jaka to bajka

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
bogumilz
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2006, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

jaka to bajka

Post autor: bogumilz » 14 maja 2006, o 23:46

Witam!!!!

bardzo fajna stronka, siedze juz na niej od 3 godzin i strasznei duzo sobie przypomnialem odnosnie bajek z mojego dziecinstwa :):)
nie znalazlem jednej bajki ktora strasznie mi sie podobala i do dzis chodzi mi po glowie co to jest..pamietam fragmentarycznie jeden fakt...w bajce tejpodrozowali wehikulem czasu...przeniesli sie miedzy innym do czasow dinozaurow..moze skojarzycie o jaka bajke chodzi...za co bede bardzo wdzieczny

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 15 maja 2006, o 07:20

takich bajek było na pęczki, podaj więcej szczegółow:)

bogumilz
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2006, o 23:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: bogumilz » 15 maja 2006, o 11:44

chetnie bym podal wiecej szczegolow ale nie pamietam za bardzo :( wiem ze trwala ponad godzine, oprocz podrozy w czasie pamietam ze chyba byl tam jakis szalony naukowiec..kurcze nie pamietam wiecej, wiem ze bardzomi sie podobala :):):)...wieczorkiem przeszukam jeszcze zagraniczne stronki z bajami ktore znalazlem na tym fotum i moze znajde :):):)

Krzychu
Posty: 226
Rejestracja: 11 maja 2006, o 06:47
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Krzychu » 16 maja 2006, o 06:32

:( Niestety obawiam się iz to troche mało informacji aby ziedentyfikowac bajkę. Moze gdyby było troche wiecej informacji było by łatwiej. Co do szukania po zagranicznych stronach to sporo kreskówek mozna zlaleść na francuskich stronach problemem jest jedynie bariera językowa gdyż j. Francuski jest raczej mało popularny i przynjmnij ja maiałem sporo problemów aby sie zorietowac czasem o co chodzi :( . Ale nie mniej życze miłego szukania. :-)

ODPOWIEDZ