PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
MRT1
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2014, o 15:50

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: MRT1 » 10 lis 2014, o 19:39

Nie za bardzo wypada mądrzyć się w pierwszym dniu, ale może fajnie byłoby zrobić podfora? Np.
telewizja
sklepy
restauracje i bary mleczne
design
moda
obyczaje, plotki i legendy miejskie
Pewexy i komisy
zabawki
Życie codzienne



I druga sprawa: Czy nie można wydłużyć czasu zalogowania użytkownika? Do 30 minut albo w nieskończoność? W tej chwili muszę się co chwile logować.

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 2178
Rejestracja: 7 cze 2007, o 18:15
Lokalizacja: Białystok

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Elle » 31 gru 2014, o 19:44

Robi pisze:
juka pisze:W takim razie melduję, że żyję. :).
To dobrze :wink:
Ale np. Elle nie logowala sie na forum od listopada 2011 , a kiedys martwila sie o Dudzia, ktory okazuje sie ze zyje i nawet raz do roku cos napisze :wink:
Wymowny wpis. Dziękuję Robi, że się o mnie martwiłeś... :(
Wyślę ci mój adres e-mailowy na pw na wszelki wypadek.

janek25
Posty: 10
Rejestracja: 25 mar 2015, o 15:27

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: janek25 » 25 mar 2015, o 17:43

Witam na forum!
Na pierwszy rzut oka, forum wspaniałe, będę tu wracać - bo wspomnienia odżywają.
Ale co bym dodał:
- dłuższy czas zalogowania,
- różne działy na forum, bo ciężko znaleźć tematy,
- dział dla nowych, do przywitania się,
- wstawianie filmów z YouTube nie jako filmów ale jako filmów :)

qba83
Posty: 620
Rejestracja: 17 gru 2008, o 05:28

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: qba83 » 27 maja 2015, o 00:48

Nie wiem z jakiego powodu, ale mimo, że jestem zalogowany i mam zapamiętane hasło co chwila mnie wylogowuje, jak odpowiadam na posta, po ponownym zalogowaniu znika to co napisałem i trzeba pisać od nowa, albo cofać się do strony, gdzie napisałem i kopiować. Dzieje sie tak od dłuższego czasu, a ostatnio jest to czas krótszy niż minuta.

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Geo Dutour » 27 maja 2015, o 13:32

Nadal nierozwiązany jest problem bezsensownej konieczności logowania się na forum, aby przeczytać nowe posty, z powiadomienia mailowego. Opcja "zapamiętaj mnie" oczywiście nie działa. Totalny bezsens.

Awatar użytkownika
malenstwo
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2015, o 08:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: malenstwo » 2 cze 2015, o 13:24

Dokładnie to jest największa bolączka każdego forum, że nie zapamiętuje zalogowanej osoby i za każdym razem trzeba się logować.

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Geo Dutour » 2 cze 2015, o 21:04

Że trzeba się ciągle logować do pisania postów, to pół biedy. Ale moim problemem jest, że trzeba się logować do czytania! I to z maila, bo jak wchodzę normalnie, to nie.

Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2016, o 14:19
Lokalizacja: Śrem, Gostyń, Września, Poznań, Piła ...

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Olaf » 8 sty 2018, o 23:17

Chwilę już tutaj na forum jestem, znalazłem to co chciałem, a co było powodem że tutaj wpadłem.
I w sumie nie ma jakoś działu do witania się. Kilka osób już o tym pisało. Może warto?

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Doctor_Who » 9 sty 2018, o 09:56

Nigdy nie byłem zwolennikiem całego działu do powitań na forum.Chyba, że pisząc "dział" miałeś na myśli jeden wydzielony temat (najlepiej przyklejony). Tyle, że to miało sens, kiedy to forum było bardziej aktywne, dzisiaj większość komentuje na fejs-zbuku :x. Teraz to trochę poniewczasie. Zresztą duża część nowych wpada aby znaleźć jedną rzecz i nie zatrzymuje się na dłużej.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2016, o 14:19
Lokalizacja: Śrem, Gostyń, Września, Poznań, Piła ...

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Olaf » 9 sty 2018, o 10:20

No może masz rację chodziło mi o temat, coś żeby skrobnąć o sobie, coś więcej.
Twoje argumenty są przekonywujące więc OK.

Na FB nie zaglądałem, z jednej strony to wygoda z drugiej można w tym utonąć.
Ja mam FB bardzo krótko, nadal się tego uczę, założyłem ze względu na dzieciaki które są na coś takiego niejako skazane.

Tutaj jest jakaś intymność a na FB to chyba nie. :)

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Doctor_Who » 9 sty 2018, o 10:27

Ja od Facebooka trzymam się jak najdalej. Kiedyś lubiłem nawet naszą-klasę zanim ją zmienili w badziewne nk, fajnie się wspominało szkolne lata, trochę jak tutaj tylko, że z osobami, które się znało z reala :D. Czasem gadało się także ze starszymi rocznikami, które podrzucały anegdoty o profesorach i dawnych wydarzeniach. Ale dziś ta strona praktycznie wymarła.

Choć przyznam się, że czasem zdarza mi się podglądać profil Nostalgii na FB, aby zobaczyć czy Admin nie śpi ;); może to zbieg okoliczności, ale gdy np. założyłeś temat o strzelnicach, to zamieścił podobny wpis:

https://www.facebook.com/nostalgia.pl.9 ... 49/?type=3

więc chyba to forum jednak się przydaje jako inspiracja ;).
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2016, o 14:19
Lokalizacja: Śrem, Gostyń, Września, Poznań, Piła ...

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Olaf » 9 sty 2018, o 11:07

Chwilę temu zajrzałem na FB i też zauważyłem że strzelnice się pojawiły. :)
Zastanawiałem się czy to zbieg okoliczności czy nie.

Ostatnio jedno z lokalnych forów (poprawnie to brzmi?) ogłosiło że się zamyka. Koszty serwerów to kilkaset złotych rocznie.
Jako jeden z powodów to FB i na niego postanowiono przenieść życie forum.
Z tego co ostatnio patrzyłem to jest chyba zbiórka pieniędzy na utrzymanie forum.
Forum się ożywiło, są chętni aby zapłacić bo to jednak nie to samo.

Awatar użytkownika
Doctor_Who
Posty: 929
Rejestracja: 29 lis 2011, o 18:01
Lokalizacja: Gdzieś w czasoprzestrzeni ;)

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Doctor_Who » 9 sty 2018, o 12:18

Olaf pisze:No może masz rację chodziło mi o temat, coś żeby skrobnąć o sobie, coś więcej.
Pisałem żeby się upewnić, bo widziałem kilka for, gdzie są całe poddziały gdzie każdy nowy zakłada temat typu "cześć", w każdym jest po kilka postów i wisi ich potem kilkadziesiąt... jak dla mnie śmietnisko. Jeden temat wystarczy na takie coś :).

Chciałbym, żeby to forum się ożywiło bo obecnie aktywnych i regularnych użytkowników można policzyć na palcach jednej dłoni... niezdarnego pracownika tartaku.
"Niebezpiecznie jest opierać wielkość swą na ujemnej wartości swych nieprzyjaciół." - Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 43
Rejestracja: 24 lis 2016, o 14:19
Lokalizacja: Śrem, Gostyń, Września, Poznań, Piła ...

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: Olaf » 9 sty 2018, o 14:49

:)

Duże forum to często syf. Im więcej ludzi tym spada jakość wypowiedzi, bo dzisiaj wszystko szybko i lekko.
Zresztą ludzi jak my raczej nie ma wielu. Nie wiem czy to kwestia rocznika czy jednak charakteru jakiejś wrażliwości?

Awatar użytkownika
gumisio
Administrator
Posty: 552
Rejestracja: 20 paź 2006, o 20:37
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: PYTANIA, sugestie, uwagi dotyczące forum

Post autor: gumisio » 27 sty 2018, o 11:58

Olaf pisze: Ostatnio jedno z lokalnych forów (poprawnie to brzmi?) ogłosiło że się zamyka. Koszty serwerów to kilkaset złotych rocznie.
Jako jeden z powodów to FB i na niego postanowiono przenieść życie forum.
Z tego co ostatnio patrzyłem to jest chyba zbiórka pieniędzy na utrzymanie forum.
Forum się ożywiło, są chętni aby zapłacić bo to jednak nie to samo.
Hmmm ... na dzień dzisiejszy to FB rozdaje karty. Wcześniej robiła to Nasza Klasa. Nic nie jest wieczne ... jeszcze się okaże, że niektórzy zapragną wrócić do forum. Zresztą jak można przenieś forum na FB. Jeśli zainteresowanych jest kilka tysięcy to taki post szybko zginie .... i trudno go wyszukać. A forum to forum :)
http://dubbing.pl - encyklopedia polskiego dubbingu
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa

ODPOWIEDZ