Daszeńka i Nikogo nie ma w domu...

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
youngvet
Posty: 18
Rejestracja: 6 mar 2005, o 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Daszeńka i Nikogo nie ma w domu...

Post autor: youngvet » 17 mar 2006, o 20:07

...pamiętacie te seriale? Uwielbiałam je!
Daszeńka - o maleńkiej suńce, która dopiero co się urodziła i poznaje świat, mama-suczka się nią zajmuje itd., rosyjski serial, zdaje się, a Nikogo nie ma w domu, czyli Nikto ne je doma - czeski serial o małym chłopcu, który często jest sam w domu i zawsze chce w czymś pomóc, np. ugotować obiad czy zrobić pranie, a wszystko wychodzi mu na opak, zamiast obiadu - pożar, zamiast prania - piana w całym mieszkaniu itd. A jak ktoś pukał do drzwi, bo np. zalewało mieszkanie piętro niżej, to chłopiec krzyczał: Nikto ne je doma! i miał gości z głowy:)
A Daszeńkę kochałam, bo to był prawdziwy piesek, nie żaden gałgankowy, a ja tak chciałam mieć pieska!
Oba seriale na pewno były nadawane przed 1987 (a jeśli w 1987, to w pierwszej połowie), bo potem już miałam swojego psiaka:)
Powinni je puścić w TV!
Gorąca prośba do gospodarza strony www.nostalgia.tv.pl o informacje o tych serialach!:)

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 20 mar 2006, o 09:18

O Daszeńce i o Nikogo Nie Ma W Domu są tutaj osobne posty.

youngvet
Posty: 18
Rejestracja: 6 mar 2005, o 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: youngvet » 20 mar 2006, o 13:10

Wiem, już je znalazłam, ale dopiero jak przeczytałam całe forum post po poście, a zanim napisałam swój, ten tutaj, przeszukałam forum wyszukiwarką, żeby nie dublować postów, i nic mi nie znalazło! No i zdublowałam:) Mam nadzieję, że to nie zbrodnia:)

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 21 mar 2006, o 09:10

niniejszym zostało Ci przebaczone :)

youngvet
Posty: 18
Rejestracja: 6 mar 2005, o 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: youngvet » 21 mar 2006, o 10:30

:)

gumisio

Post autor: gumisio » 22 mar 2006, o 15:07

W sumie moglbym cos napisac o tym ale niestety niemam skad wziasc fotek albo fragmentow - szczegolnie serial nikogo nie ma w domu (daszenki rowniez)

ODPOWIEDZ