PAMIETACIE TAKIE PIOSENKI DLA DZIECI??? Fasolki itd

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 13 kwie 2009, o 06:05

Ryfka pisze:blagam umiescie cos o teatrze mlodego widza (np."Malgosia contra Malgosia") oraz o "Cudownym dziecku"...Starych "teledyskow" jest tak malo - moze ktos ma "Szczotka, pasta", "Fantazja" czy "Najlatwiejsze ciasto w swiecie"...Jestem zachwycona ta stronka - jak tylko odespie zarwana (ale bynajmniej nie zmarnowana) noc-zaraz rozpowszechnie po wszytskch znajomych:)A pamietacie "Kobieta za lada"?:)
Gdzies na forum jest o tym sporo, musisz poszperac ,najlepiej poprobuj w wyszukiwarce.
O Kobiecie za lada tez tu bylo , sa nawet jej zdjecia jak wyglada teraz.

Awatar użytkownika
biały_delfin
Administrator
Posty: 1949
Rejestracja: 12 lis 2006, o 22:45

Post autor: biały_delfin » 13 kwie 2009, o 12:05

Ryfka Witaj w klubie poszukiwaczy wspomnień z przed 30 :)
przewertuj sobie forum, dopiero tutaj jest wspomnień :!: :!: przez 2 lata się nie wyczerpie tematu.
"On l'appelle OUM le Dauphin ... "
Biały Delfin UM (piosenka)
Fragment filmu

Ryfka
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 05:14

Post autor: Ryfka » 13 kwie 2009, o 13:09

Kochani!Witajcie!Czuje, ze zaczna sie u mnie rodzi bsesja:)))Odespalam sie-i co zrpbilam?-pierwszy krok-do kompa:)Swieta mam z glowy:):):)Poszperam-dzieki za wskazowki:)Wesolych Wam z nutka nostalgii:)

Ryfka
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 05:14

Post autor: Ryfka » 13 kwie 2009, o 13:10

I znowu zezarlam litery:(

Ryfka
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 05:14

Post autor: Ryfka » 14 kwie 2009, o 00:49


Ryfka
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 05:14

Post autor: Ryfka » 14 kwie 2009, o 00:52


Awatar użytkownika
Dudzio
Posty: 1567
Rejestracja: 20 mar 2007, o 11:01
Lokalizacja: z Nienacka

Post autor: Dudzio » 14 kwie 2009, o 01:09

Ryfka pisze:I znowu zezarlam litery:(
Świąteczne obżarstwo? :wink: :grin:
"ciężkie czasy!" westchnął sowiecki sołdat zdejmując zegar z wieży kościelnej

Awatar użytkownika
gmork
Posty: 113
Rejestracja: 6 lut 2005, o 17:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: gmork » 17 kwie 2009, o 20:01

Ryfka pisze:ZNALAZLAM "FANTAZJE"!:):):):) :razz:
http://www.youtube.com/watch?v=KsX6Fyd9 ... re=related
Kurcze, a już myślałem, że ktoś wrzucił teledysk :(
Znalezienie samych piosenek pod różnymi postaciami nie stanowi najmniejszego problemu. Znalezienie teledysków lub choćby nawet ich fragmentów graniczy z niemożliwością. Kilka można znaleźć na YouTube. Są nawet 2 kompletne teledyski - Ogórek wąsaty oraz Puszek okruszek. Jeśli komuś kiedyś uda namierzyć się inne, jak choćby Zielone ufoludki czy Moja Fantazja, w co jednak wątpię, to wrzucajcie linki tutaj, choćby tylko do fragmentów. Ale nie zamieszczajcie linków do samych piosenek, bo to żadna rewelacja - wystarczy wpisać w Googlach tytuły i otrzymuje się odnośniki do wielu miejsc, gdzie piosenek tych można posłuchać. Teledysków natomiast obejrzeć nie można nigdzie, bo to prawdziwe białe kruki. Może ktoś ma na kasetach VHS i kiedyś wrzuci, za co byłbym ogromnie wdzięczny, bo bardzo chciałbym je jeszcze raz zobaczyć.

Ryfka
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 05:14

Post autor: Ryfka » 17 kwie 2009, o 20:39

Przepraszam-glupio sie ucieszylam:( Tez bym chciala zobaczyc-szczegolnie wlasnie "Fantazje" i to o dzieciecych marzeniach:(

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Post autor: juka » 17 kwie 2009, o 20:56

Teledysk "Ufoludków" jest m.in. tu:
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=atika&sid=28
Jest jeszcze "Zuzia", "Witaminki" itd. - nie wiem, jakich piosenek jeszcze szukacie, bo nie śledzę tego wątku, ale poszukajcie na innych chomikach, ludzie mają naprawdę pokaźne zbiory:)

Awatar użytkownika
gmork
Posty: 113
Rejestracja: 6 lut 2005, o 17:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: gmork » 17 kwie 2009, o 21:13

juka pisze:Teledysk "Ufoludków" jest m.in. tu:
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=atika&sid=28
Jest jeszcze "Zuzia", "Witaminki" itd. - nie wiem, jakich piosenek jeszcze szukacie, bo nie śledzę tego wątku, ale poszukajcie na innych chomikach, ludzie mają naprawdę pokaźne zbiory:)
Niestety, ale to nie są Fasolki!
To nowe aranżacje na potrzeby płyty wydanej przez stację Mini Mini. Wideoklipy te nie dorównują nawet tym prezentowanym niegdyś w Tik Taku. To już nie ten klimat, a przede wszystkim to nie materiały nostalgiczne. Tamtych, dawnych wideoklipów próżno szukać gdziekolwiek. Być może ktoś ma to gdzieś w swoich zbiorach, ale jakość może pozostawiać wiele do życzenia :( Ja jednak bym chętnie sobie je przypomniał bez względu na jakość. Ech, pomarzyć tylko można :cry:

juka
Posty: 1328
Rejestracja: 19 wrz 2007, o 22:50

Post autor: juka » 17 kwie 2009, o 21:24

:oops: Niestety, ja jestem z epoki "Gawędy", nie "Fasolek", więc nie rozróżniam :oops: :wink:.

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 18 kwie 2009, o 07:39

juka pisze::oops: Niestety, ja jestem z epoki "Gawędy", nie "Fasolek", więc nie rozróżniam :oops: :wink:.
Ja tez :wink:
Piosenki sa mi znane bo siostra ogladala i sluchala , ale ja na Tik Taka bylem juz za duzy i wykonawcow tez nie odrozniam...

Awatar użytkownika
gmork
Posty: 113
Rejestracja: 6 lut 2005, o 17:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: gmork » 18 kwie 2009, o 10:49

Tylko, że te wideoklipy nagrane przez Mini Mini to ani Fasolki, ani Gawęda. To nagrania zrealizowane w zeszłym roku i nie mają nic wspólnego z dawnymi wykonaniami. Choreograficznie też nie dorównują "tamtym" wideoklipom. Teledsyki pamiętam jak przez mgłę, ale na tyle, że w te w porównaniu z oryginałami to jakieś nieporozumienie :cry:

Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 08:49

Post autor: Newbie » 18 kwie 2009, o 12:26

Cóż, MiniMini to nowiutka telewizja i nie stać ich na produkcję teledysków aspirujących chociażby do porównania z TVP...

Zresztą nawet gdyby Telewizja Publiczna zdobyła się na produkcję nowych, to i tak nigdy nie będą takie same jak te, które większość z nas pamięta... Słyszałam nowe aranżacje piosenek Fasolek w programach typu "Jedyneczka" i innych i to jakiś wstyd i ruja jest po prostu...

ODPOWIEDZ