PYTANIE O CZESKI SERIAL i pewien 2(?) odcinkowy film

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

PYTANIE O CZESKI SERIAL i pewien 2(?) odcinkowy film

Post autor: Xiomo23 » 4 mar 2007, o 02:24

Pamietam taki serial on był emitowany po Ernim o takim doktorze (robocie), który leczył ludzi i zaczynało sie tak że podłączony był do czegoś i się ładował. Raz pamietam że był u kogos i mu sie przewody w nim zaczeły palic, a chłopak, który poczuł cos mówi co tak smierdzi??? a ten widząc że nastąpiło zwarcie w jego ciele, odpowiedział musi koniecznie isc juz do domu, bo zapewne mleka zapomniał wyłączyć i pewnie mu sie przypaliło. Albo inna scena z tego serialu była taka że ten doktor- robot rozmawiał z ojcem a jakis chłopiec mu z tyłu dzies tam zagladał do pomieszczen i temu doktorowi wyszło oko z tyłu głowy spod włosów... pamiętam strach w oczach tego chłopca.... lecz nie pamiętam tutułu tego bodaj ze czeskiego serialu. POMOZCIE!!!!!

Był też taki film 2(?) odcinkowy dla młodziezy o takim dziewczynie i chłopaku, którzy byli zza swiatów, i STATEK KOSMICZNY KTORYM LECIELI IM SIę ROZBIł (?). TEN FILM TAK SIE ZACZYNAL, ZE LECIAL TEN STATEK KOSMICZNY. PAMIETAM ZE OBOJE mieli takie paranormalne moce. Wiem ze był to brat ze siostrą i siostra trafiła do domu zwykłego, natomiast chłopaka jakos uprowadzili (?) złodzieje i widzac jego niezwykłe mozliwosci probowali je wykorzystac dla swoich celów. Już nie pamietam czy ten chlopak stracił pamieć I NIE PAMIETAL ze ma siostre czy cos.... nie pamietam. Pamietam poscig autem tej rodziny (i tej siostry) za tymi złodziejami (z tym bratem). Ta siostra stwierdziłą ze niewiele moze zdziałac bo nie ma silniejszej mocy niż ten brat I NIE MOżE DZIAłAć PRZECIWKO NIEMU. PAMIETAM ZE TEN CHLOPAK MIAL TAKA MOC, ZE POTRAFIL AUTO POLICYJNE PRZEWROCIC, KTORE ICH SCIGAłO Pamietam tez scene w takim sklepie zabawkowym. Ten chłopiec tak sprawił ze wszystkie zabawki w tym sklepie ożyły i tak np. manekin indianina z tomahawkiem ożył, woz zaczął po całym tym sklepie jezdzic. Niestety nikt nie pamieta tytułu!!!! MOZE WY PAMIETACIE !!!!! POMOŻCIE!!!!!


SORY ZA LITERKI, ALE COS KLAWIATURA MNIE NIE SLUCHA I MI SZWANKUJE... CHYBA JUZ NIEDLUGI JEJ ZYWOT :)))

POMOZCIE JESLI COS PAMIETACIE Z KTOREGOS Z FILMOW, ALBO TYTUł KTOREGOS Z TYCH FILMOW, BO TE FILMY CHODZą MI PO GłOWIE I SIEDZA W NIEJ JUZ OD KILKU LAT. MOZE WSPOLNYMI SILAMI UDA NAM SIE USTALIC JAKIS TYTUL.

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 11 mar 2007, o 09:15

Czyzby tego nikt nie pamiętał ?????? NIEMOŻLIWE

Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: gumisio » 11 mar 2007, o 09:25

Nie od razu Krakow zbudowano. Daj innym szanse .... Pisales tego posta grubo po polnocy i przez 7 godzin raczej nikt tu nie zajrzal bo wiekszosc spala. Poczekaj z tydzien. Najwieksza ogladalnosc jest jak ludzie siedza w robocie a nie w domu :)
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 13 mar 2007, o 12:18

Chyba nikt nie tego pamieta :(((((

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 16 mar 2007, o 20:51

odświeżam :)))) ale chyba z tego nic nie bedzie.... :(((((

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 12 kwie 2007, o 13:05

LIPA NA CALEJ LINII!!!! NIKT NIE PAMIETA

Nuka
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:59

Post autor: Nuka » 12 kwie 2007, o 21:38

Ja pamiętam :) i nawet też mnie to od pewnego czasu dręczy. Niestety wiele Ci nie pomogę, ale pamiętam, że film faktycznie składał się z dwóch części, tylko mam wrażenie, że w drugiej części oni byli już o parę lat starsi (mogę się mylić). Pamiętam, że uciekali, ale kto ich gonił i dlaczego nie mam pojęcia. I pamiętam jeszcze, że dziewczyna miała długie włosy do pasa (chyba blondynka). Film napewno szedł w wakacje i nie wiem czy to nie był przypadkiem 1988 rok, choć głowy za to nie dam.
Tyle pamiętam, ale film strasznie mi się wtedy podobał. Może ktoś jednak zna tytuł?

A o serialu z doktorem robotem to niestety pierwsze słyszę

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 13 kwie 2007, o 13:54

!!! Tak rzeczywiscie ten film na pewno leciał we wakacje :))) bo ja z siostrami bylismy wtedy u babci i go ogladalismy. / Rzeczywiscie był tam poscig samochodowy. Siostra autem wraz z rodzina u ktorej mieszkała probowała dogonic auto złodziei (wraz z bratem), a ponadto złodziei scigali policjanci, które to jedno z aut za pomoca mocy wywrócił do gory kołami brat :)))) Pamietam ze ta siostra mowila, ze ona nie ma mocy silniejszej od brata i nic nie moze zdzialac, bo nie moze swoimi mocami przciwstawic sie bratu, <ona to jakos tak sprytnie powiedziała>. Ale jak ten chlopak trafil w rece złodziei i czy stracił (?) pamiec. Tego nie pamietam. Siostra chyba pamietala ze miala brata i dlatego go szukała, natomiast jej brat przy katastrofie statku kosmicznego na poczatku filmu chyba stracil pamiec. To byl chyba film produkcji amerykanskiej, bo czeskiej na pewno nie :))))

CIESZE SIE ZE KTOS PAMIETA, bo MOJE SIOSTRY Z KTORYMI TO OGLADALEM MOWIA ZE SOBIE TO WYMYSLILEM :))))

Nuka
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:59

Post autor: Nuka » 13 kwie 2007, o 15:55

Nie uwierzysz! Przypomniałam sobie tytuł :D

UCIECZKA NA GÓRĘ CZAROWNIC

niesamowite jakie rzeczy człowiek przechowuje gdzieś w zakamarkach pamięci :D

Film faktycznie produkcji amerykańskiej. Pierwsza część z 1975 r. , a druga - "Powrót z Góry Czarownic" powstała 3 lata później (czyli dobrze zapamiętałam, że byli już starsi). Dzieci miały na imię Tia i Tony.

Nic sobie nie wymysliłeś, a siostry pewno maja kiepską pamięć :)

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 13 kwie 2007, o 22:04

BELLISSIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) dzieki wielkie trapilo mnie to kilka lat :)))

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 13 kwie 2007, o 22:08


Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 14 kwie 2007, o 21:17

ODŚWIEZAM / a tytul serialu o tym doktorze robocie ktos pamieta (był emitowany po serialu Partnerzy- z Ernim i panem Rizo)???

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 21 kwie 2007, o 11:05

lipa.....

Xiomo23
Posty: 150
Rejestracja: 9 lut 2007, o 13:20

Post autor: Xiomo23 » 24 kwie 2007, o 23:58

na całej linii

Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: gumisio » 25 kwie 2007, o 03:32

Xiomo - uspokoj sie - nie wszystko pamietaja ludzie byc moze ktos sie znajdzie i ci odpowie na to - ty tylko odswiezasz strone czy nabijasz sobie posty ? :?
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

ODPOWIEDZ