PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: gumisio » 3 maja 2011, o 21:45

Mogę poszperać co do wieku ale pytanie czy inni tego chcą by się ujawniać wiekowo :)
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: juka » 4 maja 2011, o 09:20

gumisio pisze: Ktoś jeszcze wspomniał o datach ... że brak mu tych słów 10 minut temu, dzisiaj, wczoraj ...
Na życzenie dzisiaj wczoraj wróciło dzisiaj kilkanaście sekund temu :)
Bardzo dziękuję, wreszcie nie muszę się zastanawiać, którego to dziś mamy :)
PS. A można jeszcze podgląd ostatniego posta? :D

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Misiek :) » 4 maja 2011, o 20:43

gumisio pisze: ale pytanie czy inni tego chcą by się ujawniać wiekowo :)
Ja wpisałem datę swoich urodzin, co oznacza że się swojego wieku nie wstydzę ;)

Kolejna prośba: Gumsiu, czy da się przywrócić cytowanie selektywne?

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: juka » 24 lip 2011, o 11:50

Czy można poprawić czas na forum na naszą strefę czasową, czy to ma być z założenia tak światowo?

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: mutant » 17 sie 2011, o 12:30

Cholerka, tak się zastanawiam nad sposobem na ten wstrętny spam. Ostatnio ktoś z oślim uporem się wcina pod coraz to nowymi linkami, ewidentnie żywa osoba i całkiem dużo trudu sobie zadająca. Na razie to jest walka między nią a moderatorami, kto będzie szybszy - oni w usuwaniu spamu czy ona/on w dostarczaniu nowego. Ciekawe, czy jest jakiś sposób na unieszkodliwienie linków do konkretnej strony (tj. sprawienie, że taki link nie będzie działał), bo gdyby sie udało to zrobić, to ta osoba już nie miałaby żadnego interesu w byciu tutaj. Niniejszym ją pozdrawiam i uprzejmie proszę o spadanie w podskokach z tego forum.
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Robi » 19 sie 2011, o 21:20

mutant pisze:Cholerka, tak się zastanawiam nad sposobem na ten wstrętny spam. Ostatnio ktoś z oślim uporem się wcina pod coraz to nowymi linkami, ewidentnie żywa osoba i całkiem dużo trudu sobie zadająca. Na razie to jest walka między nią a moderatorami, kto będzie szybszy - oni w usuwaniu spamu czy ona/on w dostarczaniu nowego. Ciekawe, czy jest jakiś sposób na unieszkodliwienie linków do konkretnej strony (tj. sprawienie, że taki link nie będzie działał), bo gdyby sie udało to zrobić, to ta osoba już nie miałaby żadnego interesu w byciu tutaj. Niniejszym ją pozdrawiam i uprzejmie proszę o spadanie w podskokach z tego forum.
Bylem na urlopie wic nie wiem o co chodzi , ale kilka miesiecy temu byl chyba podobny problem

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Robi » 18 paź 2011, o 09:00

Gumis w Kawie i herbacie :!:
No no no , w nie byle jakim towarzystwie nasz administrator sie obraca :wink:
Chyba jednak troche za malo zareklamowales strone i forum , trzeba bylo na koniec podkresilic adres strony i zaprosic do udzialu w forum, ale z drugiej strony jak ja bym mial wystapic na zywo w TV to bym byl tak stremowany ze bym chyba nic nie powiedzial :wink:

Kamila
Posty: 325
Rejestracja: 6 wrz 2006, o 22:04
Lokalizacja: Poznań

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Kamila » 20 paź 2011, o 17:57

Gratuluję udanego występu :)

A nagrywałeś całość ? Bo, jak tak, to czy mógłbyś wrzucić gdzieś czołówkę Tik-Taka, którą zaprezentowali ?

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Geo Dutour » 6 lis 2011, o 23:14

Przed kilkunastoma minutami w "Szkle kontaktowym" Grzesiek Markowski powiedział, że "jest taka strona NOSTALGIA, na której są wszystkie bajki". A chodziło chyba o to, że przez cały program przewijał się motyw delfina Uma i widzowie pisali w SMS-ach z którego są rocznika i czy pamiętają Uma.

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Geo Dutour » 3 gru 2011, o 18:09

Dlaczego gdy się wchodzi na forum z powiadomienia mailowego, to trzeba się logować by wejść (a zapamiętywanie logowania nie działa)?

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Geo Dutour » 22 sty 2012, o 18:34

^^ Powyższe nadal jest problemem. Czy w ogóle zamierza się coś z tym zrobić?

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: biały_delfin » 22 sty 2012, o 18:38

dałem znać gumisiowi
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Syriusz Falcon » 12 kwie 2013, o 13:05

Forum jakby dostało zadyszki, a szkoda bo ja codziennie się loguję i sprawdzam wiadomości. Niestety, ale czasami jest tak, że i przez kilka dni nie ma nowych wpisów. Teraz trochę poszperałem w starych postach i kilka wątków odświeżyłem.
Dzięki Nostalgii na swoim chomiku stworzyłem specjalny folder w którym staram się umieszczać filmy i seriale o których wspomina się na naszym forum. Ostatnio znalazłem Latającego zajączka i już niebawem znajdzie się na moim chomiku. Pierwszym filmem jaki umieściłem w folderze nostalgii, był Kissyfur.
Czytam uważnie fora i każdy tytuł staram się w miarę możliwości odszukać na necie. Myślę że z czasem uzbieram więcej materiałów.
Dodaje adres strony która także ma wiele wspólnego z nostalgią - http://pinterest.com/jola74/memories/
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Robi » 12 kwie 2013, o 15:34

Syriusz Falcon pisze:Forum jakby dostało zadyszki, a szkoda bo ja codziennie się loguję i sprawdzam wiadomości. Niestety, ale czasami jest tak, że i przez kilka dni nie ma nowych wpisów. Teraz trochę poszperałem w starych postach i kilka wątków odświeżyłem.
/
Zgadza sie, z jednej strony sporo tematow juz sie wyczerpala, a z drugiej nawet jesli ktos nowy odswiezy jakis temat to duzo starych urzytkownikow przestalo sie juz od dluzszego czasu logowac...
Czasami sobie mysle, ze znamy sie tu z forum od lat, a z drugiej strony nic o sobie nie wiemy . I jesli ktores nagle umrze to nikt sie nawet tu o tym nie dowie....

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: juka » 12 kwie 2013, o 21:40

W takim razie melduję, że żyję. :) Zaglądam codziennie, ale jak nie ma nic nowego (ewentualnie nic dla mnie), to się nie loguję... Ale jestem.

ODPOWIEDZ