Dwa filmy dla młodzieży...

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
matros01
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2006, o 01:00

Dwa filmy dla młodzieży...

Post autor: matros01 » 15 mar 2006, o 01:41

Pierwszy to była produkcja chyba RFN , można było oglądać na początku lat 90-tych , jakieś niemieckie dzieciaki biegały po tunelach w possukiwaniu skarbów chyba. Pamiętam że znajdowali mapy w jakichś statuetkach. Chyba to był serial.

Drugi serial albo film :) pamiętam tylko jedną scenę , ale od wielu lat nie daje mi ona spokoju wyglądało to tak : dwoje dzieciaków weszło do jakiejś dziury w ścianie. Tam był taki ciasny kręty czrewony tunel coś jak zjerzdżalnia na basenie , którym zjechały gdzieś na dół. Na końcu jak zjechali zobaczyli coś jakby miniaturę planety obracającą się w powietrzu. Może to pamiętacie ?

willow_ufgood
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2006, o 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: willow_ufgood » 19 mar 2006, o 16:47

Pamiętam pierwszy.
Dzieciaki znalazły jakieś pomieszczenia pod murem berlińskim. Były tam drogie dzieła sztuki (głównie chyba obrazy), które sprzedawały na czarnym rynku.

Sid
Posty: 26
Rejestracja: 6 gru 2005, o 05:06

Post autor: Sid » 29 mar 2006, o 03:02

Także pamiętam pierwszy serial.
Za pieniądze ze sprzedanych skarbów dzieciaki pokupywały różne rzeczy, włącznie z komputerem. jednak nie mogły trzymać tego w swoich domach, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Wszystkie rzeczy trzymały więc u zaprzyjaźnionej staruszki. Gdy staruszka zmarła, jej rodzina pozabierała wszystkie cenne przedmioty uważając, że należą one do babci. Wydaje mi się, że polski tytuł tego serialu to "Ziemia niczyja" ale tego nie jestem pewien.

qba83
Posty: 621
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Post autor: qba83 » 6 sty 2009, o 19:10

Pamiętam ten serial i tą scenę, jak zmarła ta staruszka. Leciał ok. 1991r.

ODPOWIEDZ