A film NIkogo nie ma w domu?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
mama_madaskar
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2006, o 23:19

A film NIkogo nie ma w domu?

Post autor: mama_madaskar » 11 gru 2006, o 23:26

witam serdecznie w niezwykłej krainie, dosłownie niezwykłej. niedawno odkryłam ten adres i jestem wniebowzięta. podróż do lat dzieciństwa. coś niesamowitego...
odnalazłam już wiele i coraz więcej rzeczy z tamtych lat mi się przypomina. m.in. serial NIkogo nie ma w domu? pamiętacie? gdzie mogę coś o nim znaleźć?
pozdrawiam i dziękuję twórcom strony za to, ze jest.
magda

czach
Posty: 24
Rejestracja: 3 gru 2006, o 22:23

Re: A film NIkogo nie ma w domu?

Post autor: czach » 12 gru 2006, o 15:16

mama_madaskar pisze: odnalazłam już wiele i coraz więcej rzeczy z tamtych lat mi się przypomina. m.in. serial NIkogo nie ma w domu? pamiętacie? gdzie mogę coś o nim znaleźć?
pozdrawiam i dziękuję twórcom strony za to, ze jest.
magda
Hm, rzeczywiście znaleźć nie jest łatwo... No a z tego co pamiętam to leciał chyba w Piątku z Pankracym. Albo w tych okolicach. ;-)

A ze wspomnień o czeskich seriala to kto pamięta Pana Tau? :-)

obreb
Posty: 307
Rejestracja: 7 lis 2005, o 09:39

Post autor: obreb » 14 gru 2006, o 07:55

Już chyba gdzieś tutaj jest post o Nikogo Nie Ma W Domu. Pamietam, że leciało to podczas Piatku z Pankracym.

Ardi76
Posty: 54
Rejestracja: 15 gru 2006, o 00:33
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Ardi76 » 15 gru 2006, o 00:42

Witam! Pamiętam taki odcinek, w którym Paweł uszkadza kran w łazience. Pojawia się hydraulik, który naprawia awarię. Paweł, z wdzięczności, chce zapłacić drobniakami ze skarbonki(czy szkatułki, albo-co sobie kojarzę teraz-ze starego kapelusza).Hydraulik dziękuje za zapłatę, mówiąc, żeby "zostawił sobie na cięższe czasy", czy jakoś tak.
Aha. Głos mamy Pawła podkładała Dorota Kawęcka(tak pamiętam z końcowej narracji).
Pozdrawiam!
Wszystko pozostanie aż po kres w naszej pamięci...

ODPOWIEDZ