O wszytkim i o niczym - tematy nie związane z forum

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eryk75
Posty: 1468
Rejestracja: 12 paź 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Eryk75 » 18 wrz 2009, o 18:50

Ciekawy artykuł o Pewexie: http://pokazywarka.pl/pewex/

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 18 wrz 2009, o 20:05

biały_delfin pisze:coś dla poprawy nastroju :mrgreen:
http://www.100lat.pl/PoprawaNastroju/
Przetestowałam i kilku moim koleżankom podesłałam, z dobrym efektem. :grin:

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 18 wrz 2009, o 20:17

Eryk75 pisze:Ciekawy artykuł o Pewexie: http://pokazywarka.pl/pewex/
Przeczytałam. :grin:

Awatar użytkownika
Natuś-77
Posty: 781
Rejestracja: 21 lis 2006, o 15:50
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Natuś-77 » 29 wrz 2009, o 11:55


Awatar użytkownika
Natuś-77
Posty: 781
Rejestracja: 21 lis 2006, o 15:50
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Natuś-77 » 1 paź 2009, o 07:48

Zainspirowana reklamą radiową utrzymaną w stylu seansy Kaszpirowskiego mam do was pytanie, jak to właściwie z tymi seansami było? U mnie w domu rodzice tego nie oglądali, ja również, ponieważ seanse emitowane były (chyba) wieczorową porą a ja już wtedy spałam.

Pamiętacie program? Znacie jakieś anegdoty z nim związane? Podzielcie się, proszę :wink:

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 2 paź 2009, o 15:09

Sam Kaszpirowski opowiadał jak w trakcie seansu znikały z domu portfele , pieniądze bo ludzie nie zamykali drzwi :grin:

my z mamą odbyliśmy ze 2 seanse, nic szczególnego się nie działo, to było coś w rodzaju dzisiejszych treningow relaksacyjnych.

jakiś czas temu była zapowiedź, ze wznowi działalność, tylko to będzie program z udziałem rosyjskich gwiazd i vipow.
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 4 paź 2009, o 08:09

biały_delfin pisze:Sam Kaszpirowski opowiadał jak w trakcie seansu znikały z domu portfele , pieniądze bo ludzie nie zamykali drzwi :grin:

my z mamą odbyliśmy ze 2 seanse, nic szczególnego się nie działo, to było coś w rodzaju dzisiejszych treningow relaksacyjnych.

jakiś czas temu była zapowiedź, ze wznowi działalność, tylko to będzie program z udziałem rosyjskich gwiazd i vipow.
My siedzieliśmy oczywiście i się, jak to ładnie ująłeś Delfinie "relaksowaliśmy". :lol:

Awatar użytkownika
Natuś-77
Posty: 781
Rejestracja: 21 lis 2006, o 15:50
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Natuś-77 » 15 paź 2009, o 21:44

Tę piosenkę (http://www.youtube.com/watch?v=B6TMOl8D ... re=related) pieska w kratkę powinni posłuchać nasi piłkarze...
Tak mi się jakoś skojarzyło :cool:

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 19 paź 2009, o 14:58

no jak tam, protestujecie przeciwko pzpn ? ja już od lat ni oglądam polskiej ligi.
bohaterowie z przed lat jak Lato czy Piechniczek ostatnio są sławni z tego, ze w dobie totalnego kryzysu polskiej piłki podwyższają sobie o dziesiątki tysięcy zł premie i wynagrodzenia.
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 19 paź 2009, o 16:33

biały_delfin pisze: ja już od lat ni oglądam polskiej ligi.
.
A ja od lat nie ogladam zadnej pilki :grin: Uklady sa juz na poziomie FIFA i UEFA.Przykladem moze byc proba rozwiazania PZPN i ultimatum UEFA. Ryba psuje sie od glowy.
Nie wiem nawet jak wygladaja obecni pilkarze.
Do znajomych ktorzy chodza na mecze mowie ze lepiej by bylo jak by zadzwonili dzien wczesniej do sedziego i zapytali jaki bedzie wynik , nie musieliby wtedy moknac i marznac :wink:

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 19 paź 2009, o 20:03

biały_delfin pisze:no jak tam, protestujecie przeciwko pzpn ? ja już od lat ni oglądam polskiej ligi.
bohaterowie z przed lat jak Lato czy Piechniczek ostatnio są sławni z tego, ze w dobie totalnego kryzysu polskiej piłki podwyższają sobie o dziesiątki tysięcy zł premie i wynagrodzenia.
A ja od wielu lat nie oglądam meczów polskiej reprezenatacji. To nie na moje nerwy.

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 19 paź 2009, o 20:58

Robi pisze:ze lepiej by bylo jak by zadzwonili dzien wczesniej do sedziego i zapytali jaki bedzie wynik , nie musieliby wtedy moknac i marznac :wink:
równie dobrze mozna by się zapytać samych piłkarzy, dziwiłem się ze za Koreańczykami, parę latemu, nie moga nadazyć, są wolni, ale jak maja mieć konycję, jak oni chlaja na zgrupowaniach (teraz się zaczynaja bezczelnie brzyznawać, na czele z Bońkiem)
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 19 paź 2009, o 20:59

Elle pisze:A ja od wielu lat nie oglądam meczów polskiej reprezenatacji. To nie na moje nerwy.
nie na nerwy i nie ma na co patrzeć
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Eryk75
Posty: 1468
Rejestracja: 12 paź 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Eryk75 » 19 paź 2009, o 21:02

W obecnej sytuacji w PZPN powinny nastąpić bardzo radykalne zmiany takie jak zastosowano w Rosji, czyli "wariant Putina" chodzi o sposób pozbycia się korupcji w piłce (a w Rosji było z tym jeszcze ciekawiej niż u nas) poprzez wprowadzenie nadzoru i całkowite zniszczenie skorumpowanego, niewydolnego systemu i zastąpienie go zupełnie nowym z zaanagażowaniem nowych ludzi, z wizją i chęcią pracy. Sprawdziło się doskonale, liga rosyjska zyskała popularność, zaczęła przynosić zyski i prestiż oraz przyciągać kapitał. To wszystko z kolei wpłynęło na poziom reprezentacji, która na ubiegłorocznych mistrzostwach Europy w Austrii doszła do półfinału.

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Post autor: juka » 19 paź 2009, o 21:21

Bo trzeba oglądać piłkę, ale ręczną i siatkową :grin:. Poziom o wiele wyższy, emocji więcej, no i nie ma żadnych Fryzjerów, przekrętów, układów itp. :wink:
PS. W żadne zmiany w PZPN nie wierzę, dopóki nie zmienią się ludzie w terenie, w OZPN - jacy delegaci wybierają potem prezesa i władze, widzieliśmy rok temu :wink:.

ODPOWIEDZ