Z archiwum X

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Z archiwum X

Post autor: Doctor_Who » 30 gru 2015, o 18:13

Polska premiera najnowszych epizodów ''Z archiwum X'' 25 stycznia 2016 na kanale FOX. Zobaczymy, co z tego wyniknie :roll:.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Z archiwum X

Post autor: Doctor_Who » 24 sty 2018, o 10:11

Oglądam sobie te nowe Archiwum. Parę odcinków ma nawet niezłych, ale w ogólnym rozrachunku jak dla mnie średniak i sknocili kilka wątków z oryginalnej serii, jeszcze bardziej wszytko gmatwając. Nie jestem przekonany czy był sens do tego wracać. Anderson żegna się z rolą Scully w najnowszym sezonie, ciekawe jak rozwiążą jej odejście.

Może powinni zrobić serię z nowymi bohaterami (którzy przejmują archiwum), żeby móc powrócić do dynamiki Scully-Mulder (racjonalizm kontra wiara), która była siłą napędową pierwszych sezonów.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Z archiwum X

Post autor: gumisio » 25 sty 2018, o 06:50

Ja to chyba skończyłem na siódmym czy ósmym sezonie - muszę to nadrobić ale nie pamiętam na którym odcinku skończyłem :) Ponoć ten sezon ma byc ostatnim bo Gilliam Anderson podobnież definitywnie się wycofała .... Kto wie? Może ją w ostatnim odcinku kosmici porwą?
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Z archiwum X

Post autor: Doctor_Who » 25 sty 2018, o 09:20

Ja to chyba skończyłem na siódmym czy ósmym sezonie
W Polsce TVP skończyła emisję właśnie na ósmym sezonie, dziewiąty oficjalnie pokazała dopiero Tele5 w 2013, czyli jakieś... 11 lat po premierze :D (choć część fanów zdążyła przez te lata zobaczyć te odcinki przez różne torrenty i inne podobne ustrojstwa ;)).
gumisio pisze: Gilliam Anderson podobnież definitywnie się wycofała .... Kto wie? Może ją w ostatnim odcinku kosmici porwą?
Ja obstawiam, że zniknięcie Scully będzie miało coś wspólnego z jej synem.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, o 09:23 przez Doctor_Who, łącznie zmieniany 2 razy.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

ODPOWIEDZ