Szukam: Zabiore brata

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Pavlik
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2005, o 19:45
Lokalizacja: Łuków, Podlasie
Kontakt:

Szukam: Zabiore brata

Post autor: Pavlik » 28 maja 2005, o 12:20

Witam. Jestem Pavlik z www.dreamplay.prv.pl
Mam prośbe do kogoś kto jest w posiadaniu piosenki (nieznanego autorsatwa - albo fasolki albo Majka) - Zabiore brata na koniec świata. Czy ktoś mógłby mi ją podesłać na pavlikdc@o2.pl (ormat dowolny - może być nawet wma)? Sam nie mogę jej ściągnąć bo jestem w lokalnej sieci i wszystkie p2p mam zablokowane a brakuje mi tej piosenki aby nagrać swoją płytkę z mp3 Aktualnie mam 693 mb kawałków więc jak ją teraz nagram to już później nic nie będę w stanie do niej dograć a mój HD ma tylko 7 giga więc nie moge sobie pozwolić na trzymanie danych na dysku. Z góry dziękuję.

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 13 lut 2006, o 11:00

Wiem tylko tyle, że na 100% śpiewały to fasolki. (nie Majka)

Kamila
Posty: 325
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kamila » 9 wrz 2006, o 00:07

Śpiewały Fasolki, a konkretnie Monika Mrozowska (Majka z "Rodziny Zastepczej"). Mam tą piosenkę (audio). Jeśli jeszcze kogoś to interesuje, mogę załadować.

To był pierwszy/jeden z pierwszych takich trójwymiarowych teledysków. Można go było oglądac przez specjalne okulary. Nie wiem jednak, co się widziało, bo takich okularów wtedy nie miałam :)))

Awatar użytkownika
muskaryna
Posty: 64
Rejestracja: 26 gru 2005, o 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muskaryna » 9 wrz 2006, o 08:54

a ja miałam.Pani w sklepiku szkolnym odłożyła mi jedną parę. Później pojawiły się filmy 3D w kinach ale ten pierwszy w telewizji to było coś.

mroova
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2006, o 11:58

Post autor: mroova » 9 wrz 2006, o 12:14

Kamila pisze:Śpiewały Fasolki, a konkretnie Monika Mrozowska (Majka z "Rodziny Zastepczej"). Mam tą piosenkę (audio). Jeśli jeszcze kogoś to interesuje, mogę załadować.

To był pierwszy/jeden z pierwszych takich trójwymiarowych teledysków. Można go było oglądac przez specjalne okulary. Nie wiem jednak, co się widziało, bo takich okularów wtedy nie miałam :)))

Mnie interesuje! Piosenka rzecz jasna :D A jeśli wolisz to możesz mi ją przesłać na maila aparatka13@wp.pl. Będę bardzo wdzięczna :)

Kamila
Posty: 325
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kamila » 9 wrz 2006, o 13:15

Proszę bardzo : http://rapidshare.de/files/32490320/Zab ... _.wma.html

Ładuję tu, na wypadek, gdyby było więcej chętnych.

INSTRUKCJA OBSLUGI
1. wejść na podaną stronę
2. zjechać na dół i w tabeli kliknąć guzik "Free"
3. zjechać gdzieś do połowy strony, która się pojawi (tam będzie odliczany czas do uruchomienia się linku)
4. w okienku, które się pojawi, wpisać to, co wyświetlone jest obok i kliknąć na guzik "Download from level ..."
5. pojawi się zapytanie czy i gdzie załadować plik

ODPOWIEDZ