Kreskówka

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
grzes78
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:18

Kreskówka

Post autor: grzes78 » 21 sie 2006, o 20:12

Witam!
Przypomina mi się przez mgłę jedna kreskówka dziecięca. Był to chyba przełom lat 1980-1981, ja miałem wtedy około 2,5 roku i prawie nic z niej nie pamiętam, ale wiem, że akcja się działa w jakimś pomieszczeniu, w którym cały czas pokazywali postać przypominającą gęś albo kaczkę i co jakiś czas pokazywano jakąś męską postać ludzką, która cały czas siedziała gdzieś za stołem. Jedyne co mi najbardziej utkwiło, to to, że ta postać tej niby kaczki, ukazała się w tym pomieszczeniu, gdzie ten mężczyzna przebywał i kila razy uderzyła go jakimś kijem i ten mężczyzna zerwał się z siedzenia i wydając jakieś dziwne odgłosy wyskoczył na zenątrz obiektu przz bardzo wąskie okienko. Tylko tyle mi utkwiło. Wiem, że do końca okresu mojego dzieciństwa kreskówka ta ani razu nie była ponownie emitowana albomoże ja jej sobie nie przypominam. Może ktoś pamięta coś więcej z tego. Wiem, że póxniej strasznie się bałem tego i jak się zaczynała jakas tam bajka,, gdzi w tytule nazwa Kacor, itp to uciekałem z pokoju z myślą, że to ta kreskówka. Scena, któ[swf width= height=]ą opisałem strasznie długo śniła mi się po nocach. Mogłem coś przekręcić, ale wiem, że takie coś było naprawdę. Pozdrawiam i może ktoś coś o tym wie więcej.[/swf]

zwako
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2006, o 15:50

Post autor: zwako » 26 sie 2006, o 12:11

wydaje mi sie, ze jest to "tango" rybczynskiego...
swietny film
... wygral "oscara"...chyba w 1983-cim roku...
http://www.polska-animacja.pl/10_filmow.asp?strona=8

pzdr

ODPOWIEDZ