Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspomina?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
pooka
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2006, o 00:51

Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspomina?

Post autor: pooka » 18 lip 2006, o 01:03

Do tej pory moje dziecinstwo kojarzy mi sie w duzej czesci z bajkami wyswietlanymi na scianie w pokoju... mialam cala mase klisz i pamietam ze niecierpliwie czekalam na to, kiedy albo pani w przedszkolu albo moj tato zasloni okna (no, albo zrobi sie ciemno :) ) i bede mogla ogladac obrazki i sluchac tego, co sie tam dzieje... Pozniej, jak juz bylam starsza, sama sobie czytalam... Niestety, rzutnik sie popsul, klisze popekaly albo pogubily i niewiele z tego zostalo... no oprocz klimatu, bo ten pamietam do dzis :)

swir2701
Posty: 32
Rejestracja: 12 lis 2005, o 07:34

Post autor: swir2701 » 18 lip 2006, o 22:12

ja niedwniej jak 2-3 dni temu z dzieciakami ogladałem takie filmy :)
kultowy aparat "ania" i 2 godziny oglądania przed snem zaliczyłem
jak bum z fikem budowali dom
sierotka marysia - 2 części
warszawski kominiarczyk
obrona trembowli
rogaliki króla jana
itd ;)

Awatar użytkownika
Loin
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2006, o 12:15
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Loin » 29 lip 2006, o 12:28

Ja też jeszcze chowam te filmy, i projektor też jest. To dzięki moim kochanym rodzicom, którzy skrzętnie zadbali o pozostałości mojego dzieciństwa. DZIĘKI IM ZA TO :D

marecki
Posty: 8
Rejestracja: 4 cze 2006, o 12:22

Post autor: marecki » 10 sie 2006, o 18:15

Też oglądałeem te świetniaste bajki.Teraz na myśl pszyszły mi akurat dwie ''Kwiat paproci'' i ''Fip i Flap'' ,ale było ich wiele wiecej.Swoja drogą,muszę poszukac rzutnika i klisz.Na strychu powinny jeszcze być skarby z dzieciństwa.

tomek74
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2008, o 22:11

Re: Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspom

Post autor: tomek74 » 10 cze 2013, o 17:50

chyba trzeba bedzie troszke kasy zainwestowac :-) http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... utnik+ania

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspom

Post autor: Doctor_Who » 21 cze 2013, o 07:57

Ktoś pamięta jak się nazywała taka seria bajek na projektor o (chyba) zabawkowym pociągu, którym zabawki gdzieś tam jechały? Były tam takie postacie jak Maszynista, Zawiadowca, czy Konduktor... Była to opowieść w kilku częściach, niestety nie miałem wszystkich i do dziś nie wiem jak to się skończyło, a chciałbym wiedzieć. :(
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Pablo1989
Posty: 14
Rejestracja: 16 sie 2012, o 22:38

Re: Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspom

Post autor: Pablo1989 » 13 lip 2013, o 18:06

U mnie na struchu rzutnik z taśmami pewnie jeszcze jest i działa :), tylko jedna taśma uległa zniszczeniu, nie dam głowy tytułu ale była jakaś wyprawa na księrzyc i tam spotkano kosmitów i dalej nie pamiętam.

Przyznam też z rzutnika raz użylem :P aby podejrzeć klisze z komuni mojego brata, wszystko wyglądało świetnie ale takie czarno białe :D.

armonik
Posty: 50
Rejestracja: 3 lut 2020, o 14:25

Re: Bajki wyswietlane na rzutnikach... ktos jeszcze to wspomina?

Post autor: armonik » 4 gru 2023, o 12:19

Bajki z rzutnika to jedno z najpiękniejszych wspomnień mojego dzieciństwa :)

___________________________________
profesjonalny sklep z kartonami

ODPOWIEDZ