"Cudowne lata" wracają do telewizji !

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Bajkofil
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2006, o 13:31

"Cudowne lata" wracają do telewizji !

Post autor: Bajkofil » 25 kwie 2010, o 16:22

Kanał VH1 z dniem 29 kwietnia zostanie poddany modernizacji. W paśmie VH1 pojawi się kanał Comedy Central Family. Od godziny 17.00 do 22.00 będą emitowane cztery seriale w tym "Cudowne lata" oraz "Zwariowany świat Malcolma". Po raz pierwszy od emisji na kanale Puls będzie można zobaczyć wszystkie odcinki. Jednego dnia stacja wyemituje kilka odcinków!

Informacja to o tyle ważna że jest szansa na ponowną emisję innego znakomitego serialu... "Parkera Lewisa" .

Info:
INFO

Bajkofil
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2006, o 13:31

Post autor: Bajkofil » 28 kwie 2010, o 12:58

Podbijam temat by też podzilić się swoimi wspomnieniami. Dobrze pamiętam że serial ten był emitowany na TVP2 w bloku "Kino bez rodziców" ale bardziej zapadłą mi w pamięć powtórka na kanale "Puls" zresztą lektor (Władysław Frączak) był w dwóch emisjach.
Pora emisji na "Pulsie" była znakomita, to była godzina 18, od poniedziałku do piątku. Lektor zmienił się podczas Polsatowskiej powtórki (Janusz Szydłowski) na niekorzyść. Wspominam tą produkcję miło, a ostatnie odcinki śledziłem uważnie na kanale Puls. To chyba jeden z niewielu seriali z lat 80 traktujący o czasach hipisów i jedyny który pokazywał je z perspektywy dziecka. To również wspaniała podróż sentymentalna do lat 60 i czasów dzieciństwa.
Dlatego też tym co nie widzieli lub nie pamiętają polecam obejrzeć.

Edi
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:23

Post autor: Edi » 5 maja 2010, o 22:25

Czy ktoś nagrywał pierwsze odcinki ? Czy byłaby szansa na przegranie mi ich oczywiście zwrócę koszty .

ODPOWIEDZ