NOSTALGIA.PL

Nostalgiczne forum
Teraz jest 22 paź 2017, o 01:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SNY (z dzieciństwa, albo z nim związane, ale nie tylko)
PostNapisane: 2 lip 2017, o 22:01 

qba83 napisał(a):
O ile podstawówka śni mi się dość często, tyle z liceum nie miałem ani jednego snu.

Mi się śni często i podstawówka i liceum, natomiast bardzo rzadko, prawie nigdy nie śnią mi się studia. Tj. teraz, bo gdy uczęszczałem, to uczelnia śniła mi się nie raz, zwłaszcza podczas sesji egzamin śnił mi się parę dni naprzód, oczywiście na pytania nie znałem odpowiedzi, często pytania ze snów były zresztą absolutnie niezwiązane z tematem zajęć, wręcz zupełnie abstrakcyjne np. jak się nazywał hrabia z XVII wieku, co wynalazł musztardę :D - po przebudzeniu zdawałem sobie sprawę z ich absurdalności, ale we śnie pociłem się nad nimi.

Tytuł: Re: SNY (z dzieciństwa, albo z nim związane, ale nie tylko)
PostNapisane: 22 lip 2017, o 02:20 

Ja kiedyś miałem sen około 4 klasy podstawówki, że w mojej szkole zamontowano windę. Szkoła składała się z dwóch kondygnacji i piwnicy. I rz czywiście była tam winda, ale towarowa i nie używana i w innym miejscu. A mi się śniło, że windę zamontowali przy głównych schodach, że były dwa szyby do wind. Właściwie to we śnie było tak, że ją uruchomiono ponownie, a ja w owym śnie miałem świadomość, że już kiedyś działała, nawet działały oni siebie dwie windy, potem je zdemontowano, a teraz jedną znów założono i że podczas przerwy sobie tą windą jeździliśmy z kolegami od piwnicy na pierwsze piętro i że woźny nam tego zabraniał, mówiąc, że winda jest dla nauczycieli.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1