nocne kino-jak dotrwac

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Krzsm
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2013, o 16:48

nocne kino-jak dotrwac

Post autor: Krzsm » 29 sty 2017, o 20:16

no własnie.wiadomo w sobote byly 2 fajne filmy ,o 20 i w okolicach pólnocy w nocnym kinie.czesto mimo ogromnych chęci miewałem problem z dotrwaniem do nocnego kina.pamietam raz umówiłem sie bratem ,ze jeden spi pół godziny póxniej budzi drugiego i nastepuje zmiana w czuwaniu .oczywiście juz pierwsza zmiana nie wypaliła i straznik nie obudzil nastepcy bo zasnał mimo walki :wink: sporym problemem było tez to że przed nocnym kinem nadawano relacje np. z jazz jamboree czyli tematu którego totalnie nie kumam.jak Wy radziliście sobie z dotrwaniem do nocnego kina

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: nocne kino-jak dotrwac

Post autor: Doctor_Who » 30 sty 2017, o 13:58

Ja pamiętam głównie z czasów pierwszych odbiorników satelitarnych oglądanie po nocach zagranicznych kanałów - filmy typu "Ghostbusters", czy "Crtitters 3". Co tam jeszcze było... o, jakiś kretynizm o kosiarce do trawy mordującej ludzi :D. W polskiej TV pierwsze "dorosłe" filmy jakie obejrzałem późno w nocy to były "Odmienne stany świadomości" i nasz rodzimy "Kingsajz".

Generalnie mówiąc, ja obserwuję u siebie zjawisko odwrotne - dzisiaj mi często trudniej dotrwać przed ekranem w nocy, niż za małolata.
Jakoś człowiek kiedy miał więcej niespożytych zasobów energii ;).
Tak samo gdy za młodu grało się długimi godzinami w gry bo opcja zapisu nie istniała i trzeba było skończyć dany tytuł za jednym posiedzeniem, ale to już inny temat.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Vorondycz
Posty: 13
Rejestracja: 1 kwie 2020, o 13:10

Re: nocne kino-jak dotrwac

Post autor: Vorondycz » 8 lut 2022, o 10:04

To był niesamowity klimat. Sprzęt marny, ale ile emocji!
__________________
Kraków- profesjonalna organizacja konferencji

Radarowiec
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2021, o 21:08

Re: nocne kino-jak dotrwac

Post autor: Radarowiec » 17 lut 2022, o 21:32

Oj zdarza się, nie tylko Tobie, nie masz się czym przejmować :d
https://pozyczkase.pl/poradniki-i-artykuly/

ODPOWIEDZ