Film fabularny

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
grzes78
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2006, o 13:18

Film fabularny

Post autor: grzes78 » 21 cze 2007, o 19:14

Witam!
a mi się przypomniał jeden film fabularny. Film ten był chyba kręcony mniej więcej na przełomie lat 70-tych 80-tych (film oglądałem w wieku lat 4, a to był mniej więcej rok 1982. Nie wiem dokładnie jaki to był okres roku, ale chyba okolice wakcji, nie wiem, czy czarno-biały, czy barwny (film oglądałem w telewizji czarno-białęj), produkcji nie znam, ale chyba Polska (w tamtych czaach większość filmów młodzieżowych była emitowana w polskim duubingu), utkwiłą mi tylko jedna scena. Głownym bohaterem był chłopak w wieku przedszkolnym i większość akcji się w przedsskolu działa. Był to chłopak dość impulsywny albo może przez rodziców nie kochany się czuł, nie wie, wiem, że na spacerach wybuchał on w sposób strasznie impulsywnie, al enajbardziej utkwiła mi taka scena, że chłopak jest z innymi dziećmi w przedszkolu (może to był nawet sierociniec), gdzie w trakcie obiadu wparzył do łazienki (był tam pokazany rząd umywalek z jednej i z drugiej strony), wypełnił je wszystkie na full wodą i śpiewając wyliczankę zaczął wychlapywać wodę i zalał cały obiekt, chyba zaraz go sprzątaczka przyłapała i go całego mokrego na rękach wyniosła i go położyła. Może ktoś coś więcej pamięta. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mutant
Posty: 617
Rejestracja: 19 cze 2007, o 15:11

Post autor: mutant » 22 cze 2007, o 14:33

Może coś wg książek H. Lothamera. On pisał o dzieciach z domu dziecka. Niestety, szczegółów nie pamiętam, a opisana przec ciebie scena z niczym mi się nie kojarzy.

ODPOWIEDZ