POMOCY! Kto pamięta?

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tina
Posty: 13
Rejestracja: 14 cze 2004, o 20:17
Kontakt:

Post autor: Tina » 12 gru 2004, o 23:14

To mnie nawiedza już od kilku dni, nawet we śnie, poszukiwania nie odniosły skutku...Do rzeczy. Kiedyś (zaledwie 6-9 lat temu) widziałam w telewizji bajkę, teraz przyszło jakieś wspomnienie i nie daje żyć :? Oto najdokładniejszy opis na jaki mnie stać:
Akcja rozgrywała się w europie, prawdopodobnie w UK około XIX wieku. Głównym ( ?) bohaterem był domowy skrzat (zielony?) zamieszkujący dużą posiadłość. Pomagał tam ludziom, żyjąc w tajemnicy przed nimi. Wydaje mi się, że serial był emitowany na tej samej antenie co "Biały Lew Kimba". Widziałam tylko 3, może 4 odcinki, więc powyższe informacje mogą nie być zbyt dokładne. Czy ktoś panięta tytuł? Czy ktoś wie o czym piszę? Z góry dziękuję za okazanie pomocy takiej wariatce jak ja :mrgreen:

[ Add: 2005-01-16, 20:34 ]
Zmuszona przez siłę wyższą (to się chyba obsesja nazywa) znalazłam info o tym serialu po ciężkich poszukiwaniach. Gdyby ktoś się zastanawial o co mi chodziło, to było to anime "Hobberdy Dick" (Yousei Dikku czy jakoś tak) oparte na powieści fantasy pod tym samym tytułem. Teraz mam nową obsesję. Zdobyć książkę :twisted:

[ Add: 2005-05-23, 16:36 ]
Znowu powracam do tego postu. Co prawda tytuł już dawno znalazłam ale nic oprócz 2 obrazków, streszczenia odcinków po niemiecku i tekstu openingu. Dalej chodzi mi to po głowie. Jesli ktoś wie, gdzie szukać czegoś więcej (obrazków, plików), albo sam się natknie, proszę dać znać na forum.
"-Dajcie mi O! -O! -Dajcie mi G! -G! -Dajcie mi R! -R! Dajcie mi Y! -Y! -I co otrzymacie?! -Nie wiemy!"

ODPOWIEDZ