Czeski film z tym jednym facetem i "dziwnymi kwiatami&q

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anolta
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 12:28
Lokalizacja: Niemcy

Czeski film z tym jednym facetem i "dziwnymi kwiatami&q

Post autor: anolta » 21 wrz 2005, o 12:57

A wiec, juz od dluzszego czasu sie zastanawiam nad tytulem pewnego czeskiego filmu. Jak juz napisalam w tytule, gral tam ten facet, ktory gral we wszystkich czeskich filmach. Ten z brazowymi lokami i bardzo ograglal buzia.

O co w tymi filmie dokldnie chodzilo, niestety nie pamietam, ale wiem, ze mieli tam kwiaty w doniczkach, ktore jakos przylecialy z kosmosu czy cos i te kwiaty powodowaly n.p. ze sie bardzo dobrze slszalo etc...

Oczywiscie ciagle byly jakies bujki o te kwiaty.

Hmm... jestem ciekawa czy ktos to pamieta i wie o co chodzi? :shock:

Pozdrawiam! :mrgreen:

kokopelli
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2006, o 09:56

Post autor: kokopelli » 23 sty 2006, o 10:34

to byłą parodia zachodnich filmów. Kolo wychodował zabójcza roślinkę która połykałą ludzi. Bestia byłą muzykalna i lubiłą jakąś jedną melodyjkę. Kolo chciał uśmiercić jakiegoś profrsorka i jego córkę ale wmieszał się we wsszytko detektyw agent i jak to w takich filmach bywa uratował wszystkich a koleśia wsadził do mamra.

Było jakoś ostatnio w telewizorni ale nie pamiętam na którym kanale.

Kokopelli

[ Add: 2006-01-23, 12:41 ]
Sorki
Rąbnąłem się z filmem, pomyślałem o czymś innym i napisałem, temat wciąż niewyjaśniony.
Kokopelli 8)

Zoltar
Posty: 92
Rejestracja: 10 gru 2004, o 21:44

Post autor: Zoltar » 23 sty 2006, o 13:54

Sorry kokopelli ale cos ci sie zupelnie pokrecilo. Chodzi tu oczywiscie o genialny serial "Latajacy Czestmir". W jednym ze starych watkow twierdzilem ze serial nazywal sie "Latajacy Ferdynand" bo pod takim tytulem to pamietam. Ale nie jestem juz pewien czy widzialem to w Polsce czy w Niemczech, gdzie glowny bochater nazywal sie Ferdinand. Niektore zrodla polskie jednak tez podaja tytul "Latajacy Ferdynand": http://pl.wikipedia.org/wiki/Karel_Svoboda

A ten aktor czeski to Vladimir Mensik ktory rzeczywiscie gral w prawie kazdym czeskim filmie i w Polsce czesto nazywany byl Wargaty :P

ODPOWIEDZ