Niebieskie Lato - watek UFO

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Tumitak
Posty: 6
Rejestracja: 4 wrz 2006, o 06:23

Niebieskie Lato - watek UFO

Post autor: Tumitak » 4 wrz 2006, o 06:25

dziwny serial, troche nie jak dla dzieci i dlatego moze mogl sie wydawac nudny? jednak najdziwniejsze co pamietam to to ze ten serial chyba byl jeszcze wg takiej dawnej szkoly robiony i nie do konca bylo tak ze tylko epizody jednoodcikowe tworzyly tresc-akcje, byl chyba watek wspolny dla calosci, bylo to cos o UFO, taka blekitna wlasnie kula sie z morza wylonila w nocy kiedys, ale tajemnicze zajwiska chyab sie pojawialy w roznych odcinkach, naklada mi sie na to jeszcze jakis jeden film SF z podobnym motywem, ale jestem pewien ze byl watek UFO w Niebieskim lecie, tworzyl on taka atmosfere tajemniczej przygody ktora jest niezbedna do idealnych wakacji w dziecinstwie:)

pamieta ktos? skoryguje?

tempestade
Posty: 13
Rejestracja: 9 lis 2006, o 00:20

Post autor: tempestade » 11 lis 2006, o 02:46

Tak, wątek ufo się przewijał. Oprócz wątków "obyczajowych" typu pierwsza miesiączka Bei były takie właśnie magiczne i kosmiczne nadające temu serialowi niesamowity klimat. Uwielbiałam go i marzę o obejrzeniu jeszcze raz :)

Chanquete
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 09:24

???!!!

Post autor: Chanquete » 23 wrz 2007, o 09:47

Dowody prosze!

Awatar użytkownika
Helmutt
Posty: 324
Rejestracja: 18 paź 2007, o 06:20
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Helmutt » 18 paź 2007, o 07:03

UFO w "Verano Azul"????
Gdzie, kiedy?
Ja pamiętam dość dobrze ten serial, ale ufo sobie nie przypominam, za to mnóstwo innych rzeczy - jak najbardziej.

Zoltar
Posty: 92
Rejestracja: 10 gru 2004, o 21:44

Post autor: Zoltar » 24 paź 2007, o 19:49

Helmutt pisze:UFO w "Verano Azul"????
Gdzie, kiedy?
Ja pamiętam dość dobrze ten serial, ale ufo sobie nie przypominam, za to mnóstwo innych rzeczy - jak najbardziej.
Ja tez czytajac zastanawialem sie, czy kolega sie nabral jakichs dragow... A serial byl jak najbardziej dla dzieci i mlodziezy i trudno mi zrozumiec, jak mogl sie komus NIE podobac. W moich kregach chyba kazdy to kochal.

i_Lolek
Posty: 50
Rejestracja: 3 lut 2008, o 04:11
Lokalizacja: woj.radomskie

Re: Niebieskie Lato - watek UFO

Post autor: i_Lolek » 3 lut 2008, o 06:47

Tumitak pisze:dziwny serial, troche nie jak dla dzieci i dlatego moze mogl sie wydawac nudny? jednak najdziwniejsze co pamietam to to ze ten serial chyba byl jeszcze wg takiej dawnej szkoly robiony i nie do konca bylo tak ze tylko epizody jednoodcikowe tworzyly tresc-akcje, byl chyba watek wspolny dla calosci, bylo to cos o UFO, taka blekitna wlasnie kula sie z morza wylonila w nocy kiedys, ale tajemnicze
pamieta ktos? skoryguje?
czesć wam jestem tu swieży ale odcinek z UFO pamientam dosć dokładnie.
latarnik (przyjaciel tego dziadka rybaka do którego przychodziły te dzieci) zobaczył cos co sie wynużyło z wody,coś w kształcie przezroczystej kuli.niezameldował o tym zwierzchnikom bo bał sie ze go skieruja na badania wzroku.te dzieciaki z kolei spotkały kogos dziwnego na plazy,kogos kto mówił ze przyleciał tu pojazdem "skondensowanym w bomblu"który wynużył sie z wody .stary rybak skojazył te dwa fakty. ten gość z bombla chyba odłeciał z kad pry leciał na koniec odcinka.
może i tak było, kto to wie.

Awatar użytkownika
7zark7
Posty: 126
Rejestracja: 21 sie 2008, o 20:43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: 7zark7 » 10 wrz 2008, o 12:48

Ostatnio oglądałem wszystkie odcinki Verano Azul, ale po hiszpańsku niestety. Przypuszczam, że już nigdy go w naszej telewizji nie obejrzymy. Dlaczego? Tam są sceny kompletnie niepoprawne politycznie - nastolatki - Bea, Javi, Pancho - palą papierosy, którymi częstuje ich z resztą przyjaciółka - malarka. Javi robi na przykład striptis przed kilkoma koleżankami, które się z niego naśmiewały, za co zreszta dostaje w twarz od ojca. Takie sceny teraz nie przejdą. :neutral:

ODPOWIEDZ