"Wiewiórcze opowieści" na kasecie - kto ma?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
maja
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2006, o 12:22

Post autor: maja » 28 lut 2006, o 12:34

Miałam taką książeczkę o wiewiórce, najbardziej kolorową z wszystkich, w twardej okładce. Wiąże mi się to mocno we wspomnieniach z wiewiórczymi opowieściami, które bardzo lubiłam, ale pamiętam mgliście... Mocne wzruszenie :)

Sue
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2006, o 00:58
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Sue » 2 wrz 2006, o 01:06

Ja mam troche odcinkow na kasecie Wiewiórczych Opowiesci. Kiedys miałam niekmal wszystkie, jest to swietna bajka i rece z cycem dałabym sobei uciac za wszystkie odcinki. Wiekrzosc odcinkow zostala pokasowana albo matka nagrywala na nie jakies idiotyczne filmu z Polsatu. Kocham ta bajke i naprawde chcialabym aby ponownie zostala pokazana w televizjii. Jezeli macie jakas stronke z ktorej mozna sciagac odcinki to blagam o podanie linka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najlepiej piszac na maila : moskwa1984@msn.com, z gory dziex :D

[ Add: 2006-09-02, 02:08 ]
Ja mam troche odcinkow na kasecie Wiewiórczych Opowiesci. Kiedys miałam niemal wszystkie, jest to swietna bajka i rece z cycem dałabym sobei uciac za wszystkie odcinki. Wiekrzosc odcinkow zostala pokasowana albo matka nagrywala na nie jakies idiotyczne filmu z Polsatu. Kocham ta bajke i naprawde chcialabym aby ponownie zostala pokazana w televizjii. Jezeli macie jakas stronke z ktorej mozna sciagac odcinki to blagam o podanie linka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najlepiej piszac na maila : moskwa1984@msn.com, z gory dziex :D

[ Add: 2006-09-02, 02:10 ]
A pamieta ktos z was ZACZAROWANY SWIAT POLA z poloni jeden???Tez bardzo lubilam ta bajke zreszta tak jak i Daimosa....ah te wspomnienia :-((( Ale Wiewiorcze sa mistrzami :(

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 20 wrz 2006, o 09:33

To był FANTASTYCZNY ŚWIAT PAULA. Może być. Ale "GENERAŁ DAIMOS" to najlepsza japońska kreskówka z POLONII 1!! I na pewno nie była dla dzieci:) krew lała się tam strumieniami, ale fabuła SUUUPERR!

kasia_327
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2007, o 23:28
Kontakt:

Post autor: kasia_327 » 7 mar 2007, o 00:04

Ja też kiedyś miałam większość odcinków na kasetach, ale też je wszystkie wcięło... Kamila napisz jak się uda Tobie przekonać kogoś do powtórki, obejrzeć jeszcze raz ją byłoby wspaniale.

kraq2
Posty: 1
Rejestracja: 3 gru 2006, o 14:01

Post autor: kraq2 » 31 maja 2007, o 10:34

Ja rowniez pisalam do tvp i odpisali mi ze rozwaza moja prosbe ale na razie nie planuja zmian w programie wiec sie chyba nie doczekamy:(:(( a byla to taka piekna bajka!!az zal ze teraz takich nie ma!!jesli ktos znalazby w koncu gdziekolwiek ta bajke albo ja posiadal prosze o jakies znaki!!bardzo mi zlaezy zeby ja jeszcze raz zobaczyc!!stalo sie to moja obsesja:P:P na wszelki wypadejk podaje maila kraq2@o2.pl z gory wszystkim dziekuje*::*:* :D

GąskaBalbinka
Posty: 36
Rejestracja: 16 mar 2009, o 13:34
Kontakt:

Post autor: GąskaBalbinka » 16 mar 2009, o 18:23

ja sobie własnie sciągam te anime, ale z hiszpańskim dubbingiem- na szczescie znam hiszpanski, wiec nie mam problemów ze zrozumieniem. Sliczna animacja, bardzo podobają mi sie postacie.

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Re: "Wiewiórcze opowieści" na kasecie - kto ma?

Post autor: qba83 » 14 paź 2017, o 22:13

Ja się sobie dziwię, że tak słabo tą bajkę pamiętam, a doskonale zapamiętałem poprzedzających ją Synów Różowej Pantery. Pamięć zrobiła mi kawał. Mocno mi się pomieszały Wiewiórcze opowieści z Cudowną podróżą, emitowaną rok wcześniej. Obejrzałem jakiś czas temu parę odcinków po niemiecku i okazało się, że scena, że zwierzakiem zwabionym do klatki i uwięzionym przez rolnika w niej pochodziła właśnie z Wiewiórczych opowieści, i była to wiewiórka, przyjaciel głównego bohatera. Mi przez lata wydawało się, że to było w Cudownej Podróży, a uwięziony został chomik Nilsa Holgerssona. Pamiętam jak oglądałem ten odcinek wczesną jesienią 1990 w TVP.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2021, o 03:30 przez qba83, łącznie zmieniany 1 raz.

wannabe
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2020, o 21:46

Re:

Post autor: wannabe » 8 wrz 2021, o 07:07

kasia_327 pisze:
7 mar 2007, o 00:04
Ja też kiedyś miałam większość odcinków na kasetach, ale też je wszystkie wcięło... Kamila napisz jak się uda Tobie przekonać kogoś do powtórki, obejrzeć jeszcze raz ją byłoby wspaniale.
Niestety, u mnie sytuacja była zgoła podobna :(
__________________
zobacz na wanny z Koła

ODPOWIEDZ