Film

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
grzes78
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:18

Film

Post autor: grzes78 » 2 paź 2006, o 15:12

Cześ, czy ktoś z was pamięta jeden krótkometrażowy film młodzieżowy. Trwał on około pół godziny. Na pewno był to film produkcji czeskiej i akcja się działa w jednym czeskim miasteczku. Główną bohaterką tego filmu była 10-letnia dziewczyna o imieniu Marketa, czy jakoś tak, była to dziewczyna, która strasznie pasjonowała się końmi. Pewnego dnia będąc w jednej stadninie w okolicznej wsi spadła z konia łamiąc strasznie swój kręgosłup. Film pokazuje los tej dziewczyny, która już jest po wyjściu ze szpitala, mieszka w wieżowcu z którego z powodu choroby nie może wyjś, czały czas leży w łóżku albo siedzi na krześle blisko balkonu i tylko stąd widzi co się dzieje za oknem. Pewnego dnia jeden jej wujek przynosi jej w prezencie balonik, ona do balonika przywiązuje list i wypuszcza go na zewnątrz. Balonik z lisem znajdują chłopcy przed bramą okolicznej szkoły. Szybko jej szukają doś długo i po wielu perypetiach trafiają do jej mieszkania. Nie wiem, czy ktoś pamięta ten film, ja go w dzieciństwie oglądałem dwa razy, napierw jak miałem około 4 lat, a później gdzieś mniej więcej jak 10 lat miałem. Może ktoś z was ten film paięta i przynajmniej zna tytuł. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ