programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Moderatorzy: Robi, biały_delfin
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Ze wzgledu na przekroczona ilosc znakow post podzielilem na 3 czesci
Czesc III
31.12.1988
Program 1
7:55 TTR: Fizyka (sem.III)
8:25 TTR: Biologia (sem.III)
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: Sylwester z Fasolkami
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Wędrówki dalekie i bliskie: Curry i nie tylko - dok. film angielski
12:10 Kto nie lubi rock and rolla - relacja z maratonu rock and rolla
12:40 Opowieści Puszczy Augustowskiej - zima - dok. film TV
13:10 Uroda - wielki mocarz - impresja filmowa
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy - Gudrun Pausenwang: ''Porwanie doni Agaty''
14:45 Komedie, komedie, komedie: ''Nie ma róży bez ognia'' - polski film fab.
16:20 Losowanie Toto Lotka i sylwestrowych zakładów specjalnych
16:40 Flesz - program muzyczny
17:05 Uciechy z Bachusem - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
17:55 Dyskoteka pana Jacka - wydanie sylwestrowe
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Orędzie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Wojciecha Jaruzelskiego
20:30 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Deszczowa piosenka'' - film muzyczny prod USA
22:20 Na zdrowie
22:45 3000 sekund z Ewą Kuklińską
23:45 Love me Tender - piosenki Elvisa Presleya
23:58 Życzenia noworoczne
0:05 Julio Iglesias: ''Wszystkim które niegdyś kocałem''
0:55 Rock Show '88: koncert z Monachium
2:05 Wyciągnij broń - western prod USA
3:40 Pop Show '88
Program 2
11:55 3 godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Sylwester dla dzieci: 5-10-15
16:30 Hucklebery i jego kompania, czyli Hanna Barbera przedstawia
17:20 Program rozrywkowy - Taniec i muzyka
18:00 Program lokalny
18:30 Muzyka małego ekranu: piosenki lwowskiej ulicy
19:30 Niezapomniane melodie Wiednia
20:00 Orędzie noworoczne
20:15 Dyskoteka u niedźwiedzia
21:30 Panorama dnia
21:45 Elton John i Sydne Rome - program rozrywkowy
22:20 W blasku słońca - film fab. prod. austrijackiej
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Klub pokrewnych dusz - film obyczajowy prod. francuskiej
31.12.1989
Program 1
7:25 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:10 Na ten nowy rok - program red. rolnej
8:50 Program dnia
8:55 Dla młodych widzów: ''Pamiętne lato'' - film fab. prod USA
10:30 Wiadomości
10:35 Złoto (2) - serial dok. prod włoskiej
11:10 Widziane od środka - przegląd wydarzeń rolniczych roku 1989
11:35 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:20 Pjeprz i Wanilia - Z wiatrem przez świat ''Czarna Macumba''
13:10 Janka (15-ost) - serial prod. polsko-RFN
13:40 Sopot zimą - impresja filmowa
14:00 Magazyn ''Morze''
14:20 Antena
14:40 Krystyna Mazurówna przedstawia
15:05 Panna dziedzicka - serial prod. brazylijskiej
16:45 Temat na clip - recital zespołu ''Papa Dance''
17:15 Teleexpress
17:30 Dyskoteka pana Jacka - program dla dzieci i młodzieży
18:30 Party - recital Wojciecha Gąsowskiego
19:00 Wieczorynka: Siostrzeńcy kaczora Donalda
19:30 Wiadomości
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Meandry miłości - film fab. prod angielsko-RFN
22:00 Julie i Carol znowu razem - program rozrywkowy
22:55 Premie i premiery
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Viva Las Vegas'' - film fab. prod USA
1:55 Noc w Moulin Ronge
3:15 Peter's pop show - rewia światowch przebojów 1989r.
Program 2
10:25 Wszystkie chwyty dozwolone - komedia prod. włoskiej
11:50 Powitanie
12:00 Filmowy przewodnik ''Dwójki'' 1990 - Cykle filmowe
12:10 Kino familijne: ''Bajarz'' - ''Mój jeż Hans'' - film prod. angielskiej
12:40 Niektórym udaje się dwa razy - Tina Turner Show
13:30 100 pytań do... Stefana Kisielewskiego
14:10 Polacy - kocham życie - Jan Pietrzak - film dok.
15:05 Strachy na lachy - serial animowany prod. angielskiej
15:50 Podróże w czasie i przestrzeni ''Wędrówki ludów nad pacyfikiem'' (9) - serial dok. prod australijskiej
16:50 Fenomeni sportu
17:30 Bliżej świata - przeglad telewizji satelitarnych
19:00 Wzrockowe przygotowanie do sylwestra
19:30 Galeria 37 milionów - grafika Zbigniewa Lutomskiego
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Wzrockowe przeboje roku 1989
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmowy przewodnik ''Profil'' 1990 - seriale
22:00 Barbarosa - western prod. angielskiej
23:25 Wzrockowa dyskoteka Marka Niedżwieckiego
23:55 Życzenia noworoczne z Placu Zamkowego w Warszawie
0:10 Non stop kolor - Supermoc rock and rolla - film dok.
1:40 Powróćmy jak za dawnych lat - progr. rozrywkowy
27.06.1984
Program 1
9:30 Dla II zmiany: ''Południk zero'' - film sensacyjny prod. polskiej
12:30 Czas reformy
15:25 NURT: Język Polski
15:55 Program dnia
16:00 Zapisane w pamięci - program wojskowy
16:20 Losowanie Małego i Express Lotka
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Krąg'' - mag. i ''Tik-Tak''
17:00 Południk zero - film sensacyjny prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Piosenki z fonoteki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro '84: mecz finałowy Francja-Hiszpania
22:00 DT - Komentarze
22:25 Wieczór filmowy: gwiazda na życzenie - Dorota Stalińska ''Zezem'' i ''Małe kino''
23:20 DT - 24 Godziny
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Jak zostać dyrektorem? (I) - teleturniej
17:30 Bliżej prawa
18:00 Architektura polska w 40-leciu 1944-1984
18:30 Program lokalny
19:00 Jak zostać dyrektorem? (II) - teleturniej
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Gawęda Wilhelma Szewczyka
20:15 Lakandoni i Tikal - miasto Majów z cyklu: ''Tam gdzie pjeprz rośnie''
21:00 Wywiad na życzenie
21:15 DT - Wiadomości
21:30 24 klatki na sekundę: uwaga, wakacje
22:00 Posąg - film fab. prod. kanadyjskiej
07.11.1984
Program 1
6:00 TTR: Język Polski
6:30 TTR: Matematyka
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 67. rocznicy Wielkiego Października
9:20 Dla II zmiany: ''Teraz i w każdą godzinę'' - film fab. TP
10:50 DT - Wiadomości
13:30 TTR: Uprawa Roślin
14:00 TTR: Mechanizacja rolnictwa
15:25 NURT (Matematyka)
16:00 Krąg - mag. harcerski
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: ''Tik-tak''
16:55 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o puchar UEFA: Widzew Łódź-Borussia Muenchengladbach
17:45 DT - Wiadomości
18:50 Losowanie Małego i Express Lotka
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Zakochani w ziemi
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Czerwone dzwony (2) - serial prod. radz-włosko-meksyk.
22:40 DT - Komentarze
22:50 Program muzyczny
23:20 DT - Wiadomości
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Filmowy świat etnografii: góralskie obyczaje
18:30 Program lokalny
19:00 Zespół Pieśni i Tańca Płn. Grupy Wojsk Radzieckich
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Za kierownicą
20:15 Tam gdzie pjeprz rośnie: Moje życie - wielka przygoda
21:05 W strzeleckim stepie - radz. film przyrodniczy
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o Puchar Zdobywców Pucharów UEFA: Wisła Kraków - Fortuna Sittard
23:05 DT - Wiadomości
07.11.1985
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 68. rocznicy Wielkiego Października
9:35 Domowe przedszkole
9:50 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Bez wyraźnych motywów'' - dramat sensac. prod radzieckiej
12:00 Historia - kl. IV lic.
12:50 Język polski - kl. V
13:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa
14:00 TTR: Hodowla zwierząt
14:30 TV Kurs Rolniczy
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: film ''Był sobie człowiek''
16:55 Transmisja uroczystego koncertu z okazji 68 rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej
18:05 Program wojskowy
18:30 Sonda: dobra zabawa
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:10 Moja filozofia
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Bez wyraźnych motywów - dramat sensac. prod radzieckiej
21:35 DT - Komentarze
22:00 Interstudio
23:00 DT - Wiadomości
23:05 Język francuski (l.3)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:30 Literatura i ekran: ''Ojcowie i dzieci'' (1) - ser. filmu fab.
18:30 Program lokalny
19:00 Koncert na Wembley
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Stworzenie świata - radziecki program baletowy
20:55 Śpiewa I. Bogaczowa
21:25 Gwiazdy wielkiego sportu: Irina Radnina
21:45 Od Moskwy do Władywostoku - reportaż
22:25 Wszystko o Mundialach - teleturniej
23:05 DT - Wiadomości
07.11.1986
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 69. rocznicy Wielkiego Października
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Przed nami ocean'' (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
12:00 Język polski - kl. VIII
12:50 Geografia - kl. VI
13:30 i 14:00 TTR
14:30 TV Kurs Rolniczy
14:50 Powtórka przed maturą: Informatyka (IV)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT (Ochrona środowiska)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Rambit'' - teleturniej i ''Piątek z Pankracym''
17:15 Teleexpress
17:30 Made in Poland - publicystyka
18:00 Sprawy międzynarodowe
19:00 Dobranoc
19:10 Dom rodzinny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Przed nami ocean (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
21:40 DT - Komentarze
22:05 Piosenka '85 - koncert finałowy
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Korporacja zbrodni (6) - film dok prod. angielskiej
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język angielski (l.5)
17:30 Jak uprawiać sport
18:00 Program lokalny
18:30 Muppet show czyli rewia gwiazd
18:55 Wcielenia Ludmiły Gurczenko - prog. rozrywk. radz. TV
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Galerie świata - Luwr: Czasy Rubensa i Rembrandta (II)
20:35 Dni baletu radzieckiego: Prometeusz
21:20 Antyczny świat prof. Krawczuka
21:50 Radzieckie kino młodych gniewnych: ''Sportowe życie'' - film fab.
0:00 Stan krytyczny
0:40 DT - Wiadomości
07.11.1987
Program 1
6:35 TTR - Fizyka (sem.III)
7:05 TTR - Biologia (sem.III)
7:35 Program dnia
7:40 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 70. rocznicy Wielkiego Października
9:00 Dla młodych widzów: Drops i film z serii ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Żołnierz rewolucji - prog. wojskowy
12:10 W świecie ciszy
12:30 Polacy w Rewolucji Październikowej - rep. z przeszłości
13:05 Studio Sport: Wyścigi samochodowe w Zielonej Górze
13:30 Antologia dramatu powszechnego - Aleksij Arbuzow: Tania
15:15 Wędrówki dalekie i bliskie: Echa świetlności - Kalkuta dok. film RFN
16:05 Plebiscyt polskiej piosenki
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Wieczór radziecki: ''Wczoraj, dziś, jutro''
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt
19:20 Piosenki
19:30 Dzienink Telewizyjny
20:00 My niżej podpisani - cz II radz. filmu fab.
21:15 Czas
21:45 7 dni na świecie
21:55 Sportowe rytmy tygodnia
22:25 DT - Wiadomości
22:40 Kino nocne: ''Piekielne lato'' - franc. film sensacyjny
Program 2
13:25, 13:55 i 14:25 NURT (powtórz. wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia
16:30 Tropami przebudowy
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Spotkanie z Kalinką - teleturniej wiedzy o ZSRR
19:30 Alfa i omega
20:00 Dni muzyki radzieckiej: Dymitr Szostakowicz - film dok.
21:10 Portrety intymne: Lew Tolstoj
21:30 Panorama dnia
21:45 W cieniu wielkiego dębu (3) - serial prod. włoskiej
22:40 Tam, gdzie kalina czerwona... - dok. film TP
23:25 Mój jazz - wokaliści
0:15 Ostatnie Wiadomości
07.11.1988
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 71. rocznicy Wielkiego Października
13:30 TTR - Chemia (sem.I)
14:00 TTR - Biologia (sem.I)
15:00 Powtórka przed maturą: Historia
15:30 NURT (Rozmowy o kulturze)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Luz
17:15 Teleexpress
17:30 Echa stadionów
18:30 Laboratorium
18:50 Dobranoc
19:00 10 minut
19:10 Telereporter
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP
20:05 Teatr TV na Świecie: A. Czechow ''Wujaszek Wania'' - spektakl radzieckiej TV
22:40 DT - Echa Dnia
23:05 Język niemiecki (l.3)
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Antena dwójki na najbliższy tydzień
19:05 Galerie świata: ''Trzej malarze - Matisse'' (2) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Muzyczne wizyty: Maksym Wingerow
20:00 Spotkanie z Kalinką - teleturniej
20:45 Film dokumentalny
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - John Updike - film dok. prod. angielsko-RFN
22:45 Komentarz dnia
22:50 Zamyślenia
07.11.1989
Program 1
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Akwen Eldorado (3) - serial TP
10:15 Domator
11:10 Historia - kl. I lic.
12:00 Spotkania z literaturą - kl. IV
13:30 TTR - Fizyka (sem III)
14:00 TTR - Biologia (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą - Spotkania z literaturą
15:30 Kim być? - program dla 15-latków
16:20 Program dnia i Telegazeta
16:25 Dla dzieci: Tik-Tak oraz kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' serial animowany prod. austrijackiej
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia
17:55 Klinika zdrowego człowieka
18:15 Mozaika narodowości - Nowa Biała
18:45 10 minut
19:00 Dobranoc: Wesołe Przygody Pika, Kwika i wieloryba Grubaska
19:10 Deptanie ku nowoczesności - program publicystyczny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Spotkanie z min. Kuroniem
20:15 Akwen Eldorado (3) - serial TP
21:05 Studio Sport
21:15 Dobry wieczór - tu Westa - program rozrywkowy
22:10 Sprawa dla reportera
23:00 DT - Echa Dnia
23:15 Język rosyjski (l.4)
Program 2
16:55 Język angielski (l.34)
17:25 Program dnia
17:30 Klub ludzi z przeszłością
18:00 Program lokalny
18:30 Modlitwa wieczorna w intencji kraju i świata - transmisja z Jasnej Góry
18:50 Studio Solidarność - ''Hotel'' film dok. A.Brzozowskiego
19:30 Blisko nieba - Na skrzydłach
20:00 Spalić siebie... - rep.
20:30 Ja i tak zabiorę cię stąd - Paweł Orkisz śpiewa Wysockiego
21:00 W kręgu sztuki ''Dzieje fotografii'' (5) - serial dok. prod. angielskiej.
21:30 Panorama dnia
21:45 Gwiezdny pył - film TP
22:45 Komentarz dnia
9.05.1984
Program 1
9:25 Program dnia
9:30 Dla II zmiany: Berlin - dok. film radziecki
11:20 Dzień wczorajszy, dzień dzisiejszy (ostatnie dni minionej wojny)
11:45 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Czas reformy
13:30 TTR - Chemia (sem II)
14:00 TTR - Matematyka (sem II)
14:30 NURT (Pedagogika)
15:00 Dla młodych widzów: Krąg i Tik-Tak
15:50 DT - Wiadomości
16:00 27 Wyścig Pokoju - zakończenie I etapu Berlin-Magdeburg
17:15 Losowanie Małego i Express Lotka
17:25 ABC - w 35 rocznicę powołania Gł Komisji do Walki z Analfabetyzmem
18:00 Berlin - dok. film radziecki
18:50 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Polsce
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Przed burzą (4) - widowisko historyczne
21:40 Pieśń majowa - program artystyczny na Dzień Zwycięstwa
22:25 Wieczór filmowy: kinowe role Wojciecha Siemiona
23:35 Kronika Wyścigu Pokoju
23:45 DT - 24 Godziny
Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Piosenki trzech pokoleń
17:30 Spotkania z Warszawą
18:00 Folklor rzeszowski
18:30 Program lokalny
19:00 Śpiewnik domowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Po pięćdziesięciu latach - rep. z cyklu ''Przyjechała TV''
20:15 Wieczór poezji
20:45 Z torby frontowego listonosza
21:30 Studio Sport: Magazyn I liga piłki nożnej
22:30 Było nie minęło - film dokumentalny
9.05.1985
Program 1
6:00 TTR - Uprawa roślin
6:30 TTR - Mechanizacja rolnictwa
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 40 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
9:00 Praca technika - kl. I
11:00 Język polski - kl. I
11:45 DT - Wiadomości
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Relacja z Apelu Zwycięstwa
13:00 Uroczyste składanie wieńców na cmentarzu radzieckich żołnierzy w Warszawie
13:30 Relacja z I etapu 28 Wyścigu Pokoju
16:15 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas''
16:50 Defilada wojskowa i parada młodzieży w Warszawie z okazji Dnia Zwycięstwa
17:20 DT - Wiadomości
18:30 28 Wyścig Pokoju (2)
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Kolorowe piosenki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rytmy zwycięstwa - Program słowno-muzyczny
21:00 Studio Sport
21:35 DT - Komentarze
21:55 Jej portret - Irena Santor
22:30 DT - Wiadomości
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Poradnik majsterkowicza
17:30 Pokój, wojna i...
18:00 Lekcja
18:30 Program lokalny
19:00 Sportowcy 40-lecia: Aleksy Antkiewicz
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wrocław '85 - relacja z wystawy Ziem Zachodnich i Północnych
20:15 Uroczysty koncert z okazji Dni Muzyki Czeskiej
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Oblicza polskiego kina: ''Zwycięstwo'' - film wojenny prod. polskiej
23:10 DT - Wiadomości
9.05.1986
Program 1
9:30 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju - III etap (wyścig uliczny w Kijowie)
11:20 Dzień Zwycięstwa - rep. filmowy poświęcony 41 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (2)
14:00 i 14:30 TTR
15:00 W szkole i w domu
15:20 NURT
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: Piątek z Pankracym
16:50 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (3)
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Nie tylko dla oszczędnych
18:00 Ballada o wojnie i pokoju
18:30 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Warszawie
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Na wszystkich niedostępnych drogach - polski film dok.
22:00 Kronika Wyścigu Pokoju
22:15 DT - Komentarze
22:40 Wielka rewia czechosłowackiej TV - prog. rozrywkowy
23:20 DT - Wiadomości
Program 2
17:25 Program dnia
17:30 Czas przemian - program lokalny
18:00 Sportowiec 40-lecia: Wiesław Maniak
18:20 Przeboje Dwójki
18:30 Program lokalny
19:00 Przygody Guliwera (9)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata - Luwr: W krainie dwóch rzek, czyli starożytna Mezopotamia (II)
20:30 To jest moje życie
20:45 Studio Sport
21:35 Antyczny świat prof Krawczuka
22:05 O panach, paniach i dzieciach - film fab prod Czechosłowackiej
23:15 Rozmowy intymne
23:45 DT - Wiadomości
9.05.1987
Program 1
7:25 i 7:55 TTR (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów, Latający Holender i film z serii - ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Berlińska wiktoria - program wojskowy
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Zołnierza
13:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
13:35 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
14:10 Pokojowy festiwal studencki w Kijowie
14:25 Na krawędzi słowa
14:45 Antologia dramatu powszechnego - F. Hochwalder ''Maliniarz''
16:05 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
17:00 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Pamięć losów ojca - dok. film TP
17:45 Na krawędzi słowa
18:20 Studio II Kongresu PRON
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt: prof. Bernard Grzimek
19:20 Magnes
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wielkie zwycięstwo - film wojenny prod. radzieckiej
22:30 Czas
23:00 7 dni na świecie
23:10 Sportowe rytmy tygodnia i kronika Wyścigu Pokoju
23:40 DT - Wiadomości
23:45 Kino nocne: ''Gwiezdna droga'' (2) - serial prod. brazylijskiej
Program 2
13:25 i 14:25 NURT (powtórzenie wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15
16:30 Wrocław na antenie
17:00 Świat jest teatrem (12) - film dok.
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra
19:30 Alfa i omega
20:00 Goście programu
20:15 Festiwal Muzyki - Łańcut '87 - koncert inauguracyjny
21:10 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Wrocław na antenie
22:30 Zulus Czaka (4) - serial prod. angielskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości
23:30 Muzyka na dobranoc
9.05.1988
Program 1
11:20 Program wojskowy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 i 13:30 TTR
14:00 Studio Sport: 41 Wyścig Pokoju: prolog w Bratysławie
16:30 DT - Wiadomości
16:35 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów i odc filmu z serii ''Wrzystkie żagle w góre''
17:15 Teleexpress
17:40 Herenstraat 10 (2) - Serial prod holenderskiej
18:40 Magazyn PCK
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Echa stadionów
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Dyliżans''
21:10 Zapamiętaj najważniejszą z dat - widowisko
22:10 Kronika Wyścigu Pokoju
22:20 Chwila z piosenką
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język niemiecki (l.27)
Program 2
16:55 Język niemiecki (l.27)
17:30 Ryzyko - teleturniej
18:00 Program lokalny
18:30 To była telewizja
19:00 Galerie świata: ''Przygoda z malarstwem'' (4) - film dok.
19:30 Wychowanie muzyczne
20:00 J. Beaz w Paryżu - program muzyczny
20:30 Magazyn auto-sport
21:00 W cieniu historii
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - ''Aloise'' - film fab. prod francuskiej.
23:40 Rozmowy o cierpieniu
23:55 Ostatnie Wiadomości
9.05.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. V)
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 DT - Dodatek gospodarczy
9:40 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
10:40 Najlepszym - piosenki z dedykacją dla żołnierzy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:30 TTR: Nasze spotkania (sem IV)
14:00 TTR: Historia (sem IV)
15:25 Kim być? - pr. dla maturzystów
15:55 DT - Wiadomości
16:00 Gazeta rolnicza
16:20 Dla dzieci: Kino Tik-Taka ''Cudowna podróż''
16:45 Studio Sport: Wyścig Pokoju - II etap: Warszawa-Łódź
17:45 Teleexpress
18:00 Następny proszę (2) - serial angielski
18:50 Dobranoc: Dwa małe trzmiele
19:00 10 minut
19:10 Z honorem i chwałą - film dok.
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
21:05 Relacja ze spotkania premiera i członków rządu z wojewodami i naczelnikami miast i gmin
21:35 Kronika Wyścigu Pokoju
21:50 Konferencja prasowa rzecznika rządu
22:10 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej - ''S''
22:50 DT - Echa Dnia
23:10 Język angielski (l.27)
Program 2
16:25 Język angielski (l.27)
17:25 Program dnia
17:30 Szokujące nowości U progu sztuki współczesnej (9) - serial angielski
18:00 Program lokalny
18:30 Non stop kolor - Rolling Stones - 20 lat rock and rolla (2)
19:30 Studio Sport - mag alpinistyczny
20:00 Kotva, forum, favorit nad Wełtawą - reportaże z Czechosłowacji
21:00 Na warsztacie historyka - prof doktor Eugeniusz Duraczyński
21:30 Panorama dnia
21:45 Krew i honor (4) - serial RFN
22:45 Studio ''Solidarni''
23:30 Komentarz dnia
15 Listopada 1982r.
Program 1
8:25 Transmisja z uroczystości żałobnych i pogrzebu Leonida Breżniewa
13:30 TTR: Chemia (sem I)
14:00 TTR: Biologia (sem I)
15:25 NURT (Klasa - zespół wychowawczy)
15:55 Program dnia
16:00 Dla młodych widzów: ''Zwierzyniec''
17:00 DTV
17:25 W krainach dzikich zwierząt - radziecki film przyrodniczy
18:35 Echa stadionów
18:55 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Fryderyk Chopin - sonata b-moll
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Los człowieka - dramat wojenny prod. radzieckiej
22:00 Świat i my
22:30 DTV - 24 Godziny
Program 2
17:00 Magazyn wojskowy
17:30 Program lokalny
18:00 Mój tata pisze - reportaż
18:25 Piotr Czajkowski - sonata G-dur
19:00 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00-22:00 DZIEŃ IRACKI
20:00 Irak - historia i dzień dzisiejszy - film dok.
20:05 Iracka TV przedstawia
20:35 Gość Wieczoru Irackiego
20:40 Pieśń prasy - film
20:50 Gość Wieczoru Irackiego
20:55 Ludzie z bagien - film dokumentalny
21;20 Gość Wieczoru Irackiego
21:35 Świt cywilizacji
22:00 Bałtyk - mag.
15 Maj 1984
Program 1
6:00 i 6:30 - TTR
9:00 Język polski (kl IV-VI)
9:30 Dla II zmiany: ''Powiat na północy'' (4) - serial prod czechosłowackiej
11:55 Język polski (kl III lic.)
12:50 Plastyka (kl III)
13:30 i 14:00 - TTR
15:55 Program dnia
16:00 U przyjaciół
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Latający Holender'' i ''Michałki''
17:30 Męstwo (1) - serial prod radzieckiej
18:30 Studio 37 Wyścigu Pokoju
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Układ Warszawski - Przyjażń '84
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Powiat na północy (4) - serial prod czechosłowackiej
21:10 Studio 37 Wyścigu Pokoju
21:25 O skutecznym rad sposobie
22:25 Seans filmowy
23:00 Złota Tarka '84
23:30 DT - 24 Godziny
Program 2
15:50 37 Wyścig Pokoju - VI etap Praga-Mlada Boleslav
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Za kierownicą
17:30 Darłowo '45 - program z cyklu ''Powroty''
18:00 Poszukiwania: Ewa Iżykowska
18:30 Program lokalny
19:00 Kibic doskonały - teleturniej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Tarnów '83 - pianiści
21:30 Sprawy ludzkie
21:50 Filmy trzech pokoleń: ''Rzeczpospolita babska'' - komedia prod polskiej
19.06.1988
Program 1
6:55 Program dnia
7:00 Alarm przeciwpożarowy trwa
7:10 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:35 Po gospodarsku
8:00 Relacja z wyborów (1)
8:10 Tydzień
8:50 Relacja z wyborów (2)
9:00 Dla młodych widzów: Teleranek i film polski ''Wielkie oczy''
10:30 Cinecitta - odc I filmu ser. prod. francuskiej z cyklu ''W wielkich wytwórniach świata''
11:35 7 Anten
12:00 Relacja z wyborów (3)
12:10 Kraj za miastem
12:50 Przyszłość zaczyna się w szkole: jak podróżować bez map
13:20 Teatr dla dzieci: K.Wodniczka ''Prawdziwa opowieść o Stazyjce i Placydzie'' (wg. G. Morcinka)
14:15 Relacja z wyborów (4)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
15:10 Relacja z wyborów (5)
15:15 Pan Hulot wsród samochodów - komedia francuska
16:50 Start - publicystyka
17:15 Teleexpress
17:30 Mister Exportu - Poznań '88
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Relacja z wyborów (6)
18:35 Antena
19:00 Wieczorynka: Dzieciństwo Muppetów''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 60 lecie Międzynarodowych Targów Poznańskich
21:30 Sportowa niedziela
22:00 Dom (6) - serial TP
23:45 DT - Wiadomości
Program 2
8:40 Dla nieslyszących: Przegląd Tygodnia i ''Dom'' (6) - serial TP
10:50 Lokalny program wyborczy
11:00 Krótkofalowcy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Żuraw i czapla'' (1) - serial TP
12:50 Lokalny program wyborczy
13:00 Aktualności kulturalne
13:15 Jutro poniedziałek
13:35 Niedziela w Świątnikach
14:05 Kino-Oko (kalejdoskop filmowy)
15:00 100 pytań do.. Piotra Stefańskiego
15:30 Lokalny program wyborczy
15:40 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
17:10 Wiwat akademia - rep.
17:40 Opowieści Michaiła Zoszczenki
18:05 Legenda Cyryla i Metodego - węg. film dok.
18:45 Studio Sport
19:30 Galeria: Zbysław Andrzej Maciejewski
20:00 Złote lata muzyki pop - angielski prog. rozrywkowy
20:25 Studio Sport: Memoriał lekkoatletyczny Janusza Kusocińskiego
21:30 Panorama dnia
21:45 Epistola sentymentalna wg Juliana Tuwima - program poetycki
22:40 Studio Targowe - Poznań '88
22:55 Dni morza
23:05 Adam Hanuszkiewicz czyta Gombrowicza
23:15 Wieczorne Wiadomości
5.12.1985
Program 1
8:10 Fizyka (kl. VII)
9:00 Praca - technika (kl. I)
9:25 Domator
9:30 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Młoda żona'' - obyczaj. film radziecki
12:00 Historia (kl. IV)
12:50 Język polski (kl. V)
13:30 i 14:00 TTR
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
14:50 Praca - technika (kl. I)
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' i film z serii ''Był sobie człowiek''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Wspólna Polska, wspólne sprawy
17:55 Prosty rachunek
18:05 Ochrona środowiska
18:30 Sonda: bliskie spotkania
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Dom rodzinny - wspomnienia Hanki Bielickiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji - W. Łysiak ''Selekcja I'' reż T. Kijański
21:55 DT - Komentarze
22:20 Interstudio
23:25 DT - Wiadomości
23:35 Język francuski (7)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:20 Literatura i ekran: ''Dzieje rodziny Poggenpuhlów'' (1) - film kostiumowy TV NRD
18:30 Program lokalny
19:00 Jarmark
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Grand pas de quarte - program baletowy
20:35 Variete, variete - program rozrywk. TV RFN
21:15 Wszystko o mundialach - teleturniej
21:55 Gwiazdy wielkiego sportu
22:25 Religie i kościoły w Polsce: Znaki czasu
23:05 DT - Wiadomości
3.05.1986
Program 1
7:25 TTR - Historia
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Sobótka i ''Czterej pancerni i pies'' (7) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe i najnowsze (lista przebojów i in.)
11:10 Transmisja z Zamku Królewskiego w Warszawie
12:20 Stare, nowe i najnowsze (2)
12:40 Bariery
13:10 Na krawędzi słowa
13:30 Za kierownicą
14:00 Z potrzeby serca
14:30 Program wojskowy
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego - Molier ''Świętoszek'' reż Z. Huebner
16:45 Kram - mag. konsumenta
17:25 Losowanie Toto Lotka
17:35 Utwory polskie - prog. muzyczny
17:55 Wawel zaginiony - dok. film polski
18:35 Telewizyjny klub młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Kamienne tablice - polski film fab.
22:15 Czas
23:05 7 dni na świecie
23:15 DT - Wiadomości
23:25 Sportowe rytmy tygodnia
0:00 Kino nocne: ''Okup'' (3) - irlandzki serial sensacyjny
Program 2
13:30 NURT (powtórz. wykładów)
14:00 NURT (powtórz. wykładów)
14:30 NURT (powtórz. wykładów)
15:05 Dla dzieci: ''Podróże na taśmie 16 mm''
15:40 Tajemnice, sensacje, zagadki: ''Nieustraszona''
16:00 Gość programu
16:15 Wideoteka
16:45 Niezwykłe opowieści Stanisława Hadyny
17:20 Spowiedź szaleńca, czyli życie Augusta Strindberga
18:00 Naukowa spuścizna świata arabskiego: Matematyka (4) - serial dok. prod. hiszpańskiej
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Muzyka na wodzie'' Jerzego F. Haendla
21:35 Irena Santor śpiewa pieśni Moniuszki
22:15 Opowieści o miłości: ''Tragedia miłosna'' (2) - serial prod. włoskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:45 Muzyka na dobranoc
24.09.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
8:55 Program dnia
9:00 DT - Wiadomości
9:10 Studio olimpijskie - Seul '88
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
17:15 Teleexpress
17:30 70 - widowisko publicystyczne
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Zabawy Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt - Formy ekspozycji
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: ''Śmierć z komputera'' - film fab. prod. francuskiej
21:25 Tydzień w polityce
21:35 Szaleństwa Maxa - film prod. francuskiej
21:45 Studio olimpijskie - Seul '88
23:45 DT - Wiadomości
23:50 Kino sensacji: ''Od siedmiu wzwyż'' - film fab. prod. USA
1:55 Studio olimpijskie - Seul '88
5:00 Program na jutro
Program 2
11:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Małe kino: ''Sceny aleksandryjskie'' - film dok. Kazimierza Blahija
15:40 5-10-15 - magazyn dla dzieci i młodzieży
17:10 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:50 Polska Kronika Filmowa
18:00 Program lokalny
18:30 Studio olimpijskie - Seul '88
21:00 Program rozrywkowy ''Lato na wizji''
21:30 Panorama dnia
21:45 Zmienne losy kapitana Lancastera i Chubbie Miller 94) - serial angielski
22:30 Wieczorne Wiadomości
5.01.1988
Program 1
8:10 Historia (kl. V)
9:00 Fizyka (kl. VIII)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (1) - western prod. USA
11:50 Domator
12:05 Temat pracy w malarstwie polskim - dok. serial TP
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem III)
14:00 TTR - Hodowla roślin (sem III)
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
15:15 Powtórka przed matura: Język polski - Bolesław Prus
15:50 Decyzje piętnastolatków: ''Kim być?''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:30 Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska, wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (1) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21:50 Donkiszoci od resztek - dok. film TP
22:20 Studio Sport
22:40 DT - Komentarze
23:00 Język angielski (12)
Program 2
16:55 Język angielski (12)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Bisznojowie: strategia przetrwania - film dok. prod. kanadyjskiej
19:00 Kobra: dobry wąż Indii - film przyrodniczy
19:30 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
20:00 Portret z pamięci
20:45 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
21:10 Polak dzieli, Kto pierwszy, kto ostatni - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Nowe kino greckie: ''Cena miłości''
23:35 Wieczorne wiadomości
26.03.1989 (Wielkanoc)
Program 1
8:05 Program dnia
8:10 Tydzień (wydanie świąteczne)
8:50 Dla dzieci: ''Smok, którego nie było, a może był'' - holenderski film anim.
10:10 Świat Marii Korsak
10:25 Transmisja Mszy Świętej Wielkanocnej z Watykanu
11:15 Premiery Starego Kina: ''Będzie lepiej'' - polski film fab. z 1938r.
12:55 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (1) reż A.Maleszka
13:50 Bobek - czyli jedenaście wcieleń Bogumiła Kobieli - film dok.
15:10 W kamiennym kręgu (76, 77-ost) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:35 Postscriptum ''W kamiennym kręgu''
17:50 Marek Sierocki zaprasza
18:25 Smurfny sen - progr. rozr.
19:00 Wieczorynka ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Rzeka kłamstwa (4) - serial TP
21:30 Serce pali się raz - recital Zdzisławy Sośnickiej
22:15 Sportowa niedziela
22:45 Gniew aniołów (2-ost) - film fab. prod. USA
0:15 Superwizja
Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:20 Film dla niesłyszących: ''Rzeka kłamstwa'' (4) - serial TP
11:45 Konspiracja u Króla Jana - pr. dok.
12:15 Powitanie
12:35 Andrzej Rosiewicz
13:10 100 pytań do... Wandy Rutkiewicz
14:00 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gun'' (1) - film fab. prod. USA
14:50 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Powiązania'' (6) - serial dok.
15:20 Z batutą i humorem
16:25 Być tutaj... - gawęda prof. Wiktora Zina
16:40 Kino-Oko - Kalejdoskop filmowy
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: prof. dr Andrzej Wojtczak
19:30 Arie dawnych mistrzów
20:00 Studio Sport - Piłka w grze
20:50 Zapraszam was do stołu - recital kompozytorski Henryka Albera
21:30 Panorama dnia
21:45 Wichry wojny (2) - serial prod. USA
22:35 Komentarz dnia
22:40 Musicale - pr. rozr.
27.03.1989 (Lany Poniedziałek)
Program 1
8:45 Program dnia
8:50 20,000 mil podmorskiej żeglugi - film przygodowy prod. USA
10:55 Świat cyrku
11:55 Antyfony do frasobliwego - film dok.
12:25 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (2) reż A.Maleszka
13:30 Czas przebudzenia - film dok.
14:00 Z jajem w herbie
14:25 Kaskader: ''Miłośnicy ryzyka'' - filmy dok.
15:20 Gwiezdne wojny - film science-fiction prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Teatr Telewizji: S.Beliński ''Polka prosto z kraju'' reż A.Minkiewicz
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Jeśli się zgodzi - nie powiem nie - komedia prod. francuskiej
21:40 Ryszard Karczykowski śpiewa popularne arie operowe
22:30 San Remo '89
Program 2
11:30 Powitanie
11:35 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gunn'' (2-ost) - film fab. prod USA
12:25 Dlaczego nie? (1)
12:50 Jubileusz Jana Pawła II - rep.
13:25 Muppety jadą do Hollywood - film prod. USA
15:00 Dlaczego nie? (2)
15:25 100 pytań do...
16:05 Polacy: byłem przy tym (1) - film dok. o Marianie Podkowińskim
16:45 Wielkanoc pod Krzyżem Południa
17:00 Podróże po klawiaturze Andrzeja Sobieskiego
17:30 Dlaczego nie? (3)
18:10 Jarocin - rep. z Festiwalu Muzyki Rockowej
18:55 Magazyn ''102'' - Gustaw Holoubek
19:30 Galeria 37 milionów - rzeżba roku
20:00 Wiedeńskie melodie - spotkanie z Martą Eggerth
21:30 Panorama dnia
21:45 Wyspy na Golfstromie - film prod. USA
23:30 Komentarz dnia
1.01.1984
Program 1
7:45 Nowoczesność w domu i zagrodzie
8:15 Tydzień - mag. rolniczy
9:00 Kino Teleranka - ''Pippi'' - serial prod. szwedzkiej
10:00 Antena
10:25 Cyrki świata - dok. film franc. TV
11:20 Program dnia
11:25 Sport '83: przegląd wydarzeń tygodnia
12:20 7 anten
13:05 Losowanie Toto Lotka
13:20 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:05 Z ''Gawędą'' w 80 dni dookoła świata
15:00 DTV i powtórz orędzia noworocznego
15:35 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:15 Motylem jestem, czyli romans Czterdziestolatka - komedia prod. polskiej
17:50 Kulisy wielkiej polityki: ''Niuanse i finanse Hollywood'' - program Zygmunta Broniarka
18:20 Przeboje roku - specjalne wydanie Telewizyjnej listy przebojów: najpopularniejsze piosenki roku
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:40 Kartki z kalendarza - sprawy międzynarod.
21:10 Halo, Dolly - musical prod. USA
23:30 Alternatywo - kabaret Olgi Lipińskiej
Program 2
9:00 Szkatułka z Hongkongu - film sensacyjny TP (dla niesłyszących)
10:00-23:10 Nowy rok w ''Dwójce''
10:10 Tylko dla dzieci: ''Podróże tu i tam'' a także filmy z serii ''Załoga G'' i ''Sindbad''
11:30 Przeboje świata (o najwspanialszych wydarzeniach roku w nauce, technice i muzyce)
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 6 razy Nowy rok - rep. Stanisława Szwarc-Bronikowskiego
14:25 Sensacje XX wieku: ''Tajemniczy zamek - o spotkaniu szefów koncernów naft. w 1924r.''
14:50 Honoriusz z Marsylii - komedia prod. francuskiej
16:10 Złota spirala
16:25 Bilet do Sarajewa - program sportowy
17:00 Rytmy noworoczne
17:25 Raport o stanie świata
17:55 Molier (5) - serial biograficzny franc. TV
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: Krzysztof Penderecki
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:40 Rock w roku
21:10 Punkt krytyczny - program rozbrojenia
21:40 Galowy koncert wieczorny - kanad. program rozrywk.
22:25 Rewia telemagiczna - program rozrywk.
1.01.1985
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Mały książę'' - film fab. prod angielskiej
10:30 Czas przebudzenia czyli Ostatnia księga przyrody Włodzimierza Puchalskiego
11:00 Marcel Marceau - ang. film dok.
11:55 DT - Wiadomości i powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Musimy ożenić dziadka - komedia prod. radzieckiej
15:10 Przeżyjmy to jeszcze raz (przegląd wydarzeń sportowych)
16:10 Nie jestem Niechcicem (spotkanie z Jerzym Bińczyckim)
16:40 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
17:25 Limuzyna do wynajęcia - komedia sensac. prod. angielskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka noworoczna
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Shogun (1) - serial prod. japońsko-USA
21:20 Studio Sport
22:00 Mireille Mathieu - francuski progr. rozrywkowy
Program 2
11:50 Noworoczne powitanie
12:00 Aerobic po Sylwestrze
12:20 Wspaniały świat Disneya: ''O chłopcu, który latał z kondorami'' - film fab. prod. USA
13:10 Karnawał, karnawał: rewia brazylijska
13:30 Za kulisami: ''Madame Sans Gene''
14:25 Nowy rok w różnych kalendarzach z cyklu ''Bogowie 4 stron świata''
14:45 Przeboje minionego roku
15:05 Boy Friend - musical prod. angielskiej
17:35 Żartoteka Gozdawy i Stępnia
18:25 Świat w roku 2001 prezentują autorzy ''Spektrum''
19:10 Słynne uwertury operowe gra Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Salon muzyczny
21:00 Recital K. Giżowskiej
21:35 Piękne dzielnice (1) - serial prod. francuskiej
1.01.1986
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Siedem życzeń'' (1) - serial TP
9:50 Odbicie w szkle - film dok.
10:15 Królowie mórz: ''rybacy z Malediwów'' - film dok.
10:40 Ustka - film dok.
11:05 Sportowy przegląd wydarzeń roku 1985
11:50 DT - Wiadomości
11:55 Powtórzenie przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Indianie Sarogaru - film dok.
14:15 Zemsta Fredry - film dok.
15:50 Losowanie Małego i Express Lotka
16:00 Studio Sport
16:25 Jadzia wdowa - musical prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pan W - film fab. TP
21:05 Rok w polityce międzynarodowej
21:35 Dzieje cnoty: ''50 lecie Szpilek''
22:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Kwadrans z hejnałem
12:15 Studio Sport: Meksyk '86
13:00 Galaktyczny ogród - film fantast-naukowy prod. angielskiej
14:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
15:00 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:00 Raz na tysiąc lat - widowisko artystyczne
17:25 Człowiek z Hongkongu - komedia prod. francuskiej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rok wielkich wzruszeń - najważniejsze wydarzenia muzyczne 1985 roku
21:30 Studio Sport: łyżwiarskie piruety
22:00 Dziesięciu najlepszych - finał plebiscytu na najpopularniejsze postaci TV roku 1985
1.01.1987
Program 1
8:30 Program dnia
8:35 Dla młodych widzów: ''Zmyślony psiak'' - kanad. film fab.
10:00 Żandarm i kosmici - komedia prod. francuskiej
11:30 DT - Wiadomości oraz powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 Sportowy przegląd roku
14:35 Klub 6 kontynentów: magiczny dźwięk gamelanu
15:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:25 Teatr Telewizji: A.Cwojdziński ''Hipnoza'' reż A.Minkiewicz
17:55 Bez próby: Metronom
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Dyrygent - film fab. prod. polskiej
21:40 12 wspaniałych - publicystyka
22:30 Alex band: przeboje 1986 roku
Program 2
11:35 Powitanie
11:40 Dla dzieci: ''Czarna strzała'' - radz. film przygodowy
13:05 Przeboje ''Dwójki'' - finał
14:00 Czarnoksiężnik - musical prod. USA
16:10 Irena Dziedzic zaprasza (1)
17:10 Legendy filmu: Sophia Loren
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Irena Dziedzic zaprasza (2)
21:40 Narkotyk - film fab. prod. francuskiej
22:55 Spotkanie z balladą
1.01.1988
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Milcząca przyjaźń'' - film fab. prod. Nowozelandzkiej
10:45 Jasełka - dok. film TP
11:15 Koncert muzyki polskiej
12:15 DT - Wiadomości
12:20 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
12:35 Walewice mon amour - dok. film TP
13:30 Variete w Poznaniu
14:20 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
15:15 Zmiennicy (9) - Serial TP
16:20 Recital Cateriny Valente
17:15 Teleexpress
17:30 Tina Turner - program rozrywkowy
18:10 Hollywood Davida Selznicka - film dok. prod. USA
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Głód serca - film obyczajowy TP
21:25 Zimowy pan - program rozrywkowy
22:30 Studio Sport
23:35 Marek i Wacek - ostatni koncert
0:30 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' - film krymin-obyczajowy prod. australijskiej
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (1)
13:55 Kraina Nigdy Nigdy - film fab. prod. angielskiej
15:15 Dla młodych widzów: ''Razem 30'' - świąteczne wydanie ''5-10-15''
15:30 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (2)
16:20 Biały wilk (2) - serial prod. francuskiej
17:20 Marcello Mastroianni o sobie - program filmowy
18:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
19:10 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (3)
20:00 Program rozrywkowy ''Piękne lata dziewięćdziesiąte''
21:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (4)
21:30 Panorama dnia
21:45 Ekranizacja literatury światowej: ''Młode lwy'' - film fab. prod. USA
1.01.1989
Program 1
8:20 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' (wydanie noworoczne)
9:50 Walt Disney - człowiek legenda (1) - film dok. prod. USA
10:35 Przygoda życia (4) - dok. film franc.
11:30 DT - Wiadomości
11:35 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
11:50 Daleko i jeszcze dalej - dok. film TP
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:30 Walt Disney - człowiek legenda (2) - film dok. prod. USA
14:35 W kamiennym kręgu (52, 53) - serial obyczajowy prod. brazylijskiej
16:40 Gdzie są taśmy z tamtych lat
17:00 Teleexpress
17:15 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
18:00 Recital Ewy Złotowskiej
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Pomiędzy wilki - film fab. TP
21:40 Sportowa niedziela
22:15 Magdalena z Kossaków (2) - ''Dziedzic''
22:30 Hollywood paradise - program rozrywkowy
23:35 DT - Wiadomości
Program 2
9:20 Dla niesłyszących: ''Przegląd tygodnia'' i ''Pomiędzy wilki'' - film fab. TP
11:25 Wojskowy prog. dokumentalny
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (4) - serial obyczaj. prod. USA
12:50 100 pytań do... Stanisława Kwiatkowskiego
13:25 Studio Sport: ''Przeżyjmy to jeszcze raz''
14:00 Róbmy swoje - recital Wojciecha Młynarskiego
15:15 Studio Sport: ''Piękne i odważne''
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (5) - dok. film angielski
17:00 Wiem wszystko - teleturniej
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Goście Daniela Passenta - Grażyna Szapołowska i Anna Tatarkiewicz
19:30 O kolędach, szopkach i herodach - stulecie Muzeum Etnograficznego w Warszawie
20:00 Nie było miejsca dla ciebie - noworoczny koncert kolęd - transmisja z Sali Kongresowej PKiN w Warszawie
21:30 Panorama dnia
21:45 Virginia City - western prod. USA
23:45 Komentarz dnia
8.11.1987
Program 1
6:20 TV kurs rolniczy
7:20 Program dnia
7:25 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:50 Po gospodarsku
8:20 Tydzień - mag.
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Szkatułka z twierdzy'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Serce smoka (11) - ang-kanad. film dok.
11:25 7 anten
12:00 Kraj za miastem
12:25 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:10 Teatr dla dzieci: Lew Ustinow ''Beczka miodu'' reż J. Burszynowicz
14:20 Biała broń: ''Mieczów ci u nas dostatek'' - film dok.
14:50 Kapryśna gwiazda Lewoniewskich - dok. film TP
15:50 W rytmie disco (15) - obyczaj. serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Telespotkania: Włodzimierz Wysocki
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Miasteczko jak Alice Springs (3) - serial fab. prod. australijskiej
20:55 Pegaz - aktualności kulturalne
21:35 Loża - prog. kabaretowy
21:45 Sportowa niedziela
22:20 Klub międzynarodowy
22:50 DT - Wiadomości
Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących) i ''Miasteczko jak Alice Springs'' (3) - serial fab. prod. australijskiej (dla niesłyszących)
11:00 Program wojskowy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska
12:15 Jutro poniedziałek
12:45 Dni muzyki radzieckiej: ''Fantazja na smyczki'' Dawida i Igora Ojstrachów
13:30 Trzy razy Leningrad - miasto sybol
14:15 Wideoteka
14:40 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial prod. kanadyjskiej
15:00 Nasza muzyka: Ewa Wanat i Janusz Mych
15:30 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
16:15 Gość programu: Weronika Dolina
16:40 Trzy razy Leningrad - pieriestrojka
17:10 Jedwabny szlak (5) - dok. film japoński
18:00 Trzy razy Leningrad - wieczór w Leningradzie
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Ekran szczerości
20:00 Stereo i w kolorze: ''Dni muzyki radzieckiej - Koncert rodziny Ojstrachów''
21:00 Sensacje XX wieku: ''operacja Lew Morski''
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie filmy małego ekranu: ''Korzenie'' (4) - serial historyczny prod. USA
22:30 Z duchem czasu - mag. rozrywkowy
22:45 Ostatnie Wiadomości
22:50 Ojczyzna - polszczyzna (o akcencie)
29.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. II lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
12:00 Domator
12:50 Wiedza o społeczeństwie (kl. VII)
13:30 i 14:00 TTR
15:05 Przed maturą: Język polski
15:50 Kim być?
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:45 Gazeta rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
22:00 Sprawa dla reportera
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (22)
Program 2
16:55 Język angielski (22)
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium (10) - ang. fillm dok.
19:30 Problematyka kulturalna - Galeria 37 milionów - Cezary Łutowicz - Złotnik
20:00 Henryk Czyż w WOSPRITV w Katowicach
20:45 Italo disco - program rozrywk.
21:10 Polak dorabia
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karola Makka: ''Zabawa w koty'' - film prod. węgierskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości
Czesc III
31.12.1988
Program 1
7:55 TTR: Fizyka (sem.III)
8:25 TTR: Biologia (sem.III)
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: Sylwester z Fasolkami
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Wędrówki dalekie i bliskie: Curry i nie tylko - dok. film angielski
12:10 Kto nie lubi rock and rolla - relacja z maratonu rock and rolla
12:40 Opowieści Puszczy Augustowskiej - zima - dok. film TV
13:10 Uroda - wielki mocarz - impresja filmowa
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy - Gudrun Pausenwang: ''Porwanie doni Agaty''
14:45 Komedie, komedie, komedie: ''Nie ma róży bez ognia'' - polski film fab.
16:20 Losowanie Toto Lotka i sylwestrowych zakładów specjalnych
16:40 Flesz - program muzyczny
17:05 Uciechy z Bachusem - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
17:55 Dyskoteka pana Jacka - wydanie sylwestrowe
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Orędzie noworoczne przewodniczącego Rady Państwa Wojciecha Jaruzelskiego
20:30 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Deszczowa piosenka'' - film muzyczny prod USA
22:20 Na zdrowie
22:45 3000 sekund z Ewą Kuklińską
23:45 Love me Tender - piosenki Elvisa Presleya
23:58 Życzenia noworoczne
0:05 Julio Iglesias: ''Wszystkim które niegdyś kocałem''
0:55 Rock Show '88: koncert z Monachium
2:05 Wyciągnij broń - western prod USA
3:40 Pop Show '88
Program 2
11:55 3 godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Sylwester dla dzieci: 5-10-15
16:30 Hucklebery i jego kompania, czyli Hanna Barbera przedstawia
17:20 Program rozrywkowy - Taniec i muzyka
18:00 Program lokalny
18:30 Muzyka małego ekranu: piosenki lwowskiej ulicy
19:30 Niezapomniane melodie Wiednia
20:00 Orędzie noworoczne
20:15 Dyskoteka u niedźwiedzia
21:30 Panorama dnia
21:45 Elton John i Sydne Rome - program rozrywkowy
22:20 W blasku słońca - film fab. prod. austrijackiej
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Klub pokrewnych dusz - film obyczajowy prod. francuskiej
31.12.1989
Program 1
7:25 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:10 Na ten nowy rok - program red. rolnej
8:50 Program dnia
8:55 Dla młodych widzów: ''Pamiętne lato'' - film fab. prod USA
10:30 Wiadomości
10:35 Złoto (2) - serial dok. prod włoskiej
11:10 Widziane od środka - przegląd wydarzeń rolniczych roku 1989
11:35 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:20 Pjeprz i Wanilia - Z wiatrem przez świat ''Czarna Macumba''
13:10 Janka (15-ost) - serial prod. polsko-RFN
13:40 Sopot zimą - impresja filmowa
14:00 Magazyn ''Morze''
14:20 Antena
14:40 Krystyna Mazurówna przedstawia
15:05 Panna dziedzicka - serial prod. brazylijskiej
16:45 Temat na clip - recital zespołu ''Papa Dance''
17:15 Teleexpress
17:30 Dyskoteka pana Jacka - program dla dzieci i młodzieży
18:30 Party - recital Wojciecha Gąsowskiego
19:00 Wieczorynka: Siostrzeńcy kaczora Donalda
19:30 Wiadomości
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Meandry miłości - film fab. prod angielsko-RFN
22:00 Julie i Carol znowu razem - program rozrywkowy
22:55 Premie i premiery
0:00 Życzenia noworoczne
0:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Viva Las Vegas'' - film fab. prod USA
1:55 Noc w Moulin Ronge
3:15 Peter's pop show - rewia światowch przebojów 1989r.
Program 2
10:25 Wszystkie chwyty dozwolone - komedia prod. włoskiej
11:50 Powitanie
12:00 Filmowy przewodnik ''Dwójki'' 1990 - Cykle filmowe
12:10 Kino familijne: ''Bajarz'' - ''Mój jeż Hans'' - film prod. angielskiej
12:40 Niektórym udaje się dwa razy - Tina Turner Show
13:30 100 pytań do... Stefana Kisielewskiego
14:10 Polacy - kocham życie - Jan Pietrzak - film dok.
15:05 Strachy na lachy - serial animowany prod. angielskiej
15:50 Podróże w czasie i przestrzeni ''Wędrówki ludów nad pacyfikiem'' (9) - serial dok. prod australijskiej
16:50 Fenomeni sportu
17:30 Bliżej świata - przeglad telewizji satelitarnych
19:00 Wzrockowe przygotowanie do sylwestra
19:30 Galeria 37 milionów - grafika Zbigniewa Lutomskiego
20:00 Orędzie noworoczne
20:30 Wzrockowe przeboje roku 1989
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmowy przewodnik ''Profil'' 1990 - seriale
22:00 Barbarosa - western prod. angielskiej
23:25 Wzrockowa dyskoteka Marka Niedżwieckiego
23:55 Życzenia noworoczne z Placu Zamkowego w Warszawie
0:10 Non stop kolor - Supermoc rock and rolla - film dok.
1:40 Powróćmy jak za dawnych lat - progr. rozrywkowy
27.06.1984
Program 1
9:30 Dla II zmiany: ''Południk zero'' - film sensacyjny prod. polskiej
12:30 Czas reformy
15:25 NURT: Język Polski
15:55 Program dnia
16:00 Zapisane w pamięci - program wojskowy
16:20 Losowanie Małego i Express Lotka
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Krąg'' - mag. i ''Tik-Tak''
17:00 Południk zero - film sensacyjny prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Piosenki z fonoteki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - Euro '84: mecz finałowy Francja-Hiszpania
22:00 DT - Komentarze
22:25 Wieczór filmowy: gwiazda na życzenie - Dorota Stalińska ''Zezem'' i ''Małe kino''
23:20 DT - 24 Godziny
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Jak zostać dyrektorem? (I) - teleturniej
17:30 Bliżej prawa
18:00 Architektura polska w 40-leciu 1944-1984
18:30 Program lokalny
19:00 Jak zostać dyrektorem? (II) - teleturniej
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Gawęda Wilhelma Szewczyka
20:15 Lakandoni i Tikal - miasto Majów z cyklu: ''Tam gdzie pjeprz rośnie''
21:00 Wywiad na życzenie
21:15 DT - Wiadomości
21:30 24 klatki na sekundę: uwaga, wakacje
22:00 Posąg - film fab. prod. kanadyjskiej
07.11.1984
Program 1
6:00 TTR: Język Polski
6:30 TTR: Matematyka
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 67. rocznicy Wielkiego Października
9:20 Dla II zmiany: ''Teraz i w każdą godzinę'' - film fab. TP
10:50 DT - Wiadomości
13:30 TTR: Uprawa Roślin
14:00 TTR: Mechanizacja rolnictwa
15:25 NURT (Matematyka)
16:00 Krąg - mag. harcerski
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: ''Tik-tak''
16:55 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o puchar UEFA: Widzew Łódź-Borussia Muenchengladbach
17:45 DT - Wiadomości
18:50 Losowanie Małego i Express Lotka
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Zakochani w ziemi
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Czerwone dzwony (2) - serial prod. radz-włosko-meksyk.
22:40 DT - Komentarze
22:50 Program muzyczny
23:20 DT - Wiadomości
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Filmowy świat etnografii: góralskie obyczaje
18:30 Program lokalny
19:00 Zespół Pieśni i Tańca Płn. Grupy Wojsk Radzieckich
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Za kierownicą
20:15 Tam gdzie pjeprz rośnie: Moje życie - wielka przygoda
21:05 W strzeleckim stepie - radz. film przyrodniczy
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Studio Sport: rewanżowy mecz piłkarski II rundy o Puchar Zdobywców Pucharów UEFA: Wisła Kraków - Fortuna Sittard
23:05 DT - Wiadomości
07.11.1985
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 68. rocznicy Wielkiego Października
9:35 Domowe przedszkole
9:50 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Bez wyraźnych motywów'' - dramat sensac. prod radzieckiej
12:00 Historia - kl. IV lic.
12:50 Język polski - kl. V
13:30 TTR: Mechanizacja rolnictwa
14:00 TTR: Hodowla zwierząt
14:30 TV Kurs Rolniczy
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: film ''Był sobie człowiek''
16:55 Transmisja uroczystego koncertu z okazji 68 rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej
18:05 Program wojskowy
18:30 Sonda: dobra zabawa
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:10 Moja filozofia
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Bez wyraźnych motywów - dramat sensac. prod radzieckiej
21:35 DT - Komentarze
22:00 Interstudio
23:00 DT - Wiadomości
23:05 Język francuski (l.3)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:30 Literatura i ekran: ''Ojcowie i dzieci'' (1) - ser. filmu fab.
18:30 Program lokalny
19:00 Koncert na Wembley
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Stworzenie świata - radziecki program baletowy
20:55 Śpiewa I. Bogaczowa
21:25 Gwiazdy wielkiego sportu: Irina Radnina
21:45 Od Moskwy do Władywostoku - reportaż
22:25 Wszystko o Mundialach - teleturniej
23:05 DT - Wiadomości
07.11.1986
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 69. rocznicy Wielkiego Października
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Przed nami ocean'' (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
12:00 Język polski - kl. VIII
12:50 Geografia - kl. VI
13:30 i 14:00 TTR
14:30 TV Kurs Rolniczy
14:50 Powtórka przed maturą: Informatyka (IV)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT (Ochrona środowiska)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Rambit'' - teleturniej i ''Piątek z Pankracym''
17:15 Teleexpress
17:30 Made in Poland - publicystyka
18:00 Sprawy międzynarodowe
19:00 Dobranoc
19:10 Dom rodzinny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Przed nami ocean (3) - film obyczaj prod. radzieckiej
21:40 DT - Komentarze
22:05 Piosenka '85 - koncert finałowy
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Korporacja zbrodni (6) - film dok prod. angielskiej
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język angielski (l.5)
17:30 Jak uprawiać sport
18:00 Program lokalny
18:30 Muppet show czyli rewia gwiazd
18:55 Wcielenia Ludmiły Gurczenko - prog. rozrywk. radz. TV
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Galerie świata - Luwr: Czasy Rubensa i Rembrandta (II)
20:35 Dni baletu radzieckiego: Prometeusz
21:20 Antyczny świat prof. Krawczuka
21:50 Radzieckie kino młodych gniewnych: ''Sportowe życie'' - film fab.
0:00 Stan krytyczny
0:40 DT - Wiadomości
07.11.1987
Program 1
6:35 TTR - Fizyka (sem.III)
7:05 TTR - Biologia (sem.III)
7:35 Program dnia
7:40 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 70. rocznicy Wielkiego Października
9:00 Dla młodych widzów: Drops i film z serii ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:40 Żołnierz rewolucji - prog. wojskowy
12:10 W świecie ciszy
12:30 Polacy w Rewolucji Październikowej - rep. z przeszłości
13:05 Studio Sport: Wyścigi samochodowe w Zielonej Górze
13:30 Antologia dramatu powszechnego - Aleksij Arbuzow: Tania
15:15 Wędrówki dalekie i bliskie: Echa świetlności - Kalkuta dok. film RFN
16:05 Plebiscyt polskiej piosenki
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Wieczór radziecki: ''Wczoraj, dziś, jutro''
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt
19:20 Piosenki
19:30 Dzienink Telewizyjny
20:00 My niżej podpisani - cz II radz. filmu fab.
21:15 Czas
21:45 7 dni na świecie
21:55 Sportowe rytmy tygodnia
22:25 DT - Wiadomości
22:40 Kino nocne: ''Piekielne lato'' - franc. film sensacyjny
Program 2
13:25, 13:55 i 14:25 NURT (powtórz. wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia
16:30 Tropami przebudowy
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Spotkanie z Kalinką - teleturniej wiedzy o ZSRR
19:30 Alfa i omega
20:00 Dni muzyki radzieckiej: Dymitr Szostakowicz - film dok.
21:10 Portrety intymne: Lew Tolstoj
21:30 Panorama dnia
21:45 W cieniu wielkiego dębu (3) - serial prod. włoskiej
22:40 Tam, gdzie kalina czerwona... - dok. film TP
23:25 Mój jazz - wokaliści
0:15 Ostatnie Wiadomości
07.11.1988
Program 1
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 71. rocznicy Wielkiego Października
13:30 TTR - Chemia (sem.I)
14:00 TTR - Biologia (sem.I)
15:00 Powtórka przed maturą: Historia
15:30 NURT (Rozmowy o kulturze)
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Luz
17:15 Teleexpress
17:30 Echa stadionów
18:30 Laboratorium
18:50 Dobranoc
19:00 10 minut
19:10 Telereporter
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP
20:05 Teatr TV na Świecie: A. Czechow ''Wujaszek Wania'' - spektakl radzieckiej TV
22:40 DT - Echa Dnia
23:05 Język niemiecki (l.3)
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Antena dwójki na najbliższy tydzień
19:05 Galerie świata: ''Trzej malarze - Matisse'' (2) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Muzyczne wizyty: Maksym Wingerow
20:00 Spotkanie z Kalinką - teleturniej
20:45 Film dokumentalny
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - John Updike - film dok. prod. angielsko-RFN
22:45 Komentarz dnia
22:50 Zamyślenia
07.11.1989
Program 1
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Akwen Eldorado (3) - serial TP
10:15 Domator
11:10 Historia - kl. I lic.
12:00 Spotkania z literaturą - kl. IV
13:30 TTR - Fizyka (sem III)
14:00 TTR - Biologia (sem III)
14:30 TV Kurs Rolniczy
15:00 Powtórka przed maturą - Spotkania z literaturą
15:30 Kim być? - program dla 15-latków
16:20 Program dnia i Telegazeta
16:25 Dla dzieci: Tik-Tak oraz kino Tik-Taka: ''Cudowna podróż'' serial animowany prod. austrijackiej
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia
17:55 Klinika zdrowego człowieka
18:15 Mozaika narodowości - Nowa Biała
18:45 10 minut
19:00 Dobranoc: Wesołe Przygody Pika, Kwika i wieloryba Grubaska
19:10 Deptanie ku nowoczesności - program publicystyczny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Spotkanie z min. Kuroniem
20:15 Akwen Eldorado (3) - serial TP
21:05 Studio Sport
21:15 Dobry wieczór - tu Westa - program rozrywkowy
22:10 Sprawa dla reportera
23:00 DT - Echa Dnia
23:15 Język rosyjski (l.4)
Program 2
16:55 Język angielski (l.34)
17:25 Program dnia
17:30 Klub ludzi z przeszłością
18:00 Program lokalny
18:30 Modlitwa wieczorna w intencji kraju i świata - transmisja z Jasnej Góry
18:50 Studio Solidarność - ''Hotel'' film dok. A.Brzozowskiego
19:30 Blisko nieba - Na skrzydłach
20:00 Spalić siebie... - rep.
20:30 Ja i tak zabiorę cię stąd - Paweł Orkisz śpiewa Wysockiego
21:00 W kręgu sztuki ''Dzieje fotografii'' (5) - serial dok. prod. angielskiej.
21:30 Panorama dnia
21:45 Gwiezdny pył - film TP
22:45 Komentarz dnia
9.05.1984
Program 1
9:25 Program dnia
9:30 Dla II zmiany: Berlin - dok. film radziecki
11:20 Dzień wczorajszy, dzień dzisiejszy (ostatnie dni minionej wojny)
11:45 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Czas reformy
13:30 TTR - Chemia (sem II)
14:00 TTR - Matematyka (sem II)
14:30 NURT (Pedagogika)
15:00 Dla młodych widzów: Krąg i Tik-Tak
15:50 DT - Wiadomości
16:00 27 Wyścig Pokoju - zakończenie I etapu Berlin-Magdeburg
17:15 Losowanie Małego i Express Lotka
17:25 ABC - w 35 rocznicę powołania Gł Komisji do Walki z Analfabetyzmem
18:00 Berlin - dok. film radziecki
18:50 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Polsce
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Przed burzą (4) - widowisko historyczne
21:40 Pieśń majowa - program artystyczny na Dzień Zwycięstwa
22:25 Wieczór filmowy: kinowe role Wojciecha Siemiona
23:35 Kronika Wyścigu Pokoju
23:45 DT - 24 Godziny
Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Piosenki trzech pokoleń
17:30 Spotkania z Warszawą
18:00 Folklor rzeszowski
18:30 Program lokalny
19:00 Śpiewnik domowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Po pięćdziesięciu latach - rep. z cyklu ''Przyjechała TV''
20:15 Wieczór poezji
20:45 Z torby frontowego listonosza
21:30 Studio Sport: Magazyn I liga piłki nożnej
22:30 Było nie minęło - film dokumentalny
9.05.1985
Program 1
6:00 TTR - Uprawa roślin
6:30 TTR - Mechanizacja rolnictwa
7:55 Defilada wojskowa w Moskwie z okazji 40 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
9:00 Praca technika - kl. I
11:00 Język polski - kl. I
11:45 DT - Wiadomości
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
12:30 Relacja z Apelu Zwycięstwa
13:00 Uroczyste składanie wieńców na cmentarzu radzieckich żołnierzy w Warszawie
13:30 Relacja z I etapu 28 Wyścigu Pokoju
16:15 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas''
16:50 Defilada wojskowa i parada młodzieży w Warszawie z okazji Dnia Zwycięstwa
17:20 DT - Wiadomości
18:30 28 Wyścig Pokoju (2)
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Kolorowe piosenki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rytmy zwycięstwa - Program słowno-muzyczny
21:00 Studio Sport
21:35 DT - Komentarze
21:55 Jej portret - Irena Santor
22:30 DT - Wiadomości
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Poradnik majsterkowicza
17:30 Pokój, wojna i...
18:00 Lekcja
18:30 Program lokalny
19:00 Sportowcy 40-lecia: Aleksy Antkiewicz
19:20 Przeboje dwójki
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wrocław '85 - relacja z wystawy Ziem Zachodnich i Północnych
20:15 Uroczysty koncert z okazji Dni Muzyki Czeskiej
21:15 DT - Wiadomości
21:30 Oblicza polskiego kina: ''Zwycięstwo'' - film wojenny prod. polskiej
23:10 DT - Wiadomości
9.05.1986
Program 1
9:30 Domator
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju - III etap (wyścig uliczny w Kijowie)
11:20 Dzień Zwycięstwa - rep. filmowy poświęcony 41 rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (2)
14:00 i 14:30 TTR
15:00 W szkole i w domu
15:20 NURT
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla dzieci: Piątek z Pankracym
16:50 Studio Sport: 29 Wyścig Pokoju (3)
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Nie tylko dla oszczędnych
18:00 Ballada o wojnie i pokoju
18:30 Wystąpienie ambasadora Czechosłowacji w Warszawie
19:00 Dla dzieci: dobranoc
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor rządowy
20:30 Na wszystkich niedostępnych drogach - polski film dok.
22:00 Kronika Wyścigu Pokoju
22:15 DT - Komentarze
22:40 Wielka rewia czechosłowackiej TV - prog. rozrywkowy
23:20 DT - Wiadomości
Program 2
17:25 Program dnia
17:30 Czas przemian - program lokalny
18:00 Sportowiec 40-lecia: Wiesław Maniak
18:20 Przeboje Dwójki
18:30 Program lokalny
19:00 Przygody Guliwera (9)
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata - Luwr: W krainie dwóch rzek, czyli starożytna Mezopotamia (II)
20:30 To jest moje życie
20:45 Studio Sport
21:35 Antyczny świat prof Krawczuka
22:05 O panach, paniach i dzieciach - film fab prod Czechosłowackiej
23:15 Rozmowy intymne
23:45 DT - Wiadomości
9.05.1987
Program 1
7:25 i 7:55 TTR (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów, Latający Holender i film z serii - ''W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Berlińska wiktoria - program wojskowy
11:55 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Zołnierza
13:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
13:35 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
14:10 Pokojowy festiwal studencki w Kijowie
14:25 Na krawędzi słowa
14:45 Antologia dramatu powszechnego - F. Hochwalder ''Maliniarz''
16:05 Studio Sport: I etap Wyścigu Pokoju
17:00 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Pamięć losów ojca - dok. film TP
17:45 Na krawędzi słowa
18:20 Studio II Kongresu PRON
18:50 Dla dzieci: dobranoc
19:00 Z kamerą wśród zwierząt: prof. Bernard Grzimek
19:20 Magnes
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Wielkie zwycięstwo - film wojenny prod. radzieckiej
22:30 Czas
23:00 7 dni na świecie
23:10 Sportowe rytmy tygodnia i kronika Wyścigu Pokoju
23:40 DT - Wiadomości
23:45 Kino nocne: ''Gwiezdna droga'' (2) - serial prod. brazylijskiej
Program 2
13:25 i 14:25 NURT (powtórzenie wykładów)
14:55 Powitanie
15:00 Dla młodych widzów: 5-10-15
16:30 Wrocław na antenie
17:00 Świat jest teatrem (12) - film dok.
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra
19:30 Alfa i omega
20:00 Goście programu
20:15 Festiwal Muzyki - Łańcut '87 - koncert inauguracyjny
21:10 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Wrocław na antenie
22:30 Zulus Czaka (4) - serial prod. angielskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości
23:30 Muzyka na dobranoc
9.05.1988
Program 1
11:20 Program wojskowy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:00 i 13:30 TTR
14:00 Studio Sport: 41 Wyścig Pokoju: prolog w Bratysławie
16:30 DT - Wiadomości
16:35 Dla młodych widzów: Klub Zdobywców Oceanów i odc filmu z serii ''Wrzystkie żagle w góre''
17:15 Teleexpress
17:40 Herenstraat 10 (2) - Serial prod holenderskiej
18:40 Magazyn PCK
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Echa stadionów
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Dyliżans''
21:10 Zapamiętaj najważniejszą z dat - widowisko
22:10 Kronika Wyścigu Pokoju
22:20 Chwila z piosenką
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język niemiecki (l.27)
Program 2
16:55 Język niemiecki (l.27)
17:30 Ryzyko - teleturniej
18:00 Program lokalny
18:30 To była telewizja
19:00 Galerie świata: ''Przygoda z malarstwem'' (4) - film dok.
19:30 Wychowanie muzyczne
20:00 J. Beaz w Paryżu - program muzyczny
20:30 Magazyn auto-sport
21:00 W cieniu historii
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie - ''Aloise'' - film fab. prod francuskiej.
23:40 Rozmowy o cierpieniu
23:55 Ostatnie Wiadomości
9.05.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. V)
8:35 Domator
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 DT - Dodatek gospodarczy
9:40 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
10:40 Najlepszym - piosenki z dedykacją dla żołnierzy
11:50 Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza
13:30 TTR: Nasze spotkania (sem IV)
14:00 TTR: Historia (sem IV)
15:25 Kim być? - pr. dla maturzystów
15:55 DT - Wiadomości
16:00 Gazeta rolnicza
16:20 Dla dzieci: Kino Tik-Taka ''Cudowna podróż''
16:45 Studio Sport: Wyścig Pokoju - II etap: Warszawa-Łódź
17:45 Teleexpress
18:00 Następny proszę (2) - serial angielski
18:50 Dobranoc: Dwa małe trzmiele
19:00 10 minut
19:10 Z honorem i chwałą - film dok.
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Synowie i córki Jakuba Szklarza (6) - serial czechosłowacki
21:05 Relacja ze spotkania premiera i członków rządu z wojewodami i naczelnikami miast i gmin
21:35 Kronika Wyścigu Pokoju
21:50 Konferencja prasowa rzecznika rządu
22:10 Leksykon polskiej muzyki rozrywkowej - ''S''
22:50 DT - Echa Dnia
23:10 Język angielski (l.27)
Program 2
16:25 Język angielski (l.27)
17:25 Program dnia
17:30 Szokujące nowości U progu sztuki współczesnej (9) - serial angielski
18:00 Program lokalny
18:30 Non stop kolor - Rolling Stones - 20 lat rock and rolla (2)
19:30 Studio Sport - mag alpinistyczny
20:00 Kotva, forum, favorit nad Wełtawą - reportaże z Czechosłowacji
21:00 Na warsztacie historyka - prof doktor Eugeniusz Duraczyński
21:30 Panorama dnia
21:45 Krew i honor (4) - serial RFN
22:45 Studio ''Solidarni''
23:30 Komentarz dnia
15 Listopada 1982r.
Program 1
8:25 Transmisja z uroczystości żałobnych i pogrzebu Leonida Breżniewa
13:30 TTR: Chemia (sem I)
14:00 TTR: Biologia (sem I)
15:25 NURT (Klasa - zespół wychowawczy)
15:55 Program dnia
16:00 Dla młodych widzów: ''Zwierzyniec''
17:00 DTV
17:25 W krainach dzikich zwierząt - radziecki film przyrodniczy
18:35 Echa stadionów
18:55 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Fryderyk Chopin - sonata b-moll
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 Los człowieka - dramat wojenny prod. radzieckiej
22:00 Świat i my
22:30 DTV - 24 Godziny
Program 2
17:00 Magazyn wojskowy
17:30 Program lokalny
18:00 Mój tata pisze - reportaż
18:25 Piotr Czajkowski - sonata G-dur
19:00 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00-22:00 DZIEŃ IRACKI
20:00 Irak - historia i dzień dzisiejszy - film dok.
20:05 Iracka TV przedstawia
20:35 Gość Wieczoru Irackiego
20:40 Pieśń prasy - film
20:50 Gość Wieczoru Irackiego
20:55 Ludzie z bagien - film dokumentalny
21;20 Gość Wieczoru Irackiego
21:35 Świt cywilizacji
22:00 Bałtyk - mag.
15 Maj 1984
Program 1
6:00 i 6:30 - TTR
9:00 Język polski (kl IV-VI)
9:30 Dla II zmiany: ''Powiat na północy'' (4) - serial prod czechosłowackiej
11:55 Język polski (kl III lic.)
12:50 Plastyka (kl III)
13:30 i 14:00 - TTR
15:55 Program dnia
16:00 U przyjaciół
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''Latający Holender'' i ''Michałki''
17:30 Męstwo (1) - serial prod radzieckiej
18:30 Studio 37 Wyścigu Pokoju
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:05 Układ Warszawski - Przyjażń '84
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Powiat na północy (4) - serial prod czechosłowackiej
21:10 Studio 37 Wyścigu Pokoju
21:25 O skutecznym rad sposobie
22:25 Seans filmowy
23:00 Złota Tarka '84
23:30 DT - 24 Godziny
Program 2
15:50 37 Wyścig Pokoju - VI etap Praga-Mlada Boleslav
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Za kierownicą
17:30 Darłowo '45 - program z cyklu ''Powroty''
18:00 Poszukiwania: Ewa Iżykowska
18:30 Program lokalny
19:00 Kibic doskonały - teleturniej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Tarnów '83 - pianiści
21:30 Sprawy ludzkie
21:50 Filmy trzech pokoleń: ''Rzeczpospolita babska'' - komedia prod polskiej
19.06.1988
Program 1
6:55 Program dnia
7:00 Alarm przeciwpożarowy trwa
7:10 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:35 Po gospodarsku
8:00 Relacja z wyborów (1)
8:10 Tydzień
8:50 Relacja z wyborów (2)
9:00 Dla młodych widzów: Teleranek i film polski ''Wielkie oczy''
10:30 Cinecitta - odc I filmu ser. prod. francuskiej z cyklu ''W wielkich wytwórniach świata''
11:35 7 Anten
12:00 Relacja z wyborów (3)
12:10 Kraj za miastem
12:50 Przyszłość zaczyna się w szkole: jak podróżować bez map
13:20 Teatr dla dzieci: K.Wodniczka ''Prawdziwa opowieść o Stazyjce i Placydzie'' (wg. G. Morcinka)
14:15 Relacja z wyborów (4)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
15:10 Relacja z wyborów (5)
15:15 Pan Hulot wsród samochodów - komedia francuska
16:50 Start - publicystyka
17:15 Teleexpress
17:30 Mister Exportu - Poznań '88
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Relacja z wyborów (6)
18:35 Antena
19:00 Wieczorynka: Dzieciństwo Muppetów''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:15 60 lecie Międzynarodowych Targów Poznańskich
21:30 Sportowa niedziela
22:00 Dom (6) - serial TP
23:45 DT - Wiadomości
Program 2
8:40 Dla nieslyszących: Przegląd Tygodnia i ''Dom'' (6) - serial TP
10:50 Lokalny program wyborczy
11:00 Krótkofalowcy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Żuraw i czapla'' (1) - serial TP
12:50 Lokalny program wyborczy
13:00 Aktualności kulturalne
13:15 Jutro poniedziałek
13:35 Niedziela w Świątnikach
14:05 Kino-Oko (kalejdoskop filmowy)
15:00 100 pytań do.. Piotra Stefańskiego
15:30 Lokalny program wyborczy
15:40 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
17:10 Wiwat akademia - rep.
17:40 Opowieści Michaiła Zoszczenki
18:05 Legenda Cyryla i Metodego - węg. film dok.
18:45 Studio Sport
19:30 Galeria: Zbysław Andrzej Maciejewski
20:00 Złote lata muzyki pop - angielski prog. rozrywkowy
20:25 Studio Sport: Memoriał lekkoatletyczny Janusza Kusocińskiego
21:30 Panorama dnia
21:45 Epistola sentymentalna wg Juliana Tuwima - program poetycki
22:40 Studio Targowe - Poznań '88
22:55 Dni morza
23:05 Adam Hanuszkiewicz czyta Gombrowicza
23:15 Wieczorne Wiadomości
5.12.1985
Program 1
8:10 Fizyka (kl. VII)
9:00 Praca - technika (kl. I)
9:25 Domator
9:30 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Dla II zmiany: ''Młoda żona'' - obyczaj. film radziecki
12:00 Historia (kl. IV)
12:50 Język polski (kl. V)
13:30 i 14:00 TTR
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
14:50 Praca - technika (kl. I)
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' i film z serii ''Był sobie człowiek''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Wspólna Polska, wspólne sprawy
17:55 Prosty rachunek
18:05 Ochrona środowiska
18:30 Sonda: bliskie spotkania
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Dom rodzinny - wspomnienia Hanki Bielickiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji - W. Łysiak ''Selekcja I'' reż T. Kijański
21:55 DT - Komentarze
22:20 Interstudio
23:25 DT - Wiadomości
23:35 Język francuski (7)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Spróbuj sam
17:20 Literatura i ekran: ''Dzieje rodziny Poggenpuhlów'' (1) - film kostiumowy TV NRD
18:30 Program lokalny
19:00 Jarmark
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Grand pas de quarte - program baletowy
20:35 Variete, variete - program rozrywk. TV RFN
21:15 Wszystko o mundialach - teleturniej
21:55 Gwiazdy wielkiego sportu
22:25 Religie i kościoły w Polsce: Znaki czasu
23:05 DT - Wiadomości
3.05.1986
Program 1
7:25 TTR - Historia
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: Sobótka i ''Czterej pancerni i pies'' (7) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe i najnowsze (lista przebojów i in.)
11:10 Transmisja z Zamku Królewskiego w Warszawie
12:20 Stare, nowe i najnowsze (2)
12:40 Bariery
13:10 Na krawędzi słowa
13:30 Za kierownicą
14:00 Z potrzeby serca
14:30 Program wojskowy
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego - Molier ''Świętoszek'' reż Z. Huebner
16:45 Kram - mag. konsumenta
17:25 Losowanie Toto Lotka
17:35 Utwory polskie - prog. muzyczny
17:55 Wawel zaginiony - dok. film polski
18:35 Telewizyjny klub młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Kamienne tablice - polski film fab.
22:15 Czas
23:05 7 dni na świecie
23:15 DT - Wiadomości
23:25 Sportowe rytmy tygodnia
0:00 Kino nocne: ''Okup'' (3) - irlandzki serial sensacyjny
Program 2
13:30 NURT (powtórz. wykładów)
14:00 NURT (powtórz. wykładów)
14:30 NURT (powtórz. wykładów)
15:05 Dla dzieci: ''Podróże na taśmie 16 mm''
15:40 Tajemnice, sensacje, zagadki: ''Nieustraszona''
16:00 Gość programu
16:15 Wideoteka
16:45 Niezwykłe opowieści Stanisława Hadyny
17:20 Spowiedź szaleńca, czyli życie Augusta Strindberga
18:00 Naukowa spuścizna świata arabskiego: Matematyka (4) - serial dok. prod. hiszpańskiej
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Muzyka na wodzie'' Jerzego F. Haendla
21:35 Irena Santor śpiewa pieśni Moniuszki
22:15 Opowieści o miłości: ''Tragedia miłosna'' (2) - serial prod. włoskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:45 Muzyka na dobranoc
24.09.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
8:55 Program dnia
9:00 DT - Wiadomości
9:10 Studio olimpijskie - Seul '88
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
17:15 Teleexpress
17:30 70 - widowisko publicystyczne
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Zabawy Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt - Formy ekspozycji
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: ''Śmierć z komputera'' - film fab. prod. francuskiej
21:25 Tydzień w polityce
21:35 Szaleństwa Maxa - film prod. francuskiej
21:45 Studio olimpijskie - Seul '88
23:45 DT - Wiadomości
23:50 Kino sensacji: ''Od siedmiu wzwyż'' - film fab. prod. USA
1:55 Studio olimpijskie - Seul '88
5:00 Program na jutro
Program 2
11:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
14:55 Powitanie
15:00 Małe kino: ''Sceny aleksandryjskie'' - film dok. Kazimierza Blahija
15:40 5-10-15 - magazyn dla dzieci i młodzieży
17:10 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:50 Polska Kronika Filmowa
18:00 Program lokalny
18:30 Studio olimpijskie - Seul '88
21:00 Program rozrywkowy ''Lato na wizji''
21:30 Panorama dnia
21:45 Zmienne losy kapitana Lancastera i Chubbie Miller 94) - serial angielski
22:30 Wieczorne Wiadomości
5.01.1988
Program 1
8:10 Historia (kl. V)
9:00 Fizyka (kl. VIII)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (1) - western prod. USA
11:50 Domator
12:05 Temat pracy w malarstwie polskim - dok. serial TP
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem III)
14:00 TTR - Hodowla roślin (sem III)
14:30 Telewizyjny kurs rolniczy
15:15 Powtórka przed matura: Język polski - Bolesław Prus
15:50 Decyzje piętnastolatków: ''Kim być?''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:30 Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska, wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dla dzieci: Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (1) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu
21:50 Donkiszoci od resztek - dok. film TP
22:20 Studio Sport
22:40 DT - Komentarze
23:00 Język angielski (12)
Program 2
16:55 Język angielski (12)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Bisznojowie: strategia przetrwania - film dok. prod. kanadyjskiej
19:00 Kobra: dobry wąż Indii - film przyrodniczy
19:30 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
20:00 Portret z pamięci
20:45 Kolorowy zawrót głowy - mag. narciarski
21:10 Polak dzieli, Kto pierwszy, kto ostatni - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Nowe kino greckie: ''Cena miłości''
23:35 Wieczorne wiadomości
26.03.1989 (Wielkanoc)
Program 1
8:05 Program dnia
8:10 Tydzień (wydanie świąteczne)
8:50 Dla dzieci: ''Smok, którego nie było, a może był'' - holenderski film anim.
10:10 Świat Marii Korsak
10:25 Transmisja Mszy Świętej Wielkanocnej z Watykanu
11:15 Premiery Starego Kina: ''Będzie lepiej'' - polski film fab. z 1938r.
12:55 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (1) reż A.Maleszka
13:50 Bobek - czyli jedenaście wcieleń Bogumiła Kobieli - film dok.
15:10 W kamiennym kręgu (76, 77-ost) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:35 Postscriptum ''W kamiennym kręgu''
17:50 Marek Sierocki zaprasza
18:25 Smurfny sen - progr. rozr.
19:00 Wieczorynka ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Rzeka kłamstwa (4) - serial TP
21:30 Serce pali się raz - recital Zdzisławy Sośnickiej
22:15 Sportowa niedziela
22:45 Gniew aniołów (2-ost) - film fab. prod. USA
0:15 Superwizja
Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:20 Film dla niesłyszących: ''Rzeka kłamstwa'' (4) - serial TP
11:45 Konspiracja u Króla Jana - pr. dok.
12:15 Powitanie
12:35 Andrzej Rosiewicz
13:10 100 pytań do... Wandy Rutkiewicz
14:00 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gun'' (1) - film fab. prod. USA
14:50 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Powiązania'' (6) - serial dok.
15:20 Z batutą i humorem
16:25 Być tutaj... - gawęda prof. Wiktora Zina
16:40 Kino-Oko - Kalejdoskop filmowy
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: prof. dr Andrzej Wojtczak
19:30 Arie dawnych mistrzów
20:00 Studio Sport - Piłka w grze
20:50 Zapraszam was do stołu - recital kompozytorski Henryka Albera
21:30 Panorama dnia
21:45 Wichry wojny (2) - serial prod. USA
22:35 Komentarz dnia
22:40 Musicale - pr. rozr.
27.03.1989 (Lany Poniedziałek)
Program 1
8:45 Program dnia
8:50 20,000 mil podmorskiej żeglugi - film przygodowy prod. USA
10:55 Świat cyrku
11:55 Antyfony do frasobliwego - film dok.
12:25 Teatr Młodego Widza: A.Maleszka ''Mechaniczna Magdalena'' (2) reż A.Maleszka
13:30 Czas przebudzenia - film dok.
14:00 Z jajem w herbie
14:25 Kaskader: ''Miłośnicy ryzyka'' - filmy dok.
15:20 Gwiezdne wojny - film science-fiction prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Teatr Telewizji: S.Beliński ''Polka prosto z kraju'' reż A.Minkiewicz
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Jeśli się zgodzi - nie powiem nie - komedia prod. francuskiej
21:40 Ryszard Karczykowski śpiewa popularne arie operowe
22:30 San Remo '89
Program 2
11:30 Powitanie
11:35 Kino Familijne: ''Podróż Natty Gunn'' (2-ost) - film fab. prod USA
12:25 Dlaczego nie? (1)
12:50 Jubileusz Jana Pawła II - rep.
13:25 Muppety jadą do Hollywood - film prod. USA
15:00 Dlaczego nie? (2)
15:25 100 pytań do...
16:05 Polacy: byłem przy tym (1) - film dok. o Marianie Podkowińskim
16:45 Wielkanoc pod Krzyżem Południa
17:00 Podróże po klawiaturze Andrzeja Sobieskiego
17:30 Dlaczego nie? (3)
18:10 Jarocin - rep. z Festiwalu Muzyki Rockowej
18:55 Magazyn ''102'' - Gustaw Holoubek
19:30 Galeria 37 milionów - rzeżba roku
20:00 Wiedeńskie melodie - spotkanie z Martą Eggerth
21:30 Panorama dnia
21:45 Wyspy na Golfstromie - film prod. USA
23:30 Komentarz dnia
1.01.1984
Program 1
7:45 Nowoczesność w domu i zagrodzie
8:15 Tydzień - mag. rolniczy
9:00 Kino Teleranka - ''Pippi'' - serial prod. szwedzkiej
10:00 Antena
10:25 Cyrki świata - dok. film franc. TV
11:20 Program dnia
11:25 Sport '83: przegląd wydarzeń tygodnia
12:20 7 anten
13:05 Losowanie Toto Lotka
13:20 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:05 Z ''Gawędą'' w 80 dni dookoła świata
15:00 DTV i powtórz orędzia noworocznego
15:35 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:15 Motylem jestem, czyli romans Czterdziestolatka - komedia prod. polskiej
17:50 Kulisy wielkiej polityki: ''Niuanse i finanse Hollywood'' - program Zygmunta Broniarka
18:20 Przeboje roku - specjalne wydanie Telewizyjnej listy przebojów: najpopularniejsze piosenki roku
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:40 Kartki z kalendarza - sprawy międzynarod.
21:10 Halo, Dolly - musical prod. USA
23:30 Alternatywo - kabaret Olgi Lipińskiej
Program 2
9:00 Szkatułka z Hongkongu - film sensacyjny TP (dla niesłyszących)
10:00-23:10 Nowy rok w ''Dwójce''
10:10 Tylko dla dzieci: ''Podróże tu i tam'' a także filmy z serii ''Załoga G'' i ''Sindbad''
11:30 Przeboje świata (o najwspanialszych wydarzeniach roku w nauce, technice i muzyce)
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 6 razy Nowy rok - rep. Stanisława Szwarc-Bronikowskiego
14:25 Sensacje XX wieku: ''Tajemniczy zamek - o spotkaniu szefów koncernów naft. w 1924r.''
14:50 Honoriusz z Marsylii - komedia prod. francuskiej
16:10 Złota spirala
16:25 Bilet do Sarajewa - program sportowy
17:00 Rytmy noworoczne
17:25 Raport o stanie świata
17:55 Molier (5) - serial biograficzny franc. TV
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: Krzysztof Penderecki
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:40 Rock w roku
21:10 Punkt krytyczny - program rozbrojenia
21:40 Galowy koncert wieczorny - kanad. program rozrywk.
22:25 Rewia telemagiczna - program rozrywk.
1.01.1985
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Mały książę'' - film fab. prod angielskiej
10:30 Czas przebudzenia czyli Ostatnia księga przyrody Włodzimierza Puchalskiego
11:00 Marcel Marceau - ang. film dok.
11:55 DT - Wiadomości i powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Musimy ożenić dziadka - komedia prod. radzieckiej
15:10 Przeżyjmy to jeszcze raz (przegląd wydarzeń sportowych)
16:10 Nie jestem Niechcicem (spotkanie z Jerzym Bińczyckim)
16:40 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
17:25 Limuzyna do wynajęcia - komedia sensac. prod. angielskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka noworoczna
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Shogun (1) - serial prod. japońsko-USA
21:20 Studio Sport
22:00 Mireille Mathieu - francuski progr. rozrywkowy
Program 2
11:50 Noworoczne powitanie
12:00 Aerobic po Sylwestrze
12:20 Wspaniały świat Disneya: ''O chłopcu, który latał z kondorami'' - film fab. prod. USA
13:10 Karnawał, karnawał: rewia brazylijska
13:30 Za kulisami: ''Madame Sans Gene''
14:25 Nowy rok w różnych kalendarzach z cyklu ''Bogowie 4 stron świata''
14:45 Przeboje minionego roku
15:05 Boy Friend - musical prod. angielskiej
17:35 Żartoteka Gozdawy i Stępnia
18:25 Świat w roku 2001 prezentują autorzy ''Spektrum''
19:10 Słynne uwertury operowe gra Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Salon muzyczny
21:00 Recital K. Giżowskiej
21:35 Piękne dzielnice (1) - serial prod. francuskiej
1.01.1986
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Siedem życzeń'' (1) - serial TP
9:50 Odbicie w szkle - film dok.
10:15 Królowie mórz: ''rybacy z Malediwów'' - film dok.
10:40 Ustka - film dok.
11:05 Sportowy przegląd wydarzeń roku 1985
11:50 DT - Wiadomości
11:55 Powtórzenie przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:45 Indianie Sarogaru - film dok.
14:15 Zemsta Fredry - film dok.
15:50 Losowanie Małego i Express Lotka
16:00 Studio Sport
16:25 Jadzia wdowa - musical prod. polskiej
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pan W - film fab. TP
21:05 Rok w polityce międzynarodowej
21:35 Dzieje cnoty: ''50 lecie Szpilek''
22:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Kwadrans z hejnałem
12:15 Studio Sport: Meksyk '86
13:00 Galaktyczny ogród - film fantast-naukowy prod. angielskiej
14:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
15:00 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:00 Raz na tysiąc lat - widowisko artystyczne
17:25 Człowiek z Hongkongu - komedia prod. francuskiej
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rok wielkich wzruszeń - najważniejsze wydarzenia muzyczne 1985 roku
21:30 Studio Sport: łyżwiarskie piruety
22:00 Dziesięciu najlepszych - finał plebiscytu na najpopularniejsze postaci TV roku 1985
1.01.1987
Program 1
8:30 Program dnia
8:35 Dla młodych widzów: ''Zmyślony psiak'' - kanad. film fab.
10:00 Żandarm i kosmici - komedia prod. francuskiej
11:30 DT - Wiadomości oraz powtórz. przemówienia noworocznego
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:35 Sportowy przegląd roku
14:35 Klub 6 kontynentów: magiczny dźwięk gamelanu
15:25 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
16:25 Teatr Telewizji: A.Cwojdziński ''Hipnoza'' reż A.Minkiewicz
17:55 Bez próby: Metronom
19:00 Dla dzieci: Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Dyrygent - film fab. prod. polskiej
21:40 12 wspaniałych - publicystyka
22:30 Alex band: przeboje 1986 roku
Program 2
11:35 Powitanie
11:40 Dla dzieci: ''Czarna strzała'' - radz. film przygodowy
13:05 Przeboje ''Dwójki'' - finał
14:00 Czarnoksiężnik - musical prod. USA
16:10 Irena Dziedzic zaprasza (1)
17:10 Legendy filmu: Sophia Loren
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Irena Dziedzic zaprasza (2)
21:40 Narkotyk - film fab. prod. francuskiej
22:55 Spotkanie z balladą
1.01.1988
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Milcząca przyjaźń'' - film fab. prod. Nowozelandzkiej
10:45 Jasełka - dok. film TP
11:15 Koncert muzyki polskiej
12:15 DT - Wiadomości
12:20 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
12:35 Walewice mon amour - dok. film TP
13:30 Variete w Poznaniu
14:20 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
15:15 Zmiennicy (9) - Serial TP
16:20 Recital Cateriny Valente
17:15 Teleexpress
17:30 Tina Turner - program rozrywkowy
18:10 Hollywood Davida Selznicka - film dok. prod. USA
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Głód serca - film obyczajowy TP
21:25 Zimowy pan - program rozrywkowy
22:30 Studio Sport
23:35 Marek i Wacek - ostatni koncert
0:30 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' - film krymin-obyczajowy prod. australijskiej
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (1)
13:55 Kraina Nigdy Nigdy - film fab. prod. angielskiej
15:15 Dla młodych widzów: ''Razem 30'' - świąteczne wydanie ''5-10-15''
15:30 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (2)
16:20 Biały wilk (2) - serial prod. francuskiej
17:20 Marcello Mastroianni o sobie - program filmowy
18:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
19:10 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (3)
20:00 Program rozrywkowy ''Piękne lata dziewięćdziesiąte''
21:00 Studio Sport: Kolorowy zawrót głowy (4)
21:30 Panorama dnia
21:45 Ekranizacja literatury światowej: ''Młode lwy'' - film fab. prod. USA
1.01.1989
Program 1
8:20 Tydzień - mag. rolniczy
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' (wydanie noworoczne)
9:50 Walt Disney - człowiek legenda (1) - film dok. prod. USA
10:35 Przygoda życia (4) - dok. film franc.
11:30 DT - Wiadomości
11:35 Powtórzenie Orędzia Noworocznego
11:50 Daleko i jeszcze dalej - dok. film TP
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
13:30 Walt Disney - człowiek legenda (2) - film dok. prod. USA
14:35 W kamiennym kręgu (52, 53) - serial obyczajowy prod. brazylijskiej
16:40 Gdzie są taśmy z tamtych lat
17:00 Teleexpress
17:15 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni
18:00 Recital Ewy Złotowskiej
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Pomiędzy wilki - film fab. TP
21:40 Sportowa niedziela
22:15 Magdalena z Kossaków (2) - ''Dziedzic''
22:30 Hollywood paradise - program rozrywkowy
23:35 DT - Wiadomości
Program 2
9:20 Dla niesłyszących: ''Przegląd tygodnia'' i ''Pomiędzy wilki'' - film fab. TP
11:25 Wojskowy prog. dokumentalny
11:55 Powitanie
12:00 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (4) - serial obyczaj. prod. USA
12:50 100 pytań do... Stanisława Kwiatkowskiego
13:25 Studio Sport: ''Przeżyjmy to jeszcze raz''
14:00 Róbmy swoje - recital Wojciecha Młynarskiego
15:15 Studio Sport: ''Piękne i odważne''
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (5) - dok. film angielski
17:00 Wiem wszystko - teleturniej
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
19:00 Goście Daniela Passenta - Grażyna Szapołowska i Anna Tatarkiewicz
19:30 O kolędach, szopkach i herodach - stulecie Muzeum Etnograficznego w Warszawie
20:00 Nie było miejsca dla ciebie - noworoczny koncert kolęd - transmisja z Sali Kongresowej PKiN w Warszawie
21:30 Panorama dnia
21:45 Virginia City - western prod. USA
23:45 Komentarz dnia
8.11.1987
Program 1
6:20 TV kurs rolniczy
7:20 Program dnia
7:25 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:50 Po gospodarsku
8:20 Tydzień - mag.
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Szkatułka z twierdzy'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Serce smoka (11) - ang-kanad. film dok.
11:25 7 anten
12:00 Kraj za miastem
12:25 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:10 Teatr dla dzieci: Lew Ustinow ''Beczka miodu'' reż J. Burszynowicz
14:20 Biała broń: ''Mieczów ci u nas dostatek'' - film dok.
14:50 Kapryśna gwiazda Lewoniewskich - dok. film TP
15:50 W rytmie disco (15) - obyczaj. serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Telespotkania: Włodzimierz Wysocki
18:20 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Miasteczko jak Alice Springs (3) - serial fab. prod. australijskiej
20:55 Pegaz - aktualności kulturalne
21:35 Loża - prog. kabaretowy
21:45 Sportowa niedziela
22:20 Klub międzynarodowy
22:50 DT - Wiadomości
Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących) i ''Miasteczko jak Alice Springs'' (3) - serial fab. prod. australijskiej (dla niesłyszących)
11:00 Program wojskowy
11:30 Lokalny koncert życzeń
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska
12:15 Jutro poniedziałek
12:45 Dni muzyki radzieckiej: ''Fantazja na smyczki'' Dawida i Igora Ojstrachów
13:30 Trzy razy Leningrad - miasto sybol
14:15 Wideoteka
14:40 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial prod. kanadyjskiej
15:00 Nasza muzyka: Ewa Wanat i Janusz Mych
15:30 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy)
16:15 Gość programu: Weronika Dolina
16:40 Trzy razy Leningrad - pieriestrojka
17:10 Jedwabny szlak (5) - dok. film japoński
18:00 Trzy razy Leningrad - wieczór w Leningradzie
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Ekran szczerości
20:00 Stereo i w kolorze: ''Dni muzyki radzieckiej - Koncert rodziny Ojstrachów''
21:00 Sensacje XX wieku: ''operacja Lew Morski''
21:30 Panorama dnia
21:45 Wielkie filmy małego ekranu: ''Korzenie'' (4) - serial historyczny prod. USA
22:30 Z duchem czasu - mag. rozrywkowy
22:45 Ostatnie Wiadomości
22:50 Ojczyzna - polszczyzna (o akcencie)
29.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. II lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
12:00 Domator
12:50 Wiedza o społeczeństwie (kl. VII)
13:30 i 14:00 TTR
15:05 Przed maturą: Język polski
15:50 Kim być?
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Wyprawy prof. Ciekawskiego''
17:15 Teleexpress
17:45 Gazeta rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Diagnoza
18:50 Dobranoc
19:00 Kram - magazyn konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (13) - western prod. USA
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
22:00 Sprawa dla reportera
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (22)
Program 2
16:55 Język angielski (22)
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium (10) - ang. fillm dok.
19:30 Problematyka kulturalna - Galeria 37 milionów - Cezary Łutowicz - Złotnik
20:00 Henryk Czyż w WOSPRITV w Katowicach
20:45 Italo disco - program rozrywk.
21:10 Polak dorabia
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karola Makka: ''Zabawa w koty'' - film prod. węgierskiej
23:25 Ostatnie Wiadomości
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
30.07.1976
Program 1
8:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Lato i co dalej? - film fab. prod. NRD
12:40 Studio Olimpijskie (kolor)
16:15 Program dnia
16:20 Rady, Informacje, Opinie
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - progr. stołecznego województwa warszawskiego
17:00 Przez maskę płetwonurka - film ser. prod. franc. (kolor)
17:30 Studio Olimpijskie (kolor)
19:00 Dobranoc - ''Psi żwot'' (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Studio Olimpijskie (kolor)
23:10 DTV (kolor)
23:30 Niebezpieczny punkt obserwacyjny - film fab. prod. ang. (kolor)
0:25 Studio Olimpijskie (kolor)
Program 2
15:50 Program dnia
15:55 Znak orła (2) - serial TP
17:00 Kino letnie: ''Pigułki dla Aurelii'' - film fab. prod. polskiej
18:40 Program lokalny
19:00 Dobranoc (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Szalony traper - film fab. prod. ang. (kolor)
21:10 24 godziny (kolor)
21:20 Wenus '1403 - widowisko rozrywkowo-muz. (kolor)
31.07.1976
Program 1
9:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Czarne słońce - film fab. prod. radzieckiej
12:55 Studio Olimpijskie (kolor)
16:10 Program Pierwszy proponuje
16:25 Program dnia
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - prog. województw Katowickiego, bielskiego, częstochowskiego, opolskiego
17:00 Kupujemy rekwizyty - rep. (kolor)
17:10 Za kierownicą
17:30 Program publicystyczny - rodzina
18:00 Studio Olimpijskie (kolor)
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Kroki - film prod. ang. (kolor)
20:55 Studio Olimpijskie (kolor)
22:30 DTV (kolor)
22:45 Studio Olimpijskie (kolor)
Program 2
16:50 Program Drugi proponuje
17:00 Program dnia
17:05 Teleteka muzyczna
17:45 Niektórzy to wiedzą (kolor)
19:00 Program lokalny
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Co kto lubi - program Mieczysława Pawlikowskiego
21:15 24 godziny (kolor)
21:25 Kuchenne schody - serial prod. franc. (kolor)
22:25 Opowiemy tą piosenką - program estrad. TV Czechosłowackiej (kolor)
19.07.1980
Program 1
13:45 Program dnia
13:50 Czy pamiętasz, żołnierzu? - wojskowy program
14:15 Obiektyw
14:35 DTV (kolor)
14:50 Igrzyska Olimpijskie Moskwa '80 - ceremonia otwarcia
18:15 Studio Telewizji Młodych
18:50 Dla dzieci: Dobranoc (kolor)
19:00 Świat, który może zaginąć - dok. film (kolor)
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Pogoda dla bogaczy (16) - serial prod. USA (kolor)
21:05 Blisko i daleko - program publicystyczny (kolor)
21:35 Najlepszym w 5-latce ludziom górniczego trudu - program rozrywkowy
22:30 Studio Olimpijskie
23:00 DTV (kolor)
23:10 Kino nocne: ''Dziewczyna zwana Hatter Fox - film obyczaj. prod. angielskiej
Program 2
16:15 Lato w dwójce ze Studiem 2
16:25 Bee Gees - program rozrywkowy
16:35 Gość Studia 2
16:45 Dziwny jest ten świat (o Indianach z Ameryki Płd)
17:25 Muppet Show z Rich Little
17:50 Gość Studia 2
18:00 Śladami Marco Polo (2) - dok. film włoski
19:00 Gość Studia 2
19:10 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Z muzycznego archiwum Studia 2: Jean Orleans
21:15 Niewidzialna kamera - film sensac. prod. NRD (kolor)
22:40 Moja muzyka - koncert Józefa Skrzeka
23.07.1989
Program 1
7:05 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem II) - Choroby zakaźne bydła
7:25 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem IV) - Technologia uprawy jęczmienia jarego (cz. 2)
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
8:55 Kino Teleferii: ''Mio, mój Mio'' - ekranizacja baśni Astrid Lindgren
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Kronika XVI OSM
10:45 Ludy Ziemi (1) ''Indusi''- serial dok.
11:45 Kraj za miastem
12:10 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Studio Sport - Wimbledon
14:45 Magazyn ''Morze''
15:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:35 Panna dziedziczka (10) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Koreania - rep.
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Tajemnica Wiklinowej Zatoki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Światła kabaretów (2) - serial angielski
21:00 7 dni - świat
21:30 Sportowa niedziela
22:20 Filmowy portret A. Sandauera
22:55 Premiery po latach: ''Do młodości - Sposób bycia''
Program 2
10:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
11:25 Film dla niesłyszących: ''Światła kabaretów'' (2) - serial angielski
12:20 Wojskowy program dokumentalny
13:00 Lokalny koncert życzeń
13:25 Jutro poniedziałek
13:55 Powitanie
14:00 Polska Kronika Filmowa
14:10 100 pytań do...
14:50 Polacy: Agnieszka Osiecka - film dok.
15:50 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:05 Świat ciemnego kryształu - film dok.
17:00 Konwój
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Wrocławski epiod Marka Hłaski
20:00 Studio Sport: Turniej piłkarski - Skarżysko-Kamienna '89
21:00 Konwój
21:30 Panorama dnia
21:45 Walc w chmurach - film fab. prod. angielskiej
23:20 Komentarz dnia
23:25 Futurologia na dobranoc
16.07.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
9:00 Kino najmłodszych: ''Złote rogi'' - baśń filmowa prod. radzieckiej
10:10 Impresje filmowe: ''Berlińskie zoo'' i ''Zamek Vranov pod Dyją''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 Klejnoty Adriatyku (3) - dok. film jugosłowiański
12:20 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:50 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:20 Program dnia
13:30 Program publicystyczny
14:00 Antologia dramatu powszechnego: Per Olov Enquist ''Noc trybad'' reż E. Guenther
16:00 Uroczystość pożegnania sekretarza generalnego KC KPZR Michaiła Gorbaczowa na lotnisku Okęcie
16:30 Konwój
17:15 Teleexpress
17:30 Pod jednym dachem (3) - serial prod. czechosłowackiej
18:15 Losowanie Toto Lotka
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Gepardy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Nie taki zły - franc-szwajcarski film fab.
21:50 Tydzień w polityce
22:00 Miss Polonia '88 (1)
23:10 Wiadomości sportowe
23:20 Anegdoty teatralne I. Śmiałowskiego
23:25 DT - Wiadomości
23:30 Miss Polonia '88 (2)
0:50 Kino nocne: ''Inspektor Bellamy'' (3) - serial prod. austral.
Program 2
14:55 Powitanie
15:00 Magazyn auto - sport
15:30 Akcja O.P.E.N (3) - sensac. serial francuski
16:30 W kręgu kina: ''godzina z Kozincewem''
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega
20:00 Jest taka katedra - 30 lecie Katedry Instrum Dętych Akademii Muzycznej w Warszawie
21:00 Program poetycki
21:30 Panorama dnia
21:45 Zaklęte rewiry - film obyczaj. prod. polsko-czechosłowackiej
23:30 Ostatnie wiadomości
1.08.1989
Program 1
8:40 Domator: ''Dieta - cud''
8:50 Teleferie: ''Wakacje z Ikarem''
9:20 Kino Teleferii: ''Chłopcy z naszego osiedla'' (2) - serial prod. węgierskiej
9:50 DT - Wiadomości
9:55 Transmisja uroczystości odsłonięcia pomnika Powstania Warszawskiego
12:00 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
16:55 Program dnia
17:00 Powstańcom Warszawy - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Akcja pod Arsenałem - film fab. prod. polskiej
19:00 Dobranoc: ''Przygody Bączka i Pączka''
19:10 Magazyn konsumentów ''Stop''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
21:00 Kroniki PAT - Tak było...
21:15 Program publ.
21:30 Wojenne ścieżki Joachima - film dok.
22:00 Program muzyczny
22:45 DT - Echa dnia
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Śpiewa Anna Prucnal
19:00 Wojna domowa (12) - serial TP
19:30 Blisko nieba - mag. alpinistyczny
20:00 Leć pieśni - koncert polskich pieśni patriotycznych
21:00 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio ''Solidarność''
22:30 Echo - film fab. prod. francuskiej
0:00 Komentarz dnia
11.09.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (2) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Motyle (7) - dok. film franc.
11:05 7 anten
11:35 Teatr dla dzieci: M. Kownacka ''Grymasela'' reż P. Friedrich
12:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Transmisja z centralnych uroczystości dożynkowych
14:00 Szalenstwa Maxa - film francuski
15:20 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (6) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Sybiracy - dok. film TP
22:15 7 dni na świecie
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej
Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:55 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (6) - serial TP
11:00 Peryskop
11:30 Lokalny Koncert Życzeń
11:55 Jutro poniedzialek
12:15 Powitanie - ''Igrzyska gwiazd''
12:20 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli Quod Erat Demonstrandum'' - serial prod. ang.
13:10 100 pytań do... Józefa Klasy
13:40 Igrzyska gwiazd
13:45 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
15:15 Klejnoty kultury
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau: ssaki morskich głębin (2) - film przyrod. prod. USA
17:10 Leonard Bernstein - w 70. rocznicę urodzin
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - prof. Antoni Rajkiewicz
19:30 Ludzie i lalki - rep.
20:00 Studio Sport: Motocyklowe MŚ w rajdach obserwowanych
20:55 Goście Daniela Passenta - prof. J. Mujzel i prof. C. Józefiak
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (2) - serial TP
23:05 Ostatnie wiadomości
23:10 Studio festiwalowe ''Wratislavia Cantas - Wrocław '88''
Program 1
8:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Lato i co dalej? - film fab. prod. NRD
12:40 Studio Olimpijskie (kolor)
16:15 Program dnia
16:20 Rady, Informacje, Opinie
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - progr. stołecznego województwa warszawskiego
17:00 Przez maskę płetwonurka - film ser. prod. franc. (kolor)
17:30 Studio Olimpijskie (kolor)
19:00 Dobranoc - ''Psi żwot'' (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Studio Olimpijskie (kolor)
23:10 DTV (kolor)
23:30 Niebezpieczny punkt obserwacyjny - film fab. prod. ang. (kolor)
0:25 Studio Olimpijskie (kolor)
Program 2
15:50 Program dnia
15:55 Znak orła (2) - serial TP
17:00 Kino letnie: ''Pigułki dla Aurelii'' - film fab. prod. polskiej
18:40 Program lokalny
19:00 Dobranoc (kolor)
19:10 Dziennik Telewizyjny (kolor)
19:55 Szalony traper - film fab. prod. ang. (kolor)
21:10 24 godziny (kolor)
21:20 Wenus '1403 - widowisko rozrywkowo-muz. (kolor)
31.07.1976
Program 1
9:00 Program na dzień dobry
9:30 Studio Olimpijskie (kolor)
11:00 Czarne słońce - film fab. prod. radzieckiej
12:55 Studio Olimpijskie (kolor)
16:10 Program Pierwszy proponuje
16:25 Program dnia
16:30 DTV (kolor)
16:40 Obiektyw - prog. województw Katowickiego, bielskiego, częstochowskiego, opolskiego
17:00 Kupujemy rekwizyty - rep. (kolor)
17:10 Za kierownicą
17:30 Program publicystyczny - rodzina
18:00 Studio Olimpijskie (kolor)
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Kroki - film prod. ang. (kolor)
20:55 Studio Olimpijskie (kolor)
22:30 DTV (kolor)
22:45 Studio Olimpijskie (kolor)
Program 2
16:50 Program Drugi proponuje
17:00 Program dnia
17:05 Teleteka muzyczna
17:45 Niektórzy to wiedzą (kolor)
19:00 Program lokalny
19:20 Dobranoc (kolor)
19:30 Monitor (kolor)
20:20 Co kto lubi - program Mieczysława Pawlikowskiego
21:15 24 godziny (kolor)
21:25 Kuchenne schody - serial prod. franc. (kolor)
22:25 Opowiemy tą piosenką - program estrad. TV Czechosłowackiej (kolor)
19.07.1980
Program 1
13:45 Program dnia
13:50 Czy pamiętasz, żołnierzu? - wojskowy program
14:15 Obiektyw
14:35 DTV (kolor)
14:50 Igrzyska Olimpijskie Moskwa '80 - ceremonia otwarcia
18:15 Studio Telewizji Młodych
18:50 Dla dzieci: Dobranoc (kolor)
19:00 Świat, który może zaginąć - dok. film (kolor)
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Pogoda dla bogaczy (16) - serial prod. USA (kolor)
21:05 Blisko i daleko - program publicystyczny (kolor)
21:35 Najlepszym w 5-latce ludziom górniczego trudu - program rozrywkowy
22:30 Studio Olimpijskie
23:00 DTV (kolor)
23:10 Kino nocne: ''Dziewczyna zwana Hatter Fox - film obyczaj. prod. angielskiej
Program 2
16:15 Lato w dwójce ze Studiem 2
16:25 Bee Gees - program rozrywkowy
16:35 Gość Studia 2
16:45 Dziwny jest ten świat (o Indianach z Ameryki Płd)
17:25 Muppet Show z Rich Little
17:50 Gość Studia 2
18:00 Śladami Marco Polo (2) - dok. film włoski
19:00 Gość Studia 2
19:10 Program lokalny
19:30 Dziennik Telewizyjny (kolor)
20:10 Z muzycznego archiwum Studia 2: Jean Orleans
21:15 Niewidzialna kamera - film sensac. prod. NRD (kolor)
22:40 Moja muzyka - koncert Józefa Skrzeka
23.07.1989
Program 1
7:05 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem II) - Choroby zakaźne bydła
7:25 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem IV) - Technologia uprawy jęczmienia jarego (cz. 2)
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
8:55 Kino Teleferii: ''Mio, mój Mio'' - ekranizacja baśni Astrid Lindgren
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Kronika XVI OSM
10:45 Ludy Ziemi (1) ''Indusi''- serial dok.
11:45 Kraj za miastem
12:10 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Studio Sport - Wimbledon
14:45 Magazyn ''Morze''
15:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:35 Panna dziedziczka (10) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Koreania - rep.
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Tajemnica Wiklinowej Zatoki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Światła kabaretów (2) - serial angielski
21:00 7 dni - świat
21:30 Sportowa niedziela
22:20 Filmowy portret A. Sandauera
22:55 Premiery po latach: ''Do młodości - Sposób bycia''
Program 2
10:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
11:25 Film dla niesłyszących: ''Światła kabaretów'' (2) - serial angielski
12:20 Wojskowy program dokumentalny
13:00 Lokalny koncert życzeń
13:25 Jutro poniedziałek
13:55 Powitanie
14:00 Polska Kronika Filmowa
14:10 100 pytań do...
14:50 Polacy: Agnieszka Osiecka - film dok.
15:50 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:05 Świat ciemnego kryształu - film dok.
17:00 Konwój
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Wrocławski epiod Marka Hłaski
20:00 Studio Sport: Turniej piłkarski - Skarżysko-Kamienna '89
21:00 Konwój
21:30 Panorama dnia
21:45 Walc w chmurach - film fab. prod. angielskiej
23:20 Komentarz dnia
23:25 Futurologia na dobranoc
16.07.1988
Program 1
8:10 Tydzień na działce
8:40 Piłkarska kadra czeka
9:00 Kino najmłodszych: ''Złote rogi'' - baśń filmowa prod. radzieckiej
10:10 Impresje filmowe: ''Berlińskie zoo'' i ''Zamek Vranov pod Dyją''
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 Klejnoty Adriatyku (3) - dok. film jugosłowiański
12:20 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:50 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:20 Program dnia
13:30 Program publicystyczny
14:00 Antologia dramatu powszechnego: Per Olov Enquist ''Noc trybad'' reż E. Guenther
16:00 Uroczystość pożegnania sekretarza generalnego KC KPZR Michaiła Gorbaczowa na lotnisku Okęcie
16:30 Konwój
17:15 Teleexpress
17:30 Pod jednym dachem (3) - serial prod. czechosłowackiej
18:15 Losowanie Toto Lotka
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dla dzieci: Dobranoc
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Gepardy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Nie taki zły - franc-szwajcarski film fab.
21:50 Tydzień w polityce
22:00 Miss Polonia '88 (1)
23:10 Wiadomości sportowe
23:20 Anegdoty teatralne I. Śmiałowskiego
23:25 DT - Wiadomości
23:30 Miss Polonia '88 (2)
0:50 Kino nocne: ''Inspektor Bellamy'' (3) - serial prod. austral.
Program 2
14:55 Powitanie
15:00 Magazyn auto - sport
15:30 Akcja O.P.E.N (3) - sensac. serial francuski
16:30 W kręgu kina: ''godzina z Kozincewem''
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega
20:00 Jest taka katedra - 30 lecie Katedry Instrum Dętych Akademii Muzycznej w Warszawie
21:00 Program poetycki
21:30 Panorama dnia
21:45 Zaklęte rewiry - film obyczaj. prod. polsko-czechosłowackiej
23:30 Ostatnie wiadomości
1.08.1989
Program 1
8:40 Domator: ''Dieta - cud''
8:50 Teleferie: ''Wakacje z Ikarem''
9:20 Kino Teleferii: ''Chłopcy z naszego osiedla'' (2) - serial prod. węgierskiej
9:50 DT - Wiadomości
9:55 Transmisja uroczystości odsłonięcia pomnika Powstania Warszawskiego
12:00 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
16:55 Program dnia
17:00 Powstańcom Warszawy - impresja filmowa
17:15 Teleexpress
17:30 Akcja pod Arsenałem - film fab. prod. polskiej
19:00 Dobranoc: ''Przygody Bączka i Pączka''
19:10 Magazyn konsumentów ''Stop''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Moja kuzynka Rachela (3) - serial amerykańsko-ang.
21:00 Kroniki PAT - Tak było...
21:15 Program publ.
21:30 Wojenne ścieżki Joachima - film dok.
22:00 Program muzyczny
22:45 DT - Echa dnia
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Śpiewa Anna Prucnal
19:00 Wojna domowa (12) - serial TP
19:30 Blisko nieba - mag. alpinistyczny
20:00 Leć pieśni - koncert polskich pieśni patriotycznych
21:00 Studio Sport
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio ''Solidarność''
22:30 Echo - film fab. prod. francuskiej
0:00 Komentarz dnia
11.09.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (2) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Motyle (7) - dok. film franc.
11:05 7 anten
11:35 Teatr dla dzieci: M. Kownacka ''Grymasela'' reż P. Friedrich
12:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:55 Transmisja z centralnych uroczystości dożynkowych
14:00 Szalenstwa Maxa - film francuski
15:20 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Gdzie są taśmy z tamtych lat
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (6) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Sybiracy - dok. film TP
22:15 7 dni na świecie
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (20, 21) - obyczaj. film prod. brazylijskiej
Program 2
9:30 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
9:55 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (6) - serial TP
11:00 Peryskop
11:30 Lokalny Koncert Życzeń
11:55 Jutro poniedzialek
12:15 Powitanie - ''Igrzyska gwiazd''
12:20 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli Quod Erat Demonstrandum'' - serial prod. ang.
13:10 100 pytań do... Józefa Klasy
13:40 Igrzyska gwiazd
13:45 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnej
15:15 Klejnoty kultury
16:00 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau: ssaki morskich głębin (2) - film przyrod. prod. USA
17:10 Leonard Bernstein - w 70. rocznicę urodzin
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - prof. Antoni Rajkiewicz
19:30 Ludzie i lalki - rep.
20:00 Studio Sport: Motocyklowe MŚ w rajdach obserwowanych
20:55 Goście Daniela Passenta - prof. J. Mujzel i prof. C. Józefiak
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (2) - serial TP
23:05 Ostatnie wiadomości
23:10 Studio festiwalowe ''Wratislavia Cantas - Wrocław '88''
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
11.08.1989
Program 1
8:50 Domator: aerobik z Mariolą
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (7) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Honor dziecka - komedia prod. polskiej
15:40 Domator: przed weekendem
16:40 Program dnia
16:45 Z Polski rodem - mag. polonijny
17:15 Teleexpress
17:30 Polskie drogi (3) - serial TP
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapułki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Prapremiery: ''Statek szaleńców'' - film fab. prod. USA
22:30 Kroniki PAT - tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia
23:30 Świat jaki jest: ''Gorzki smak herbaty'' - film dok. prod. angielskiej
Program 2
10:55 Bezpośrednia relacja z obrad Senatu PRL
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Konwój
19:00 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:30 Dookoła świata - ''W Tunezji''
20:00 Oficyna poetów i malarzy - rep.
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka - ''Sennik Artemidora'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Zespół Adwokacki: ''Dyskrecja''
22:30 Filmy z Humphreyem Bogartem: ''Mieć i nie mieć'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia
5.04.1988
Program 1
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Udane życie'' (1) - serial prod. australijskiej
12:00 Domator
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:50 Decyzje 15-latków: ''Kim być?''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Krąg - mag. harcerzy
16:50 Dla dzieci: ''Cojak'' - teleturniej
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska - wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dobranoc: ''Lunetka, Marcin i... piłka''
19:00 Mówiły jaskółki sprawy gospodarcze - pr. publicystyki kulturalnej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Udane życie (1) - serial prod. australijskiej
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:50 Zieleń Brodna - dok. film TP
22:10 Spory
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (23)
Program 2
16:55 Język angielski (23)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Kenia'' (11) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Spotkanie z Januszem Kowalskim - program muzyczny
20:00 Studio Sport: Puchar Europy w koszykówce - Gandawa '88 (1/2 finału)
21:10 Polak dorabia - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karoly'a Makka: ''Za ceglanym murem'' - film prod. węgierskiej
23:30 Ostatnie wiadomości
16.01.1988
Program 1
7:25 TTR - Fizyka (sem III)
7:55 TTR - Język polski (sem III)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Drops'' i ''Szagma, albo zaginione światy'' - serial animowany
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:10 Na krawędzi słowa
12:30 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:00 Antologia dramatu powszechnego: Aleksander Suchowo-Kobylin: ''Małżeństwo Kreczyńskiego'' reż J. Burski i W. Wodecki
14:55 Dok. filmy Ludwika Perskiego
16:00 Losowanie Dużego Lotka
16:10 Plebiscyt piosenki - Opole '88
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: ME w jeździe figurowej na lodzie Praga '88 - program dowolny mężczyzn
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Claudia - melodramat prod. brytyjskiej
21:25 Śpiewa Grażyna Brodzińska
22:05 7 dni na świecie
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:45 DT - Wiadomości
23:10 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' (4-ost) - serial sensacyjny prod. australijskiej
0:00 Program na jutro
Program 2
12:25 Studio Sport: Turniej tenisowy juniorów o puchar przewodniczącego Komitetu ds. PRiTV
13:25 NURT - Edukacja ekonomiczna
13:55 NURT - Przyrodoznawstwo: ewolucja gwiazd
14:25 NURT - Problemy współczesnej rodziny polskiej
14:55 Powitanie
15:00 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
16:30 Spektrum
17:00 W kręgu kina: ''Kochali go wszyscy'' - film dok. prod. radzieckiej
18:00 Program lokalny
18:30 Mali, wielcy: Piccolo Coro del Antoniano
19:00 Studio Sport: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim zjazd mężczyzn
19:30 Mój Śląsk - widowisko poetyckie
20:00 Sylwetka kompozytora - Jerzy Gablenz
21:10 Jesień z bluesem
21:30 Panorama dnia
21:45 Rzeka bez powrotu - film fab. prod. USA
23:10 Brunona Miecugowa duchy polskie
23:30 Wieczorne Wiadomości
17.12.1988
Program 1
7:00 TTR - Fizyka (sem III)
7:30 TTR - Biologia (sem III)
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - prog. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino najmłodszych: ''Karlsson z dachu'' - film fab. prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Bellona - wojskowy mag. public.
11:50 10 ton z każdego ha - program rolny
12:10 Telewizja prowincja: ''okolice jeziora Medwie''
12:30 Do trzech razy sztuka - teleturniej
13:05 200 lat Australii - prog. dokumentalny
13:35 Telewizyjny teatr prozy: Tomasz Mann ''Małżeństwo Antoniny'' reż J. Słotwiński
15:10 Komedie, komedie, komedie: ''Gangsterzy i filantropi'' - polski film fab.
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Szaleństwa Maxa - film francuski
16:55 Trzy rundy: runda I - pr. public.
17:15 Teleexpress
17:30 Trzy rundy: runda II - pr. public.
17:50 Portrety: ''Na jednej linie'' - film dok. o Wawrzyńcu Żuławskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Wielkie przygody Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''w akwarium''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Jesteś już mężczyzną - komedia prod. USA
21:40 Trzy rundy: runda III - pr. public.
22:00 Tydzień w polityce
22:10 Telewizyjny przegląd sportowy
22:30 Hit '88: Maryla Rodowicz
23:30 DT - Wiadomości
23:40 Kino sensacji: ''Ludzie godni szacunku'' - włoski film fab.
Program 2
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Powitanie
15:00 Zawód: operator filmów przyrodniczych (2) - dok. film angielski
15:25 Spektrum
15:40 Meandry architektury: ''dachy''
16:00 Niełatwo być wynalazcą - film rysunkowy
16:10 Czy na Marsie istnieje życie - dok. film USA
16:35 Co to jest TV-Sat?
16:45 W co się bawić?
16:55 Wiedza i życie - spotkanie z redakcją
17:00 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:30 Muzyka małego ekranu
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''komu wszczepić neutrony?''
20:00 Studio Sport: Goeteborg - finał pucharu Davisa: Szwecja-RFN oraz Puchar ''Izwiestii'' w hokeju na lodzie
21:30 Panorama dnia
21:45 Napoleon (2) - francuski film histor.
23:20 Komentarz dnia
25.08.1989
Program 1
8:50 Domator: ''Borowiki, kurki i inne''
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (9) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Ach ty moja kochana - film prod. NRD
15:15 Już nie szumią na gór szczycie - film dok.
15:40 Domator: ''Przed weekendem''
16:40 Program dnia
16:45 Intersygnał
17:15 Teleexpress
17:30 Recital zespołu ''Zayazd''
18:00 Hatra perła pustyni - film dok.
18:30 Telewizyjny informator wydawniczy
18:50 Bez granic
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapulki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Zabawna pani'' - musical prod. USA
22:30 Kroniki PAT - Tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:00 Konwój
19:30 Dookoła świata: ''W Bangladeszu i w Izraelu''
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w kajakarstwie - Płowdiw '89
20:50 Brawo dla Grażyny Brodzińskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Orkiestry dęte w Clermont Ferrand - rep.
22:30 Filmy z Humphrey'em Bogartem: ''Mroczne przejście'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia
2.09.1989
Program 1
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino Teleferii: ''Przygody dobrodusznego smoka'' - serial prod. węgierskiej oraz ''Siedem życzeń'' (7-ost) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Od Wschowy do Belwederu - pr. wojskowy
11:55 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Kreta króla Minosa'' - film dok. prod. belgijskiej
12:40 Służewiecka rewia - wystawa zwierząt hodowlanych
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy: Zofia Nałkowska ''O tożsamości twórcy'' reż Jacek M. Hohensee
14:10 Akademia filmowa
14:35 Smak życia - pr. publicystyki kulturalnej
15:20 Komedie, komedie, komedie...: ''Pan Anatol szuka miliona'' - film fab. prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Premie i premiery: ''nasi goście, nasze przeboje''
17:15 Teleexpress
17:30 Portrety: ''Jak orły'' - film dok. o gen. Stanisławie Sosabowskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Osioł''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Akademia Filmowa: ''Lawrence z Arabii'' - film fab. prod. angielskiej
23:20 Teatr Telewizji: Jaroslav Hasek ''Spotkania ze Szwejkiem'' (7) reż Paweł Trzaska
23:40 Telewizyjny przegląd sportowy
0:10 Telegazeta
0:15 Kino sensacji: ''Inspektor Taggart'' (1) - film fab.prod. angielskiej
1:05 Program na jutro
Program 2
14:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Program dnia
15:00 Zwierzęta świata: ''Zwierzęta rybołowne'' - film przyrodniczy
15:25 Spektrum
15:40 Orły: ''A.G.Bell'' - serial anim. prod. japońskiej
16:05 Meandry architektury: ''Ruiny''
16:25 Trzy ołtarze (1) - film dok.
17:00 Legendy filmu: ''Gregory Peck''
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''Niemowlęta do tablicy''
20:00 Spotkanie z... Andrzejem Kurylewiczem i Wandą Warską
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio Sport: Puchar Świata w Los Angeles
22:25 Dziewięciu gniewnych ludzi - recenzje filmowe
23:20 Chateauvallon (17) - serial prod. francuskiej
0:15 Komentarz dnia
10.09.1989
Program 1
7:20 Notowania
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' oraz ''Przygoda na bezludnej wyspie'' (1) - serial australijski
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Ludy ziemi (8): ''Włosi'' - serial dok.
11:30 Święto kwiatów i kultury - Skierniewice '89
12:10 Teatr dla dzieci: A. A. Milde ''Dawno, dawno temu'' (2) - ''Motylek i róża'' reż S. Pieniak
13:10 Telewizyjny koncert życzeń
13:55 Morze - mag.
14:15 Wiadomo Wiech - film dok.
15:40 Panna dziedziczka (17) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: Puchar Świata w lekkiej atletyce - Barcelona '89
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Siostrzeńcy Kaczora Donalda''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Klan (2) - serial francuski
21:05 7 dni - świat
21:35 Sportowa niedziela
22:15 Premiery po latach: ''Szkic do portretu Dostojewskiego' - film dok.
23:10 Telegazeta
Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:15 Film dla niesłyszących: ''Klan'' (2) - serial francuski
11:15 Peryskop - mag. wojskowy
11:45 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Polska Kronika Filmowa
12:30 100 pytań do...
13:10 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial kanadyjski
14:05 Aktualności kulturalne: ''II Ogólnopolski Konkurs Muzyki i Pieśni Ludowej Młodych - Jasło '89''
14:20 Amsterdam: wojskowy ogród marzeń - rep.
14:45 Formuła 1
15:10 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Badacze nieznanych kultur'' (1) - film dok.
16:05 Formuła 1
16:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:35 Formuła 1
17:00 Studio Sport: Finał turnieju w tenisie ziemnym ''Złota Polska Jesień''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - Andrzej Matynia
19:30 Galeria Dwójki - Józef Łukomski
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:10 Festiwal muzyczny - Jarocin '89
21:30 Panorama dnia
21:45 Wojna i pamięć (2) - serial prod. USA
22:35 Wratislavia Cantans '89 - rep.
23:05 Komentarz dnia
Program 1
8:50 Domator: aerobik z Mariolą
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (7) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Honor dziecka - komedia prod. polskiej
15:40 Domator: przed weekendem
16:40 Program dnia
16:45 Z Polski rodem - mag. polonijny
17:15 Teleexpress
17:30 Polskie drogi (3) - serial TP
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapułki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Prapremiery: ''Statek szaleńców'' - film fab. prod. USA
22:30 Kroniki PAT - tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia
23:30 Świat jaki jest: ''Gorzki smak herbaty'' - film dok. prod. angielskiej
Program 2
10:55 Bezpośrednia relacja z obrad Senatu PRL
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Konwój
19:00 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:30 Dookoła świata - ''W Tunezji''
20:00 Oficyna poetów i malarzy - rep.
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka - ''Sennik Artemidora'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Zespół Adwokacki: ''Dyskrecja''
22:30 Filmy z Humphreyem Bogartem: ''Mieć i nie mieć'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia
5.04.1988
Program 1
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Udane życie'' (1) - serial prod. australijskiej
12:00 Domator
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:50 Decyzje 15-latków: ''Kim być?''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Krąg - mag. harcerzy
16:50 Dla dzieci: ''Cojak'' - teleturniej
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - Magazyn PCK
17:40 Wspólna Polska - wspólne sprawy
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dobranoc: ''Lunetka, Marcin i... piłka''
19:00 Mówiły jaskółki sprawy gospodarcze - pr. publicystyki kulturalnej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Udane życie (1) - serial prod. australijskiej
21:35 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:50 Zieleń Brodna - dok. film TP
22:10 Spory
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (23)
Program 2
16:55 Język angielski (23)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Kenia'' (11) - serial dok. prod. angielskiej
19:30 Spotkanie z Januszem Kowalskim - program muzyczny
20:00 Studio Sport: Puchar Europy w koszykówce - Gandawa '88 (1/2 finału)
21:10 Polak dorabia - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy Karoly'a Makka: ''Za ceglanym murem'' - film prod. węgierskiej
23:30 Ostatnie wiadomości
16.01.1988
Program 1
7:25 TTR - Fizyka (sem III)
7:55 TTR - Język polski (sem III)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Drops'' i ''Szagma, albo zaginione światy'' - serial animowany
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:10 Magazyn lotniczy
11:40 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
12:10 Na krawędzi słowa
12:30 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:00 Antologia dramatu powszechnego: Aleksander Suchowo-Kobylin: ''Małżeństwo Kreczyńskiego'' reż J. Burski i W. Wodecki
14:55 Dok. filmy Ludwika Perskiego
16:00 Losowanie Dużego Lotka
16:10 Plebiscyt piosenki - Opole '88
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: ME w jeździe figurowej na lodzie Praga '88 - program dowolny mężczyzn
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Claudia - melodramat prod. brytyjskiej
21:25 Śpiewa Grażyna Brodzińska
22:05 7 dni na świecie
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:45 DT - Wiadomości
23:10 Kino nocne: ''Z Alice donikąd'' (4-ost) - serial sensacyjny prod. australijskiej
0:00 Program na jutro
Program 2
12:25 Studio Sport: Turniej tenisowy juniorów o puchar przewodniczącego Komitetu ds. PRiTV
13:25 NURT - Edukacja ekonomiczna
13:55 NURT - Przyrodoznawstwo: ewolucja gwiazd
14:25 NURT - Problemy współczesnej rodziny polskiej
14:55 Powitanie
15:00 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
16:30 Spektrum
17:00 W kręgu kina: ''Kochali go wszyscy'' - film dok. prod. radzieckiej
18:00 Program lokalny
18:30 Mali, wielcy: Piccolo Coro del Antoniano
19:00 Studio Sport: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim zjazd mężczyzn
19:30 Mój Śląsk - widowisko poetyckie
20:00 Sylwetka kompozytora - Jerzy Gablenz
21:10 Jesień z bluesem
21:30 Panorama dnia
21:45 Rzeka bez powrotu - film fab. prod. USA
23:10 Brunona Miecugowa duchy polskie
23:30 Wieczorne Wiadomości
17.12.1988
Program 1
7:00 TTR - Fizyka (sem III)
7:30 TTR - Biologia (sem III)
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - prog. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino najmłodszych: ''Karlsson z dachu'' - film fab. prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Bellona - wojskowy mag. public.
11:50 10 ton z każdego ha - program rolny
12:10 Telewizja prowincja: ''okolice jeziora Medwie''
12:30 Do trzech razy sztuka - teleturniej
13:05 200 lat Australii - prog. dokumentalny
13:35 Telewizyjny teatr prozy: Tomasz Mann ''Małżeństwo Antoniny'' reż J. Słotwiński
15:10 Komedie, komedie, komedie: ''Gangsterzy i filantropi'' - polski film fab.
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Szaleństwa Maxa - film francuski
16:55 Trzy rundy: runda I - pr. public.
17:15 Teleexpress
17:30 Trzy rundy: runda II - pr. public.
17:50 Portrety: ''Na jednej linie'' - film dok. o Wawrzyńcu Żuławskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Wielkie przygody Bolka i Lolka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''w akwarium''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 O programach TP jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Jesteś już mężczyzną - komedia prod. USA
21:40 Trzy rundy: runda III - pr. public.
22:00 Tydzień w polityce
22:10 Telewizyjny przegląd sportowy
22:30 Hit '88: Maryla Rodowicz
23:30 DT - Wiadomości
23:40 Kino sensacji: ''Ludzie godni szacunku'' - włoski film fab.
Program 2
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Powitanie
15:00 Zawód: operator filmów przyrodniczych (2) - dok. film angielski
15:25 Spektrum
15:40 Meandry architektury: ''dachy''
16:00 Niełatwo być wynalazcą - film rysunkowy
16:10 Czy na Marsie istnieje życie - dok. film USA
16:35 Co to jest TV-Sat?
16:45 W co się bawić?
16:55 Wiedza i życie - spotkanie z redakcją
17:00 Zbliżenia, czyli to i owo o filmie
17:30 Muzyka małego ekranu
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''komu wszczepić neutrony?''
20:00 Studio Sport: Goeteborg - finał pucharu Davisa: Szwecja-RFN oraz Puchar ''Izwiestii'' w hokeju na lodzie
21:30 Panorama dnia
21:45 Napoleon (2) - francuski film histor.
23:20 Komentarz dnia
25.08.1989
Program 1
8:50 Domator: ''Borowiki, kurki i inne''
9:00 Zielone Teleferie
9:30 Kino Teleferii: ''Arabela'' (9) - serial prod. czechosłowackiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Ach ty moja kochana - film prod. NRD
15:15 Już nie szumią na gór szczycie - film dok.
15:40 Domator: ''Przed weekendem''
16:40 Program dnia
16:45 Intersygnał
17:15 Teleexpress
17:30 Recital zespołu ''Zayazd''
18:00 Hatra perła pustyni - film dok.
18:30 Telewizyjny informator wydawniczy
18:50 Bez granic
19:00 Dobranoc: ''Przygody Gapulki''
19:10 Monitor rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego: ''Zabawna pani'' - musical prod. USA
22:30 Kroniki PAT - Tak było...
22:45 Czas - mag. publicystyczny
23:15 DT - Echa dnia
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Wzrockowa lista przebojów Marka Niedźwieckiego
19:00 Konwój
19:30 Dookoła świata: ''W Bangladeszu i w Izraelu''
20:00 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w kajakarstwie - Płowdiw '89
20:50 Brawo dla Grażyny Brodzińskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Orkiestry dęte w Clermont Ferrand - rep.
22:30 Filmy z Humphrey'em Bogartem: ''Mroczne przejście'' - film prod. USA
0:10 Komentarz dnia
2.09.1989
Program 1
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
8:55 Program dnia
9:00 Kino Teleferii: ''Przygody dobrodusznego smoka'' - serial prod. węgierskiej oraz ''Siedem życzeń'' (7-ost) - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Od Wschowy do Belwederu - pr. wojskowy
11:55 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Kreta króla Minosa'' - film dok. prod. belgijskiej
12:40 Służewiecka rewia - wystawa zwierząt hodowlanych
13:15 Telewizyjny Teatr Prozy: Zofia Nałkowska ''O tożsamości twórcy'' reż Jacek M. Hohensee
14:10 Akademia filmowa
14:35 Smak życia - pr. publicystyki kulturalnej
15:20 Komedie, komedie, komedie...: ''Pan Anatol szuka miliona'' - film fab. prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Premie i premiery: ''nasi goście, nasze przeboje''
17:15 Teleexpress
17:30 Portrety: ''Jak orły'' - film dok. o gen. Stanisławie Sosabowskim
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygód kilka wróbla Ćwirka''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Osioł''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Akademia Filmowa: ''Lawrence z Arabii'' - film fab. prod. angielskiej
23:20 Teatr Telewizji: Jaroslav Hasek ''Spotkania ze Szwejkiem'' (7) reż Paweł Trzaska
23:40 Telewizyjny przegląd sportowy
0:10 Telegazeta
0:15 Kino sensacji: ''Inspektor Taggart'' (1) - film fab.prod. angielskiej
1:05 Program na jutro
Program 2
14:00 W świecie ciszy (dla niesłyszących)
14:25 Telewizyjny koncert życzeń
14:55 Program dnia
15:00 Zwierzęta świata: ''Zwierzęta rybołowne'' - film przyrodniczy
15:25 Spektrum
15:40 Orły: ''A.G.Bell'' - serial anim. prod. japońskiej
16:05 Meandry architektury: ''Ruiny''
16:25 Trzy ołtarze (1) - film dok.
17:00 Legendy filmu: ''Gregory Peck''
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Alfa i omega: ''Niemowlęta do tablicy''
20:00 Spotkanie z... Andrzejem Kurylewiczem i Wandą Warską
21:30 Panorama dnia
21:45 Studio Sport: Puchar Świata w Los Angeles
22:25 Dziewięciu gniewnych ludzi - recenzje filmowe
23:20 Chateauvallon (17) - serial prod. francuskiej
0:15 Komentarz dnia
10.09.1989
Program 1
7:20 Notowania
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' oraz ''Przygoda na bezludnej wyspie'' (1) - serial australijski
10:30 DT - Wiadomości
10:35 Ludy ziemi (8): ''Włosi'' - serial dok.
11:30 Święto kwiatów i kultury - Skierniewice '89
12:10 Teatr dla dzieci: A. A. Milde ''Dawno, dawno temu'' (2) - ''Motylek i róża'' reż S. Pieniak
13:10 Telewizyjny koncert życzeń
13:55 Morze - mag.
14:15 Wiadomo Wiech - film dok.
15:40 Panna dziedziczka (17) - serial brazylijski
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: Puchar Świata w lekkiej atletyce - Barcelona '89
18:40 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Siostrzeńcy Kaczora Donalda''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Klan (2) - serial francuski
21:05 7 dni - świat
21:35 Sportowa niedziela
22:15 Premiery po latach: ''Szkic do portretu Dostojewskiego' - film dok.
23:10 Telegazeta
Program 2
9:45 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:15 Film dla niesłyszących: ''Klan'' (2) - serial francuski
11:15 Peryskop - mag. wojskowy
11:45 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Polska Kronika Filmowa
12:30 100 pytań do...
13:10 Kino familijne: ''Niebezpieczna zatoka'' (1) - serial kanadyjski
14:05 Aktualności kulturalne: ''II Ogólnopolski Konkurs Muzyki i Pieśni Ludowej Młodych - Jasło '89''
14:20 Amsterdam: wojskowy ogród marzeń - rep.
14:45 Formuła 1
15:10 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Badacze nieznanych kultur'' (1) - film dok.
16:05 Formuła 1
16:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
16:35 Formuła 1
17:00 Studio Sport: Finał turnieju w tenisie ziemnym ''Złota Polska Jesień''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic - Andrzej Matynia
19:30 Galeria Dwójki - Józef Łukomski
20:00 Studio Sport: Piłka w grze
21:10 Festiwal muzyczny - Jarocin '89
21:30 Panorama dnia
21:45 Wojna i pamięć (2) - serial prod. USA
22:35 Wratislavia Cantans '89 - rep.
23:05 Komentarz dnia
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
4.12.1987
Program 1
8:10 Historia (kl. VII)
9:00 Historia (kl. III lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Zmiennicy'' (5) - serial TP
11:20 Domator
12:00 Język polski (kl. VIII)
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem I)
14:00 TTR - Hodowla zwierząt (sem I)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT: ''Droga do postępu''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Rambit - teleturniej
16:50 Dla dzieci: ''Okienko Pankracego''
17:15 Teleexpress
17:30 Za kierownicą
17:50 Popołudnie z ''Pegazem''
18:25 Małe kino: ''Sfera irracjonalności'' - film dok. TP
18:50 Dobranoc: ''Cudowny talizman''
19:00 Monitor Rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Zmiennicy (5) - serial TP
21:00 Polska-Grecja - rep.
21:35 Trzydzieści lat minęło - program rozrywkowy z okazji Dnia Górnika i 30-lecia OTV Katowice
22:40 DT - Komentarze
Program 2
16:55 Język angielski (39)
17:25 Program dnia
17:30 Między nami rodzicami
18:00 Program lokalny
18:30 Krajobraz po katastrofie - rep.
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Dookoła świata: ''W Finlandii''
20:00 Jesień z bluesem - program rozrywkowy
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka: ''Narcyz''
21:30 Panorama dnia
21:45 Doczekać zmroku - film kryminalny prod. USA
23:30 Rozmowy intymne
0:00 Wieczorne Wiadomości
Program 1
8:10 Historia (kl. VII)
9:00 Historia (kl. III lic.)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Domator
10:20 Dla II zmiany: ''Zmiennicy'' (5) - serial TP
11:20 Domator
12:00 Język polski (kl. VIII)
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem I)
14:00 TTR - Hodowla zwierząt (sem I)
15:30 W szkole i w domu
15:50 NURT: ''Droga do postępu''
16:20 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Rambit - teleturniej
16:50 Dla dzieci: ''Okienko Pankracego''
17:15 Teleexpress
17:30 Za kierownicą
17:50 Popołudnie z ''Pegazem''
18:25 Małe kino: ''Sfera irracjonalności'' - film dok. TP
18:50 Dobranoc: ''Cudowny talizman''
19:00 Monitor Rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Zmiennicy (5) - serial TP
21:00 Polska-Grecja - rep.
21:35 Trzydzieści lat minęło - program rozrywkowy z okazji Dnia Górnika i 30-lecia OTV Katowice
22:40 DT - Komentarze
Program 2
16:55 Język angielski (39)
17:25 Program dnia
17:30 Między nami rodzicami
18:00 Program lokalny
18:30 Krajobraz po katastrofie - rep.
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Dookoła świata: ''W Finlandii''
20:00 Jesień z bluesem - program rozrywkowy
20:50 Antyczny świat prof. Krawczuka: ''Narcyz''
21:30 Panorama dnia
21:45 Doczekać zmroku - film kryminalny prod. USA
23:30 Rozmowy intymne
0:00 Wieczorne Wiadomości
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
4.09.1988
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (6) - serial przyrod. prod. francuskiej
11:05 7 anten
12:00 Świątynia - radziecki film dok.
13:00 Teatr dla dzieci: Z. Krukowski ''Koza na dachu albo podwórko dziwów'' reż J. Bielumas
14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:50 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:20 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
16:20 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Obrona Warszawy, rzecz o Stefanie Starżyńskim
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Przez mapę na gapę''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (5) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Burt Bacharach zaprasza do parku - pr. rozrywkowy
22:15 Tydzień w polityce
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
23:40 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej
Program 2
9:10 Przeglad tygodnia (dla niesłyszących)
9:45 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (5) - serial TP
10:40 Spojrzenie na Wrzesień - dok. film polski
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau, ślepi prorocy z Wyspy Wielkanocnej'' (1) - serial dok. prod. USA
13:20 100 pytań do... Józefa Klasy
13:50 Klejnoty kultury: ''Kalwaria Zebrzydowska''
14:55 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli quod erad demontrandum'' (1) - serial prod. angielskiej
15:20 II koncert fortepianowy Haitora Villi - Lobosa
15:50 Sztuka ogrodowa w Polsce: ''Ogrody naturalistyczne i elektryczne'' (2) - film dok.
16:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Hanzowie z gór Karakorum'' - dok. film RFN
17:15 Aktualności kulturalne: ''letnie wieczory z muzyką dawną''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Goście Daniela Passenta
19:30 Koszalińskie spotkania filmowe
20:00 Studio Sport: ''Piłka w grze''
20:50 Sekrety przedświtu: ''nocna zmiana bluesa'' - recital
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (1) - serial TP
22:45 Wieczorne Wiadomości
Program 1
7:15 Program dnia
7:20 Wszechnica Rodziny Wiejskiej
7:45 Po gospodarsku
8:15 Tydzień
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Teleranek'' i ''Dziecięcy patrol'' (1) - serial prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (6) - serial przyrod. prod. francuskiej
11:05 7 anten
12:00 Świątynia - radziecki film dok.
13:00 Teatr dla dzieci: Z. Krukowski ''Koza na dachu albo podwórko dziwów'' reż J. Bielumas
14:05 Telewizyjny Koncert Życzeń
14:50 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:20 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
16:20 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Obrona Warszawy, rzecz o Stefanie Starżyńskim
18:15 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Przez mapę na gapę''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (5) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Burt Bacharach zaprasza do parku - pr. rozrywkowy
22:15 Tydzień w polityce
22:30 DT - Wiadomości
22:40 W kamiennym kręgu (18) - serial prod. brazylijskiej
23:40 W kamiennym kręgu (19) - serial prod. brazylijskiej
Program 2
9:10 Przeglad tygodnia (dla niesłyszących)
9:45 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (5) - serial TP
10:40 Spojrzenie na Wrzesień - dok. film polski
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Powitanie
12:20 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Odyseja Cousteau, ślepi prorocy z Wyspy Wielkanocnej'' (1) - serial dok. prod. USA
13:20 100 pytań do... Józefa Klasy
13:50 Klejnoty kultury: ''Kalwaria Zebrzydowska''
14:55 Kino familijne: ''Profesor Q.E.D. czyli quod erad demontrandum'' (1) - serial prod. angielskiej
15:20 II koncert fortepianowy Haitora Villi - Lobosa
15:50 Sztuka ogrodowa w Polsce: ''Ogrody naturalistyczne i elektryczne'' (2) - film dok.
16:20 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Hanzowie z gór Karakorum'' - dok. film RFN
17:15 Aktualności kulturalne: ''letnie wieczory z muzyką dawną''
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Goście Daniela Passenta
19:30 Koszalińskie spotkania filmowe
20:00 Studio Sport: ''Piłka w grze''
20:50 Sekrety przedświtu: ''nocna zmiana bluesa'' - recital
21:30 Panorama dnia
21:45 Z biegiem lat, z biegiem dni (1) - serial TP
22:45 Wieczorne Wiadomości
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
23.09.1989
Program 1
6:55 TTR - Matematyka (sem III): ''Funkcja potęgowa'' (1)
7:25 TTR - Spotkania z literaturą (sem III): ''liryka epoki pozytywizmu''
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
9:00 Drops - mag. dla dzieci i młodzieży oraz ''Arabela'' (13-ost) - serial prod czechosłowackiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Iskierki na iskrze - pr. wojskowy
11:55 Telewizyjny koncert życzeń
12:25 Flesz - mag. muzyki rozrywkowej
12:50 Telewizyjny Teatr Prozy: Jarosław Iwaszkiewicz ''Sława i chwała (3): Piekne lato'' rez L. Zamkow
14:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
14:55 Komedie, komedie, komedie: ''Wiosna, panie sierżancie'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Polityka, politycy: Jacques Chirac - program Andrzeja Bilika
17:15 Teleexpress
17:30 Zabawy w dorosłych ciąg dalszy - film dok.
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygody misia Colargola''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''nowości''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Wielka nadzieja białych - Dramat społeczno-obyczajowy prod. USA
21:45 Telewizyjny Przegląd Sportowy
22:05 Tydzień w polityce - komentuje Karol Szyndzielorz
22:15 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn '89
23:25 Telegazeta
23:30 Kino sensacji: ''Omen'' - horror prod. USA
1:15 Program na jutro
Program 2
13:45 Konkurs 5 milionów
14:30 Bariery
14:55 Powitanie
15:00 Ordy: ''Stephenson - lokomotywa parowa'' - serial anim. prod japońskiej
15:25 Spektrum
15:40 Arktyczne lato - film przyrod. prod. USA
16:05 Meandry architektury: ''Zwierzęta z kamienia''
16:25 Trzy ołtarze (3) - film dok. prod. duńsko-angielskiej
17:00 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Szansa: ''Dziewczyna miesiąca'' - teleturniej
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki''
21:30 Panorama dnia
21:45 Chateauvallon (20) - serial prod. francuskiej
22:40 Kraków na antenie ''Dwójki''
23:40 Komentarz dnia
Program 1
6:55 TTR - Matematyka (sem III): ''Funkcja potęgowa'' (1)
7:25 TTR - Spotkania z literaturą (sem III): ''liryka epoki pozytywizmu''
7:55 Program dnia
8:00 Tydzień na działce
8:20 Na zdrowie - pr. rekreacyjny
9:00 Drops - mag. dla dzieci i młodzieży oraz ''Arabela'' (13-ost) - serial prod czechosłowackiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:25 Iskierki na iskrze - pr. wojskowy
11:55 Telewizyjny koncert życzeń
12:25 Flesz - mag. muzyki rozrywkowej
12:50 Telewizyjny Teatr Prozy: Jarosław Iwaszkiewicz ''Sława i chwała (3): Piekne lato'' rez L. Zamkow
14:15 Gdzie są taśmy z tamtych lat
14:55 Komedie, komedie, komedie: ''Wiosna, panie sierżancie'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Polityka, politycy: Jacques Chirac - program Andrzeja Bilika
17:15 Teleexpress
17:30 Zabawy w dorosłych ciąg dalszy - film dok.
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Przygody misia Colargola''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''nowości''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Wielka nadzieja białych - Dramat społeczno-obyczajowy prod. USA
21:45 Telewizyjny Przegląd Sportowy
22:05 Tydzień w polityce - komentuje Karol Szyndzielorz
22:15 Bałtycki Festiwal Piosenki - Karlshamn '89
23:25 Telegazeta
23:30 Kino sensacji: ''Omen'' - horror prod. USA
1:15 Program na jutro
Program 2
13:45 Konkurs 5 milionów
14:30 Bariery
14:55 Powitanie
15:00 Ordy: ''Stephenson - lokomotywa parowa'' - serial anim. prod japońskiej
15:25 Spektrum
15:40 Arktyczne lato - film przyrod. prod. USA
16:05 Meandry architektury: ''Zwierzęta z kamienia''
16:25 Trzy ołtarze (3) - film dok. prod. duńsko-angielskiej
17:00 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Szansa: ''Dziewczyna miesiąca'' - teleturniej
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki''
21:30 Panorama dnia
21:45 Chateauvallon (20) - serial prod. francuskiej
22:40 Kraków na antenie ''Dwójki''
23:40 Komentarz dnia
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Z takich typowo programów nie dla dzieci to najpierw w środy o 21:30 a później w czwartki o 22:00 emitowane były "24 klatki na sekundę" kreskówki dla dorosłych ze zdjęciami erotycznymi nagich pań. Jeszcze jakieś animowane horrory, kryminalne i takie tam różne filmy animowane.
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
8.03.1984
Program 1
6:00 TTR - Chemia (sem II)
6:30 TTR - Matematyka (sem II)
8:10 Przysposobnienie obronne: ''Jak walczyć z ogniem''
9:00 Praca - technika (kl. IV): ''Budujemy dom''
9:30 Dla II zmiany: ''Bliżniaczki czyli bierz przykład z siostry'' - film obyczaj. prod. NRD
11:00 Język polski (kl. II lic.): ''Mickiewicz - Słowacki - Krasiński''
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
14:00 TTR - Fizyka (sem IV)
15:55 Program dnia
16:00 Mieszkać - poradnik
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' oraz ''Arabela'' (1) - serial prod. czechosłowackiej
17:30 Szłyśmy od Oki - pr. wojskowy
18:05 Interstudio
18:30 Piękny listopad - rep. filmowy-dokumentalny
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Świat z bliska - pr. dokumentalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji: Jean Pierre Conty ''Wzywamy w charakterze świadka'' reż M. Dzienisiewicz
21:30 Seans filmowy
22:00 DT - Komentarze
22:25 Pegaz - aktualności kulturalne
23:05 DT - 24 godziny
Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Spróbuj sam
17:30 Patent - problemy polskiej motoryzacji
18:00 Krajobrazy kultury
18:30 Program lokalny
19:10 Klub Antoniego Piechniczka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Filharmonia: ''W hołdzie Ryszardowi Wagnerowi''
21:20 DT - Wiadomości
21:30 Godzina dla Ewy - pr. rozrywkowy
8.03.1985
Program 1
11:00 Domowe przedszkole
11:40 DT - Wiadomości
11:55 Historia (kl. III lic.): ''Ustalanie granic II Rzeczypospolitej''
12:50 Wokół nas (kl. I-II)
13:30 TTR - Matematyka
14:00 TTR - Chemia
15:35 W szkole i w domu
15:55 NURT: ''Historia''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Tylko dla orląt'' i ''Piątek z Pankracym''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Zawód inteligent - pr. publicystyczny
18:00 Bez próby: ''Dzień Kobiet''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Tele-gol: ''Przed piłkarską wiosną''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor Rządowy
20:30 Białe tango - film obyczaj. prod. radzieckiej
21:55 DT - Komentarze
22:25 Wiesław Ochman o kobietach
23:55 DT - Wiadomości
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Śledztwo w sprawie nauki: ''Czy mamy skarby?'' (2)
17:30 Piosenki nie tylko dla Ewy
18:00 Prosto z morza: ''Magister żeglugi wielkiej''
18:30 Program lokalny
19:00 Zbliżenia (to i owo o filmie)
19:20 Przeboje ''Dwójki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata: ''Galeria Deglii Uffizi we Florencji'' (1)
20:30 Prosto z kosza - pr. satyryczny
20:50 Sopot '84 - pr. rozrywkowy
21:20 DT - Wiadomości
21:35 Przeboje dla pań
22:05 40 karatów - komedia prod. USA
23:50 DT - Wiadomości
8.03.1986
Program 1
7:25 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Sobótka'' oraz ''Czterej pancerni i pies'' - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Estrada folkloru
10:55 Bariery
11:25 Telewizyjna lista przebojów
11:40 Na krawędzi słowa: ''Przegląd humanistyczny''
12:00 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
12:30 Chwila w Troi - pr. poetycki
12:55 Lista przebojów muzyki poważnej
13:15 Teatr Telewizji: A. Strindberg ''Silniejsza jednoaktówka'' reż I. Wolen
13:45 Telewizyjne biuro pośrednictwa
14:05 Ocalić od zapomnienia
14:30 Militaria obronność, nowoczesność
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego: P. A. Beaumarchais ''Wesele Figara'' reż. Czesław Wołłejko
16:30 Kram - mag. konsumenta
17:10 Losowanie Toto Lotka i zakładów specjalnych
17:35 Studio Sport: MŚ w lotach narciarskich
18:30 Telewizyjny magazyn młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Powrót do Edenu (1) - serial prod. australijskiej
21:55 Czas - mag. publicystyczny
22:45 7 dni na świecie
22:55 DT - Wiadomości
23:00 Sportowe rytmy tygodnia
23:50 Kino nocne: ''Przebudzenie'' - film fab. prod. angielskiej
Program 2
13:30 NURT (powtórzenie wykładów)
14:00 NURT (powtórzenie wykładów)
14:30 NURT (powtórzenie wykładów)
15:00 Powitanie
15:10 Dla młodych widzów: ''5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia''
16:25 Wideoteka dla pań
16:55 Okolice muzyki
17:30 VII Przegląd piosenki aktorskiej - Wrocław '86
18:00 Wioska Ziemia: ''Cicha rewolucja'' - ang. serial dok.
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Słynne orkiestry świata''
21:40 Tydzień w polityce
21:50 Midem '85
22:40 Perła w koronie (8) - serial prod. angielskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:40 Muzyka na dobranoc
8.03.1987
Program 1
13:30 TTR - Matematyka (sem II)
14:00 TTR - Język polski (sem II)
15:50 NURT: ''Wychowanie zdrowotne''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Kwant''
17:15 Teleexpress
17:30 Kobieta za ladą (12) - serial prod. czechosłowackiej
18:30 Echa stadionów
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Laboratorium: ''Mikrokosmos''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rozmowa na telefon (I)
20:15 Teatr Telewizji: Ivo Bresan ''Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna'' reż O. Lipińska
22:15 DT - Komentarze
22:35 Rozmowa na telefon (II)
22:50 Ręce - film dok. TP
23:15 DT - Wiadomości
23:20 Język niemiecki (21)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język niemiecki (21)
17:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Kulig''
18:00 Program lokalny
18:30 Podaj łapę
19:00 Ślepy tor - film fab. TP
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Polska zimą
20:15 Gwiazdy wielkiego sportu
20:45 Nowości płytowe - mag.
21:15 Dopisać losy
21:45 Ciężarowcy
22:15 Biografie: ''R.K.Narayan'' - dok. film angielski
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Przegląd piosenki aktorskiej
8.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. IV)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (10) - serial prod. USA
11:55 Domator
12:05 Geografia (kl. VI)
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:20 Powtórka przed maturą: ''Język polski''
15:50 Kim być?: ''dla maturzystów''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - mag. PCK
17:40 Gazeta Rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:00 Publicystyka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (10) - serial prod. USA
21:25 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:40 Uparła się moja tęsknota - pr. poetycki
22:05 Azja Andrzeja Wawrzyniaka - dok. film TP
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (19)
Program 2
16:55 Język angielski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Egipt'' (7) - dok. film anigelski
20:00 Może pani przyjmie ten bukiecik fiołków - muzyczne dedykacje
21:10 Polak dorabia: ''Na morzach i oceanach'' - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Dwoje na drodze - film fab. prod. angielskiej
23:30 Wieczorne Wiadomości
8.03.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. VIII): ''O nową Polskę''
8:35 Domator: ''Nasza poczta - Szkoła dla rodziców''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Spotkania na lotnisku (6) - serial prod. NRD
10:40 Domator: ''Przyjemne z pożytecznym''
12:00 Biologia z higieną (kl. VII): ''Wchodzenie w świat dorosłych''
13:30 TTR - Chemia (sem II): ''Węglowce''
14:00 TTR - Produkcja zwierzęca (sem II): ''Wychów cieląt''
15:20 NURT: ''Innowacje pedagogiczne - Poszukiwania''
15:50 DT - Wiadomości
15:55 Losowanie Express i Super Lotka
16:05 Bariery
16:25 Scena TDC
16:50 Dla dzieci: ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia: ''Młodzi w orle'' - rep.
18:00 Telewizyjny informator wydawniczy
18:20 Dawniej niż wczoraj: ''Archiwum XX Wieku''
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 10 minut
19:10 Gra o milion
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pytania dnia
20:10 Prapremiery: ''Od dziewiątej do piątej'' - komedia obyczaj. prod. USA
21:55 Wokół okrągłego stołu
22:40 Nasze przeboje - pr. rozrywkowy
23:00 DT - Echa dnia
23:20 Język rosyjski (19)
Program 2
16:55 Język rosyjski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102'': ''Przegląd piosenki aktorskiej''
18:00 Program lokalny
18:30 Ze wszystkich stron - mag. reporterów
19:00 II Rzeczpospolita nieznana (5): ''Gdynia''
20:00 Wirtuozi wiolinistyki - Mareli Błaszczok
20:50 Wawrzyny dla aktorów - rep.
21:30 Panorama dnia
21:55 07 - zgłoś się (10) - serial TP
23:15 Telewizja nocą
23:55 Komentarz dnia
Program 1
6:00 TTR - Chemia (sem II)
6:30 TTR - Matematyka (sem II)
8:10 Przysposobnienie obronne: ''Jak walczyć z ogniem''
9:00 Praca - technika (kl. IV): ''Budujemy dom''
9:30 Dla II zmiany: ''Bliżniaczki czyli bierz przykład z siostry'' - film obyczaj. prod. NRD
11:00 Język polski (kl. II lic.): ''Mickiewicz - Słowacki - Krasiński''
13:30 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
14:00 TTR - Fizyka (sem IV)
15:55 Program dnia
16:00 Mieszkać - poradnik
16:30 DT - Wiadomości
16:40 Dla młodych widzów: ''O mnie, o tobie, o nas'' oraz ''Arabela'' (1) - serial prod. czechosłowackiej
17:30 Szłyśmy od Oki - pr. wojskowy
18:05 Interstudio
18:30 Piękny listopad - rep. filmowy-dokumentalny
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Świat z bliska - pr. dokumentalny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Publicystyka
20:15 Teatr Sensacji: Jean Pierre Conty ''Wzywamy w charakterze świadka'' reż M. Dzienisiewicz
21:30 Seans filmowy
22:00 DT - Komentarze
22:25 Pegaz - aktualności kulturalne
23:05 DT - 24 godziny
Program 2
17:00 DT - Wiadomości
17:10 Spróbuj sam
17:30 Patent - problemy polskiej motoryzacji
18:00 Krajobrazy kultury
18:30 Program lokalny
19:10 Klub Antoniego Piechniczka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Express reporterów
20:15 Filharmonia: ''W hołdzie Ryszardowi Wagnerowi''
21:20 DT - Wiadomości
21:30 Godzina dla Ewy - pr. rozrywkowy
8.03.1985
Program 1
11:00 Domowe przedszkole
11:40 DT - Wiadomości
11:55 Historia (kl. III lic.): ''Ustalanie granic II Rzeczypospolitej''
12:50 Wokół nas (kl. I-II)
13:30 TTR - Matematyka
14:00 TTR - Chemia
15:35 W szkole i w domu
15:55 NURT: ''Historia''
16:25 DT - Wiadomości
16:30 Dla młodych widzów: ''Tylko dla orląt'' i ''Piątek z Pankracym''
17:20 DT - Wiadomości
17:30 Zawód inteligent - pr. publicystyczny
18:00 Bez próby: ''Dzień Kobiet''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Tele-gol: ''Przed piłkarską wiosną''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Monitor Rządowy
20:30 Białe tango - film obyczaj. prod. radzieckiej
21:55 DT - Komentarze
22:25 Wiesław Ochman o kobietach
23:55 DT - Wiadomości
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Śledztwo w sprawie nauki: ''Czy mamy skarby?'' (2)
17:30 Piosenki nie tylko dla Ewy
18:00 Prosto z morza: ''Magister żeglugi wielkiej''
18:30 Program lokalny
19:00 Zbliżenia (to i owo o filmie)
19:20 Przeboje ''Dwójki''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Galerie świata: ''Galeria Deglii Uffizi we Florencji'' (1)
20:30 Prosto z kosza - pr. satyryczny
20:50 Sopot '84 - pr. rozrywkowy
21:20 DT - Wiadomości
21:35 Przeboje dla pań
22:05 40 karatów - komedia prod. USA
23:50 DT - Wiadomości
8.03.1986
Program 1
7:25 TTR - Uprawa roślin (sem IV)
7:55 TTR - Mechanizacja rolnictwa (sem IV)
8:25 Program dnia
8:30 Tydzień na działce
9:00 Dla młodych widzów: ''Sobótka'' oraz ''Czterej pancerni i pies'' - serial TP
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Estrada folkloru
10:55 Bariery
11:25 Telewizyjna lista przebojów
11:40 Na krawędzi słowa: ''Przegląd humanistyczny''
12:00 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
12:30 Chwila w Troi - pr. poetycki
12:55 Lista przebojów muzyki poważnej
13:15 Teatr Telewizji: A. Strindberg ''Silniejsza jednoaktówka'' reż I. Wolen
13:45 Telewizyjne biuro pośrednictwa
14:05 Ocalić od zapomnienia
14:30 Militaria obronność, nowoczesność
15:00 DT - Wiadomości
15:05 Antologia dramatu powszechnego: P. A. Beaumarchais ''Wesele Figara'' reż. Czesław Wołłejko
16:30 Kram - mag. konsumenta
17:10 Losowanie Toto Lotka i zakładów specjalnych
17:35 Studio Sport: MŚ w lotach narciarskich
18:30 Telewizyjny magazyn młodych: ''promocje''
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Powrót do Edenu (1) - serial prod. australijskiej
21:55 Czas - mag. publicystyczny
22:45 7 dni na świecie
22:55 DT - Wiadomości
23:00 Sportowe rytmy tygodnia
23:50 Kino nocne: ''Przebudzenie'' - film fab. prod. angielskiej
Program 2
13:30 NURT (powtórzenie wykładów)
14:00 NURT (powtórzenie wykładów)
14:30 NURT (powtórzenie wykładów)
15:00 Powitanie
15:10 Dla młodych widzów: ''5-10-15 - zespół ''Dom'' przedstawia''
16:25 Wideoteka dla pań
16:55 Okolice muzyki
17:30 VII Przegląd piosenki aktorskiej - Wrocław '86
18:00 Wioska Ziemia: ''Cicha rewolucja'' - ang. serial dok.
18:30 Program lokalny
19:00 Spektrum
19:30 Dziennik Telewizyjny (dla niesłyszących)
20:00 Bis na bis
20:55 Filharmonia: ''Słynne orkiestry świata''
21:40 Tydzień w polityce
21:50 Midem '85
22:40 Perła w koronie (8) - serial prod. angielskiej
23:35 DT - Wiadomości
23:40 Muzyka na dobranoc
8.03.1987
Program 1
13:30 TTR - Matematyka (sem II)
14:00 TTR - Język polski (sem II)
15:50 NURT: ''Wychowanie zdrowotne''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Kwant''
17:15 Teleexpress
17:30 Kobieta za ladą (12) - serial prod. czechosłowackiej
18:30 Echa stadionów
19:00 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:10 Laboratorium: ''Mikrokosmos''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Rozmowa na telefon (I)
20:15 Teatr Telewizji: Ivo Bresan ''Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna'' reż O. Lipińska
22:15 DT - Komentarze
22:35 Rozmowa na telefon (II)
22:50 Ręce - film dok. TP
23:15 DT - Wiadomości
23:20 Język niemiecki (21)
Program 2
16:55 Program dnia
17:00 Język niemiecki (21)
17:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Kulig''
18:00 Program lokalny
18:30 Podaj łapę
19:00 Ślepy tor - film fab. TP
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Polska zimą
20:15 Gwiazdy wielkiego sportu
20:45 Nowości płytowe - mag.
21:15 Dopisać losy
21:45 Ciężarowcy
22:15 Biografie: ''R.K.Narayan'' - dok. film angielski
23:05 DT - Wiadomości
23:10 Przegląd piosenki aktorskiej
8.03.1988
Program 1
8:10 Praca - technika (kl. I-IV)
9:00 Historia (kl. IV)
9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Dla II zmiany: ''Jak zdobywano Dziki Zachód'' (10) - serial prod. USA
11:55 Domator
12:05 Geografia (kl. VI)
12:50 Chemia (kl. VIII)
13:30 TTR - Matematyka (sem IV)
14:00 TTR - Język polski (sem IV)
15:20 Powtórka przed maturą: ''Język polski''
15:50 Kim być?: ''dla maturzystów''
16:20 DT - Wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: ''Krąg'' i ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Człowiek dla człowieka - mag. PCK
17:40 Gazeta Rolnicza
18:10 Telewizyjny informator wydawniczy
18:30 Klinika zdrowego człowieka
18:50 Dla dzieci: ''Dobranoc''
19:00 Publicystyka
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jak zdobywano Dziki Zachód (10) - serial prod. USA
21:25 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:40 Uparła się moja tęsknota - pr. poetycki
22:05 Azja Andrzeja Wawrzyniaka - dok. film TP
22:40 DT - Komentarze
23:05 Język angielski (19)
Program 2
16:55 Język angielski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102''
18:00 Program lokalny
18:30 Koniec imperium: ''Egipt'' (7) - dok. film anigelski
20:00 Może pani przyjmie ten bukiecik fiołków - muzyczne dedykacje
21:10 Polak dorabia: ''Na morzach i oceanach'' - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Dwoje na drodze - film fab. prod. angielskiej
23:30 Wieczorne Wiadomości
8.03.1989
Program 1
8:05 Historia (kl. VIII): ''O nową Polskę''
8:35 Domator: ''Nasza poczta - Szkoła dla rodziców''
8:50 Domowe przedszkole
9:15 DT - Wiadomości
9:25 Spotkania na lotnisku (6) - serial prod. NRD
10:40 Domator: ''Przyjemne z pożytecznym''
12:00 Biologia z higieną (kl. VII): ''Wchodzenie w świat dorosłych''
13:30 TTR - Chemia (sem II): ''Węglowce''
14:00 TTR - Produkcja zwierzęca (sem II): ''Wychów cieląt''
15:20 NURT: ''Innowacje pedagogiczne - Poszukiwania''
15:50 DT - Wiadomości
15:55 Losowanie Express i Super Lotka
16:05 Bariery
16:25 Scena TDC
16:50 Dla dzieci: ''Cojak''
17:15 Teleexpress
17:30 Spojrzenia: ''Młodzi w orle'' - rep.
18:00 Telewizyjny informator wydawniczy
18:20 Dawniej niż wczoraj: ''Archiwum XX Wieku''
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 10 minut
19:10 Gra o milion
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pytania dnia
20:10 Prapremiery: ''Od dziewiątej do piątej'' - komedia obyczaj. prod. USA
21:55 Wokół okrągłego stołu
22:40 Nasze przeboje - pr. rozrywkowy
23:00 DT - Echa dnia
23:20 Język rosyjski (19)
Program 2
16:55 Język rosyjski (19)
17:25 Program dnia
17:30 Magazyn ''102'': ''Przegląd piosenki aktorskiej''
18:00 Program lokalny
18:30 Ze wszystkich stron - mag. reporterów
19:00 II Rzeczpospolita nieznana (5): ''Gdynia''
20:00 Wirtuozi wiolinistyki - Mareli Błaszczok
20:50 Wawrzyny dla aktorów - rep.
21:30 Panorama dnia
21:55 07 - zgłoś się (10) - serial TP
23:15 Telewizja nocą
23:55 Komentarz dnia
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Na początku lat 90-tych w sobotnie popołudnia, chyba na jedynce leciał program, który zdaje się prowadziła mama Mieczysława Szcześniaka, czy to był Butik?
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Butik prowadzila Grazyna Szczesniak, ale lecial on w latach 80 , czy lecial tez w 90 to nie wiem bo wtedy to juz malo ogladalem TV. Grazyna Szczesniak prowadzila tez Dziennik w roku 1984 , ale czy jest ona matka Matka Mieczyslawa Szczesniaka to nie wiem.Trajgul pisze:Na początku lat 90-tych w sobotnie popołudnia, chyba na jedynce leciał program, który zdaje się prowadziła mama Mieczysława Szcześniaka, czy to był Butik?
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Mi ewidentnie kojarzy się to z początkiem lat 90-tych ale oczywiście całkiem możliwe, że ten program leciał również w latach 90-tych. A z tym Szcześniakiem to kojarzy mi się taka historia, że podczas programu ktoś na antenie (być może był to gość programu, bądź współprowadząca) pogratulował sukcesu syna Mieczysława na jakimś konkursie wokalnym.
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
W 80-tychTrajgul pisze:Mi ewidentnie kojarzy się to z początkiem lat 90-tych ale oczywiście całkiem możliwe, że ten program leciał również w latach 90-tych. .
Na 10 stronie tego tematu jest nawet zdjecie prowadzacej Butik
viewtopic.php?f=8&t=1385&hilit=butik&start=135
Wpisz w wyszukiwartke slowo butik i wyswietla Ci sie wszystkie posty z nim zwiazane
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Programy swiateczne
24.12.1987
Program 1
9:35 Domowe przedszkole
10:00 Kino najmłodszych: ''Przygody Błękitnego Rycerzyka'' - baśń animow. prod. polskiej
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Wawel gotycki - dok. film TP
17:00 Kolędy w wykonaniu zespołu ''Ars Nova''
17:15 Teleexpress
17:30 Błogosławiony brat Albert - dok. film TP
18:10 Dla dzieci: ''Wieczorynka - gwiazdkowy prezent''
19:00 Kolędy śpiewa Wiesław Ochman
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Pan Jowialski'' reż T. Bradecki
22:05 Nad Złotym Stawem - film fab. prod. USA
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu
Program 2
16:20 Powitanie
16:25 Razem 30 - świąteczne wdanie programu ''5-10-15''
16:55 Boże Narodzenie Królewny Śnieżki - film fab. prod. USA
17:40 Opowieści wiglijne przedstawia Adam Hanuszkiewicz
18:00 Program lokalny
18:30 Wigilia z Chopinem
20:00 Błazen królewski (1) - film przygod. prod. francuskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy poetyckie w wykon. Romana Kołakowskiego
22:10 Scherzo wigilijne
23:30 Kolędy i pastorałki
23:35 Zapomniana melodia - komedia muzyczna prod. polskiej
25.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Asterix i niespodzianka dla Cezara'' - film rysunkowy prod. francuskiej
10:20 Janczarów dźwięk - stare dworki polskie
10:40 W starym kinie: ''Paweł i Gaweł'' - komedia prod. polskiej
12:05 Maria Rodziewiczówna czyli zaściankowość nobilitowana - dok. film TP
13:10 Teatr dla dzieci: Jan Brzechwa ''Kopciuszek'' reż A. May
14:00 Alibabki
14:30 Krakowskie obyczaje - dok. film TP
15:25 Marek Sierocki przedstawia
16:00 Zmiennicy (8) - serial TP
17:00 Teleexpress
17:15 Teatr Muzyczny: Julian Tuwim ''Rozkoszna dziewczyna'' reż B. Borys-Damięcka
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Upał i kurz - melodramat prod. angielskiej
22:05 Włodzimierz Korcz zaprasza
22:30 Muzyczne podróże
23:05 Julie Andrews na gwiazkę
0:05 Kino nocne: ''Szczęki'' - horror prod. USA
2:10 Zakończenie programu
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska: ''Najpiękniejszy polski ratusz''
12:15 Razem 30 - świąteczne wydanie programu ''5-10-15''
12:45 Magazyn ''102''
13:50 Wyspa koralowa - przyrodniczy film kanadyjski
14:20 Spotkanie z... Katarzyną Figurą
15:00 Bogusław Kaczyński zaprasza
19:30 Teatralne malowanie Franciszka Starowieyskiego
20:00 Harnasie Karola Szymanowskiego - polski film baletowy
20:45 Studio Sport: Rekordy '87
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy
22:05 Isadora - film fab. prod. angielskiej
0:05 60 minut w ''Loży''
1:05 Zakończenie programu
26.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Wodne dzieci'' - baśń prod. polsko-angielskiej
10:35 Stare, nowe, najnowsze
11:35 Polarne wyprawy Włodzimierza Puchalskiego
12:00 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:00 Z narodzenia Pana - kolędy i pastorałki
13:25 Teatr Dla Dzieci: Andrzej Maleszka ''Ballada o olbrzymach'' (1)
14:05 Spencer Tracy i bracia Marx
15:05 Gdzie są taśmy z tamtych lat
16:05 Czarodziejska planeta - baletowy film angielski
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Plebiscyt piosenki - Opole '88
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Seksmisja - film fab. prod. polskiej
22:05 Studio Sport: Muzyka i sport
22:45 Pieśni Gospel śpiewają: ''The Johny Thompson Singers''
23:20 Kino nocne: ''Szczęki 2'' - film fab. prod. USA
1:20 Zakończenie programu
Program 2
11:40 Powitanie
11:45 Peregrynacje staropolskie
12:30 Razem 30 - świąteczny program ''5-10-15''
13:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Historia mody'' - ang film dok.
14:10 Wielka gra - teleturniej
15:15 Dla młodych widzów: ''Sherlock Holmes - znak czterech'' - animowany film angielski
16:05 Sponsor dla dzieci - teleturniej
16:35 Kolekcja obrazów im PP Porczyńskich
17:00 Legendy filmu: Rita Hayworth
18:00 50 pana Janka - pr. rozrywkowy
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Lasowiacka kolęda''
20:15 Kraków w Programie Drugim: ''Piątek-świątek''
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy pierwsa gwiazda - kolędy współczesnych kompozytorów
22:00 Krzysztof Kolumb (4-ost) - serial włosko-angielsko-francuski
23:15 Dekameron - widowisko aktorsko-lalkowe
24.12.1988
Program 1
8:35 Program dnia
8:40 Z działki na wigilijny stół
9:00 Drops - mag. dla młodych widzów oraz Kino Dropsa: ''Fragglesi'' - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Serce pozostało w ojczyźnie - rep.
11:50 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Dzieje pjeprzu'' - dok. film angielski
12:15 Historia gwiazdkowych podarunków
12:25 Pjeprz i wanilia - Nieznany kraj: ''W dolinie gejzerów''
13:10 Telewizyjny Teatr Prozy: C. Dickens ''Przygoda w Manor Farm'' reż L. Komarnicki
14:25 Marek i Małgorzata - film dok.
14:50 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Antena
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
18:00 Kolędy
18:40 Wieczorynka: ''Zaproszenie na gwiazdkę'' - serial prod. angielskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 W starym kinie: ''Włóczęgi'' - komedia prod. polskiej
21:45 Kolędy Włodzimierza Korcza
22:15 Superwizja
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu
Program 2
10:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
13:55 Powitanie
14:00 Dla młodych widzów: ''5-10-15'' - pr. dla dzieci i młodzieży
14:50 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (2)
19:00 Kolędy śpiewa Hanna Banaszak
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (3)
21:30 Panorama dnia
21:45 Śniegi Kilimandżaro - film fab. prod. USA
23:35 Komentarz dnia
23:40 Kraków na antenie ''Dwójki'' (4)
0:00 Rapsodia Bałtyku - film fab. prod. polskiej
25.12.1988
Program 1
8:15 Program dnia
8:20 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (1) - film polsko-radziecki
10:20 Przygoda życia (3): ''Ptaki z wysp'' - przyrod. serial francuski
11:15 Przy rodzinnym stole
11:40 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:50 Magazyn ''Morze''
13:10 Marek Sierocki zaprasza
13:40 Teatr Młodego Widza: L. Rydel ''Betlejem polskie'' reż E. Dobraczyński
14:45 Kolędy
15:05 W kamiennym kręgu (50, 51) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Królowa przedmieścia - wodewil J. Rakowskiego i J. Witlina
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Królewskie sny (8-ost) - serial TP
21:15 Studio Sport
21:45 Kanał 5 - pr. satyryczno-rozrywkowy
22:30 Magdalena z Kossaków (1) - monodram Anny Seniuk
22:45 Marylin, pożegnaj ode mnie prezydenta - film dok. prod. angielskiej
23:35 Kino sensacji: ''Diamentowa gorączka'' - film fab. prod. USA
Program 2
9:25 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:00 Film dla niesłyszących: ''Królewskie sny'' (8-ost) - serial TP
11:15 Lokalny Koncert Życzeń
11:40 Powitanie: ''Prezenty pod choinkę''
11:45 Dla młodych widzów: ''Życie na Missisipi'' - film przygod. prod. RFN
13:15 Polacy - film dok.
14:15 W labiryncie (1) - serial TP
14:45 100 pytań do...
15:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
15:35 Życie na linie - spotkanie z Wandą Rutkiewicz
16:05 Kolędy różnych narodów
16:45 Czerwona ziemia w Misiones - dok. film TP
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: ks. prof. dr. Janusz Pasierb
19:30 Tajna księga mnichów - pr. publicystyczny
20:00 Studio Sport
21:00 Kolędy w pałacu w Wilanowie
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (1) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia
23:20 Kabaret ''Dudek''
26.12.1988
Program 1
8:55 Program dnia - Dzień w ''Butiku''
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (2-ost) - film polsko-radziecki
10:20 Dzień w ''Butiku'' (2)
10:40 Portrety: ''Tońko, czyli o ostatnim barciarze'' - dok. film polski
11:40 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank 2, czyli riposta'' - komedia prod. polskiej
13:20 Dzień w ''Butiku'' (3)
13:30 Dla dzieci: ''Śpiąca królewna - balet na lodzie'' - pr. prod. angielskiej
14:20 Dzień w ''Butiku'' (4)
14:50 Cuda świata: ''Cynamon'' - dok. film angielski
15:15 Pojedynek w słońcu - western prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Dzień w ''Butiku'' (5)
17:40 Wampiry w Hawanie (1) - animowany film kubański
18:15 Dzień w ''Butiku'' (6)
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: G. Zapolska ''Żabusia'' reż O. Lipińska
21:20 Królewski dar - film dok. o kolekcji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich
21:50 Dzień w ''Butiku'' (7)
22:20 Wampiry w Hawanie (2-ost) - animowany film kubański
22:55 Dzień w ''Butiku'' (8)
Program 2
12:15 Powitanie
12:20 Polacy: Daniel Olbrychski - film dok.
13:20 Boże Narodzenie z ''Polskimi Słowikami''
13:40 100 pytań do...
14:20 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (3) - serial prod. USA
15:15 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (4) - angielski film dok.
16:15 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: ''Wieczór z Lodą Halamą''
17:20 Przenty pod choinkę
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych (wydanie świąteczne)
19:00 Muzyka małego ekranu
19:30 Country kolęda
20:00 Z batutą i z humorem - koncert świąteczny
20:45 Telewizja nocą
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (2-ost) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia
24.12.1987
Program 1
9:35 Domowe przedszkole
10:00 Kino najmłodszych: ''Przygody Błękitnego Rycerzyka'' - baśń animow. prod. polskiej
16:10 Program dnia i DT - Wiadomości
16:25 Wawel gotycki - dok. film TP
17:00 Kolędy w wykonaniu zespołu ''Ars Nova''
17:15 Teleexpress
17:30 Błogosławiony brat Albert - dok. film TP
18:10 Dla dzieci: ''Wieczorynka - gwiazdkowy prezent''
19:00 Kolędy śpiewa Wiesław Ochman
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: Aleksander Fredro ''Pan Jowialski'' reż T. Bradecki
22:05 Nad Złotym Stawem - film fab. prod. USA
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu
Program 2
16:20 Powitanie
16:25 Razem 30 - świąteczne wdanie programu ''5-10-15''
16:55 Boże Narodzenie Królewny Śnieżki - film fab. prod. USA
17:40 Opowieści wiglijne przedstawia Adam Hanuszkiewicz
18:00 Program lokalny
18:30 Wigilia z Chopinem
20:00 Błazen królewski (1) - film przygod. prod. francuskiej
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy poetyckie w wykon. Romana Kołakowskiego
22:10 Scherzo wigilijne
23:30 Kolędy i pastorałki
23:35 Zapomniana melodia - komedia muzyczna prod. polskiej
25.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla młodych widzów: ''Asterix i niespodzianka dla Cezara'' - film rysunkowy prod. francuskiej
10:20 Janczarów dźwięk - stare dworki polskie
10:40 W starym kinie: ''Paweł i Gaweł'' - komedia prod. polskiej
12:05 Maria Rodziewiczówna czyli zaściankowość nobilitowana - dok. film TP
13:10 Teatr dla dzieci: Jan Brzechwa ''Kopciuszek'' reż A. May
14:00 Alibabki
14:30 Krakowskie obyczaje - dok. film TP
15:25 Marek Sierocki przedstawia
16:00 Zmiennicy (8) - serial TP
17:00 Teleexpress
17:15 Teatr Muzyczny: Julian Tuwim ''Rozkoszna dziewczyna'' reż B. Borys-Damięcka
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Upał i kurz - melodramat prod. angielskiej
22:05 Włodzimierz Korcz zaprasza
22:30 Muzyczne podróże
23:05 Julie Andrews na gwiazkę
0:05 Kino nocne: ''Szczęki'' - horror prod. USA
2:10 Zakończenie programu
Program 2
11:55 Powitanie
12:00 Tajemnice starego Gdańska: ''Najpiękniejszy polski ratusz''
12:15 Razem 30 - świąteczne wydanie programu ''5-10-15''
12:45 Magazyn ''102''
13:50 Wyspa koralowa - przyrodniczy film kanadyjski
14:20 Spotkanie z... Katarzyną Figurą
15:00 Bogusław Kaczyński zaprasza
19:30 Teatralne malowanie Franciszka Starowieyskiego
20:00 Harnasie Karola Szymanowskiego - polski film baletowy
20:45 Studio Sport: Rekordy '87
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy
22:05 Isadora - film fab. prod. angielskiej
0:05 60 minut w ''Loży''
1:05 Zakończenie programu
26.12.1987
Program 1
8:55 Program dnia
9:00 Dla dzieci: ''Wodne dzieci'' - baśń prod. polsko-angielskiej
10:35 Stare, nowe, najnowsze
11:35 Polarne wyprawy Włodzimierza Puchalskiego
12:00 Telewizyjny Koncert Życzeń
13:00 Z narodzenia Pana - kolędy i pastorałki
13:25 Teatr Dla Dzieci: Andrzej Maleszka ''Ballada o olbrzymach'' (1)
14:05 Spencer Tracy i bracia Marx
15:05 Gdzie są taśmy z tamtych lat
16:05 Czarodziejska planeta - baletowy film angielski
17:05 Losowanie Toto Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Plebiscyt piosenki - Opole '88
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Seksmisja - film fab. prod. polskiej
22:05 Studio Sport: Muzyka i sport
22:45 Pieśni Gospel śpiewają: ''The Johny Thompson Singers''
23:20 Kino nocne: ''Szczęki 2'' - film fab. prod. USA
1:20 Zakończenie programu
Program 2
11:40 Powitanie
11:45 Peregrynacje staropolskie
12:30 Razem 30 - świąteczny program ''5-10-15''
13:00 Kino-OKO (kalejdoskop filmowy): ''Historia mody'' - ang film dok.
14:10 Wielka gra - teleturniej
15:15 Dla młodych widzów: ''Sherlock Holmes - znak czterech'' - animowany film angielski
16:05 Sponsor dla dzieci - teleturniej
16:35 Kolekcja obrazów im PP Porczyńskich
17:00 Legendy filmu: Rita Hayworth
18:00 50 pana Janka - pr. rozrywkowy
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic
19:30 Zwyczaje i obrzędy: ''Lasowiacka kolęda''
20:15 Kraków w Programie Drugim: ''Piątek-świątek''
21:30 Panorama dnia
21:45 Kolędy pierwsa gwiazda - kolędy współczesnych kompozytorów
22:00 Krzysztof Kolumb (4-ost) - serial włosko-angielsko-francuski
23:15 Dekameron - widowisko aktorsko-lalkowe
24.12.1988
Program 1
8:35 Program dnia
8:40 Z działki na wigilijny stół
9:00 Drops - mag. dla młodych widzów oraz Kino Dropsa: ''Fragglesi'' - serial prod. angielskiej
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:20 Serce pozostało w ojczyźnie - rep.
11:50 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Dzieje pjeprzu'' - dok. film angielski
12:15 Historia gwiazdkowych podarunków
12:25 Pjeprz i wanilia - Nieznany kraj: ''W dolinie gejzerów''
13:10 Telewizyjny Teatr Prozy: C. Dickens ''Przygoda w Manor Farm'' reż L. Komarnicki
14:25 Marek i Małgorzata - film dok.
14:50 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank'' - komedia prod. polskiej
16:35 Losowanie Dużego Lotka
16:45 Antena
17:15 Teleexpress
17:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
18:00 Kolędy
18:40 Wieczorynka: ''Zaproszenie na gwiazdkę'' - serial prod. angielskiej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 W starym kinie: ''Włóczęgi'' - komedia prod. polskiej
21:45 Kolędy Włodzimierza Korcza
22:15 Superwizja
23:55 Transmisja Pasterki z Watykanu
Program 2
10:55 Trzy godziny z Telewizją Katowice
13:55 Powitanie
14:00 Dla młodych widzów: ''5-10-15'' - pr. dla dzieci i młodzieży
14:50 Kraków na antenie ''Dwójki''
18:00 Program lokalny
18:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (2)
19:00 Kolędy śpiewa Hanna Banaszak
19:30 Kraków na antenie ''Dwójki'' (3)
21:30 Panorama dnia
21:45 Śniegi Kilimandżaro - film fab. prod. USA
23:35 Komentarz dnia
23:40 Kraków na antenie ''Dwójki'' (4)
0:00 Rapsodia Bałtyku - film fab. prod. polskiej
25.12.1988
Program 1
8:15 Program dnia
8:20 Tydzień
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (1) - film polsko-radziecki
10:20 Przygoda życia (3): ''Ptaki z wysp'' - przyrod. serial francuski
11:15 Przy rodzinnym stole
11:40 Telewizyjny Koncert Życzeń
12:50 Magazyn ''Morze''
13:10 Marek Sierocki zaprasza
13:40 Teatr Młodego Widza: L. Rydel ''Betlejem polskie'' reż E. Dobraczyński
14:45 Kolędy
15:05 W kamiennym kręgu (50, 51) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Królowa przedmieścia - wodewil J. Rakowskiego i J. Witlina
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Jutro, pojutrze, za tydzień
20:05 Królewskie sny (8-ost) - serial TP
21:15 Studio Sport
21:45 Kanał 5 - pr. satyryczno-rozrywkowy
22:30 Magdalena z Kossaków (1) - monodram Anny Seniuk
22:45 Marylin, pożegnaj ode mnie prezydenta - film dok. prod. angielskiej
23:35 Kino sensacji: ''Diamentowa gorączka'' - film fab. prod. USA
Program 2
9:25 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:00 Film dla niesłyszących: ''Królewskie sny'' (8-ost) - serial TP
11:15 Lokalny Koncert Życzeń
11:40 Powitanie: ''Prezenty pod choinkę''
11:45 Dla młodych widzów: ''Życie na Missisipi'' - film przygod. prod. RFN
13:15 Polacy - film dok.
14:15 W labiryncie (1) - serial TP
14:45 100 pytań do...
15:20 Być tutaj - gawęda prof. Wiktora Zina
15:35 Życie na linie - spotkanie z Wandą Rutkiewicz
16:05 Kolędy różnych narodów
16:45 Czerwona ziemia w Misiones - dok. film TP
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
19:00 Wywiady Ireny Dziedzic: ks. prof. dr. Janusz Pasierb
19:30 Tajna księga mnichów - pr. publicystyczny
20:00 Studio Sport
21:00 Kolędy w pałacu w Wilanowie
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (1) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia
23:20 Kabaret ''Dudek''
26.12.1988
Program 1
8:55 Program dnia - Dzień w ''Butiku''
9:00 Dla młodych widzów: ''Akademia pana Kleksa'' (2-ost) - film polsko-radziecki
10:20 Dzień w ''Butiku'' (2)
10:40 Portrety: ''Tońko, czyli o ostatnim barciarze'' - dok. film polski
11:40 Komedie, komedie, komedie...: ''Vabank 2, czyli riposta'' - komedia prod. polskiej
13:20 Dzień w ''Butiku'' (3)
13:30 Dla dzieci: ''Śpiąca królewna - balet na lodzie'' - pr. prod. angielskiej
14:20 Dzień w ''Butiku'' (4)
14:50 Cuda świata: ''Cynamon'' - dok. film angielski
15:15 Pojedynek w słońcu - western prod. USA
17:15 Teleexpress
17:30 Dzień w ''Butiku'' (5)
17:40 Wampiry w Hawanie (1) - animowany film kubański
18:15 Dzień w ''Butiku'' (6)
19:00 Wieczorynka: ''Smurfy''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji: G. Zapolska ''Żabusia'' reż O. Lipińska
21:20 Królewski dar - film dok. o kolekcji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich
21:50 Dzień w ''Butiku'' (7)
22:20 Wampiry w Hawanie (2-ost) - animowany film kubański
22:55 Dzień w ''Butiku'' (8)
Program 2
12:15 Powitanie
12:20 Polacy: Daniel Olbrychski - film dok.
13:20 Boże Narodzenie z ''Polskimi Słowikami''
13:40 100 pytań do...
14:20 Kino familijne: ''Autostrada do nieba'' (3) - serial prod. USA
15:15 Podróże w czasie i przestrzeni: ''Duch Azji'' (4) - angielski film dok.
16:15 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego: ''Wieczór z Lodą Halamą''
17:20 Przenty pod choinkę
17:30 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych (wydanie świąteczne)
19:00 Muzyka małego ekranu
19:30 Country kolęda
20:00 Z batutą i z humorem - koncert świąteczny
20:45 Telewizja nocą
21:30 Panorama dnia
21:45 Ostatnia granica (2-ost) - film obyczaj. prod. USA/Australia
23:15 Komentarz dnia
- Syriusz Falcon
- Posty: 611
- Rejestracja: 16 lut 2010, o 19:42
- Kontakt:
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Z jakich gazet interesowały by cię ramówki programów? Bo wybór mam szeroki.
Nigdy nie można być pewnym , co w naszej pamięci jest ważne.
Re: programy "nie dla dzieci" (co nie znaczy że od 18
Gazety sa obojetne, wazne sa daty. Jesli masz taka mozliwosc to najbardziej interesuja mnie ramowki z wolnymi sobotami kiedy bylo nadawane Studio 2 i z okresow Swiat Bozego Narodzenia i Sylewestra (szczegolnie lata 75-80 )