Czy ktoś pamięta ten film

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
ernie
Posty: 95
Rejestracja: 26 lut 2007, o 00:47

Czy ktoś pamięta ten film

Post autor: ernie » 2 mar 2007, o 23:36

To był chyba film czechosłowacki - muzyczny - kilka razy puszczany na początki lat 80. Pewnego dnia wszyscy dorośli, zostawiają dzieci same w mieście i wyjeżdżają gdzieś na łono natury odpocząć od dzieci i zobaczyć jak sobie same poradzą. Najpierw dzieci korzystają jak mogą z wolności, ale potem są coraz smutniejsze, zaczyna im rodziców brakować, nie mają co jeść. W mieście pojawia się gruby chłopak z wielką walizą, wszyscy się zastanawiają co w niej ma, potem się okazuje że ma w niej pełno parówek - wszyscy mogą się nimi najeść.

makavity
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2007, o 17:08

Post autor: makavity » 23 mar 2007, o 17:09

pamiętam ten film - nie jestem pewien ale kojarzę tytuł "Złote wrota"

noster
Posty: 243
Rejestracja: 1 wrz 2005, o 20:54

Post autor: noster » 24 mar 2007, o 13:36

Oooo, pamiętam to... Pamiętam że dzieciaki zorganizowały akcję i z tego wszystkiego cokolwiek te dzieciaki mialy jeszcze do zjedzenia w dużym garze gotowały jakąs "zupę"... Przydawało się do tej "zupy" wszystko: i parówki i słoik z dżemem itd... Nie pamiętam tego dobrze, ale po przeczytaniu tego posta uzyskałem dostęp do bardzo starych "plików" w moim mózgu, których dwadziescia parę lat nie otwierałem :roll: )))

qba83
Posty: 621
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Post autor: qba83 » 25 sty 2009, o 17:44

Nie widziałem tego serialu, ale czytałem opowiadanie o podobnej tematyce.

vahanara666
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2008, o 18:55
Lokalizacja: Torun/Dablin

Post autor: vahanara666 » 6 lut 2009, o 17:14

Cos kojarze, ale wydaje mi sie ze ten film byl produkcji wegierskiej. Dorosli wyniesli sie z miasta bo dzieciaki im dawaly popalic. Przez kilka dni dzieciarnia pozostawiona sama sobie miala nawet sporo uciechy ale potem pojawily sie klopoty. Jeden naprawial urzadzenia domowe i zawsze konczyl stwierdzajac ze nie wie co zrobic ale ze z ojcem to jakos udawalo mu sie to naprawic. Zdaje sie ze w koncu mlodziez skapitulowala i wypuscila latawiec z prosba do rodzicow o szybki powrot.

ODPOWIEDZ