POSZUKUJĘ - WPISZ PYTANIE, jeśli CZEGOŚ SZUKASZ

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Ramajana_1989

Re: POSZUKUJĘ - WPISZ PYTANIE, jeśli CZEGOŚ SZUKASZ

Post autor: Ramajana_1989 » 11 gru 2020, o 20:54

Na innym forum ktoś poszukuje informacji i materiałów dotyczących dobranocki, która emitowana była pod tytułem "Niesforny Misiaczek". Znaleziony jest tylko ślad po emisji:
https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/04_marca_1992
Podany jest tytuł o 19:15.

Cytuję:
"Wykonany był metodą wycinanek, o misiu, który mieszkał z rodziną (w każdym razie z mamą) w chatce w lesie i trochę psocił, na poziomie przedszkolaka. Raz zamiast zbierać maliny, zjadał je i dostał biegunki (pobiegł w krzaczki). Potem jadł przygotowany przez mamę krem malinowy.

NIE JEST TO Puchatek, Uszatek, Miś Kuleczka, Colargol, Kiwaczek, Mały Miś, ani Paddington, ani Bamse.

Wizualnie wyglądał na produkcję Se-Ma-For, ale gdyby tak było, to myślę, że byłoby troszkę więcej pozycji w google."

Ramajana_1989

Re: POSZUKUJĘ - WPISZ PYTANIE, jeśli CZEGOŚ SZUKASZ

Post autor: Ramajana_1989 » 29 gru 2020, o 20:04

Film leciał wieki temu - co najmniej 20 lat wstecz na jakimś Polsacie albo innej stacji. Mógł to być odcinek "Strażnika Teksasu" albo innego serialu o podobnej tematyce. Film na 90% amerykański, w stylu lat 90.

Otóż szukam tego albo innego filmu, bo jedna scena utkwiła mi w głowie. Zaczyna się od tego, że dwóch facetów znajduje się w brutalnym areszcie. Okrutny klawisz więzienny mówi do jednego z nich: "Ty możesz wracać do domu, jesteś wolny", więc ten (prawdopodobnie był to wysoki blondyn) odchodzi. Wtedy strażnik zdradziecko strzela mu w plecy. Mówi wtedy do drugiego więźnia (chyba nawet pochylającego się nad zwłokami kolegi): "Ty się pomęczysz". Pamiętam, że ów więzień był przerażony. Wydaje mi się, że akcja tego filmu/serialu toczyła się wokół tego więzienia.

ODPOWIEDZ