Czy ktoś przypadkiem zna, pamięta, wie?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Pajonk
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2006, o 11:27

Czy ktoś przypadkiem zna, pamięta, wie?

Post autor: Pajonk » 21 lis 2006, o 11:32

Witam,
Krążą mi po głowie urywki jakiegoś serialu dla dzieci/ młodzieży i za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć, co to było. Serial prawdopodobnie polsko-australijski, leciał w Dwójce około 1992 roku. Z fabuły pamiętam tyle, że jakaś dziewczynka będąc na wakacjach z rodzicami znalazła fragment niebieskiego kryształu; potem gdzieś w lesie znalazła rozbity statek kosmiczny wraz z zawartością, czyli z szaro-srebrzystym kosmitą. Więcej nie pamiętam. Serial był fabularny, nie animowany.

Będę wdzięczna za identyfikację;)

umpli23
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:06

Post autor: umpli23 » 22 lis 2006, o 17:09

Czy to nie był:Chłopiec z Andromedy?też oglądałam

Awatar użytkownika
the_saint
Posty: 47
Rejestracja: 25 lis 2006, o 12:36

Post autor: the_saint » 25 lis 2006, o 12:59

Pamiętam ten serial, chłopiec cały czas przebywał w statku ukrutym w jaskini. W tym filmie był też taki potwór z kosmosu, który na niego polował.

Pajonk
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2006, o 11:27

Post autor: Pajonk » 8 sty 2007, o 15:38

Nooo, nareszcie ktoś:D A już się bałam, że mi się tylko przywidziało...pamiętam, że strasznie to lubiłam, moze teraz uda mi się gdzieś znaleźć. Dziękuję!

Potwora też pamiętam :)

Pajonk
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2006, o 11:27

Post autor: Pajonk » 8 sty 2007, o 15:44

Post Scriptum:

http://www.imdb.com/title/tt0101503/?fr ... fc=1;ft=21

Wybaczcie, ze taki długi link;)

Tak, to to, pamiętam, że on miał na imię Dron lub Drom, a tu w obsadzie jest taka właśnie postać.

A ten co na niego polował miał taką rurę wystającą z karku...i sapał.

Arturo N.
Posty: 12
Rejestracja: 5 gru 2006, o 17:16
Kontakt:

Post autor: Arturo N. » 8 sty 2007, o 21:30

Aaaaa, o ile dobrze pamiętam koszmarny był ten chłopiec z Andromedy pobrzebierany w jakieś pończochy. Akcja rozgrywała się chyba w Nowej Zelandii.

SAmSpeeD
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2007, o 13:57
Kontakt:

Post autor: SAmSpeeD » 7 paź 2007, o 14:56

The Boy from Andromeda tak to byl swietny serial , nie ktore sceny dobrze pamietam.
Szkoda ,ze nie moge go nigdzie znalezc:(.
1- odcinek zaczynal sie tak :jakas dziewczyna znalazla jedna z 3 czesci takiej nieduzej piramidki -ewentualnie jakiegos krysztalu.
W kolejnych odcinkach znalazla pozostale czesci tej piramidki ktora tylko ona mogla trzymac jak chcial ja chwycic jakis jej kolega to go porazilo.
Drom sympatyczny,dziwny kosmita o dlugich paznokciach szukal z ta dziewczyna tych fragmentow piramidki.Ukrywali sie oni tez czasem w statku kosmicznym Droma ale tam chcial sie do nich dobrac Straznik, ktory strzelal laserem w dzwi tego statku.Dzwi sie "trzymaly" tak dlugo jak statek mial energie.
Drom napewno choc raz zostal solidnie postrzelony przez straznika
Straznik wygladal dziwnie jakies rurki z niego wystawaly,bylo slychac jak oddycha i gadal po ludzku.
Straznik ginie w ostatnim odcinku gdy dziewczyna i Drom powalili straznika ta piramidka.
Moglem sie pomylic w nie ktorych rzeczach ogladalem ten serial gdy bylem dzieciakiem ale pamietam ze zrobil na mnie duze wrazenie i czesto bawilismy sie z kolegami w straznika i droma he he:)
Jak by ktos jeszcze cos pamietal niech napisze.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ