Zrob to sam!

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Awatar użytkownika
80man
Posty: 207
Rejestracja: 13 lis 2010, o 09:36
Lokalizacja: ... tu i tam

Post autor: 80man » 16 lis 2010, o 17:00

Nie tak dawno pan Adam brał udział w otwarciu Muzeum TVP przy Woronicza w Warszawie! Ze zdjęcia widać ze mimo swojego wieku ma się dobrze! Oprócz tego pan Adam jest twarzą reklamową sieci Castorama i zawsze można go spotkać podczas otwarca tego sklepu na terenie kraju!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us Obok pana Adama sama Bogumiła Wander w latach 80 prezenterka TVP
Man kann Dir den Weg weisen, aber gehen musst Du ihn selbst.
- Można wskazać Ci drogę, ale pójść nią musisz sam.

Obrazek

Awatar użytkownika
Syriusz Falcon
Posty: 611
Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
Kontakt:

Post autor: Syriusz Falcon » 18 lis 2010, o 15:21

Znalazlem u siebie taką książkę . Miałem ją wystawić na allegro ale stwierdzilem że to jest prawdziwy biały kruk. Kartki poodrywane i trochę zniszczona ale da sie naprawić.
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.

Awatar użytkownika
80man
Posty: 207
Rejestracja: 13 lis 2010, o 09:36
Lokalizacja: ... tu i tam

Post autor: 80man » 18 lis 2010, o 17:03

Syriusz Falcon pisze:Znalazlem u siebie taką książkę .
Ja mam oryginalną książkę pana Adama Słodowego "Zrób to sam"( taka kolorowa) :!: Nawet nie myślę o wystawianiu tego na żadnych aukcjach internetowych! Dostałem ją od rodziców na urodziny bodajże 10 lub 11 :grin:
Man kann Dir den Weg weisen, aber gehen musst Du ihn selbst.
- Można wskazać Ci drogę, ale pójść nią musisz sam.

Obrazek

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Zrob to sam!

Post autor: Robi » 12 lip 2011, o 10:10


Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Re:

Post autor: biały_delfin » 15 lip 2011, o 15:20

80man pisze:Nie tak dawno pan Adam brał udział w otwarciu Muzeum TVP przy Woronicza w Warszawie! Ze zdjęcia widać ze mimo swojego wieku ma się dobrze! Oprócz tego pan Adam jest twarzą reklamową sieci Castorama i zawsze można go spotkać podczas otwarca tego sklepu na terenie kraju!
Castorama musi mu ładnie bulić, taka znana twarz z takimi znajomościami
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Awatar użytkownika
Helmutt
Posty: 324
Rejestracja: 18 paź 2007, o 06:20
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Zrob to sam!

Post autor: Helmutt » 22 lip 2011, o 08:28

Kojarzę 4 książki Adama Słodowego:
"Lubię majsterkować" - budowa zabawek i różnych drobnych usprawnień w domu
"Majsterkowanie dla każdego" - cała encyklopedia ciekawych pomysłów p. Adama do zastosowania w domu, ogrodzie etc. Pod koniec książki opisana jest nawet budowa drukarni do drukowania banknotów ;)
"Majsterkuję narzędziami EMA-Combi" - swego czasu można było nabyć wiertarkę EMA-Combi polskiej produkcji wraz z całym zestawem przystawek - pilarki, otwornice, szlifierki etc. Pan Słodowy opisuje w tej książce ich zastosowanie.
"Usprawniam własny samochód" - dość stara książka z nakierowaniem na różne "gadżety" do samochodu. Opisany jest także samochód własnej konstrukcji autora.

ODPOWIEDZ