programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Syriusz Falcon » 7 paź 2012, o 19:45

No to poszperam. Znajdę, obfotografuję i dodam. A jak będzie tego dużo to coś pomyślimy.
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 23 paź 2012, o 17:05

2.06.1986
Program 1
13:30 TTR: Język polski
14:00 TTR: Biologia
15:55 NURT: ''Człowiek i świat współczesny''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Encyklopedia TDC'' i ''Zwierzyniec''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Portret ze wspomnień (1) - serial sensacyjny prod. radzieckiej
18:30 Trybun ludu: Ignacy Daszyński
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Laboratorium
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz ZSRR-Węgry
21:50 DT - Komentarze
22:05 Teatr Telewizji: Artur Schnitzler ''Korowód'' reż B. Hussakowski
23:35 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Polska-Maroko i skrót meczu Argentyna-Korea Południowa

Program 2
15:55 Program dnia
16:00 Język niemiecki (20)
16:30 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
18:30 Program lokalny
19:00 Piękni i wspaniali
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Szkice historczne: ''Cezar XX wieku''
20:10 Dziwne losy Jane Eyre (1) - serial prod. czechosłowackiej
21:00 Wieczór Tunezyjski w TP
22:00 Kalejdoskop z piosenką
22:30 DT - Wiadomości
22:40 Język niemiecki (29)

7.06.1986
Program 1
7:20 TTR: Uprawa roślin (sem IV)
7:55 TTR: Mechanizacja rolnictwa (sem. IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Sobótka'' i ''Czterej pancerni i pies'' - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
12:40 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
13:10 Telewizyjny koncert życzeń
13:40 Opowieści biblijne: ''Zmartwychstanie bogów''
14:05 Za kierownicą
14:30 Azymut
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu poszechnego: F. de Rojas ''Celestyna'' reż T. Minc
16:50 Telewizyjny informator wydawniczy
17:10 Losowanie Toto Lotka
17:20 Muzyczne portrety: Barbara Bittnerówna
17:50 Skarbiec - mag. historyczny
18:30 Czas
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Meksyk-Paragwaj
22:00 Nie pije, nie pali, nie podrywa, ale... - film fab. prod. francuskiej
23:30 DT - Wiadomości
23:35 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Polska-Portugalia i skrót meczu Hiszpania-Irlandia Północna

Program 2
13:30 NURT: ''Człowiek i świat współczesny''
14:00 NURT: ''Pedagogika specjalna''
14:30 NURT: ''Biologia''
15:00 Powitanie
15:05 Finał przebojów
16:00 Portret bez ramy: Włodzimierz Majakowski
16:30 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Refleksje - film fab. prod. angielskiej
21:40 Naukowa spuścizna świata arabskiego: ''Optyka'' - serial dok.
22:10 Koncert czystych serc
23:10 DT - Wiadomości
23:15 Filharmonia: I koncert fortepian C-dur op. 15 L. van Beethovena

11.06.1986
Program 1
8:35 Dla II zmiany: ''Republika Ostrowska'' (2) - serial TP
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
12:10 Nauka o człowieku (kl. VII)
12:50 Język polski (kl. II lic.)
13:30 Telewizyjne Technikum Rolnicze
14:00 Telewizyjne Technikum Rolnicze
14:50 Muzyka (kl. I)
15:55 NURT: ''Sprawy oświaty''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Tik-Tak''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Losowanie Express i Super Lotka
17:40 Jesienna podróż do matki - radziecki film fab.
18:20 Człowiek dla człowieka - mag. PCK
18:30 Publicystyka
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Archiwum XX wieku
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Belgia-Paragwaj
21:50 DT - Komentarze
22:05 Republika Ostrowska (2) - serial TP
23:10 DT - Wiadomości
23:15 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Polska-Anglia

Program 2
15:55 Program dnia
16:00 Język rosyjski (21)
16:30 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
18:30 Program lokalny
19:00 Teraz my: Gdańska Stocznia Remontowa
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Teraz my: Gdańska Stocznia Remontowa
20:15 Dookoła świata: ''w Mali''
20:55 XIV Dni Muzyki Starych Mistrzów - Capella Savaria
21:35 Teraz my: Gdańska Stocznia Remontowa
22:35 DT - Wiadomości
22:45 Ekonomia na co dzień
23:15 Język rosyjski (30)

16.06.1986
Program 1
15:55 NURT: ''Człowiek i świat współczesny''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Encyklopedia TDC - Teraz Dongola'' i ''Zwierzyniec''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Kamila (1) - serial prod. radzieckiej
18:30 Publiscytyka
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Laboratorium
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Polska-Brazylia
21:50 DT - Komentarze
22:05 Teatr Telewizji na Świecie: Trevor Griffith ''Komicy'' reż R. Eyre (spektakl brytyjskiej TV)
23:40 DT - Wiadomości
23:45 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Mecz Argentyna-Urugwaj

Program 2
15:55 Program dnia
16:00 Język niemiecki (22)
16:30 Studio Sport: Mundial Meksyk '86 - Powtórzenie z poprzedniego dnia
18:30 Program lokalny
19:00 Piękni wspaniali
19:30 Dziennik Telewizyjny
19:55 Szkice historyczne: ''Wielki Fryc''
20:10 Dziwne losy Jane Eyre (3) - serial prod. czechosłowackiej
21:10 Dom ''Monaru'' - spotkanie z Markiem Kotańskim
22:00 Nasza Warszawa
23:00 Zatrzymane w kadrze: ''Odnaleziony film o Edwardzie Szymańskim''
23:20 DT - Wiadomości

30.10.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica rodziny wiejskiej
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Szwajcarscy Robinsonowie'' (4) - serial przygod. prod. kanadyjskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (10) - film dok. prod. francusko-włosko-kanadyjsko-RFN
11:05 Zajechał wóz do Leszczyn (1)
11:35 Kraj za miastem
12:05 Zajechał wóz do Leszczyn (2)
12:35 Teatr dla dzieci: Bożena Winnicka ''Król i sroka'' reż A. Maj
13:45 Telewizyjny koncert życzeń
14:35 Zajechał wóz do Leszczyn (3)
15:10 W kamiennym kręgu (34, 35) - brazylijski serial obyczaj.
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Od Picadora do Zaleszczyk (3) - pr. publicystyki kulturalnej
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Wuzzle''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Śmieciarz (4-ost) - serial TP
21:35 7 dni na świecie
21:45 Sportowa niedziela
22:30 Kronika Topolskiego - film dok. TP
23:00 DT - Wiadomości

Program 2
9:20 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:55 Film dla niesłyszących: ''Śmieciarz'' (4-ost) - serial TP
11:25 Krótkofalowcy - wojskowy pr. publicystyczny
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 100 pytań do... Mieczysława Wilczka
12:50 Klejnoty kultury: ''Budowle - potęgi, nadziei i cierpienia''
13:45 Kino familijne: ''Podniebny dźwig'' (2) - serial prod. nowozelandzkiej
14:10 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau'' (8) - film dok. prod. USA
15:00 Utwory Bacha i Chopina gra Lidia Grychtolówna
15:25 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
15:40 Ballada o drodze
16:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Akupunktura'' - dok. film angielski
17:15 Aktualności kulturalne: ''Japońska premiera w Teatrze Wielkim''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: dr. Piotr Buchner
19:30 Galeria 37 milionów: Młodzi malarze w ''Zachęcie''
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:00 Jazz Jamboree '88
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (8) - serial TP
23:10 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 27 paź 2012, o 12:11

5.12.1987
Program 1
6:50 TTR: Fizyka (sem III)
7:20 TTR: Biologia (sem III)
7:50 Program dnia
7:55 Tydzień na działce
8:25 Dla młodych widzów: ''Drops'' i film z serii ''W 80 dni dookoła świata z Willim Fogiem''
9:55 DT - Wiadomości
10:00 Bezpośrednia transmisja z obrad Sejmu PRL
11:00 Stare, nowe, najnowsze
11:30 Azymut - wojskowy mag. public.
12:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:30 Reportaż z przeszłości
12:55 Antologia dramatu powszechnego: Jerome Kilty ''Kochany kłamca'' reż J. Kulczyński
14:10 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Herodot opowiada'' - dok. film belgijski
14:45 Czary-mary - francuski prog. rozrywkowy
15:10 Relacja z obrad Sejmu PRL
15:40 Zaproszenie do wnętrza - film dok. prod. polsko-RFN
16:40 Relacja z obrad Sejmu PRL
17:00 Losowanie Dużego Lotka i Zakładów Specjalnych
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:20 Butik - program Grażyny Szcześniak
18:50 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:00 Z kamerą wśród zwierząt
19:20 Piosenki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 El Dorado - western prod. USA
22:00 Czas - mag. publicystyczny
22:30 7 dni na świecie
22:40 Sportowe rytmy tygodnia
23:10 DT - Wiadomości
23:20 Przeboje telewizyjnego music-hallu - pr. rozrywkowy TV NRD
23:45 Kino nocne: ''Wielki skok'' (2) - film sensac. prod. Hongkong

Program 2
9:00 Tu Telewizja Katowice - pr. na 30-lecie OTV Katowice i Barbórki (1)
13:25 NURT: ''Edukacja ekonomiczna''
13:55 NURT: ''Komputery w edukacji''
14:25 NURT: ''Nowatorstwo pedagogiczne''
14:55 Sobota w Dwójce - powitanie
15:00 Dla młodych widzów: ''5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia''
16:30 Zielone komnaty: wieś - dok. film TP
17:10 W kręgu kina: ''filmowe role Jana Kiepury''
17:50 Studio Sport: Mecz szachowy Kasparow-Karpow
18:00 Program lokalny
18:30 Kto wzywał śnieżynkę? - film fab. prod. radzieckiej
19:30 Portrety - pr. public. kulturalnej
20:00 Igor Strawiński ''Król Edyp'' w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii we Wrocławiu, Chóru Filharmonii w Katowicach i chóru ''Cantylena''
21:00 Tu Telewizja Katowice - pr. na 30-lecie OTV Katowice i Barbórki (2)
21:30 Panorama dnia
21:45 Brunona Miecugowa Duchy polskie: ''Duch dziejów''
22:05 Krzysztof Kolumb (1) - serial historyczny prod. włosko-francusko-RFN-USA
23:45 Wieczorne Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 5 lis 2012, o 13:36

15.01.1989
TV Czechosłowacja 1
8:30 Studio Kolega
10:40 Karetka pogotowia (5) - serial prod. czechosłowackiej
11:40 Obiektyw
12:15 Zabawa przy ''dachówce'' - przygrywają orkiestry dęte
12:45 Popołudnie sportowe
15:00 Auto-moto-rewia
15:40 Przeszłość i teraźniejszość prowincji Chu-pej - chiński film dok.
15:50 Europejskie filmowe Grand Prix (fragmenty transmisji)
16:50 Ewa robi głupstwa - komedia prod. czechosłowackiej
18:15 Przysłówki
18:20 Wieczorynka
18:30 Wszyscy pytają dla kogo grają
19:10 Tydzień w kulturze
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:10 Cyrk Humberto (8) - serial prod. czechosłowackiej
21:05 Wspólną drogą muzyki
21:50 Bramki, punkty, sekundy
22:05 Sygnał czasu: ''Spotkanie z pisarzem''
22:45 Rozmowa

TV Czechosłowacja 2
10:00 Pasikoniki
10:20 Ruch dla zdrowia
10:25 Studio Sport: Puchar Świata w narciarstwie (slalom)
11:15 Studio Jezierka
11:55 William Szekspir: ''Ryszard III'' (2) - przedstawienie w Teatrze E. Wachtangowa w Moskwie
13:10 Doktorska bajka
14:00 Teatr dla dzieci: ''Chrabąszcz Pytlik - opera buffo''
16:05 Fałszerz pieniędzy - serial prod. japońskiej
16:50 Sama dla siebie?
17:30 Notatnik: ''Przebudowa gospodarki w Czechosłowacji''
17:45 Złota Narta Wysoczymy - bieg
18:10 Wszystkiemu na przekór - pr. literacki
18:40 Tydzień na małym ekranie
19:00 Nasz pogląd
19:20 Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Praga - Niespokojne Serce Europy
21:10 Aktualności
21:30 Teatr Telewizji na świecie: ''Jesteś śmietanką w mojej kawie...'' - spektakl TV angielskiej

27.07.1986
Program 1
7:10 TTR - zajęcia wakacyjne
7:30 TTR - zajęcia wakacyjne
7:50 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień - mag. wsi i rolnictwa
8:55 Program dnia
9:00 Kino Teleferii: ''O dwóch takich co ukradli księżyc'' - film fab. prod. polskiej
10:20 Samo zdrowie
10:30 DT - Wiadomości
10:35 S.O.S. z gór, lasów i łąk (3) - film dok. prod. czechosłowackiej
11:20 Dziwne małżeństwo (3) - serial prod. węgierskiej
12:35 7 anten
13:15 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:00 Kraj za miastem
14:25 Wszystko albo nic (1)
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Żurawie - film dok. TP
15:45 Wszystko albo nic (2)
16:20 Lato w Studio 1
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Przygody Colargola''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Powrót do Edenu (11) - serial obyczaj. prod. australijskiej
20:50 Pegaz - aktualności kulturalne
21:35 Spotkania za Olzą
22:15 Sportowa niedziela
22:50 Czego zazdroszczę, czego nie potrafię: Maria Czubaszek - pr. rozrywkowy
23:45 DT - Wiadomości

Program 2
10:30 Film dla niesłyszących: ''Powrót do Edenu'' (11) - serial obyczaj. prod. australijskiej
11:20-15:00 Przerwa
15:00 Lokalny Koncert Życzeń
15:25 Program wojskowy
15:55 Poznań w Programie Drugim (I)
16:30 Studio Sport: Tour de Pologne - relacja z etapu V Myślenice-Zakopane
17:15 Poznań w Programie Drugim (II)
17:45 Jutro poniedziałek
18:15 Wzdłuż Odry: Bytom Odrzański i Nowa Sól
18:45 Poznań w Programie Drugim (III)
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Poznań w Programie Drugim (IV)
21:00 Sceny z pogranicza - rep.
21:30 Kto pokocha moje dzieci - film prod. USA
23:00 Waldemar Malicki gra sonatę h-moll F. Liszta
23:30 DT - Wiadomości
23:35 Anegdody Teatralne Igora Śmiałowskiego

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 7 lis 2012, o 17:57

5.11.1988
Program 1
7:00 TTR: Fizyka (sem III)
7:30 TTR: Biologia (sem III)
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Drops'' oraz ''Pierścień i róża'' (4) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Azymut - wojsk. mag. publicystyczny
11:50 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
12:20 Wędrówki dalekie i bliskie: Konstanty Stanisławski - dok. film radziecki
13:00 Telewizyjny Teatr Prozy: Marcjanna Fornalska ''Pamiętnik matki'' reż St. Wohl
14:25 Między nami polakami - pr. dok.
14:55 Komedie, komedie, komedie...: ''Skarb'' - polski film fab.
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Flesz - mag. muzyczny
17:15 Teleexpress
17:30 Ziemia nieobecana - dok. film TP
18:30 Butik - pr. Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Bolek i Lolek w Europie''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Listy do ZOO''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 John i Mary - film obyczaj. prod. USA
21:35 XXIV Festiwal Piosenki Radzieckiej - Zielona Góra '88
22:05 Tydzień w polityce
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:35 DT - Wiadomości
22:45 Anegdoty teatralne Igora Śmiałowskiego
22:50 Kino nocne: ''Medium'' - polski film fab.

Program 2
14:55 Powitanie
15:00 Małe kino: ''Świat zwierząt prof. Strojnego''
15:30 Dla młodych widzów: ''5-10-15''
17:00 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:50 Polska Kronika Filmowa
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega
20:00 Chopin w barwach jesieni - VII Festiwal Chopinowski w Antoninie
21:00 Studio Sport: Puchar Interwizji w gimnastyce artystycznej
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie filmy małego ekranu: ''Piotr Wielki'' (3) - serial histor. prod. USA
22:30 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 13 lis 2012, o 12:47

9.08.1987
Program 1
7:05 TTR - Zajęcia wakacyjne (sem II)
7:25 TTR - Zajęcia wakacyjne (sem IV)
7:45 Program dnia
7:50 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:20 Tydzień - mag. rolniczy
9:00 Kino teleferii: ''O czym szumią wierzby'' - serial prod. angielskiej oraz ''Niebieskie lato'' - serial prod. hiszpańskiej
10:15 Horyzont 2000 - pr. dok.
10:30 DT - Wiadomości
10:35 XIV Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce '87 - Koncert galowy
11:20 Filmowe obserwacje świata: ''Morze, nasze morze'' - pr. M. Łukowskiego
12:10 Z potrzeby serca - prezentacja amatorskiej twórczości artystycznej
12:40 7 anten
13:25 Kraj za miastem - rep.
13:55 Telewizyjny koncert życzeń
14:40 W rytmie disco (2) - serial prod. brazylijskiej
16:10 Sztuka zdegradowana - publicystyka kulturalna
16:45 W światłach estrady - pr. rozrywkowy
17:15 Teleexpress
17:30 Wschodnie sztuki walki: ''Tajemnice Wu-Shu'' - film dok.
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Marzenia Janosza''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Blisko, coraz bliżej (6) - serial TP
21:15 Pegaz - aktualności kulturalne
21:55 Klub międzynarodowy
22:25 Loża - pr. kabaretowy
22:40 Sportowa niedziela: ''MŚ w akrobatyce szybowcowej''
23:10 DT - Wiadomości

Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:05 Film dla niesłyszących: ''Blisko, coraz bliżej'' (6) - serial TP
11:20-13:00 Przerwa
13:00 Peryskop - wojskowy pr. public.
13:30 Lokalny koncert życzeń
13:55 Niedziela w Dwójce - powitanie
14:00 Tajemnice starego Gdańska
14:20 Jutro poniedziałek
14:50 Zwierzęta świata: ''Z kamerą wśród pszczół'' - film przyrod. prod. francuskiej
15:20 Wideoteka
16:05 Kalejdoskop filmowy ''Kino-OKO''
17:15 Fantazja na smyczki: ''Przeboje na lato''
17:55 Co mnie bawi (2) - Janusz Rewiński
18:30 Dominik '87 - rep. z Jarmarku Dominikańskiego
19:00 Goście Daniela Passenta: prof. J. Kaleta i prof. J. Wiatr
19:30 Magazyn nowości płytowych
20:15 Studio Sport
20:45 Formuła 1: GP Węgier
21:30 Panorama dnia
21:45 Richelieu (6) - serial prod. francusko-kanadyjskiej
22:40 Studio Dni Kultury Morskiej
23:00 Wieczorne wiadomości
23:05 Ojczyzna - polszczyzna

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 22 lis 2012, o 10:22

20.11.1988
Program 1
7:05 Program dnia
7:10 Alarm przeciwpożarowy trwa
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Szwajcarscy Robinsonowie'' (7) - serial prod. kanadyjskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Dziedzictwo lasu - film dok. prod. angielskiej
11:25 Kraj za miastem - rep.
11:55 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej: ''R''
12:40 Fotomagazyn: Powiększenie
13:00 Teatr Młodego Widza: J. Dobraczyński ''Piąty akt''
14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:50 Morze - pr. publicystyczny
15:10 W kamiennym kręgu (40, 41) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Od Picadora do Zaleszczyk: ''Wyjście z domu'' - pr. publicystyki kulturalnej
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Wuzzle''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Królewskie sny (3) - serial TP
21:10 Sportowa niedziela
22:10 7 dni na świecie
22:20 Dostojewski w telewizyjnym tyglu Wajdy - dok. film TP
22:45 DT - Wiadomości

Program 2
9:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:25 Film dla niesłyszących: ''Królewskie sny'' (3) - serial TP
11:25 Nieusłużna pamięć - wojskowy pr. dok.
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Kino familijne: ''Podniebny dźwig'' (5) - serial prod. nowozelandzkiej
12:45 100 pytań do...
13:15 Wielki w Wilnie - rep.
13:45 Prof. Ewa Łętowska - rzecznik praw obywatelskich
14:30 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau'' (11) - film dok. prod. USA
15:20 Klejnoty kultury: ''Skąd nasz ród''
16:05 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Jak pływają ryby'' - film dok. prod. kanadyjskiej i ''Uroki później jesieni'' - film dok. prod. radzieckiej
17:15 Aktualności kulturalne: ''40-lecie Akademii Muzycznej we Wrocławiu''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Goście Daniela Passenta
19:30 Rzeczpospolita Ostrowska - pr. publicystyczny
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:00 System - spotkanie z prof. Hieronimem Kubiakiem
21:30 Panorama dnia
21:45 Serce górzystej krainy (2) - serial obyczaj. prod. angielsko-nowozelandzkiej
22:35 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 26 lis 2012, o 19:20

22.11.1988
Program 1
8:05 Język polski (kl. IV)
8:35 Domator: ''Nasza poczta''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 DT - Reforma gospodarcza
9:40 Film dla II zmiany: ''Ballada o Januszku'' (3) - serial TP
10:40 Domator: ''To się może przydać''
12:00 Przygotowanie do życia w rodzinie (kl. I-IV lic.)
12:50 Wiedza o społeczeństwie (kl. VII)
13:30 TTR: Matematyka (sem III)
14:00 TTR: Historia (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą: ''Język rosyjski''
15:30 Decyzje piętnastolatków: ''Kim być?''
16:00 Program dnia i DT - Wiadomości
16:05 Gazeta rolnicza
16:25 Dla młodych widzów: ''Tik-Tak''
16:50 Kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' (6) - serial anim. prod. austrijackiej
17:15 Teleexpress
17:30 Lex: ''I ty będziesz emerytem'' (zapowiedź programu)
17:35 Przygody prywatnego detektywa Kameriego (4) - serial prod. węgierskiej
18:35 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dobranoc: ''Przedziwne sny wspaniałego psa Fika''
19:00 10 minut - pr. publicystyczny
19:10 Lex: ''I ty będziesz emerytem'' (I)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Ballada o Januszku (3) - serial TP
21:05 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:30 Lex: ''I ty będziesz emerytem'' (II)
21:50 Duet fortepianowy - Marek Gidaszewski i Maciej Markiewicz
22:15 Wódko, pozwól żyć - program Halszki Wasilewskiej
22:45 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (5)

Program 2
16:55 Język angielski (5)
17:25 Program dnia
17:30 Galerie świata: ''Skarby moskiewskiego Kremla'' (2) - film dok. prod. radzieckiej
18:00 Program lokalny
18:30 Wiek niepewności (6) - film dok. prod. angielskiej
19:30 Studio Sport
20:00 Non stop kolor: ''Rock w Montreux''
21:00 Powtórka z historii: ''Roman Dmowski'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Krzysztofa Zanussiego ''Góry o zmierzchu'' - film prod. polskiej
22:15 Filmy Krzysztofa Zanussiego: ''Za ścianą'' - film prod. polskiej
23:25 Komentarz dnia
1.12.1988
Program 1
8:35 Domator: ''Rady na życzenie''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Film dla II zmiany: ''Dempsey i Makepeace na tropie'' (1) - serial kryminalny prod. angielskiej
10:25 Domator: ''Rady na życzenie''
11:10 Przysposobienie obronne (kl. VIII-I lic.)
12:00 Biologia (kl. VIII)
12:50 Język polski (kl. I lic.)
13:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa (sem III)
14:00 TTR: Hodowla zwierząt (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą: ''Język polski''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Kwant''
17:15 Teleexpress
17:30 Patrol - wojskowy mag. publicystyczny
17:55 C - jak carbon, czyli górnicze znaki zapytania - pr. public.
18:20 Sonda: ''Kwestia minut''
18:50 Dobranoc: ''Stupsi, czyli zadarty nosek''
19:00 10 minut
19:10 Teraz - tygodnik gospodarczy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Dempsey i Makepeace na tropie (1) - serial kryminalny prod. angielskiej
21:10 Pegaz
22:00 Czardasz z przeszkodami - reportaż z Węgier
22:30 Szaleństwa Maxa - film prod. francuskiej
22:45 DT - Komentarze
23:05 Język francuski (7)

Program 2
16:55 Język francuski (7)
17:25 Program dnia
17:30 Rodzice i dzieci
18:00 Program lokalny
18:30 Magazyn 102: Krzysztof Kieślowski
19:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Lola Falana
19:30 Puls: ''Akupunktura'' - pr. medyczny
20:00 Sammy Davis junior
21:00 Express reporterów
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio Teatralne Dwójki: Tadeusz Różewicz ''Odejście Głodomora'' reż J. Różewicz
23:05 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 2 gru 2012, o 17:54

8.12.1988
Program 1
8:05 Historia (kl. VI)
8:35 Domator: ''Rady na życzenie''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Film dla II zmiany: ''Dempsey i Makepeace na tropie'' (2) - serial krymin. prod. angielskiej
10:10 Domator: ''Rady na życzenie''
12:00 Język polski (kl. V)
13:30 TTR: Historia (sem. III)
14:00 TTR: Hodowla zwierząt (sem. III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Kwant'' i ''ZOO - 2000'' - serial
17:15 Teleexpress
17:30 Serce pod mundurem - wojskowy pr. historyczny
17:55 Przetrwać - dok. film polski
18:20 Sonda: ''Muzeum''
18:50 Dobranoc: ''Świnka wiercipięta''
19:00 10 minut
19:10 Teraz - tygodnik gospodarczy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Dempsey i Makepeace na tropie (2) - serial krymin. prod. angielskiej
20:55 Pegaz - aktualności kulturalne
21:45 Polityka, politycy: George Bush - program Andrzeja Bilika
22:15 Publicystyka
22:35 Studio Sport: Po pucharach
22:45 DT - Komentarze
23:05 Język francuski (8)

Program 2
16:55 Język francuski (8)
17:25 Program dnia
17:30 O nową szkołę: ''Szkoła jakiej nie ma'' - pr. public.
18:00 Program lokalny
18:30 Magazyn ''102''
19:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Christopher Reeve
19:30 Puls, koncert - film dok.
20:00 Scena piosenki ''Remont'': ''Super trio''
21:00 Express reporterów
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne Dwójki: ''Kto się boi Virginii Woolf?'' - film fab. prod. USA
23:40 Komentarz dnia

19.04.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Król i ptak - film fab. prod. francuskiej
10:20 Błękitna planeta - film dok. prod. włoskiej
11:20 Z myślą o innych - rep.
11:50 Telewizyjny koncert życzeń
12:50 Wiadomo, Wiech - film dok. TP
14:20 Teatr dla dzieci: Brian Patten ''Słoń i kwiat'' reż S. Pieniak
15:05 Śpiewa Mara Getz
15:35 Komisarz w spódnicy - film fab. prod. francuskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Karol Bunsch, szkic do portretu - film dok. TP
18:30 Recital zespołu ''Papa Dance''
19:00 Wieczorynka: ''Czarnoksiężnik z krainy Oz''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Quo Vadis (5) - serial pr. włoskiej
20:55 Program rozrywkowy
22:05 Sportowa niedziela
22:35 Loża - pr. kabaretowy
22:45 Program rozrywkowy
23:05 Kino nocne: ''Ich największy skok'' (2) - film fab. prod. australijskiej

Program 2
9:25 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:00 Film dla niesłyszących: ''Quo Vadis'' (5) - serial pr. włoskiej
10:55 To moje życie - wojskowy pr. publicystyczny
11:25 Lokalny koncert życzeń
11:55 Niedziela w Dwójce - powitanie
12:00 100 lecie ''Potopu'': ''Lalka i jej epoka - salon warszawski''
12:30 Lalka (1) - polski film fab.
13:35 Warszawa i ''Lalka''
14:05 Lalka (2) - polski film fab.
15:35 Czy potrzebni są nam Wokulscy?
16:00 Wideoteka
17:00 Dookoła świata: ''Wyspy Wielkanocne''
17:35 Moje piosenki - Danuta Rinn
18:10 Kino familijne: ''Hendersonowie'' (2) - serial przyg. prod. australijskiej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Świat Józefa Szajny
20:00 Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ''Śląsk''
20:45 Gościniec (1) - spotkanie z Wojciechem Żukrowskim
21:30 Panorama dnia
21:45 Blisko, coraz bliżej (2) - serial TP
23:00 Mrągowo '86 - Festiwal Muzyki Country

20.04.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Bobas i łobuziaki - film fab. prod. węgierskiej
10:15 Delfinarium w San Diego - film dok. prod. francuskiej
10:45 Śpiewa Robbie Krupski
11:10 Pjeprz i wanilia
11:55 Teatr dla dzieci: ''Fasola''
12:45 Mistrz kierownicy ucieka - film prod. USA
14:15 Miłość przez wieki się nie zmienia - pr. poetycki
14:15 Marek i Wacek - pr. muzyczny
15:40 Teatr Telewizji: Thomas Brandon ''Ciotka Karola'' reż B. Borys-Damięcka
17:15 Teleexpress
17:30 Antena
18:00 Z kabaretu ''Szpak''
19:00 Wieczorynka: ''Czarnoksiężnik z krainy Oz''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Fedora - film fab. prod. francusko-RFN
21:50 Lady magic, Ornella Vanoni - pr. rozrywkowy pr. włoskiej
22:30 Studio Sport: MŚ grupy A w hokeju na lodzie

Program 2
10:00 Powitanie śmigusowe
10:15 Ciotka źle strzeżona - spektakl baletowy Opery Paryskiej
11:35 Zwyczaje i obrzędy - łachowskie wiązowiny
12:05 Zielona muzyka, kwartet Jorgi - muzyczny pr. rozrywkowy
12:30 Tajemnice starego Gdańska - pr. public.
12:50 Kalejdoskop Filmowy ''Kino-Oko''
13:45 Scena piosenki aktorskiej
14:10 Studio Sport
14:40 Italo disco - z Teatru Muzycznego w Gdyni
15:25 Legendy filmu: Elizabeth Taylor i Richard Burton
16:20 Godzina z... Wojciechem Pszoniakiem
17:20 Krzysztof Kolumb (1) - serial pr. włoskiej
19:00 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
20:00 Studio Sport
21:00 Nie płacz ze mną Argentyno - relacja z warszawskiego przedstawienia muzycznego ''Evita''
21:30 Panorama dnia
21:45 Symfonia pastoralna - film fab. prod. francuskiej

29.11.1987
Program 1
6:00 TV kurs rolniczy
7:00 DT - Wiadomości
7:10 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:30 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:00 DT - Wiadomości
8:10 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 DT - Wiadomości
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Alicja w krainie czarów'' (2) - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Arka Noego (1) - film przyrod. prod. argentyńsko-wenezuelskiej
11:15 7 anten
11:50 DT - Wiadomości
12:00 Poranek symfoniczny WOSPRiTV w Katowicach z okazji 60 lecia Rozgłośni PR i 30 lecia OTV w Katowicach
13:10 Teatr Młodego Widza: Józef I. Kraszewski ''Stara baśń'' (3-ost) reż I. Wollen
14:25 Telewizyjny Koncert Życzeń
15:10 DT - Wiadomości
15:20 Biała broń: ''Karabela czy husarka'' - dok. film TP
16:00 W rytmie disco (18) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Rytm '87 - turniej tańca towarzyskiego
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Marynia - polski film fab.
21:50 DT - Wiadomości
22:00 Pegaz - aktualności kulturalne
22:30 Sportowa niedziela
23:05 DT - Wiadomości

Program 2
9:20 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:55 Film dla niesłyszących: ''Marynia'' - polski film fab.
11:25 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Inżynieryjnych - wojskowy pr. publicystyczny
11:55 Niedziela w Dwójce - powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska
12:15 Jutro poniedziałek
12:45 Fantazja na smyczki: ''Rzecz o pianistach'' - pr. muzyczny
13:30 Zwierzęta świata: ''Podniebni łowcy'' (2) - film przyrod. prod. australijskiej
14:00 Panorama dnia (wydanie specjalne)
14:10 Kalejdoskop filmowy ''Kino-Oko''
15:05 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (4) - serial prod. kanadyjskiej
15:30 Wideoteka
16:15 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: Lucyna Messal i Krystyna Jamroz
17:05 Wydarzenie: ''Imię róży - o książce Umberto Ecco''
17:30 Jedabny szlak (8) - film dok. prod. japońsko-chińsko
18:20 Ballada o drodze - pr. muzyczny
19:00 Państwowy Zespół Pieśni i Tańca ''Śląsk''
19:30 Sztuka japońska w Warszawie
20:00 Studio Sport: Puchar ''Interwizji'' w gimnastyce artystycznej
20:55 Moje piosenki: Krzysztof Krawczyk
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie film małego ekranu: ''Korzenie'' (7) - serial kostiumowy prod. USA
22:35 Ojczyzna-polszczyzna
22:50 Wieczorne Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 9 gru 2012, o 18:32

30.11.1986
Program 1
7:25 Program dnia
7:30 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:20 Tydzień - mag. rolniczy
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i film z serii ''Koralowa wyspa''
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Tajemnice ludzkiego ciała (9) - film dok. prod. USA
11:25 Przyłbice i kaptury (2) - serial TP
12:25 7 anten
13:10 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:55 Kraj za miastem
14:20 Wszystko albo nic (1) - teleturniej
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Teatr dla dzieci: H. Doskocilova ''Od przysłowia do przysłowia (Nie rozwiejesz mgły wachlarzem)''
15:35 Wszystko albo nic (2) - teleturniej
16:15 Sprawozdanie z obrad Kongresu Polskich Odrodzonych Związków Zawodowych
17:05 Jabłonna VI
17:45 Warszawa, lata 1900-1907 - dok. film TP
18:25 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Dzieciństwo Muppetów''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Alternatywy 4 (1) - serial TP
21:00 Pegaz
21:50 Sportowa niedziela
22:25 Kabaret ''Publiczność'' Olgi Lipińskiej
23:05 DT - Wiadomości

Program 2
10:30 Film dla niesłyszących: ''Alternatywy 4'' (1) - serial TP
11:30-13:55 Przerwa
13:55 Krótkofalowcy - wojsk. pr. publ.
14:25 Powitanie
14:30 Kwadrans z hejnałem
14:45 Jutro poniedziałek
15:15 Wideoteka
16:00 Kino familijne: ''Robin z Sherwood'' (26-ost) - serial prod. angielskiej
17:00 Zwierzęta świata: ''Ostatni władcy stepów'' - film przyrod. prod. francuskiej
17:30 Poznań na antenie Programu II: ''Super duo'' (C. Raj i P. Soszyński)
17:55 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
18:30 Poznań na antenie Programu II: ''koncert jesienny''
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Stereo i w kolorze: ''Gra laureat I nagrody IX Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im H. Wieniawskiego E. Buszkow (ZSRR)''
21:00 Studio Sport
21:40 Wielkie filmy małego ekranu: ''Saga rodu Forsythów'' (11) -serial prod. angielskiej
22:30 Exlibris
22:55 DT - Wiadomości
23:00 Studio Międzynarodowych Spotkań Teatralnych
13.12.1988
Program 1
8:05 Fizyka (kl. VI)
8:35 Domator: ''nasza poczta''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 DT - Dodatek gospodarczy
9:40 Film dla II zmiany: ''Ballada o Januszku'' (6) - serial TP
10:40 Domator: ''To się może przydać''
12:00 Geografia (kl. VII)
12:50 Język polski (kl. III lic.)
13:30 TTR: Matematyka (sem III)
14:00 TTR: Język polski (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą: ''Język rosyjski''
15:30 Kim być? - pr. dla maturzystów
16:00 Program dnia i DT - Wiadomości
16:05 Dla młodych widzów: ''Tik-Tak''
16:50 Kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' (9) - serial anim. prod. austrijackiej
17;15 Teleexpress
17:30 Awanturnik (2) - serial przyg. prod. australijskiej
18:20 Szaleństwa Maxa - film francuski
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dobranoc: ''Wspaniały pies Fik wraca do domu''
19:00 10 minut
19:10 Spór o państwo
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Ballada o Januszku (6) - serial TP
21:00 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:30 Zawsze po 21 - mag. reporterów
22:10 40 lat temu - pr. dok.
22:45 DT - Echa dnia
23:05 Język angielski (8)

Program 2
16:55 Język angielski (8)
17:25 Program dnia
17:30 Galerie świata: ''Skarby moskiewskiego Kremla'' (4) - film dok. prod. radzieckiej
18:00 Program lokalny
18:30 Wiek niepewności (9) - film dok. prod. angielskiej
19:30 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
20:00 Non stop kolor
21:00 W cieniu historii: ''Historia agenta In-2'' - widowisko historyczne
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Krzysztofa Zanussiego: ''Rok spokojnego słońca'' - film prod. polsko-USA-RFN
23:30 Komentarz dnia

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 11 gru 2012, o 09:05

24.12.1984
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Dziki konik Ryn'' - film fab. prod. czechosłowackiej
16:25 Program dnia
16:30 Dla młodych widzów: ''Encyklopedia TDC - Golem XX wieku (3)'' i ''Ogrody zoologiczne świata'' - film dok. prod. RFN
17:20 DT - Wiadomości
17:35 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Dwie blizny'' reż A. Łapicki
19:00 Dla dzieci: ''Wieczorynka wigilijna''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Opowieść o dwóch miastach - film fab. prod. angielskiej
22:40 Muzyczne prezenty pod choinkę - pr. z udziałem Polskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Jerzego Maksymiuka
23:15 Gdynia - Radio
23:30 I stała się nowina - widowisko poetycko-muz.

Program 2
14:00 Program dnia
14:15 Rycerze i rabusie (1) - serial TP
15:00 Teatr dla dzieci: E. Rossold ''Największy krasnal świata'' reż P. Friedrich
16:00 Zwierzęta mówią (I)
16:10 Chodziliśmy po dolinie - rep.
16:50 Zwierzęta mówią (II)
17:00 Robotnicze kolędy
17:20 Zwierzęta mówią (III)
17:30 Dziadek i... wnuczki - rep.
17:45 Zwierzęta mówią (IV)
17:55 Czas się dzielić opłatkiem - widowisko poetykie
18:30 Program lokalny
19:00 Zwierzęta mówią (V)
19:10 Mielerze - rep.
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 GOPR-owska Wigilia - rep.
20:20 Piosenki pod choinkę
20:40 Poetycki spaer po Krakowie z J. Harasymowiczem
21:00 Spotkanie z balladą: ''Ostra zima''
22:10 Starszy pan I'am sorry
22:50 Skłamałam - film przedwojenny prod. polskiej

25.12.1984
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''O czym szumią wierzby'' - film fab. prod. angielskiej
10:20 Łowickie spotkania - rep. o zwyczajach świątecznych
10:45 W Starym Kinie: ''Cesarski piekarz'' - film fab. prod. czechosłowackiej
12:30 Panda, super star - film przyrod. prod. chińskiej
12:50 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:45 Teatr Młodego Widza: Hans Christian Andersen ''Królowa Śniegu'' reż B. Borys-Damięcka
15:00 DT - Wiadomości
15:10 Przy rodzinnym stole
15:40 Królowa na co dzień - Anna Dymna
15:50 Spacer po Warszawie pana Bolesława Prusa - film dok.
16:20 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Nocleg w Apeninach'' reż. E. Bonacka
17:20 Królowa na co dzień - Anna Dymna (II)
17:30 Z Polską w sercu
18:10 Złote płyty PRONIT-u
18:50 Królowa na co dzień - Anna Dymna (III)
19:00 Dla dzieci: ''Wieczorynka świąteczna''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Papierowy księżyc - film obyczaj. prod. USA
21:40 Jakże dzisiaj śpiewny świat - pr. rozrywkowy
22:10 Królowa na co dzień - Anna Dymna (IV)
22:25 Sportowa pożegnania
22:55 Królowa na co dzień - Anna Dymna (V)
23:05 Gwiazdy w zbliżeniu: ''Tino Rossi'' - francuski program rozrywkowy
23:55 Kino nocne: ''Flic story'' - film kryminalny prod. francusko-włoskiej

Program 2
12:00 Święta w ''Dwójce''
12:05 Dla dzieci: ''Podróże na taśmie filmowej''
12:40 Giełda marzeń - wiersze piosenki
13:10 Szecherezada - film fab. prod. francuskiej
15:00-19:30 Bogusław Kaczyński zaprasza
15:00 Świąteczny gość: J. Rawik
15:15 Świąteczny koncert kolęd
16:05 Świąteczny gość: A. Hiolski
16:15 II rapsodię F. Liszta gra Ignacy Paderewski
16:25 Świąteczni goście: Zespół Pieśni i Tańca ''Mazowsze''
16:55 Śpiewa Jan Kiepura
17:05 Świąteczni goście: Laureaci konkursu im. Jana Kiepury: B. Rusin-Knap i M. Torzewski
17:20 Rose-Marie - musical prod. USA
19:05 Świąteczni goście: G. Brodzińska i J. Jeszke
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wokół estrady: ''Vox''
20:35 Rozmowy przy świątecznym stole
20:50 Śpiewnik domowy
21:10 Rozmowy przy świątecznym stole: prof. W. Markiewicz
21:20 Muzyka małego ekranu
22:10 Kto nie maszeruje, ten ginie (1) - film sensacyjny prod. angielskiej

26.12.1984
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Rodzina Leśniewskich'' - film fab. prod. polskiej
10:30 Krajobraz polski: ''Daleko i jeszcze dalej''
10:50 Różowa pantera - komedia sensayjna prod. angielskiej
12:45 Przy rodzinnym stole
13:10 Tam, gdzie rośnie wanilia: ''Boże Narodzenie w Meksyku''
13:55 Teatr dla dzieci: ''Pan Twardowski''
15:00 DT - Wiadomości
15:15 Szkoła pod żaglami - film dok.
16:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Wielki człowiek do małych interesów'' reż K. Meissner
17:10 Muzyczne prezenty pod choinkę - Polska Orkiestra Kameralna
17:45 Pamięci ojców twoich- rep.
18:15 Od kadryla do kung-fu - angielski program rozrywkowy
18:50 Losowanie Małego i Express Lotka
19:00 Dla dzieci: ''Wieczorynka świąteczna''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Gdyby Don Juan był kobietą - komedia prod. francuskiej
21:30 Jana-sowe narodzenie - film muzyczno-poetycki
21:55 Sportowe rekordy roku
22:25 Gwiazdy '84 (I)

Program 2
11:00 Program dnia
11:10 Zima pędzlem malowana - film
11:20 Sport dla dzieci: ''Gwiazdy i gwiazdeczki''
12:35 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Człowiek, który nie chciał umrzeć'' i ''Odkrycie Troi'' - filmy dok.
13:35 Sport i muzyka
14:30 Dzieci białej Żanny - film przygod. prod. włoskiej
16:00 Piłkarskie variete czyli świąteczny ''Tele-gol''
17:00 Lista przebojów sportowych
17:30 Za kulisami: ''Madame Sans-Gene'' - pr. rozrywkowy
18:15 Powrót Loudy, czyli tajemnice Formuły 1
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Salon muzyczny - polskie kolędy
21:00 Ze sztuką na ty
21:45 Kto nie maszeruje, ten ginie (2-ost) - film sensacyjny prod. angielskiej

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 12 gru 2012, o 09:59

24.12.1985
Program 1
9:30 Program dnia
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla młodych widzów: ''Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe'' - film przygodowy prod. radzieckiej
11:40 Dla dzieci: ''Kot Garfield'' (1) - serial prod. angielskiej
12:05 Panorama Racławicka (1) - film dok.
12:35 Wigilijne piosenki śpiewają E. Śnieżanka i E. Żukowska
12:45 Śladami twardej drogi - film dok.
15:55 Program dnia
16:00 Godzina pąsowej róży - film fab. prod. polskiej
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: ''Na przełaj przez Saharę'' i ''Między nami i książkami''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 W starym kinie: ''Piosenka przypomni ci - przeboje z polskich filmów przedwojennych''
18:00 Opisanie Polski w czterech porach roku - film dok.
18:15 Opowieść o drzewku - rep.
18:30 Na zamku Ostrogskich gra Krzysztof Jabłoński
19:00 Dla dzieci: ''Wieczorynka''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Opowieść wigilijna - film kostiumowy prod. francuskiej
21:35 Współczesne kolędy śpiewa Wiesław Ochman
22:05 Rezonans - telewizyjny miesięcznik muzyczny
22:55 Pięć dni z życia emeryta (3) - serial obyczaj. TP

Program 2
14:00 Powitanie
14:10 Dla młodych widzów: ''5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia''
15:30 Dzieciom pod choinkę - widowisko muzyczne
16:20 Zimowy czas diablika - spotkanie w schronisku
16:45 Kolędnicy u prof. Krawczuka
17:00 Oj pyrsi, pyrsi rosiczka - widowisko
17:40 Wieczór kolęd
18:30 Program lokalny
19:00 Piosenki pod choinkę
19:15 Kolędnicy u Andrzeja Sikorowskiego
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wieczorne powitanie - Marek Grechuta
20:30 Kolędnicy u Leszka Mazana
20:45 Z mistrzem Ildefonsem po Krakowie - widowisko literacko-muzyczne
21:15 Kolędnicy
21:35 Zimorodek - film fab. prod. angielskiej
22:55 Posterunek przy ulicy Piwnej
23:35 Kolędnicy

25.12.1985
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Księga dżungli'' - film przygodowy prod. angielskiej
10:40 Kolędziołka beskidzka - widowisko ludowe
11:10 Siedem szczęśliwych nut (1) - musical prod. radzieckiej
12:15 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:15 Klub sześciu kontynentów: ''Na dachu świata''
13:55 Mierzeja - rep.
14:20 W kręgu świec - widowisko
15:00 Teatr dla dzieci: ''Dawno, dawno temu... - Złamany wąs'' reż S. Pieniak
16:05 Kolędy śpiewa Kazimierz Kowalski
16:20 Losowanie Małego i Express Lotka
16:40 Trzej muszkieterowie - film fab. prod. panamskiej
18:30 Warszawa wspomina Bunina - rep.
19:00 Wieczorynka: ''O dwóch takich, co ukradli księżyc'' (1)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Prapremiera: ''As nad asy'' - komedia prod. francuskiej
21:45 Najnowsze nagrania Bogusława Meca, Krystyny Giżowskiej i Zbigniewa Wodeckiego
22:25 Tola Mankiewiczówna - życie i legenda
23:00 Muzeum Mazowieckie w Płocku - film dok.
23:25 Pięć dni z życia emeryta (4) - serial obyczaj. TP

Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Kino-OKO (Kalejdoskop filmowy): ''Citta del Vaticano'' i ''Norymberskie przypadki mistrza Wita'' - filmy dok.
13:00-16:40 Bogusław Kaczyński zaprasza
13:25 Placido Domingo - artysta niezwykły
15:00 Dla ciebie śpiewam - film fab. prod. niemiecko-angielskiej
16:40 Ludzie, rajdy, maszyny - pr. motoryzacyjny
17:35 W świątecznym nastroju - Tino Rossi i inni
18:30 Ze sztuką na ty
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Variete, variete - pr. rozrywkowy
21:40 Romans w Orient Expressie - film fab. prod. angielskiej
23:15 Koncert świąteczny
23:55 Jarmark zaprasza

26.12.1985
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Dzieci białej Żanny'' - film przygodowy prod. włoskiej
10:30 Studio Sport: Droga do Meksyku
11:25 Siedem szczęśliwych nut (2) - musical prod. radzieckiej
12:50 Gwiazdy '85 (1)
13:35 Teatr dla dzieci: ''Dawno, dawno temu... - Motylek i róża'' reż S. Pieniak
14:35 Kielecka szkoła krajobrazu - film dok.
14:50 Święta w Kossakówce - rep.
15:15 Studio Sport: Piękno i wdzięk w sporcie
15:45 Kobiety w życiu Wiktora Hugo - film fab. prod. kanadyjskiej
16:35 Czterej muszkieterowie - film fab. prod. panamskiej
18:25 Gwiazdy '85 (2)
19:00 Wieczorynka: ''O dwóch takich, co ukradli księżyc'' (2)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Nędznicy - film kostiumowy prod. angielskiej
22:25 Największe przeboje Ireny Jarockiej
23:00 Pięć dni z życia emeryta (5-ost) - serial obyczaj. TP

Program 2
12:00 Powitanie
12:05 Świąteczne przeboje (1)
13:05 Spotkanie ze sportowcami 40-lecia
14:05 Świąteczne skojarzenia (1) - teleturniej
14:35 Świat oczami zwierząt - film dok. prod. angielskiej
15:25 Koncert klaunów
16:25 Rekordy '85
16:55 Świąteczne skojarzenia (2) - teleturniej
17:20 Grubba-Jakubowski kontra ''Jarmark''
17:50 Historia Johna Lennona
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Świąteczne skojarzenia (3) - teleturniej
20:30 Świąteczne przeboje (2)
21:30 Akademia życia: Lucyna Winnicka
22:00 David i Tina - pr. rozrywkowy

24.12.1986
Program 1
9:00 Dla młodych widzów: ''Historia żółtej ciżemki''- film fab. prod. polskiej
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:15 Dla dzieci: ''Tik-Tak''
17:05 Losowanie Express i Super Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Szopka na krowę i dwóch facetów
18:15 Grażyna Świtałą śpiewa kolędy
18:30 Oratorium wigilijne - film dok. TP
19:00 Dla dzieci: ''Gwiazda betlejemska'' - film prod. czechosłowackiej
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Co mówią zwierzęta?''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Alternatywy 4 (5) - serial TP
21:00 Kolędy polskie śpiewa Krzysztof Krawczyk
21:35 Walczący samotnik (1) - dok. film TP
22:35 Matki po to są właśnie - pr. poetycki
23:25 Garrick Ohlsson gra Chopina
23:55 Transmisja Pasterki z Bazyliki Św. Piotra w Rzymie

Program 2
15:05 Film dla niesłyszących: ''Alternatywy 4'' (5) - serial TP
16:00 Powitanie
16:05 Wigilia z Krakowa (1)
18:00 Program lokalny
18:30 Wigilia z Krakowa (2)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wigilia z Krakowa (3)
21:15 Wielcy kochankowie ekranu: ''Pożegnalny walc'' - melodramat prod. USA
23:00 Wigilia z Krakowa (4)

25.12.1986
Program 1
8:35 Program dnia
8:40 Dla młodych widzów: ''Baśń o carze Sałtanie'' - baśń filmowa prod. radzieckiej
9:40 W starym kinie: ''Zabawka'' - melodramat prod. polskiej
11:05 W świecy blasku - widowisko publicystyczne
11:45 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:45 Kolędy pod choinkę
13:20 Teatr dla dzieci: ''Czupurek'' reż B. Borys-Damięcka
14:10 Volubilis - dok. film TP
14:45 Poradnik świąteczny
15:30 Bostończycy - film kostiumowy prod. USA
17:35 Białe panny - film dok.
18:00 Walczący samotnik (2) - film dok. TP
19:00 Wieczorynka: ''Bajka o królewiczu i córce piekarza''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Bankierka - film obyczaj. prod. francuskiej
22:05 Z kabaretu ''Szpak''
23:10 Sportowa rewia
0:10 Kino nocne: ''Wdowy 2'' (3) - serial kryminalny prod. angielskiej

Program 2
11:00 Powitanie
11:15 Dookoła świata: ''Na Wyspach Bożego Narodzenia''
12:00 Mayday, mayday - film przygod. prod. USA
13:00 Szemiothowice - film dok.
13:30 Łódzki fotoplastikon - rep.
14:00 Godzina z... Mieczysławem Czechowiczem
15:00-19:30 Bogusław Kaczyński przedstawia
17:40 Kocham wszystkie kobiety - komedia muzyczna prod. niemiecko-angielskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Świąteczny koncert chopinowski
21:00 Kanał - kabaret Wojciecha Manna
22:05 Dopiąć celu - film kryminalny prod. francuskiej
0:00 Cicha noc - śpiewa Poznański Chór Chłopięcy i Męski pod dyrekcją Jerzego Kurczewskiego

26.12.1986
Program 1
8:30 Dla młodych widzów: ''Przygody Hucka'' - film przygodowy prod. USA
9:50 Formuła miłości - komedia muzyczna prod. radzieckiej
11:20 Koncert z okazji zakończenia Międzynarodowego Roku Pokoju
11:50 Marlena Dietrich - portret aktorki
12:30 Meksyk '86 - reminiscencje
13:30 Teatr dla dzieci: ''Fasola - teatrzyk piosenki''
14:25 W starym kinie: ''Tajemnica panny Brinx'' - film prod. polskiej
15:55 Walczący samotnik (3) - dok. film TP
16:45 Król swinga - wspomnienie o Benny Goodmanie
17:15 Teleexpress
17:30 Siedem zegarków Gustawa albo eremita skoczowski Morcinek - film dok. TP
19:00 Wieczorynka: ''Przygody Barbra'' - film anim. prod. kanadyjskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wielki Gatsby - film fab. prod. USA
22:15 Urodziny nieco starszego warszawiaka
22:45 Królowa kosmosu, Maryla Rodowicz - widowisko rozrywkowe

Program 2
10:30-18:40 W stulecie ''Potopu''
10:30 Powitanie gości kolędników w dworku Kmicica
10:45 Encyklopedia kultury polskiej: ''Sarmatyzm''
11:00 Sarmacja w zbiorach, kolekcjach, opiniach
11:20 Potop (1) - film fab. prod. polskiej
12:35 Kmicic - bohater narodowy?
12:50 Encyklopedia kultury polskiej: ''Wojsko Polskie w XVII wieku''
13:05 Potop (2) - film fab. prod. polskiej
14:25 Mit Potopu a prawda historyczna
14:45 Portret Sienkiewicza - dok. film TP
15:30 Wielka gra - teleturniej
15:50 Jerzy Hoffman i jego ''Potop''
16:20 Potop (3) - film fab. prod. polskiej
18:40 Muppet show, czyli rewia gwiazd
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rycerze króla Artura - Teatr Pantomimy H. Tomaszewskiego
21:45 Koncert na skrzydlaty flet
22:15 Gwiazda San Reno: Flavia Fortunato
22:45 Legendy filmu: Brigitte Bardot
23:35 Kolędy śpiewa Chór Stefana Stuligrosza

arkady74
Posty: 39
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 18:34

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: arkady74 » 12 gru 2012, o 23:52

"Trzej Muszkieterowie - film fab. prod. panamskiej"

serio, była panamska wersja, czy też jakaś pomyłka?

Awatar użytkownika
80man
Posty: 207
Rejestracja: 13 lis 2010, o 09:36
Lokalizacja: ... tu i tam

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: 80man » 13 gru 2012, o 09:19

arkady74 pisze:"Trzej Muszkieterowie - film fab. prod. panamskiej"
serio, była panamska wersja, czy też jakaś pomyłka?
To wersja z roku 1973 w reżyserii Richarda Lestera produkcja:Panama/USA. W rolach głównych
Richard Chamberlain , Faye Dunaway , Frank Finlay , Charlton Heston , Oliver Reed , Raquel Welch , Michael York.
Man kann Dir den Weg weisen, aber gehen musst Du ihn selbst.
- Można wskazać Ci drogę, ale pójść nią musisz sam.

Obrazek

Robi
Moderator
Posty: 2367
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 13 gru 2012, o 10:54

30.03.1986
Program 1
8:25 Program dnia
8:30 Na Podlasiu - widowisko
9:00 Dla młodych widzów: ''Wspaniały świat Disneya''
10:30 W starym kinie: ''Zouzou'' - film fab. prod. francuskiej
12:00 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:00 7 anten
13:45 Teatr Młodego Widza: W. Sieroszewski ''Dary wiatru północnego'' (1) - reż B. Radkowski
14:35 Ponowny powrót do Edenu - spotkanie z Rebeccą Gilling
16:05 Wielkanocna gala Studia 1
18:05 Studio Sport
19:00 Wieczorynka: ''Kopciuszek''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Big Bang - film fab. TP
21:35 Sportowa niedziela
22:05 Pegaz
22:50 Biała dama z Nidzicy
23:20 Kino nocne: ''Śmierć na Nilu'' - film sensacyjny prod. angielskiej

Program 2
10:25 Film dla niesłyszących: ''Big Bang'' - film fab. TP
11:55 Powitanie
12:00 Kwadrans z hejnałem
12:15 Kino familijne: ''Robin Hood'' - serial prod. angielsko-rumuńskiej
13:15 Dziecko potrafi (1): ''Między burzą a kałużą''
13:45 Studio Sport
14:55 Muppety wkraczają do kina
15:45 Łemkowska Wielkanoc - film dok.
16:10 Wilhelm Zdobywca (4) - serial histor. prod. francuskiej
17:05 Koncert na Zamku Królewskim w Warszawie
17:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
18:10 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego
19:10 Sztuka patrzenia, czyli przez obiektyw W. Hasiora
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Kanał - widowisko Wojciecha Manna
21:10 Grand pas de quarte - pr. baletowy
21:30 Lot Sfinksa - film sensacyjno-przygodowy prod. francuskiej
23:10 Show A. Fatygi
23:40 Posterunek na ulicy Piwnej
0:20 Na 5 minut przed zaśnięciem

31.03.1986
Program 1
8:25 Program dnia
8:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Śmigus w Kamienicy''
9:00 Dla dzieci: ''Z diabłami nie ma żartów'' - baśń prod. czechosłowackiej
10:30 Miłośnicy przyrody: ''Uczta traw'' - film przyrod.
11:00 Żyć radośniej - film dok.
11:30 Klub Sześciu Kontynentów: ''Republika mnichów''
12:40 Tadeusz Kotarbiński - Ku we wnętrznej pogodzie
13:15 Teatr Młodego Widza: W. Sieroszewski ''Dary wiatru północnego'' (2) - reż B. Radkowski
13:55 Stworzył nas jazz - komedia muzyczna prod. radzieckiej
15:20 Tele-gol - Meksyk '86
16:25 Il maestro di copella - gra Orkiestra PRiTV w Łodzi pod dyrekcją H. Dębicha
16:50 Gilbert Becaud nie tylko po francusku
17:35 W starym kinie: ''Amerykanin w Rzymie'' - film fab. prod. włoskiej
19:00 Wieczorynka: ''Bajka o gadatliwej królewnie''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Jarosław Iwaszkiewicz ''Kongres we Florencji'' - reż W. Solarz
21:40 Wieczór z X Muzą
22:55 Zjawy z Pieskowej Skały

Program 2
11:55 Program dnia
12:00 Witanie wiosny
12:15 Dziecko potrafi: ''Między burzą a kałużą'' (2)
13:00 Bar na stawach - rep.
13:30 Zwierzęta w kamerze
13:55 Wideoteka
14:30 Godzina z... Edytą Geppert
15:30 Rzymskie wakacje - komedia prod. USA
17:35 Chłopska twarz - film dok.
18:00 Carol Burnett odkrywa Domingo - film muzyczny
19:00 Program o Ignacym Janie Paderewskim
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Spotkanie z balladą: ''Szczyt wszystkiego''
21:40 Ciepło rodzinne - komedia obyczaj. prod. francuskiej
23:05 Na 5 minut przed zaśnięciem

ODPOWIEDZ