czy ktos pamieta?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
satie5
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2009, o 19:06
Lokalizacja: UK

czy ktos pamieta?

Post autor: satie5 » 30 sie 2009, o 13:13

Probuje sobie od dawna przypomniec co to za cuda byly, ale pamietam dokladnie ze w tzw komisach lupowalo sie takie kolorowe obrazki, ktore pozniej naklejalo sie za pomoca kleju na zeszyty np...
Te ktore pamietam, to przedstawialy rozne bajki, z jednej strony byl obrazek a na spodzie biale tlo na klej. Kupowalo sie je w paskach, moze 4, 5 w takim pasku bylo o ile pamietam, a poloczone byly troche jakby jak znaczki. Ojej, nie wiem jak je oposac, ale pamietam ze w komisie sie takie kupowalo. Bardzo ladne, papierowe tylko ze bez kleju.
Czy ktos cos takiego pamieta? :cry:
Dodam ze w Sopocie mieszkalam, lata 80te.

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 30 sie 2009, o 14:52

Czy chodzi Ci o Ilustracje Samoprzylepne?
Tu jest temat o tym
http://www.starzaki.eu.org/~disney/foru ... oprzylepne
A na przyszlosc jak czegos szukasz to u gory jest osobny temat do poszukiwan

satie5
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2009, o 19:06
Lokalizacja: UK

Post autor: satie5 » 31 sie 2009, o 09:28

Dzieki Robi, jestem tu nowa i w przyszlosci zapisze pytanie w miejscu do tego przeznaczonym. Niestey, to nie o te nalepki mi chodzi. Te obrazki ktorych szukam, nie byly samoprzylepne. Byc moze to co regionalnego bardzo bylo, moze ktos z trojmiasta bedzie wiedzial? W kazdym razie dalej poszukuje...
Nie wydaje mi sie ze byly produkcji polskiej.
Nie wiem czy ktos pamieta ze mozna bylo dostac np obrazki glow Sw Mikolajow czy aniolkow, moja babcia z nich zawsze robila zabawki na choinke. te obrazki byly w podobnym stylu.

ODPOWIEDZ