Na pomoc...

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
meg
Posty: 9
Rejestracja: 7 kwie 2006, o 00:21

Na pomoc...

Post autor: meg » 7 kwie 2006, o 00:57

Pomocy... Serial ( a moze film) nadawany w latach 80., prawie na 100% w weekend, o chlopcu, kosmicie, ktorego rodzice zostawili na ziemi, zeby sie uratowal... Na pewno mial blond wlosy i byl jakims takim niedobrym dzieckiem... Pamietam to jak przez mgle... Czy ktos cos kojarzy? Wydaje mi sie tez,ze to byla niemiecka produkcja. I jeszcze jedno- film, bodajze "NAwiedzony dom", pamietam,ze glownemu bohaterowi wypadly wlosy i duchy podaly mu przepis na miksture na porost wlosow. Widzialam to w kinie pod koniec lat 80. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz, meczy mnie to straszliwie...

blacksad
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2006, o 20:46

Re: Na pomoc...

Post autor: blacksad » 28 lis 2006, o 20:53

Wydaje mi sie, ze lecialo to w niedzile w godzinach obiadowych, mnie ten film sie wydaje raczej radziecki... Chlopiec mial chyba taki wisiorek amulet od matki, a kosmici obserwowali go jakby z oddali. On byl chyba pozbawiony uczuc czy jakos tak... Smutne to mi sie strasznie wydawalo, matka jego to chyba plakala...

Czy o to chodzilo?

meg
Posty: 9
Rejestracja: 7 kwie 2006, o 00:21

Post autor: meg » 6 sty 2007, o 16:20

Tak, przez to byl niedobry, to moze byc to! Ale co dalej... Dzieki w kazdym razie, przynajmniej wiem, ze sobie tego nie wymyslilam!

ODPOWIEDZ