LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Re: LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Post autor: Robi » 28 kwie 2015, o 10:38

Robi pisze: A czy ktos pamieta o czym byl Entliczek nadawny w srody o 16 30 w drugiej polowie lat 70?
Sam sobie odpowiem, Entliczek -słowniczek to były inaczej dwie rekawice , czyli Grzeski, caly czas myslalem ze wlasnie taki był tytul.

bylemsobieja
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 21:26

Re: LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Post autor: bylemsobieja » 20 kwie 2016, o 05:56

Witam,
na jednym ze zdjęć z czasów dzieciństwa mam pewną maskotkę, czy wie ktoś może z jakiej bajki ten misiek jest, ten powyżej alfa?
Obrazek

Awatar użytkownika
wositelec
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, o 13:36

Re: LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Post autor: wositelec » 21 kwie 2016, o 05:10

Mało wyraźne to zdjęcie. Nie dałoby rady w lepszej jakości ? Bo ja tutaj nawet Alfa nie dostrzegam.

bylemsobieja
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 21:26

Re: LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Post autor: bylemsobieja » 21 kwie 2016, o 18:26

wositelec pisze:Mało wyraźne to zdjęcie. Nie dałoby rady w lepszej jakości ? Bo ja tutaj nawet Alfa nie dostrzegam.
niestety :? , to skan zdjęcia zrobionego ponad 20 lat temu

Awatar użytkownika
V@letQier
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2011, o 13:45

Re: LISTA BAJEK, SERIALI I FILMOW PRL-u !!! mozna dopisywać

Post autor: V@letQier » 7 wrz 2016, o 16:01

vutik pisze:Ostatnio przypomniał mi się japoński horror/science fiction o kosmicznym potworze. Polski tytuł to bodajże "Potwór Gilala"
Widziałem go w TV jako małe dziecko (lata 70-te) i później śnił mi się po nocach. Fabuły prawie nie pamiętam (jedynie zakończenie, kiedy naukowcy (?) zmniejszyli Gilalę do kieszonkowych rozmiarów), ale opis na Filmwebie trochę mi rozjaśnił. Czy ktoś z Was jeszcze bał się Gilali?
http://www.filmweb.pl/film/Uchu+daikaij ... 1967-40632
Pamiętam Gilalę, a jakże. Wieki temu, bałem się chyba nie za bardzo, gdy potwór wychodził z wody widać było że to ktoś ludzkiego wzrostu, brzeg był porośnięty trawą. Chyba go nie zmniejszyli, a na odwrót - wpierw był mały i urósł. :)

ODPOWIEDZ