my little pony

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
akusia
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2005, o 23:32

Post autor: akusia » 9 lut 2006, o 23:08

czy ktos pamieta?:)
chodzi mi o pierwotna wersje z lat 80tych. Byla dostepna na kasetach video,pamietam ,ze tak czesto naciagalam rodzicow ,zeby mi wyporzyczyli,ze w koncu przegrali to na druga kasete;p
mimo ,ze wtedy bylo to tylko MLP the movie to ogladalam,i nie moglam sie tym znudzic:)))
Kucyki byly sliczne ,a ich swiat tak slodki i bajkowy ,ze do tej pory z przyjemnoscia na nie patrze:) Pozwalaja mi odetchnac i przypomniec beztroskie dziecinstwo:3
Pozniej byla tez seria MLP and friends opowiadajaca o kucykolandii
natomiast w polowie lat 90tych tvn wyemitowal MLP tales ale to juz nie bylo to samo,brakowalo temu tej magii i slodkosci:)
czy sa tu jeszcze jacys fanatycy?:)
Mam pytanie czy moglabym zrobic o tym filmie dzial tak jak sa dzialy o innych filmach?

[ Add: 2006-03-03, 00:01 ]
hej czy nikt tego nie zna?nie pamieta?:(

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 13 mar 2006, o 10:20

Pamiętam, że czarnymi charakterami były obrzydliwe dwie siostry, a kucyki dodatkowo walczyły z oślizgłą substancja zwaną smooz czy jakoś tak:). Mowa o filmie pełnometrażowym (ok. 70 min.)

Dziadek Mróz
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2006, o 22:12

Post autor: Dziadek Mróz » 13 mar 2006, o 22:53

No do dzisiaj pamiętam, jak to oglądałem razem z młodszą siostrą :) Z tego co pamiętam, to filmów było kilka (na kasecie, po 3-4). Pamiętam odcine ze skalnym psem i takim gościu z magicznym worem, który zamieniał kucyki w smoki. I jeszcze z jakimś takim kozłem.... Ale ogólnie niezgorsza bajka.

ODPOWIEDZ