Ostani skok Adama Małysza

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Re: Ostani skok Adama Małysza

Post autor: mutant » 30 mar 2011, o 11:53

O, przypomniałaś mi o Tlałkach. One potem się wydały za dwóch braci Francuzów, zdaje się. Chodziło o to, że jedna się zakochała i postanowiła pozostać we Francji, a druga, coby nie musieć wracać do Polski (to komuna jeszcze była), to się "na niby" wydała za jego brata. Od tamtej pory startowały w barwach Francji i polska TV się na nie obraziła. A przecież gdyby nie absurdy komunistycznego świata, to mogłyby sobie mieszkać we Francji i jeździć dla Polski, nikomu by to nie przeszkadzało.

W Poznaniu popularny jest hokej na trawie :) Nie jest to jakaś zabójcza popularność, ale przynajmniej każdy słyszał o takiej dyscyplinie. Ponoć większość polskiej pierwszej ligi pochodzi z Wielkopolski.

Masz rację co do telewizji, chociaż z drugiej strony telewizja kupuje głównie prawa do pokazywania dyscyplin, które już jakoś zapadły ludziom w wyobraźnię. Czasem ryzykują, jak jest jakaś ważna impreza, i rzeczywiście nieraz się okazuje, ze trafili, bo akurat nie było innych sukcesów, a tu naszym dobrze szło i ludzie zaczęli oglądać. W sumie takie skoki narciarskie to - wydawałoby się - zupełnie niewidowiskowa dyscyplina, lecą , lądują mniej więcej w tym samym miejscu, a teraz jeszcze wygrywa niejednokrotnie nie ten, kto lądował najdalej. A jednak można sie tym pasjonować. My się nabijamy, że ludzie się pasjonują curlingiem. Widać też można :)
"Zmarszczył brwi w zamyśleniu, wybierając śrubę ocynkowaną".

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Ostani skok Adama Małysza

Post autor: Robi » 30 mar 2011, o 13:24

Troche odbiegacie od tematu , to jest temat o Adamie Malyszu , o wspomnieniach sportowych rozmawiamy tu
viewtopic.php?f=8&t=4693&start=285

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Re: Ostani skok Adama Małysza

Post autor: Misiek :) » 30 mar 2011, o 18:26

mutant pisze: My się nabijamy, że ludzie się pasjonują curlingiem. Widać też można :)
Można, można ! Oglądam curling nałogowo od 15 lat 8) Głównie mistrzostwa i olimpiady, bo nawet eurosport nie pali się do pokazywania spotkań ligowych :D

Wracając do Adama. Bardzo podobała mi się jego wypowiedź, że oddał swój ostatni oficjalny skok ;) Oj, bedzie ciągnąć wilka do lasu, oj bedzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re: Ostani skok Adama Małysza

Post autor: biały_delfin » 1 kwie 2011, o 14:17

Elle pisze:
biały_delfin pisze: i miła ciekawostka - gdy to się zaczęło znajomi na mój widok wołali - o Małysz ! i śmiali się żebym startował na sobowtóra - widocznie jestem podobny, no i noszę wąsy ! :D :D :D
Serio? :D
Inaczej sobie ciebie wyobrażałam. 8)
a jak ? :D
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

ODPOWIEDZ