Włoska Kreskówka

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
kokopelli
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2006, o 09:56

Post autor: kokopelli » 26 lut 2006, o 01:46

Była taka kreskówka, włoska na 100%.
Skrócona akcja wyglądała tak:
Rysownik rysował białym ołówkiem postać, ta oczywiście ożywała i wydawała z siebie okrzyk:
MMMMM Baaa!!! forte de ...... i coś tam.
potem były jej przygody z dorysowywanymi przez rysownika rzeczami. A na samym końcu postać spadała z wielkim krzykiem w przepaść

A i jeszcze : BADUM BADUM, BADUM BADUM

Jakies odcinki PLEASE

Kokopelli

[ Add: 2006-02-26, 16:27 ]
Kurcze nie skojarzyłem, jest przecież na stronie głównej. La Linea :!: :!: :oops:
Kokopelli 8)

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 26 lut 2006, o 18:02

A mnie sie zawsze wydawalo ze to byla francuska kreskowka........

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 6 mar 2006, o 09:06

Francuska. To "la Linea", w Polsce puszczana jako przerywnik między programami. Ludzika tego użył nawet PLUS GSM w celach reklamowych.

kokopelli
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2006, o 09:56

Post autor: kokopelli » 6 mar 2006, o 19:45

obreb pisze:Francuska. To "la Linea", w Polsce puszczana jako przerywnik między programami. Ludzika tego użył nawet PLUS GSM w celach reklamowych.
Pogrążę was :D

Autorem jest:
OSVALDO CAVANDOLI

Osvaldo Cavandoli was born on January 1st, 1920 in Maderno (Lago di Garda). From 1936 to 1940 he worked as a technical designer for Alfa Romeo. In 1943 he joined the studio of Nino Pagot where he came in touch with animated movies for the first time. From 1950 on he started a carreer as an independent producer and director, mainly doing animations for the advertisement branch. His fame started, when he began to develop the graphically simple concept of la linea, which originally was intended for the promotional appearance of Lagostina, an italian manufacturer of kitchen equipment. Osvaldo Cavandoli currently lives in Milan.

Można nawet kupić DVD z kreskówkami
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe. :twisted:
Kokopelli 8)

ODPOWIEDZ