoła dla rodziców''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Spotkania na lotnisku (6) - serial prod. NRD
10:40 Domator: ''Przyjemne z pożytecznym''
12:00 Biologia z higieną (kl. VII): ''Wchodzenie w świat dorosłych''
13:30 TTR - Chemia (sem II): ''Węglowce''
14:00 TTR - Produkcja zwierzęca (sem II): ''Wychów cieląt''
15:20 NURT: ''Innowacje pedagogiczne - Poszukiwania''
15:50 DT - Wiadomości
15:55 Losowanie Express i Super Lotka
16:05 Bariery
16:25 Scena TDC
16:50 Dla dzieci: ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia: ''Młodzi w orle'' - rep.
18:00 Telewizyjny informator wydawniczy
18:20 Dawniej niż wczoraj: ''Archiwum XX Wieku''
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 10 minut
19:10 Gra o milion
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pytania dnia
20:10 Prapremiery: ''Od dziewiątej do piątej'' - komedia obyczaj. prod. USA
21:55 Wokół okrągłego stołu
22:40 Nasze przeboje - pr. rozrywkowy
23:00 DT - Echa dnia
23:20 Język rosyjski (19)

Program 2
16:55 Język rosyjski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102'': ''Przegląd piosenki aktorskiej''
18:00 Program lokalny
18:30 Ze wszystkich stron - mag. reporterów
19:00 II Rzeczpospolita nieznana (5): ''Gdynia''
20:00 Wirtuozi wiolinistyki - Mareli Błaszczok
20:50 Wawrzyny dla aktorów - rep.
21:30 Panorama dnia
21:55 07 - zgłoś się (10) - serial TP
23:15 Telewizja nocą
23:55 Komentarz dnia

Awatar użytkownika
Trajgul
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 09:13
Lokalizacja: Grudziądz

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Trajgul » 26 wrz 2012, o 11:59

Na początku lat 90-tych w sobotnie popołudnia, chyba na jedynce leciał program, który zdaje się prowadziła mama Mieczysława Szcześniaka, czy to był Butik?

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 26 wrz 2012, o 12:34

Trajgul pisze:Na początku lat 90-tych w sobotnie popołudnia, chyba na jedynce leciał program, który zdaje się prowadziła mama Mieczysława Szcześniaka, czy to był Butik?
Butik prowadzila Grazyna Szczesniak, ale lecial on w latach 80 , czy lecial tez w 90 to nie wiem bo wtedy to juz malo ogladalem TV. Grazyna Szczesniak prowadzila tez Dziennik w roku 1984 , ale czy jest ona matka Matka Mieczyslawa Szczesniaka to nie wiem.

Awatar użytkownika
Trajgul
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2012, o 09:13
Lokalizacja: Grudziądz

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Trajgul » 26 wrz 2012, o 12:58

Mi ewidentnie kojarzy się to z początkiem lat 90-tych ale oczywiście całkiem możliwe, że ten program leciał również w latach 90-tych. A z tym Szcześniakiem to kojarzy mi się taka historia, że podczas programu ktoś na antenie (być może był to gość programu, bądź współprowadząca) pogratulował sukcesu syna Mieczysława :) na jakimś konkursie wokalnym.

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 26 wrz 2012, o 13:13

Trajgul pisze:Mi ewidentnie kojarzy się to z początkiem lat 90-tych ale oczywiście całkiem możliwe, że ten program leciał również w latach 90-tych. .
W 80-tych :wink:

Na 10 stronie tego tematu jest nawet zdjecie prowadzacej Butik
viewtopic.php?f=8&t=1385&hilit=butik&start=135
Wpisz w wyszukiwartke slowo butik i wyswietla Ci sie wszystkie posty z nim zwiazane

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 7 paź 2012, o 11:34

Programy swiateczne
24.12.1987
Program 1
9:35 Domowe przedszkole
10:00 Kino najmłodszych: ''Przygody Błękitnego Rycerzyka'' - baśń animow. prod. polskiej
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Wawel gotycki - dok. film TP
17:00 Kolędy w wykonaniu zespołu ''Ars Nova''
17:15 Teleexpress
17:30 Błogosławiony brat Albert - dok. film TP
18:10 Dla dzieci: ''Wieczorynka - gwiazdkowy prezent''
19:00 Kolędy śpiewa Wiesław Ochman
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Pan Jowialski'' reż T. Bradecki
22:05 Nad Złotym Stawem - film fab. prod. USA
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu

Program 2
16:20 Powitanie
16:25 Razem 30 - świąteczne wdanie programu ''5-10-15''
16:55 Boże Narodzenie Królewny Śnieżki - film fab. prod. USA
17:40 Opowieści wiglijne przedstawia Adam Hanuszkiewicz
18:00 Program lokalny
18:30 Wigilia z Chopinem
20:00 Błazen królewski (1) - film przygod. prod. francuskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy poetyckie w wykon. Romana Kołakowskiego
22:10 Scherzo wigilijne
23:30 Kolędy i pastorałki
23:35 Zapomniana melodia - komedia muzyczna prod. polskiej

25.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Asterix i niespodzianka dla Cezara'' - film rysunkowy prod. francuskiej
10:20 Janczarów dźwięk - stare dworki polskie
10:40 W starym kinie: ''Paweł i Gaweł'' - komedia prod. polskiej
12:05 Maria Rodziewiczówna czyli zaściankowość nobilitowana - dok. film TP
13:10 Teatr dla dzieci: Jan Brzechwa ''Kopciuszek'' reż A. May
14:00 Alibabki
14:30 Krakowskie obyczaje - dok. film TP
15:25 Marek Sierocki przedstawia
16:00 Zmiennicy (8) - serial TP
17:00 Teleexpress
17:15 Teatr Muzyczny: Julian Tuwim ''Rozkoszna dziewczyna'' reż B. Borys-Damięcka
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Upał i kurz - melodramat prod. angielskiej
22:05 Włodzimierz Korcz zaprasza
22:30 Muzyczne podróże
23:05 Julie Andrews na gwiazkę
0:05 Kino nocne: ''Szczęki'' - horror prod. USA
2:10 Zakończenie programu

Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska: ''Najpiękniejszy polski ratusz''
12:15 Razem 30 - świąteczne wydanie programu ''5-10-15''
12:45 Magazyn ''102''
13:50 Wyspa koralowa - przyrodniczy film kanadyjski
14:20 Spotkanie z... Katarzyną Figurą
15:00 Bogusław Kaczyński zaprasza
19:30 Teatralne malowanie Franciszka Starowieyskiego
20:00 Harnasie Karola Szymanowskiego - polski film baletowy
20:45 Studio Sport: Rekordy '87
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy
22:05 Isadora - film fab. prod. angielskiej
0:05 60 minut w ''Loży''
1:05 Zakończenie programu

26.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Wodne dzieci'' - baśń prod. polsko-angielskiej
10:35 Stare, nowe, najnowsze
11:35 Polarne wyprawy Włodzimierza Puchalskiego
12:00 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:00 Z narodzenia Pana - kolędy i pastorałki
13:25 Teatr Dla Dzieci: Andrzej Maleszka ''Ballada o olbrzymach'' (1)
14:05 Spencer Tracy i bracia Marx
15:05 Gdzie są taśmy z tamtych lat
16:05 Czarodziejska planeta - baletowy film angielski
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Plebiscyt piosenki - Opole '88
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Seksmisja - film fab. prod. polskiej
22:05 Studio Sport: Muzyka i sport
22:45 Pieśni Gospel śpiewają: ''The Johny Thompson Singers''
23:20 Kino nocne: ''Szczęki 2'' - film fab. prod. USA
1:20 Zakończenie programu

Program 2
11:40 Powitanie
11:45 Peregrynacje staropolskie
12:30 Razem 30 - świąteczny program ''5-10-15''
13:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Historia mody'' - ang film dok.
14:10 Wielka gra - teleturniej
15:15 Dla młodych widzów: ''Sherlock Holmes - znak czterech'' - animowany film angielski
16:05 Sponsor dla dzieci - teleturniej
16:35 Kolekcja obrazów im PP Porczyńskich
17:00 Legendy filmu: Rita Hayworth
18:00 50 pana Janka - pr. rozrywkowy
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Lasowiacka kolęda''
20:15 Kraków w Programie Drugim: ''Piątek-świątek''
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy pierwsa gwiazda - kolędy współczesnych kompozytorów
22:00 Krzysztof Kolumb (4-ost) - serial włosko-angielsko-francuski
23:15 Dekameron - widowisko aktorsko-lalkowe
24.12.1988
Program 1
8:35 Program dnia
8:40 Z działki na wigilijny stół
9:00 Drops - mag. dla młodych widzów oraz Kino Dropsa: ''Fragglesi'' - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Serce pozostało w ojczyźnie - rep.
11:50 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Dzieje pjeprzu'' - dok. film angielski
12:15 Historia gwiazdkowych podarunków
12:25 Pjeprz i wanilia - Nieznany kraj: ''W dolinie gejzerów''
13:10 Telewizyjny Teatr Prozy: C. Dickens ''Przygoda w Manor Farm'' reż L. Komarnicki
14:25 Marek i Małgorzata - film dok.
14:50 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Antena
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
18:00 Kolędy
18:40 Wieczorynka: ''Zaproszenie na gwiazdkę'' - serial prod. angielskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 W starym kinie: ''Włóczęgi'' - komedia prod. polskiej
21:45 Kolędy Włodzimierza Korcza
22:15 Superwizja
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu

Program 2
10:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
13:55 Powitanie
14:00 Dla młodych widzów: ''5-10-15'' - pr. dla dzieci i młodzieży
14:50 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (2)
19:00 Kolędy śpiewa Hanna Banaszak
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (3)
21:30 Panorama dnia
21:45 Śniegi Kilimandżaro - film fab. prod. USA
23:35 Komentarz dnia
23:40 Kraków na antenie ''Dwójki'' (4)
0:00 Rapsodia Bałtyku - film fab. prod. polskiej

25.12.1988
Program 1
8:15 Program dnia
8:20 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (1) - film polsko-radziecki
10:20 Przygoda życia (3): ''Ptaki z wysp'' - przyrod. serial francuski
11:15 Przy rodzinnym stole
11:40 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:50 Magazyn ''Morze''
13:10 Marek Sierocki zaprasza
13:40 Teatr Młodego Widza: L. Rydel ''Betlejem polskie'' reż E. Dobraczyński
14:45 Kolędy
15:05 W kamiennym kręgu (50, 51) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Królowa przedmieścia - wodewil J. Rakowskiego i J. Witlina
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Królewskie sny (8-ost) - serial TP
21:15 Studio Sport
21:45 Kanał 5 - pr. satyryczno-rozrywkowy
22:30 Magdalena z Kossaków (1) - monodram Anny Seniuk
22:45 Marylin, pożegnaj ode mnie prezydenta - film dok. prod. angielskiej
23:35 Kino sensacji: ''Diamentowa gorączka'' - film fab. prod. USA

Program 2
9:25 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:00 Film dla niesłyszących: ''Królewskie sny'' (8-ost) - serial TP
11:15 Lokalny Koncert Życzeń
11:40 Powitanie: ''Prezenty pod choinkę''
11:45 Dla młodych widzów: ''Życie na Missisipi'' - film przygod. prod. RFN
13:15 Polacy - film dok.
14:15 W labiryncie (1) - serial TP
14:45 100 pytań do...
15:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
15:35 Życie na linie - spotkanie z Wandą Rutkiewicz
16:05 Kolędy różnych narodów
16:45 Czerwona ziemia w Misiones - dok. film TP
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: ks. prof. dr. Janusz Pasierb
19:30 Tajna księga mnichów - pr. publicystyczny
20:00 Studio Sport
21:00 Kolędy w pałacu w Wilanowie
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (1) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia
23:20 Kabaret ''Dudek''

26.12.1988
Program 1
8:55 Program dnia - Dzień w ''Butiku''
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (2-ost) - film polsko-radziecki
10:20 Dzień w ''Butiku'' (2)
10:40 Portrety: ''Tońko, czyli o ostatnim barciarze'' - dok. film polski
11:40 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank 2, czyli riposta'' - komedia prod. polskiej
13:20 Dzień w ''Butiku'' (3)
13:30 Dla dzieci: ''Śpiąca królewna - balet na lodzie'' - pr. prod. angielskiej
14:20 Dzień w ''Butiku'' (4)
14:50 Cuda świata: ''Cynamon'' - dok. film angielski
15:15 Pojedynek w słońcu - western prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Dzień w ''Butiku'' (5)
17:40 Wampiry w Hawanie (1) - animowany film kubański
18:15 Dzień w ''Butiku'' (6)
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: G. Zapolska ''Żabusia'' reż O. Lipińska
21:20 Królewski dar - film dok. o kolekcji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich
21:50 Dzień w ''Butiku'' (7)
22:20 Wampiry w Hawanie (2-ost) - animowany film kubański
22:55 Dzień w ''Butiku'' (8)

Program 2
12:15 Powitanie
12:20 Polacy: Daniel Olbrychski - film dok.
13:20 Boże Narodzenie z ''Polskimi Słowikami''
13:40 100 pytań do...
14:20 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (3) - serial prod. USA
15:15 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (4) - angielski film dok.
16:15 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: ''Wieczór z Lodą Halamą''
17:20 Przenty pod choinkę
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych (wydanie świąteczne)
19:00 Muzyka małego ekranu
19:30 Country kolęda
20:00 Z batutą i z humorem - koncert świąteczny
20:45 Telewizja nocą
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (2-ost) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Syriusz Falcon » 7 paź 2012, o 12:48

Z jakich gazet interesowały by cię ramówki programów? Bo wybór mam szeroki.
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 7 paź 2012, o 18:45

Gazety sa obojetne, wazne sa daty. Jesli masz taka mozliwosc to najbardziej interesuja mnie ramowki z wolnymi sobotami kiedy bylo nadawane Studio 2 i z okresow Swiat Bozego Narodzenia i Sylewestra (szczegolnie lata 75-80 )

ODPOWIEDZ