Isaura??

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
tomek4495
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2010, o 23:14

Isaura??

Post autor: tomek4495 » 8 wrz 2012, o 11:02

Byłem małym dzieckiem gdy ten serial leciał w TV i prawie nic nie pamiętam,ale potem chyba na samym początku lat 90-tych znowu pojawiła się...No właśnie sam już nie wiem czy była to Niewolnica Isaura,czy może coś innego? Pamiętam że początkowo pokazywano 5-cio czy 10-cio minutowe odcinki.

marmuzela
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2012, o 20:51

Re: Isaura??

Post autor: marmuzela » 13 gru 2012, o 22:24

Wieczorami tylko slyszalam, ze dorosli zbieraja sie przed tv przezywajac "izałra, izałra", a ja chodzilam spac po dobranocce, rodzice pozwolili mi ogladac ten serial, gdy odkryli, ze w wewnetrznej stronie okladki jakiejs ksiazki napisalam "Niewolnica i Załra"- myslalam ze to sa dwie osoby!;)

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re: Isaura??

Post autor: biały_delfin » 18 gru 2012, o 19:30

Izarła i zarła i zdechła...

Jest tu na forum o niej, można poszukać przez opcję "szukaj"
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Kris
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2012, o 11:22

Re: Isaura??

Post autor: Kris » 20 gru 2012, o 08:22

Oglądałem Izaurę jako dziecko, zresztą cała rodzina też! Izaura leciała we wtorki po dzienniku TV na pierwszym programie, a przed południem na TVP2 jako film "dla drugiej zmiany". I pewnego razu w szkole, byliśmy na świetlicy, być może że wcześniej oglądaliśmy na tv jakiś program edukacyjny, zaczęła się przerwa a na ekranie pojawiła się Izaura. Wszyscy uczniowe byli jak zahipnotyzowani... Po chwili dzwonek na lekcję...wchodzi nauczycielka i nie wie sama co zrobić.. Oglądaliśmy jeszcze z 10 minut zanim rozpoczęła lekcję :)

ODPOWIEDZ