Voyagers!

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Bajkofil
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2006, o 13:31

Voyagers!

Post autor: Bajkofil » 4 kwie 2010, o 07:52

Jak mam pisać o serialu, który gdyby został w naszym kraju wyemitowany z pewnością miałby rzesze fanów i miałby na stronie nostalgii swoje miejsce. Zacznę więc od tego że zobaczyłem ten serial po raz pierwszy kilka lat temu. Wiele dobrego słyszałem na jego temat i rzeczywiście mimo niskiego budżetu (m.in. wstawki batalistyczne z innych filmów) ma wspaniały klimat, idealny jako element edukacyjny. Teraz bardzo krótko o fabule:

"Rodzicie nastoletniego Jeffreya Jonesa giną w wypadku samochodowym. Chłopak wychowywany jest przez krewną. Nagle za oknem daje się słyszeć świst i pojawia się dziwnie ubrany mężczyzna: "Gdzie jest Kolumb dzieciaku? Gdzie jestem?" pyta. Nagle pies chłopca rzuca się na mężczyznę. Następuje zamieszanie podczas którego Jeffrey i tajemniczy przybysz wypadają za okno i po chwili znikają. Po pewnym czasie okazuje się że tajemniczy przybysz to Finiasz Bogg który jest ... podróżnikiem w czasie."

Niestety powstało tylko 20 odcinków.

Intro

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Post autor: Syriusz Falcon » 24 kwie 2010, o 00:01

A jaki był tytuł tego serialu . Bo Jeffrey Jones to aktor ktory w filmie "Kaczor Howard" grał
Doktora Jenninga.

ODPOWIEDZ