Kreskowki z TVP3

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lordofdragonss
Posty: 68
Rejestracja: 14 paź 2007, o 06:28
Kontakt:

Kreskowki z TVP3

Post autor: lordofdragonss » 5 wrz 2010, o 11:07

Pamiętam że gdy byłem dzieckiem rankiem ( od 6:00 )na TVP3 leciały przeróżne seriale animowane. Czy ktoś jeszcze kojarzy jakieś tytuły?

Ja pamiętam:
Tommy i Oscar- O kosmicie żywiącym się muzką (bardzo zależy mi na Openingu!)
pamietam że czołówka szla: "Szybko czas ucieka! ..... Wypij szklankę mleka i przekąś parę nut!"
Obrazek

.....- Bajka o trójce przyjaciół: Wielkim kudłatym psie, blondynku i szarej myszce jeżdżących na trój-siedzeniowym rowerze i rozwiązujących zagadki kryminalne.

Bajarz (Nie chodzi mi o Storytellera Hensona) - Serial muppetowy. Jedyną realną osobą był bajarz który co odcinek opowiadał swojemu koledze indykowi opowieść o Lasie zamieszkałym przez przeróżne zwierzątka. Głównym bohaterem tych opowiadań był biały wilk którego cechą charakterystyczną była gwiazda na łapie. Wilczek ten miał też jakieś moce, a ze zwierząt pamiętam 2 wiewiorki, mądrą starą żółwice i zrzędliwego borsuka.

Kolejny serial muppetowy: Kudłaci zieloni kosmici co odcinek wpadają na ziemie na wycieczkę szkolną. Ich statek kosmiczny wygląda jak żelazko. Kilka uczniów zawsze przebierało się za ludzi by uczestniczyć w naszym codziennym życiu. Pamietam odcinek jak 2 przebranych kosmitów brała udział w grze w zbijaka.
Hop hop mam na imię eee..jestem Ed!

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Re: Kreskowki z TVP3

Post autor: obreb » 10 sty 2011, o 12:56

Ja pamiętam, ze na TV3, mniej wiecej w polowie lat 90. leciał "Roger Odrzutowiec". O rajowcu czy coś takiego..

heryd
Posty: 16
Rejestracja: 5 mar 2011, o 20:52

Kreskówka Tvp3 Tommy I Oscar

Post autor: heryd » 28 gru 2011, o 21:38


Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Kreskówka Tvp3 Tommy I Oscar

Post autor: gumisio » 29 gru 2011, o 20:37

Nie znam tej kreskówki chociaż ten stworek jakoś znajomo mi wygląda ...

To mi raczej przypomina po trosze kreskówkę z Widgetem ...
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

heryd
Posty: 16
Rejestracja: 5 mar 2011, o 20:52

Re: Kreskówka Tvp3 Tommy I Oscar

Post autor: heryd » 30 gru 2011, o 11:40

Akurat parenaście stron wcześniej ktoś pytał o intro tej bajki a ja znalazłem je :D

ODPOWIEDZ