POSZUKUJĘ - WPISZ PYTANIE, jeśli CZEGOŚ SZUKASZ

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
freez5
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:59
Kontakt:

Post autor: freez5 » 22 maja 2009, o 23:49

niesety mieszkam w Anglii, nie mam mozliwosci znalezienia takich info. w tutejszych bibliotekach :/

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Post autor: qba83 » 24 maja 2009, o 16:21

Ja pamiętam serial animowany o skrzatach. Leciał w 1989r, na dobranockę, ale po jakimś czasie zastąpiły go "kacze opowieści".

freez5
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2009, o 14:59
Kontakt:

Post autor: freez5 » 25 maja 2009, o 12:46

Moze chodzi Ci o 'Wiwat skrzaty' to niestety nie to...

grzesiek02
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:43
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: grzesiek02 » 28 maja 2009, o 12:53

:grin: Witam wszystkich!!
chciałbym się zapytać czy może ktoś ma piosenkę pt: Mały Sebastian po polsku. Wiem że taka jest nawet ja kiedyś, kiedyś słuchałem. Śpiewał ją jakiś zespół Disco Polo w czasach tzw. MUZYKI CHODNIKOWEJ. :lol: :lol: nie pamiętam nazwy tego zespołu, ale wiem że oni wydawali kasety z przeróbkami zagr. zespołów np. Zmiana wiatru (wind of change scorpions`ów) idp. itd. PROSZĘ O POMOC :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
wilma
Posty: 1455
Rejestracja: 31 maja 2007, o 13:29

Post autor: wilma » 28 maja 2009, o 14:26

Jedyne co przychodzi mi na myśl,to zespół Madar.Pamiętam,ze oni zajmowali się takimi przeróbkami.
http://serialkatarzyna.ovh.org/ polska strona serialu Katarzyna
http://www.catherinedemontsalvy.ch/ strona serialu w jezyku angielskim
http://orticoni.jose.neuf.fr/cariboost1/index.html francuska strona

grzesiek02
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:43
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: grzesiek02 » 28 maja 2009, o 14:50

Dzięki wilma :smile: sprawdze

grzesiek02
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:43
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: grzesiek02 » 28 maja 2009, o 14:55

Dzięki wilma :smile: ale to nie ten zespół, sprawdziłem na ich oficjalnej stronie

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Post autor: juka » 28 maja 2009, o 16:14

Tę "Zmianę wiatru" śpiewa zespół Enema (co za nazwa :roll:), tu do posłuchania:
http://chomikuj.pl/Kristopher
Niestety, nie ma tam Sebastiana...

grzesiek02
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:43
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: grzesiek02 » 28 maja 2009, o 18:44

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BINGIO!!!!! TO WŁAŚNIE TEN ZESPÓŁ :!: :!: :!: NIE MOGŁEM PRZYPOMNIEĆ SOBIE NAZWY STOKROTNE DZIĘKIjuka,

grzesiek02
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2009, o 12:43
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: grzesiek02 » 28 maja 2009, o 19:45

:cry: niestety :cry: ten zespół, ale niema piosenki :!: kurcze a może mi coś sie pokręciło to może nie ten zespół spiewał :!: :!: POMOCY :!: :!: KTO KOLWIEK WIDZIAŁ KTO KOLWIEK WIE :!: :!: :?: :?:

Łukasz
Posty: 8
Rejestracja: 28 maja 2009, o 20:17

Post autor: Łukasz » 30 maja 2009, o 19:40

Pamiętacie pewnie zespół MAMA, tylko skąd on był? Gdzie można dostać jego dwa przeboje, których nie umieścili na płycie "Heavy metal rock" - "Mama mówi (musisz silnym być)" i "Szkolny rock'n'roll". Pamiętacie nagrania filmowe z "Wideoteki"? Dlaczego nikt tego nie odświeży ... A stary clip Kapitana Nemo "S.O.S. dla całej planety" puszczany w poniedziałek przed programem "Halo komputer" ?

Malina86
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2009, o 22:06

Post autor: Malina86 » 30 maja 2009, o 22:16

Witam :)
Poszukuję tytułu bajki pełnometrażowej, którą oglądałam na kasecie VHS ok. roku 1990. Zaczynała się jakąś powodzią, mała dziewczynka (niemowlę) płynęła w drewnianym wiaderku unoszona przez wodę. Wyłowiła ją starsza kobieta (czarownica?), która miała czarną kotkę Sabrinę. Babcia nazwała dziecko tak samo jak kotkę. Dziewczynka dorasta. W chatce zjawia się młody chłopak i widzi jak babcia woła do kotki Sabrina, potem kotka wychodzi i wchodzi dziewczyna, a babcia do niej też Sabrina. Młody pomyślał, że kotka i dziewczyna to ta sama "osoba". Czy ktoś kojarzy taką bajkę?

yetre
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2009, o 11:36

Post autor: yetre » 31 maja 2009, o 12:27

Proszę was kochani o pomoc.Pamiętam taki miniserial 4-odcinkowy, był on produkcji francuskiej. Leciał w niedzielę w godzinach przedpołudniowych. Prawdopodobnie w latach 84-87 (nie pamiętam dokładnie). Akcja działa się chyba w VII w,, a film opowiadał o kilkunastoletnim chłopcu- sierocie, który dowiedział się, ze jego matka jednak żyje (nie pamiętam czy tak to dokładnie było) i wędrował po Francji poszukując jej. Właściwie przez cały film ten chłopiec trafiał na złych ludzi, którzy traktowali go podle. Tylko raz trafił na kobietę, która w pozytywny sposób go potraktowała i nawet zaproponowała żeby z nią został (chyba). Ale on chciał odnaleźć matkę więc kontynuował wędrówkę, znów narażając się na złe traktowanie spotykanych ludzi. Pamiętam, ęe na końcu filmu była scena, kiedy chłopiec patrzy z brzegu jeziora czy rzeki na dwie (albo jedną) kobiety w pięknych sukniach, siedzące w łódce. Okazuje się, że jedna z nich to właśnie jego matka, na dodatek to ta sama kobieta którą już wcześniej spotkał i która była taka dla niego dobra. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi podpowie co to mógł być za film, bo kiedy puszczano go w tv to pamiętam, że całą rodzinkę starałam się wyekspediować wtedy do kościoła na 11 a sama oglądałam go ze wzruszeniem i wypiekami na policzkach. Ooo... przypomniało mi się, że chyba leciał o 10.30 :smile:

Jawajczyk
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2009, o 19:52

Post autor: Jawajczyk » 31 maja 2009, o 19:55

Witam poszukuje serialu, a właściwie mój przyjaciel, więc informacje będą z drugiej ręki.

Serial sprzed dobrych kilkunastu lat. Opowiadał o rodzinie mieszkającej na odludzi (tudzież bagnach) w piwnicy której (bądź w czymś podobnym) mieszkały jakieś stwory "które się ślizgały", najprawdopodobniej były zielone.

Awatar użytkownika
vanilia100
Posty: 212
Rejestracja: 5 sty 2009, o 15:03

Post autor: vanilia100 » 31 maja 2009, o 21:04

Jawajczyk pisze:Witam poszukuje serialu, a właściwie mój przyjaciel, więc informacje będą z drugiej ręki.
Serial sprzed dobrych kilkunastu lat. Opowiadał o rodzinie mieszkającej na odludzi (tudzież bagnach) w piwnicy której (bądź w czymś podobnym) mieszkały jakieś stwory "które się ślizgały", najprawdopodobniej były zielone.
Wielu ludzi poszukuje tego tytułu :lol: Tajemnice wygasłych wulkanów
Gdyby jednak nie chodziło o ten film, to może będzie pasować coś z tego forum:
http://www.filmweb.pl/topic/291878/seri ... tytul.html

ODPOWIEDZ