programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

arkady74
Posty: 39
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 18:34

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: arkady74 » 13 gru 2012, o 18:37

80man pisze:
arkady74 pisze:"Trzej Muszkieterowie - film fab. prod. panamskiej"
serio, była panamska wersja, czy też jakaś pomyłka?
To wersja z roku 1973 w reżyserii Richarda Lestera produkcja:Panama/USA. W rolach głównych
Richard Chamberlain , Faye Dunaway , Frank Finlay , Charlton Heston , Oliver Reed , Raquel Welch , Michael York.
Dzięki za wyjaśnienie.
Oczywiście oglądałem, moim zdaniem to najlepsza wersja.
Dziwne tylko, że w programie podali jako producenta Panamę pomijając USA.

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 24 gru 2012, o 16:50

24.12.1981
Program 1
10:00 DTV
11:00 Teleferie
16:25 Program dnia
16:30 Wojskowy program historyczny: ''W obronie Tobruku''
17:00 DTV
17:30 Teleferie: ''Znak Orła'' - serial TP
18:00 Szuflada
18:20 Kolędy i pastorałki
18:50 Dobranoc: ''Gwiazda betlejemska''
19:10 Hej kolęda, kolęda
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Teatr Telewizji: L. Schiller ''Pastorałka''
21:25 Rebeka - film fab. prod. USA
23:30 Scherzo h-moll Chopina

25.12.1981
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Semurg, ptak szczęścia''
10:10 W Starym Kinie: ''Jej ekscelencja subiekt''
11:20 W gościnie u Kuźbów (1)
11:40 Koncert jubileuszowy Orkiestry PRiTV w Katowicach
12:40 W gościnie u Kuźbów (2)
13:05 Życie na ziemi - seryjny film przyrod.
14:00 Dla dzieci: ''Szopka krakowska''
14:50 Karuzela z piosenkami - wojskowe widowisko muzyczne
15:40 A za miedzą Polska
16:10 Między nami jaskiniowcami - serial anim.
16:40 Doskonałość - program redakcji sportowej
17:30 Sami swoi - polski film fab.
19:00 Wieczorynka: ''Pszczółka Maja''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sześć karych koni - western prod. USA
21:45 Estrada poetycka - Błękitna kolęda
22:15 Jezioro osobliwości - film fab. prod. polskiej

26.12.1981
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Nagroda dla Donalda''
9:50 Kolędy i pastorałki podlaskie
10:20 Rzeczpospolita Babska - film fab. prod. polskiej
11:55 Kolędy znad Bałtyku
12:10 Wszystkie stworzenia duże i małe - odcinek filmu seryjnego
13:00 Karlsson z dachu - widowisko dla dzieci
13:50 Rodzina Rydlów
14:05 Życie afrykańskich lwów - film przyrod.
15:00 Mistrzowie nart w anegdotach Andrzeja Bachledy
15:45 Między nami jaskiniowcami: ''Włamywacz podrywacz'' - serial anim.
16:10 Nie ma mocnych - polski film fab.
17:45 Muppet Show
18:15 Rodzinne spotkanie
18:30 Malowanki polskie
19:00 Wieczorynka: ''Pszczółka Maja''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Do krwi ostatniej (6) - serial TP
21:10 Teatr Telewizji: J. Szaniawski ''Kowal, pieniądze i gwiazdy''
22:30 A miłość największym jest darem - śpiewa Czesław Niemen
22;45 Król, dama, walet - film fab. prod. polskiej

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 31 gru 2012, o 14:18

31.12.1980
Program 1
6:00 TTR: Historia (sem III)
6:30 TTR: Fizyka (sem III)
16:10 Program dnia
16:15 DTV (kolor)
16:30 Dla dzieci: ''Wspaniały świat Walta Disneya'' - kreskówki
17:20 Losowanie Małego i Express Lotka (kolor)
17:30 Test - mag. reklamowy
17:50 Dla dzieci: ''Michałki'' - mag. (kolor)
18:50 Losowanie zakładów sylwestrowych totka
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:00 Przemówienie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Henryka Jabłońskiego
20:15 Utwory Chopina gra Piotr Paleczny
20:30 Teatr Telewizji: J. Żuławski ''Gra'' - tryptyk sceniczny w reż S. Hebanowskiego
21:55 Mężczyzna, który mi się podoba - melodramat prod. francuskiej (kolor)
0:00 Życzenia noworoczne
0:10 Dziewczyna z salonu ''Szkarłatny anioł'' - film fab. prod. USA
1:30 Show jakich mało - pr. rozrywkowy TV Czechosłowackiej

Program 2
10:05-13:00 Dla II zmiany
10:05 Sprawy młodych: ''Godzina zero raz jeszcze'' - film obyczaj. prod. rumuńskiej
11:45 Konkurs Czterech Skoczni - sprawozdanie z Oberstdorf
12:30 Ocalić od zapomnienia: ''Sprawy do załatwienia''
13:00-16:20 Przerwa
16:20 Program dnia
16:25 Program morski
16:55 Ocalić od zapomnienia: ''Sprawy do załatwienia''
17:25 Sprawy młodych: ''Godzina zero raz jeszcze'' - film obyczaj. prod. rumuńskiej
19:10 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:00 Przemówienie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Henryka Jabłońskiego
20:15 Utwory Chopina gra Piotr Paleczny
20:30 Sylwestrowy kaprys Studia Gama
21:50 Szajba nr 4 - recital Wojciecha Młynarskiego
0:00 Życzenia noworoczne
0:10 Z przebojem przez lata: Jerzy Milan zaprasza - pr. sylwestrowy z udziałem gwiazd polskiej estrady, prowadzi Lucjan Kydryński
1:10 Retro 70 - przeboje światowe w wykonaniu zespołów i solistów zagranicznych
2:00 Rockowisko, muzyka młodego pokolenia - pr. z udziałem znanych solistów i zespołów polskich

31.12.1981
Program 1
10:00 DTV
11:00-13:30 Teleferie
16:25 Program dnia
16:30 Na straży - pr. wojskowy
17:00 DTV
17:30 Teleferie: ''Znak orła'' - serial TP
18:05 Losowanie Toto-Lotka
18:25 Sonda: ''Najdalsza podróż''
19:00 Dobranoc
19:10 Spotkanie z zespołem ''Dwa plus Jeden''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:30 Melodie filmu polskiego (1)
21:10 Kochaj albo rzuć - komedia prod. polskiej
23:00 Przekładaniec sylwestrowy
0:05 Koncert Karela Gotta
0:50 Melodie z tamtych lat
2:45 Rewia gwiazd piosenki

31.12.1982
Program 1
6:00 TTR: Język polski (sem III)
6:30 TTR: Biologia (sem III)
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleferie TDC''
10:30 Nawet wam się nie śniło - film obyczaj. prod. radzieckiej
15:15 NURT: ''Pedagogika''
15:45 Program dnia
15:50 DTV
16:00 Dla młodych widzów: ''Pantofelki zdarte w tańcu'' - baśń filmowa prod. NRD, ''Disneyland: Czarne charaktery'' - film prod. USA oraz ''Dziecięcy bohaterowie roku 1982''
18:30 Sylwestrowe zakłady Totka
19:00 Dla dzieci: ''Wieczorynka''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Przemówienie noworoczne
20:15 Muzyka
20:30 Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy - komedia muzyczna prod. polskiej
22:05 Koncert sylwestrowy (1): ''Kaprys włoski'' Czajkowskiego
22:15 Telewizyjna lista przebojów
22:45 Koncert sylwestrowy (2): ''Bolero'' Ravela
23:05 Sylwestrowy przekładaniec
23:45 Koncert sylwestrowy (3): uwetura do ''Zemsty nietoperza'' Straussa
0:30 Retro vox - pr. rozrywkowy
1:00 Dziewczyna inna niż wszystkie - komedia prod. angielskiej
2:35 Pagart przedstawia: Henry Gorman Band

Program 2
16:30 Program dnia
16:35 Wypij do dna - komedia obyczaj. prod. radzieckiej
18:00 Narty w Zakopanem
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Przemówienie noworoczne
20:15 Muzyka
20:30 Tańcz ze Studiem 2
22:05 Kadet Rousselle - film historyczno-przygod. prod. francuskiej
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Sylwester wolnego mężczyzny - komedia prod. czechosłowackiej
0:35 Horoskop na 1983r. z przymrużeniem oka
1:00 Tańcz ze Studiem 2

31.12.1983
Program 1
6:00 TTR: Chemia
6:30 TTR: Fizyka
8:15 Tydzień na działce
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Sobótka w Złotoryi''
10:30 Teatr Telewizji: Gabriela Zapalska ''Moralność pani Dulskiej'' reż J. Słotwiński
12:00 Dwie Marie - na 35-lecie pracy artystycznej Marii Fołtyn
12:20 Przesłanie - rep.
12:45 Leksykon gatunków filmowych: Musical
13:40 Drewniany świat - rep.
14:15 Dla dzieci: ''Witam cię, Śpiąca Królewno'' widowisko baletowe NRD
15:00 DTV
15:15 Krajobraz Polski: ''Pojeierze brodnickie'' - rep.
15:40 Dusza - musical prod. radzieckiej
17:10 Tej nocy na Twardej - pr. dok.-histor.
17:45 Sylwestrowe losowanie Toto Lotka
18:10 Telewizyjna lista przebojów - notowania grudniowe 1983
18:40 Uniwersytet Jagielloński - film dok.
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Orędzie Noworoczne przewodniczącego Rady Państwa prof. Henryka Jabłońskiego
20:20 W tanecznym rytmie - melodie 7 stolic
20:40 Borsalino - film sensac. prod. francuskiej
22:40 Sylwestrowe variete (1)
0:00 Życzenia noworoczne
0:10 Pr. rozrywkowy
1:10 Sylwestrowe variete (2)
2:20 Kino nocne: ''Szkatułka z Hongkongu'' - film sensac. TP

Program 2
10:30 NURT
11:00 NURT
11:30 Sylwester w ''Dwójce''
11:45 Sylwestrowe refleksje: Z. Pilecki
12:00 Sylwester dla dieci: filmy, filmiki i coś jeszcze
13:45 Sylwestrowe refleksje: J. Wittlin
13:55 Dla młodzieży: ''Rock 83 w Opolu'' (zespół Republika i Perfect)
15:20 Sylwestrowe refleksje: prof. B. Mazurkiewicz
15:35 Wulkany świata: ''Afor'' - film dok. prod. francuskiej
16:25 Sylwestrowe refleksje: prof. W. Jackiewicz
16:35 Śpiewa Zbigniew Wodecki
16:40 Przetańczyć całą noc - lekcja tańca i tańce wczoraj i dziś
17:05 Sylwestrowe refleksje: prof. Z. Kuchowicz
17:15 Szalone lata - franc. film dok. o okresie międzywojennym
18:50 Sylwestrowe refleksje: Ewa i Czesław Petelscy
19:00 1500 sekund wielkiego sportu
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Orędzie Noworoczne przewodniczącego Rady Państwa prof. Henryka Jabłońskiego
20:30 Orkiestra H. Dębicha prezentuje Krystyna Giżowska
21:05 Sylwestrowe refleksje: K. Koniewski
21:20 Zemsta starego nietoperza - parafroza operetki J. Straussa - program Bogusława Kaczyńskiego
22:20 Sylwestrowe refleksje: J. Barecki
22:30 Sylwestrowa dyskoteka
23:55 Śpiewają Irena Santor i Marek Grechuta
0:00 Życzenia noworoczne
0:10 Horoskop
0:35 Tańczymy z orkiestrą Zbigniewa Górnego
1:10 Ostatni termin - film sensac. prod. USA

Paweł
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2013, o 20:26

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Paweł » 11 sty 2013, o 11:31

Pamientacie FILMY DLA DRÓGIEJ ZMIANY czyli filmy lub seriale w telewizji o godzinach rannych w dzień powszedni.

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 11 sty 2013, o 16:28

Tak , czesto ogladalo sie tak w czasie wakacji i ferii , czasami na swietlicy w szkole, a pozniej wieczorem swoja droga ogladalo sie drugi raz

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 28 sty 2013, o 13:12

1.08.1988
Program 1
17:00 Program dnia
17:05 Człowiek dla człowieka - magazyn PCK
17:15 Teleexpress
17:30 Tajemnice Enigmy (5) - serial TP
18:15 Koncert fortepianowy F-moll op. 21 Fryderyka Chopina w wykon. M. Drewnowskiego i Orkiestry Filharmonii Narodowej
18:50 Dobranoc: ''Mistrz doradek na dnie morza''
19:00 Echa stadionów
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji - spektakl na bis: Marian Hemar ''To co najpiękniejsze'' reż A. Łapicki
21:40 Żniwa '88
21:55 W odblaskach łuny - dok. film TP
22:40 DT - Komentarze

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Antena ''Dwójki'' na najbliższy tydzień
19:00 Zatrzymane w kadrze
19:30 Galeria 7 milionów: ''grafika A. Kowalczyka''
20:00 Wielki Koncert Warszawski
21:00 Gdzie jest Piekutoszczak, Piecyk i inni - Obrazki z Targowej
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie: Paul Gauguin (7-ost) - serial prod. francuskiej
22:45 Piosenka aktorska
23:00 Wieczorne Wiadomości

2.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie: ''Krąg'' - mag. harcerzy
9:25 Kino Teleferii: ''Samochodzik i Templariusze'' (1) - serial TP
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Film dla II zmiany: ''Złote obrączki'' (1) - serial prod. hiszpańskiej
16:30 Program dnia i DT - Wiadomości
16:35 Jarocin '87 - muzyka i moda
16:55 Telewizyjny informator wydawniczy
17:15 Teleexpress
17:30 Całe życie z okrętami - dok. film TP
18:20 Flesz - mag. rozrywkowy
18:50 Dobranoc: ''Wielkie przygody małego obieżyświata''
19:00 Kram - mag. konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Złote obrączki (1) - serial prod. hiszpańskiej
21:00 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:25 Ziemia nieobiecana - dok. film TP
22:25 Michaił, Michaił... - dok. film
22:40 DT - Komentarze

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Ojczyzna-polszczyzna: ''Środa, ale średzki''
18:45 Za chwilę dalszy ciąg programu
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Studio Sport
20:00 Sentymentalne ślady (6): ''Cień Beethovena''
21:00 Leningrad, szare słońce - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Ekranizacja literatury światowej: ''To niepewne uczucie'' () - serial prod. angielskiej
22:50 Rozmowy intymne
23:20 Wieczorne Wiadomości

3.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie najmłodszych: ''Tato, już lato''
9:30 Kino Teleferii: ''Szagma, albo zaginione światy'' (22) - serial prod. francuskiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Film dla II zmiany: ''Śledztwo porucznika Tomaszka'' - film fab. TP
16:35 Tobie, Polsko śpiewamy - VII Światowy Festiwal Chórów Polonijnych w Koszalinie
17:00 Program dnia i DT - Wiadomości
17:05 Losowanie Express i Super Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Ginąca przyroda (6) - serial prod. węgierskiej
17:55 Książki, książki...
18:30 Laboratorium
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 Pójść na całość? - pr. publicystyczny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Zwierciadło czasu: ''Prywatne życie Olgi Iwanowej'' - film fab. prod. radzieckiej
21:25 Żniwa '88
21:35 Klub międzynarodowy
22:10 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w pięcioboju nowoczesnym kobiet - jazda konna
22:40 DT - Komentarze

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Studio Sport: Wybór sportowca miesiąca
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Zwierzęta wokół nas
20:00 Antarktyda, zapis podróży - film dok.
21:00 Studio Sport: Klub Olimpijczyka
21:30 Panorama dnia
21:45 Miłości, gdzie cię szukać? - film obyczaj. prod. węgierskiej
23:15 Wieczorne Wiadomości

4.08.1988
Program 1
8:45 Domator
8:55 Kino Teleferii: ''W poszukiwaniu kapitana Granta'' - serial prod. bułgarsko-radzieckiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Film dla II zmiany: ''30 spraw majora Zemana'' (5) - serial prod. czechosłowackiej
17:10 Program dnia i DT - Wiadomości
17:15 Teleexpress
17:30 Co, gdzie, kiedy? - teleturniej
18:15 Ojczysty Bałtyk - rep.
18:45 Patrol - mag. wojskowy
18:50 Dobranoc: ''Pająk chwat wszystkich brat''
19:00 Teraz - tygodnik gospodarczy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 30 spraw majora Zemana (5) - serial prod. czechosłowackiej
21:35 Pegaz
22:20 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym Kobiet - szermierka
22:40 DT - Komentarze

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Zatrzymane w kadrze
19:00 Mrągowo, Piknik country '88 - rep.
19:30 Życie muzyczne - Matura w gdańskiej Szkole Baletowej
20:00 Ciężarowcy
20:30 Zaproszenie do teatru ''Syrena'': ''Wertyński i inni''
21:00 Express reporterów
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne Dwójki: ''Odrażający, brudni i źli'' - film fab. prod. włoskiej
23:45 Wieczorne Wiadomości

5.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie z kukułką
9:30 Kino Teleferii: ''Syn strzelca'' (4) - serial prod. NRD
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Piegus (1) - serial przygod. prod. rumuńskiej
11:30 Domator
16:50 Program dnia i DT - Wiadomości
16:55 Za kierownicą
17:15 Teleexpress
17:30 W starym kinie: ''Sportowiec mimo woli'' - film fab. prod. polskiej
18:35 Studio Sport: MŚ w pięcioboju nowoczesnych kobiet - pływanie
18:50 Dobranoc: ''Cudowny talizman''
19:00 Monitor Rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 W środku lata - film obyczaj. TP
21:25 Żniwa '88
21:40 Czas - pr. publicystyczny
22:15 Konwój - województwo szczecińskie
23:05 DT - Komentarze

Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Polak w przyrodzie: ''Walk Away w Debreczynie'' - rep.
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Dookoła świata: ''W Waszyngtonie''
20:00 Magazyn ''Piątek''
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy z Jeane Moreau: ''Kochankowie'' - film fab. prod. francuskiej
23:10 Wieczorne Wiadomości
23:25 Telewizja nocą

6.08.1988
Program 1
8:05 Tydzień na działce
8:35 Piłkarka kadra czeka
8:50 Program dnia
8:55 Kino najmłodszych: ''Król Drozdobrody'' - film fab. prod. czechosłowacko-RFN
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:35 Bydgoskie impresje muzyczne - fragmenty koncertu galowego festiwalu BIM '88 (1)
12:20 Azymut - wojsk. pr. public.
12:50 Bariery - problemy ludzi niepełnosprawnych
13:20 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:50 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Dwie świątynie'' - film dok. prod. węgierskiej
14:45 Antologia dramatu powszechnego: Aleksander Kopkow ''Słoń'' reż I. Cywińska
16:15 Losowanie Dużego Lotka
16:25 Konwój
17:15 Teleexpress
17:30 Pod jednym dachem (7) - serial prod. czechosłowackiej
18:10 Szok-2 - dok. film TP
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Bolek i Lolek''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Księżniczka sawanny''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: ''Był sobie łajdak'' - western prod. USA
22:05 Tydzień w polityce
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:45 Piknik country - Mrągowo '88: ''saloon''
23:35 DT - Wiadomości
23:45 Anegdoty teatralne Igora Śmiałowskiego
23:50 Kino nocne: ''Inspektor Bellamy'' (6) - serial krymin. prod. australijskiej
0:30 Program na jutro

Program 2
14:55 Sobota w ''Dwójce'' - powitanie
15:00 Magazyn auto-moto
15:30 Akcja O.P.E.N. - serial sensac. prod. francuskiej
16:30 Legendy filmu: Alain Delon
17:20 Polska Kronika Filmowa
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Przeboje opery i baletu - Interfashion '88
20:00 Studio Sport: Finał kontynentalny Mistrzostw Świata na żużlu - Leszno '88
21:30 Panorama dnia
21:45 Muzyka
22:05 Lata dwudzieste, lata trzydzieste: ''Romans Teresy Hennert'' - film TP
23:35 Wieczorne Wiadomości

7.08.1988
Program 1
7:00 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem II)
7:20 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem IV)
7:40 Program dnia
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
9:00 Kino Teleferii: ''Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe'' - film fab. prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (2) - serial dok. prod. francuskiej
11:05 Bydgoskie impresje muzyczne - fragmenty koncertu galowego festiwalu BIM '88 (2)
11:50 7 anten
12:20 Kraj za miastem - rep.
12:50 Telewizyjny koncert życzeń
13:40 Portrety: ''Jerzy Janicki, lekcja poloneza'' - film dok.
14:30 Studio Sport: Międzynarodowy turniej w zapasach im. Władysława Pytlasińskiego
14:45 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:15 W kamiennym kręgu (10) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
16:15 W kamiennym kręgu (11) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: MŚ w pięcioboju nowoczesnych kobiet - bieg przełajowy
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Trzy misie''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (1) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Konwój
22:15 7 dni na świecie
22:30 DT - Wiadomości
22:35 W kamiennym kręgu (10) - serial prod. brazylijskiej
23:35 W kamiennym kręgu (11) - serial prod. brazylijskiej

Program 2
9:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:25 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (1) - serial TP
11:25 Wojskowy pr. dokumentalny
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Niedziela w ''Dwójce'' - powitanie
12:20 Sztuka ogrodowa w Polsce: ''Ogrody sentymentalne''
12:50 Ptaki: ''Dzika Ameryka'' - dok. film przyrodniczy prod. USA
13:20 100 pytań do... prof. Mikołaja Kozakiewicza
13:50 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
15:25 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
15:45 Pieśni, płyń hen w świata strony... - rep. muzyczny
16:15 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
16:35 Kalejdoskop filmowy ''Kino-OKO''
17:20 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
17:45 Opowieści Michaiła Zoszczenki
18:00 50-tka pana Janka - kabaret Jana Pietrzaka
19:00 Tadeusz Kantor: ''Moja historia sztuki'' - rozdział 1 (wg. J. Malczewskiego)
19:30 Utwory kompozytorów polskich gra Józef Stempel
20:00 Studio Sport: Finały Międzynarodowego turnieju zapaśniczego im. Władysława Pytlasińskiego
21:00 Sensacje XX wieku: ''Trzy tajemnice Hitlera'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Dallas (2) - serial obyczaj. prod. USA
22:40 Goście Pikniku Country '88
23:35 Wieczorne Wiadomości

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 4 lut 2013, o 13:33

Czy ktos pamieta co to byl za program "Magazyn 102"?



11.11.1987
Program 1
8:10 Geografia (kl. V): ''Strefy czasu''
9:00 Historia (kl. I lic.): ''Dziedzictwo starożytności''
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator dla dzieci: ''Niesłychane opowieści''
10:20 Film dla II zmiany: ''Sherlock Holmes i Doktor Watson'' - serial prod. polsko-angielskiej
11:10 Domator
12:00 Chemia (kl. VII): ''Odkrywamy świat atomów''
12:50 Język polski (kl. II lic.): ''Bohater w utworach Adama Mickiewicza''
13:30 TTR: Matematyka (sem I): ''Układ współrzędnych na płaszczyźnie''
14:00 TTR: Język polski (sem I): ''Znaczenie dramatów Szekspira w kulturze światowej''
14:30 TV Kurs Rolniczy: ''Pszenżyto - nowe odmiany''
15:10 Powtórka przed maturą: ''Historia - Maj 1926 rok''
15:40 NURT: ''Komputery w edukacji - Podział komputerów ze względu na ich przeznaczenie''
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:15 Losowanie Express Lotka i Superlotka
16:25 Dla dzieci: ''Tik-Tak''
17:15 Teleexpress
17:30 Piłkarska kadra czeka
17:50 Kram - magazyn konsumenta
18:20 Dawniej niż wczoraj - Archiwum XX wieku
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 11 listopada - program dok. w rocznicę odrodzenia Polski
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jezioro Bodeńskie - film fab. prod. polskiej
21:25 Artysta z głową w płomieniach - dok. film TP
22:15 Spotkania liryczne: ''Dialog, czyli rozmowa rodzinna'' - Śpiewają Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski
22:40 DT - Komentarze
23:00 Język rosyjski (6)

Program 2
9:00-11:00 Program regionalny OTV Katowice (min ''TVR w Chełmku'', ''Hiszpania'' - film dok., bajka ''Kot Filemon'' i odc. serialu ''Szczenięce lata'')
16:55 Język rosyjski (6)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny (dla Katowic ''Aktualności'')
18:30 Utwory Fryderyka Chopina - gra Stanisław Bunin
19:15 Uwaga, dokument!: ''Tramwajarz'' i ''Sposób na życie'' - dok. filmy TP
20:00 Studio Sport: Eliminacje mistrzostw Europy w piłce nożnej - mecz Czechosłowacja-Walia
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne ''Dwójki'': ''Nieznajoma z Sans-Souci'' - film fab. prod. francuskiej
23:40 Wieczorne wiadomości

Geo Dutour
Posty: 288
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Geo Dutour » 5 lut 2013, o 00:06

Robi pisze:Czy ktos pamieta co to byl za program "Magazyn 102"?
Pamiętam bardzo dobrze. Program miał różny charakter w różnych latach. Wydania bardziej muzyczne (z teledyskami) prowadził Marek Wiernik, a wydania nazwijmy to ogólnokulturalne (głównie wywiady z pisarzami, itp.) prowadził Piotr Radziszewski. Z programem współpracowała także Jolanta Fajkowska.

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 5 lut 2013, o 18:28

Geo Dutour pisze:
Robi pisze:Czy ktos pamieta co to byl za program "Magazyn 102"?
Pamiętam bardzo dobrze. Program miał różny charakter w różnych latach. Wydania bardziej muzyczne (z teledyskami) prowadził Marek Wiernik, a wydania nazwijmy to ogólnokulturalne (głównie wywiady z pisarzami, itp.) prowadził Piotr Radziszewski. Z programem współpracowała także Jolanta Fajkowska.
Dzieki , ale jakos nie pamietam tego....

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 18 lut 2013, o 11:42

31.05.1987
Program 1
7:25 Program dnia
7:30 Wszechnica rodziny wiejskiej
7:55 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:20 Tydzień
9:00 Teleranek (wydanie specjalne)
10:00 Kino ''Teleranka'': ''Chłopcy z Baker Street'' - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Teleranek (wydanie specjalne)
11:00 Siedem anten
11:35 Telewizyjny koncert życzeń
12:20 Kraj za miastem
12:45 W starym kinie: ''Piętro wyżej'' - film archiwalny prod. polskiej
14:15 Loża - program kabaretowy
14:25 Przestało istnieć inne życie - reportaż
14:35 Tryptyk himalajski (2): ''Nepalskie ścieżki'' - film dok.
15:00 Fasola - program dla dzieci (wydanie specjalne) oraz ''Piknik królików' - film anim. prod. angielskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Antena
18:00 Studio Sport: I liga piłki nożnej
19:00 Wieczorynka: ''Czarnoksiężnik z krainy Oz''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Ostatnie dni Pompejów (1) - serial prod. włoskiej
21:25 XXIII Festiwal Piosenki Radzieckiej Zielona Góra '87 - Koncert przyjaźni (1)
22:25 Sportowa niedziela
22:55 XXIII Festiwal Piosenki Radzieckiej Zielona Góra '87 - Koncert przyjaźni (2)
23:40 DT - Wiadomości

Program 2
9:00 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:35 Film dla niesłyszących: ''Ostatnie dni Pompejów'' (1) - serial prod. włoskiej
11:00 Krótkofalowy - wojskowy pr. publicystyczny
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Niedziela w ''Dwójce'' - Powitanie
12:00 Kwadrans z hejnałem
12:15 Jutro poniedziałek
12:45 Gdańsk na antenie ''Dwójki''
13:10 Teatr muzyczny: ''Profesor Dławiduła i jego uczniowie'' - w roli tytułowej Bernard Ładysz
13:50 Zwierzęta świata: ''Dzieci zwierzęta'' - film dok. prod. francuskiej
14:20 Kino familijne: ''Hendersonowie'' (8) - serial prod. francuskiej
15:05 Wideoteka
15:50 Gdańsk na antenie ''Dwójki''
16:30 Kalejdoskop filmowy ''Kino-Oko''
17:30 Muzyka i okolice - Presley
18:20 Formuła 1: eliminacje MŚ - Monte Carlo
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych - Wrocław '87
20:00 Stereo i w kolorze: Carlos Bonnel Ensemble
21:00 Gdańsk na antenie ''Dwójki''
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie filmy małego ekranu: ''Blisko, coraz bliżej'' (8): ''Niepokój i gniew - rok 1919'' - serial TP
22:50 Wieczorne wiadomości
22:55 Formuła 1: eliminacje MŚ - Monte Carlo

Awatar użytkownika
Erin
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2013, o 20:03
Lokalizacja: Śledzikowo ;-)

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Erin » 18 lut 2013, o 14:12

Nieźle, skąd to wziąłeś?

Ja pamiętam, jaka byłam niepocieszona, kiedy nie dali wieczorynki, bo towarzysz Lońka B. odszedł.
Do dziś to pamiętam :wink:
YOU'LL NEVER BEAT THE IRISH :)
Koty to cudne istoty :) Obrazek

Robi
Moderator
Posty: 2376
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Robi » 18 lut 2013, o 14:25

Erin pisze:Nieźle, skąd to wziąłeś?

:
Roznie , wygrzebuje na innych forach np.tv, robie zdjecia ze starych gazet, itp

Geo Dutour
Posty: 288
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Geo Dutour » 19 lut 2013, o 00:22

Biblioteki cyfrowe udostępniają wydania gazet z wielu lat. Tam jest najlepsze źródło programów TV. Ja np. korzystam z Bałtyckiej Biblioteki Cyfrowej. Digitalizacja kolejnych lat i kolejnych tytułów w toku...

Awatar użytkownika
Christof
Posty: 44
Rejestracja: 4 mar 2013, o 15:10
Lokalizacja: Kraków

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Christof » 4 mar 2013, o 22:29

Ja tam zawsze leciałem do domu, żeby oglądnąć czołówkę magazynu "Morze" :D

edit: http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18

Post autor: Syriusz Falcon » 12 kwie 2013, o 12:50

Oto program którego niestety nie obejrzeliśmy

Program telewizyjny z 13 grudnia 1981 roku

TVP1

6:00 - Hodowla zwierząt
6:40 - Mechanizacja rolnictwa
7:10 - Wiedza naszą szansą
7:30 - Nowoczesność w domu i w zagrodzie
8:00 - Tydzień: magazyn rolniczy
8:45 - Sport: Telewizjada
9:00 - Teleranek
10:25 - Program dnia
10:30 - Antena
11:00 - Tajemnice sztuki nowoczesnej
11:55 - Dziennik
12:40 - Balerina, Anna Kondratiewa
13:10 - Dla dzieci: przygody Sindbada
13:35 - Z kamerą wśród zwierząt
14:05 - Program publicystyczny
14:35 - Losowanie Dużego Lotka
14:50 - Klub Jazzowy Studia Gama
15:20 - Koń - mój przyjaciel
15:50 - Sport: "Moskiewska łyżwa"
16:25 - Muzyczne wspomnienia Lecha Terpiławskiego
17:10 - Lalka
18:20 - "Bella"
19:00 - Wieczorynka
19:30 - Dziennik Telewizyjny
20:15 - "Józefina i Napoleon"
22:15 - Kongres Kultury Polskiej
22:45 - Sportowa niedziela



TVP2

9:00 - Krótkofalowcy
9:50 - Zapowiedź programu
10:00 - Najpiękniejsze głosy świata
10:25 - W starym kinie - "Skłamałam"
11:45 - Rozmowa z profesorem Zdzisławem Krasińskim
12:00 - Ulice historii
12:30 - Przygody z przyrodą
12:50 - W kraju i na obczyźnie
13:00 - Przygody tygodnia
14:00 - Samochody i ludzie
14:50 - Gość Studia-2
15:00 - Teleturniej "Co to jest"
15:15 - W kraju i na obczyźnie
15:30 - Ballady jazzowe
15:50 - Galeria dra Marka Rostworowskiego
16:05 - Klan Cameronów
17:00 - Pieszo bliżej - program antymotoryzacyjny
17:30 - Temat dnia
17:45 - Jutro poniedziałek
18:15 - Lista przebojów
19:05 - Spotkanie z profesorem Czesławem Dąbrowskim
19:30 - Dziennik Telewizyjny
20:00 - W kraju i na obczyźnie
20:30 - Willis Connovers
21:00 - Z Grzegorzem Lato rozmawia R. Dyja
21:30 - O krok dalej, o krok wyżej
22:10 - Sierżant Anderson - film
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

ODPOWIEDZ