stare bajki z wynyli na torrencie

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
legion
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2005, o 10:44

stare bajki z wynyli na torrencie

Post autor: legion » 12 paź 2005, o 11:04

witam, zapraszam do skorzystania z ripow starych winyli i wznowionych edycji starych bajek z lat 60, 70 i 80, ktore wychodzily na plytach winylowych. na stronioe www.torrenty.org wystawiam kilkadziesiat starych bajek. niejednej osobie w czasie sluchania moze sie lza w oku zakrecic;) proponuje umieszczenie linkow do torrentow na stronie nostalgii, ponadto nawiaze kontakt z osobami, ktore maja jeszcze inne bajki z tamtych lat, w celu powiekszenia udostepnionej kolekcji... (kontakt przez pw)
torrentow szukajcie w dziale: dla dzieci/inne; wszystkie sa w formacie mp3
do sciagniecia potrzebny jest klient sieci bittorrent.

enjoy!

Griffith
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2005, o 00:37

Post autor: Griffith » 15 paź 2005, o 22:29

SUPERI!!!

Zona dziwnie na mnie patrzyla kiedy powtarzalem razem z gąską Balbinką jej kwestie :), ale az sam sie dziwie ze tak dokladnie to pamietam :).

Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI

mag_ma7
Posty: 15
Rejestracja: 23 paź 2005, o 11:42
Lokalizacja: Przemyśl

bajki na winylach

Post autor: mag_ma7 » 23 paź 2005, o 15:50

Z mojej obszernej kolekcji zostało mi kilka sztuk: Pora na Telesfora, Knyps z czubkiem, Paluszek, 1-sza część Przygód Koziołka Matołka i Maszerująprzedszkolaki - same piosenki dla dzieci. Mój gramofon już dawno diabli wzięli,a i tak nie bardzo wiem, jak przerobić nagranie na mp3...za to bardzo chętnie ściągnęłabym kilka bajek z polecanej stronki, ale coś jest nie tak i nie chcą się ściągać,może coś źle robię?

fenix
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2005, o 06:50
Lokalizacja: 50°46'N 16°17'E

Post autor: fenix » 21 lis 2005, o 18:27

strona www.torrenty.org juz nie dziala

PROSZE O JEJ WZOWIENIE

SPORO BAJEKOWYCH ANALOGOW NA NIEJ BLO

marmuzela
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:51

Re: stare bajki z wynyli na torrencie

Post autor: marmuzela » 13 gru 2012, o 16:26

Ja nie mialam ich w domu, chodzilam po szkole do miejskiej biblioteki i tam w czytelni sluchalo sie bajek na wielkich sluchawkach, pamietam szczegolnie "komete w dolinie muminkow". Podobnie jak najstarsza bajka w tv (kukielkowe badz tzw "papierowe" Muminki) ta bajka na winylu to istny thiller w wersji dla dzieci;)))

ODPOWIEDZ