Kukuruku- naklejki i album

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
teko221
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2016, o 19:25

Kukuruku- naklejki i album

Post autor: teko221 » 7 lut 2017, o 21:43

Witam, kojarzy ktoś może wafelki kukuruku? Szukam naklejek i albumu kukuruku. Mogę dobrze zapłacić jak komuś się uchowało i chciałby sprzedać :)

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: qba83 » 7 lut 2017, o 22:38

Zawsze jak wracałem ze szkoły, wiosną 1991, to matka kupowała mi i siostrze w sklepiku po wafelku Kouku - Rouku. I raz w moim nie było obrazka. Zezłościło mnie to i już nigdy potem nie tknąłem tych wafelków.

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: Doctor_Who » 7 lut 2017, o 23:02

Albumu nigdy nie miałem. Naklejki przyklejało się gdzie się da. Od zeszytów po (ku zgrozie rodziców) meble. W końcu utargowałem z rodzicielką kompromis - mogłem przyklejać naklejki na jednej szafce (nie tylko kukuruku zresztą). Mnie zaś intrygowały zawsze puste "dymki" na naklejkach. Coś tam trzeba było wpisać, czy co?? To była jedna z nierozwikłanych zagadek dzieciństwa ;).

Reklama:

https://www.youtube.com/watch?v=IrFCXhwwSJA

Polska wersja w połowie filmiku. Piosenkę przerabiało się tak: Kuku-ruku są trujące bo kosztują dwa tysiące. Nadziewane kokainą a od tego dzieci giną. Lech Wałęsa raz spróbował i w szpitalu wylądował!!! :wink:
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
wositelec
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, o 13:36

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: wositelec » 8 lut 2017, o 06:48

Jak przez mgłę kojarzę, że miałem ten album, ale nie mam pojęcia, gdzie się zapodział. Zapytam jeszcze w rodzinie. Niestety, są to czasy mojego głębokiego dzieciństwa i niewiele pamiętam :-)

teko221
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2016, o 19:25

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: teko221 » 8 lut 2017, o 10:24

OK, jak coś znajdziecie to dajcie znać, chętnie przygarnę album czy naklejki ;-).

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: Doctor_Who » 8 lut 2017, o 19:54

Ja nie pomogę, bo moje naklejki dawno zostały zdrapane z mebli :D.
Ponawiam pytanie - wie ktoś, czy te puste dymki miały jakieś specjalne przeznaczenie?
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

armonik
Posty: 50
Rejestracja: 3 lut 2020, o 14:25

Re: Kukuruku- naklejki i album

Post autor: armonik » 18 lis 2022, o 08:54

Się zbierało :) Choć nie do albumu :) Mama założyła nam zeszyt, wklejanie do niego tych naklejek to była super zabawa :)

__________________
http://www.abczdrowia.com.pl/twoim-zebo ... ich-wyglad

ODPOWIEDZ