MUNDIAL 2010 - Aktualności

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 21 cze 2010, o 17:31

Po meczu Portugalia - Korea Płn (7-0). czuję się trochę po sowiecku, tzn. "i smieszno i straszno". "Straszno", bo mecz podobno po raz pierwszy transmitowany był na żywo do Korei Północnej, a takiego blamażu towarzysz Kim im na pewno nie podaruje.

Awatar użytkownika
Eryk75
Posty: 1468
Rejestracja: 12 paź 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Eryk75 » 21 cze 2010, o 19:48

Ukochany przywódca Kim Dzong Il ogłosi, że wróg z południa shackował transmisję, a tak na prawdę mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 22 cze 2010, o 13:34

tez to słyszałem,
Eryk75 pisze:Ukochany przywódca Kim Dzong Il ogłosi, że wróg z południa shackował transmisję, a tak na prawdę mecz zakończył się wynikiem 1:1.
tez to słyszałem
Misiek :) pisze:Po meczu Portugalia - Korea Płn (7-0)
ile by przegrali nasi ? uff, dobrze ze ich nie ma w mistrzostawch
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 24 cze 2010, o 21:00

Eryk75 pisze:Prawda też jest taka, że Włochy to drużyna, która zawsze męczy się w grupie. Tym razem jest tak samo i raczej nie chce mi się w to wierzyć aby nie wyszli z tej grupy
Bardzo mi przykro Eryku, ale sam chyba widziałeś co się dzisiaj stało. W sumie pod koniec meczu do 1/8 zabrakło im niewiele. Za to Słowacja przeszła dalej :mrgreen: :cool:
Chyba właśnie za to kocham mundiale, że tu nic nie jest na pewno. Nie wygrywa się ich tylko dlatego, że ma się teoretycznie najlepszy zespół. W tym roku jest już kilka niespodzianek. Czekam na więcej, i tradycyjnie dopinguję (teoretycznie) słabszych ;)

Awatar użytkownika
Eryk75
Posty: 1468
Rejestracja: 12 paź 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Eryk75 » 25 cze 2010, o 10:52

Byłem święcie przekonany że Włosi wygrają i awansują dalej. Jednak styl ich gry można by "ochrzcić" nazwiskiem trenera - Grande Lippą :mrgreen:. Włochom wystarczał remis, mogli wyjść z grupy beż żadnego zwycięstwa. Czas u nich na duże zmiany. Lippi swoje zrobił, tylko jakoś następcy nie widać. Podobnie jak dla Cannavaro (cień piłkarza sprzed 4 lat), Gattuso, Pirlo, Camoranesi czy Zabrotta. Odeszli z kady wielcy piłkarze - Totti, Del Piero, Nesta, Inzaghi a nowych nie widać.

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Post autor: mutant » 25 cze 2010, o 11:06

A my, osły, postawiliśmy na Włochów, choć kibicowaliśmy Słowacji... 0 punktów dla nas. Za to jako jedna z dwóch osób (na 31) mąż postawił (za moją radą) na Japonię. Niestety zdobyłtylko 1 punkt, bo nie przewidzieliśmy dokładnego wyniku (za który miałby 3 punkty). Typowaliśmy 1:0...
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 25 cze 2010, o 21:08

Eryk75 pisze:Włochom wystarczał remis, mogli wyjść z grupy beż żadnego zwycięstwa
Tak jak cztery lata temu i w 1982r. Strasznie Cię przepraszam, ale właśnie dlatego byłem na nie. Miejmy nadzieję, że zmiany będą na lepsze,tym razem bez udziału Berlusconiego :mrgreen:
mutant pisze:A my, osły, postawiliśmy na Włochów, choć kibicowaliśmy Słowacji... 0 punktów dla nas. Za to jako jedna z dwóch osób (na 31) mąż postawił (za moją radą) na Japonię. Niestety zdobyłtylko 1 punkt, bo nie przewidzieliśmy dokładnego wyniku (za który miałby 3 punkty). Typowaliśmy 1:0...
Może trzeba poradzić się Paula :mrgreen: http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/s ... 72256.html :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mecz Portugalii z Brazylią to jak do tej pory największe rozczarowanie tego mundialu. Wiało nudą przez pełne 90 minut :(

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Post autor: mutant » 25 cze 2010, o 21:45

Nuda. Stawialiśmy 2:2. Ale za to w meczu Hiszpanii z Chile trafiliśmy dokładny wynik :)
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 25 cze 2010, o 23:17

mutant pisze: Ale za to w meczu Hiszpanii z Chile trafiliśmy dokładny wynik
Gratulacje :)
No to zaczynamy ósemki :) Teraz już będzie tylko ciekawiej :cool:
W pierwszym meczu trzymam kciuki za Urugwaj.

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Post autor: mutant » 26 cze 2010, o 09:00

My też postawiliśmy na Urugwaj, chociaż mnie osobiście Korea też się podoba (podobnie jak Japonia).
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 28 cze 2010, o 21:09

W końcu zrobiło się ciekawiej :)

Nie, żebym jakoś specjalnie lubił Niemców, ale Anglicy chyba już dawno tak nie oberwali :mrgreen: Inna sprawa, że sędzia dopomógł, bo gdyby sędzia jednak "zauważył" bramkę Lamparda na 2:2 w pierwszej połowie, to pomimo ewidentrnie gorszej gry Anglików mogłoby być różnie. A tak ... Rooney wyglądał jakby biegał od pubu do pubu :mrgreen:



Szykują się niezłe ćwiartki a zwłaszcza Argentyna - Niemcy. Klasyk, jak zawsze z podtekstem ;)

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 28 cze 2010, o 21:25

Dla mnie to skandal, żeby sędzia mający kilku (ilu teraz jest bocznych), biegający ze słuchawką i mikrofonem, mając do dyspozycji całą wielką technikę - stopklatki, fotokomórki, cuda wianki, robił coś takiego! :evil: :evil: :evil:
Znowu Brazylia. :evil:

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Post autor: mutant » 28 cze 2010, o 21:35

Sędzia ponoć nie ma prawa zmienić decyzji, stąd takie zachowanie sędziego w meczu Argentyna-Meksyk, jak już się dowiedział, że się rypnął.

My znowu dziś nie trafiliśmy, choć było blisko - raz nawet bardzo blisko. Obstawialiśmy 2:0 dla Holandii i 3:1 dla Brazylii...
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Elle » 28 cze 2010, o 22:08

mutant pisze:Sędzia ponoć nie ma prawa zmienić decyzji, stąd takie zachowanie sędziego w meczu Argentyna-Meksyk, jak już się dowiedział, że się rypnął.

My znowu dziś nie trafiliśmy, choć było blisko - raz nawet bardzo blisko. Obstawialiśmy 2:0 dla Holandii i 3:1 dla Brazylii...
No i to jest niesprawiedliwe. :mad:

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Post autor: Syriusz Falcon » 29 cze 2010, o 00:16

Po prostu poziom sedziowania jak na tą rangę jest zbyt niski . Sędzia też czlowiek pomylić się może ale ma jeszcze dwuch bocznych . Jeżeli jeszcze mało niech postawią dodatkowych za bramką . Sedzia może zmienić decyzje nie może jednak tego zrobić gdy zobaczy to na pwtórce video tak było w meczu Argentyny . Gdyby sędzia boczny sprostowal swoją decyzję to wtedy tak . Dużo się o tym pisze teraz i takie informacje obily mi sie o uszy .
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

ODPOWIEDZ