Sylwestrowe wspomnienia

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Awatar użytkownika
Marecki384
Posty: 278
Rejestracja: 30 gru 2010, o 08:12

Re: Sylwestrowe wspomnienia

Post autor: Marecki384 » 1 sty 2017, o 22:57

To był chyba Sylwester 91 i pamiętam film o 20 Akademia Wojskowa czyli między nami kadetami :)

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re: Sylwestrowe wspomnienia

Post autor: biały_delfin » 8 sty 2017, o 20:51

Nie wiem czy już pisałem, pamiętam że byliśmy w domu wczasowym, rodzice bawili się na dole a ja spałem z innymi dziećmi na górze, tzn. spałem - jak zwykle na czuwaniu. pamiętam że marzyłem żeby być dorosłym i tańczyć i bawić się w środku nocy. Zszedłem na chwilę po coś do rodziców i pamiętam, że rodzice albo ich znajomi proponowali mi czy nie chciałbym zostać. inny sylwester - rodzice u sąsiadów - wpadli na pomysł, aby przebrać się za postacie z bajki. własnoręcznie uszyli sobie stroje. Sam 3 lata temu byłem na przebieranej zabawie - temat - postacie z bajli.

P.S.
Doctor_Who pisze:
Szopki tegorocznej nie skomentuję, bo nie chcę dyskutować tu o polityce, (choć mimo lekkiego "przechylenia" w stronę jednej opcji i chronologicznego bałaganu kilka niezłych momentów nawet miała); od strony technicznej wykonania chyba jednak jestem tradycjonalistą i wolę stare dobre kukiełki od komputerowych wyczynów.
W dzieciństwie szopki wydawały mi się dziwaczne i dosyć surrelistyczne. taka była ostania - gadające obrazy, dokładniej postacie gadające z obrazów (oglądałem z youtuba, bo sam się bawiłem w lokalu z przyjaciółmi.)
Ostatnie 8 lat odchyl był w drugą stronę, po czym w ogóle zlikwidowano szopkę (nie wiem przywrócicie uwagę).
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Sylwestrowe wspomnienia

Post autor: Doctor_Who » 8 sty 2017, o 21:25

Ostatnie 8 lat odchyl był w drugą stronę, po czym w ogóle zlikwidowano szopkę
No przecież pisałem, że szopka znikła po Smoleńsku. Ostatnia wyglądała trochę, jakby reżyser chciał nadrobić ten czas, w których szopki nie było i powsadzać wszystko co tylko się zmieści z ostatnich kilku lat, powstał trochę groch z kapustą, ale kilka kawałków wyszło genialnie :D.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re: Sylwestrowe wspomnienia

Post autor: biały_delfin » 8 sty 2017, o 21:35

Jak pisałeś to ok, nie wszytko da radę przeczytać :)
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Kornita303
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2020, o 11:56

Re: Sylwestrowe wspomnienia

Post autor: Kornita303 » 27 lut 2023, o 08:40

Ja to sobie tak nostalgocznie wspominam te imprezy sylwestrowe w TVP1 - z Edytą Wojtczaj i Janem Suzinem... Ahh!

__________________
https://hejmeble.pl/na-wymiar/szafy-wne ... e-narozne/

ODPOWIEDZ